Hráč Maryško Leoš

Maryško Leoš

User Pic
Jméno: Maryško Leoš
Oddíl: ŠK Libštát
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1875
Elo mezinárodní: 1861
ID: 2867
FIDE ID: 357065
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B ŠK Libštát 1867 1888 Havlíček Zdeněk ŠK Frýdlant 1617 1661 1
2017/2018 9 B ŠK Libštát 1867 1888 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec 1872 1866 0
2017/2018 8 Č ŠK Libštát 1869 1888 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2064 2066 0
2017/2018 7 B ŠK Libštát 1869 1888 Mašek Stanislav TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1576 1635 1
2017/2018 6 Č ŠK Libštát 1876 1888 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1798 1772 0
2017/2018 5 B ŠK Libštát 1876 1888 Plháček Václav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1686 1718 1
2017/2018 4 Č ŠK Libštát 1867 1888 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa 1742 1757 1
2017/2018 3 B ŠK Libštát 1867 1888 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1673 1664 1
2017/2018 2 Č ŠK Libštát 1867 1888 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2160 2125 0
2017/2018 1 B ŠK Libštát 1871 1885 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1750 1765 ½
2016/2017 10 B ŠK Libštát 1894 1912 Ščerba Jiří ŠK Česká Lípa 1910 1919 ½
2016/2017 9 Č ŠK Libštát 1894 1912 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK "B" 1609 1693 0
2016/2017 8 B ŠK Libštát 1894 1912 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1951 1937 ½
2016/2017 7 Č ŠK Libštát 1894 1912 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1887 1876 ½
2016/2017 6 B ŠK Libštát 1894 1912 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1883 1890 ½
2016/2017 4 Č ŠK Libštát 1894 1912 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 2019 2011 0
2016/2017 3 B ŠK Libštát 1894 1912 Jareš Jiří TJ Slavia Liberec 2006 1995 ½
2016/2017 2 Č ŠK Libštát 1894 1912 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1897 1865 ½
2016/2017 1 B ŠK Libštát 1894 1912 Švertšal Marcel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1665 1631 ½
2015/2016 11 Č ŠK Libštát 1894 1912 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1887 1876 ½
2015/2016 10 B ŠK Libštát 1894 1912 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1932 1950 0
2015/2016 9 Č ŠK Libštát 1894 1912 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1847 1858 0
2015/2016 8 B ŠK Libštát 1894 1912 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1949 1971 0
2015/2016 7 Č ŠK Libštát 1894 1912 Hejduk Miroslav Desko Liberec "B" 1874 1915 1
2015/2016 6 B ŠK Libštát 1894 1912 Zikuda Petr ŠK Zikuda Turnov "E" 1937 1
2015/2016 5 B ŠK Libštát 1894 1912 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2000 2027 1
2015/2016 4 Č ŠK Libštát 1894 1912 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1999 2009 0
2015/2016 3 B ŠK Libštát 1894 1912 Paldus Petr TJ Slavia Liberec 2013 2019 ½
2015/2016 2 Č ŠK Libštát 1894 1912 Suchomel Aleš Desko Liberec "A" 2094 2124 0
2015/2016 1 B ŠK Libštát 1894 1912 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 0
2014/2015 11 Č ŠK Libštát 1911 1914 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1909 1937 ½
2014/2015 9 Č ŠK Libštát 1911 1914 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "C" 1649 1671 1
2014/2015 8 B ŠK Libštát 1911 1914 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1964 1956 ½
2014/2015 7 Č ŠK Libštát 1911 1914 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1881 2003 0
2014/2015 6 B ŠK Libštát 1911 1914 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "A" 2033 2056 1
2014/2015 5 B ŠK Libštát 1911 1914 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1858 1872 1
2014/2015 4 Č ŠK Libštát 1911 1914 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1882 1896 0
2014/2015 3 B ŠK Libštát 1911 1914 Janouš Petr TJ Slavia Liberec 1908 1920 ½
2014/2015 2 Č ŠK Libštát 1911 1914 Žítek Jiří ŠK Zikuda Turnov "D" 1723 1747 1
2014/2015 1 B ŠK Libštát 1911 1914 Viták Jiří Desko Liberec "B" 1655 1777 ½
2013/2014 11 B ŠK Libštát 1937 1927 Barták Pavel ŠK Zikuda Turnov "C" 1990 2010 ½
2013/2014 10 Č ŠK Libštát 1937 1927 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 2052 2033 0
2013/2014 9 B ŠK Libštát 1937 1927 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 1
2013/2014 8 Č ŠK Libštát 1937 1927 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1703 1709 1
2013/2014 7 B ŠK Libštát 1937 1927 Sýkora Marek TJ Desko Liberec "C" 1674 1704 ½
2013/2014 6 Č ŠK Libštát 1937 1927 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1912 1968 1
2013/2014 5 Č ŠK Libštát 1937 1927 Švec Luděk ŠK Stráž pod Ralskem 1763 1764 ½
2013/2014 4 B ŠK Libštát 1937 1927 Gombala Marek Chess Rowdies 1855 1859 ½
2013/2014 3 Č ŠK Libštát 1937 1927 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald "A" 1948 1910 ½
2013/2014 2 B ŠK Libštát 1937 1927 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1914 1920 0
2013/2014 1 Č ŠK Libštát 1937 1927 Braun Tomáš TJ Desko Liberec "B" 1755 1736 0
2012/2013 11 Č ŠK Libštát "A" 1847 1901 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1884 1893 1
2012/2013 10 B ŠK Libštát "A" 1847 1901 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 1
2012/2013 9 B ŠK Libštát "A" 1847 1901 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2050 2027 ½
2012/2013 8 Č ŠK Libštát "A" 1847 1901 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2020 2032 1
2012/2013 7 B ŠK Libštát "A" 1847 1901 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 1
2012/2013 6 Č ŠK Libštát "A" 1847 1901 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 2148 2128 0
2012/2013 5 B ŠK Libštát "A" 1847 1901 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1885 0
2012/2013 4 Č ŠK Libštát "A" 1847 1901 Chalupa Vladislav ŠK Libštát "B" 1571 ½
2012/2013 3 B ŠK Libštát "A" 1847 1901 Blaháček Evžen Desko Liberec "C" 1959 1947 1
2012/2013 2 Č ŠK Libštát "A" 1847 1901 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2340 2152 0
2012/2013 1 B ŠK Libštát "A" 1847 1901 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 2006 2021 0
2011/2012 11 B ŠK Libštát 1861 1914 Novotka Zbyněk TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1916 0
2011/2012 10 Č ŠK Libštát 1861 1914 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1838 1
2011/2012 9 B ŠK Libštát 1861 1914 Novák Jan TJ Desko Liberec "B" 1945 1962 0
2011/2012 8 Č ŠK Libštát 1861 1914 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1797 1870 ½
2011/2012 7 B ŠK Libštát 1861 1914 Fiedler František 1. Novoborský ŠK "D" 1745 ½
2011/2012 6 Č ŠK Libštát 1861 1914 Fidrik Miroslav TJ Lokomotiva Liberec 1985 1
2011/2012 5 Č ŠK Libštát 1861 1914 Jakša Petr TJ Slávia Liberec 1822 1754 ½
2011/2012 4 B ŠK Libštát 1861 1914 Hejduk Miroslav TJ Desko Liberec "C" 1651 1735 1
2011/2012 3 Č ŠK Libštát 1861 1914 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 2000 2000 ½
2011/2012 2 B ŠK Libštát 1861 1914 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1781 ½
2011/2012 1 Č ŠK Libštát 1861 1914 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1956 1994 0
2010/2011 11 B ŠK Libštát 1935 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1933 ½
2010/2011 10 Č ŠK Libštát 1935 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2122 ½
2010/2011 9 B ŠK Libštát 1935 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2138 0
2010/2011 8 Č ŠK Libštát 1935 Kučera Jaroslav 1.Novoborský ŠK "D" 1959 0
2010/2011 7 B ŠK Libštát 1935 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec 1891 ½
2010/2011 6 Č ŠK Libštát 1935 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 ½
2010/2011 5 B ŠK Libštát 1935 Barták Pavel TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 0
2010/2011 4 Č ŠK Libštát 1935 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2001 ½
2010/2011 3 B ŠK Libštát 1935 Zelinka Jiří TJ PS ZK Semily 1945 0
2010/2011 2 Č ŠK Libštát 1935 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald 2040 0
2010/2011 1 B ŠK Libštát 1935 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2143 ½
2009/2010 11 Č ŠK Libštát B 1910 Horák Josef Jiskra Tanvald B 2340 0
2009/2010 10 B ŠK Libštát B 1910 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa B 2106 1
2009/2010 9 Č ŠK Libštát B 1910 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK E 1
2009/2010 8 B ŠK Libštát B 1910 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 0
2009/2010 7 Č ŠK Libštát B 1910 Malec Jan ŠK Vegas Stráž p.R. 1999 0
2009/2010 6 B ŠK Libštát B 1910 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec n.N. B 2115 0
2009/2010 5 Č ŠK Libštát B 1910 Matůšů Dalibor Lokomotiva Liberec C 1858 ½
2009/2010 4 B ŠK Libštát B 1910 Kavický Petr TJ Nové Město p.S. 1784 1
2009/2010 3 B ŠK Libštát B 1910 Červinka Vladimír TJ Sokol Víchová n.J. 1894 1
2009/2010 2 Č ŠK Libštát B 1910 Petráň Jan Desko Liberec C 2087 1
2009/2010 1 B ŠK Libštát B 1910 Zákoucká Adéla TJ PS ZK Semily 2026 0
2009/2010 11 Č ŠK Libštát 1910 Hýsek Štěpán Jiskra Tanvald 1610 1
2009/2010 10 B ŠK Libštát 1910 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1948 1
2009/2010 9 Č ŠK Libštát 1910 Moudrý Jiří TJ Slávia Liberec 1698 1
2009/2010 8 B ŠK Libštát 1910 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1822 1
2009/2010 7 B ŠK Libštát 1910 Drahotský Vladimír ŠK Česká Lípa 1771 0
2009/2010 6 Č ŠK Libštát 1910 Zikuda Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1962 1
2009/2010 5 B ŠK Libštát 1910 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1927 0
2009/2010 4 Č ŠK Libštát 1910 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "B" 1812 1
2009/2010 3 B ŠK Libštát 1910 Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec "A" 1765 1
2009/2010 2 Č ŠK Libštát 1910 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "D" 1630 ½
2009/2010 1 B ŠK Libštát 1910 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1718 1
2008/2009 11 Č ŠK Libštát 1926 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 1
2008/2009 10 B ŠK Libštát 1926 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 1
2008/2009 9 Č ŠK Libštát 1926 Paldus Petr Desko Liberec "A" 2044 0
2008/2009 8 B ŠK Libštát 1926 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1958 0
2008/2009 7 Č ŠK Libštát 1926 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1850 ½
2008/2009 4 Č ŠK Libštát 1926 Novotka Zbyněk TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1900 0
2008/2009 3 B ŠK Libštát 1926 Hübscher Jindřich TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1906 1
2008/2009 2 Č ŠK Libštát 1926 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "D" 2021 0
2008/2009 1 B ŠK Libštát 1926 Kavický Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1767 ½
2007/2008 11 Č ŠK Libštát 1915 Kavický Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1770 0
2007/2008 10 B ŠK Libštát 1915 Trávník Petr Desko Liberec "B" 1828 1
2007/2008 8 B ŠK Libštát 1915 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 1934 ½
2007/2008 7 Č ŠK Libštát 1915 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2058 ½
2007/2008 6 B ŠK Libštát 1915 Fiedler František 1. Novoborský ŠK "D" 1825 1
2007/2008 5 Č ŠK Libštát 1915 Pavlík Josef TJ Lokomotiva Liberec "A" 2031 ½
2007/2008 4 B ŠK Libštát 1915 Petráň Jan Desko Liberec "A" 2080 ½
2007/2008 3 Č ŠK Libštát 1915 Rychtář Pavel Jiskra Tanvald 2053 1
2007/2008 2 B ŠK Libštát 1915 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1958 0
2007/2008 1 B ŠK Libštát 1915 Novotka Zbyněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1831 ½
2006/2007 11 B ŠK Libštát 1905 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2114 0
2006/2007 9 B ŠK Libštát 1905 Hübscher Jindřich TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1948 ½
2006/2007 8 Č ŠK Libštát 1905 Hrnčíř František TJ Krásná Lípa "B" 1621 1
2006/2007 7 Č ŠK Libštát 1905 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov "B" 2266 0
2006/2007 6 B ŠK Libštát 1905 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1879 0
2006/2007 5 Č ŠK Libštát 1905 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠK "C" 2248 0
2006/2007 4 B ŠK Libštát 1905 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa "A" 1
2006/2007 3 Č ŠK Libštát 1905 Wünsch Jiří TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 2158 1
2006/2007 2 B ŠK Libštát 1905 Kokta Marcel TJ Nové Město pod Smrkem 1827 1
2006/2007 1 Č ŠK Libštát 1905 Zákoucká Adéla TJ Semily 1933 ½
2004/2005 11 B TJ Semily 1944 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice 2059 ½
2004/2005 10 Č TJ Semily 1944 Honc Martin Nové Město p. Smrk 1911 0
2004/2005 9 B TJ Semily 1944 Joukl Zdeněk Jiskra Tanvald 2114 ½
2004/2005 8 Č TJ Semily 1944 Vancl Jakub Desko Liberec B" 1662 ½
2004/2005 7 Č TJ Semily 1944 Hendrych Václav ŠK Česká Lípa 2014 1
2004/2005 6 B TJ Semily 1944 Novotný Jaroslav Desko Liberec A" 2093 0
2004/2005 5 Č TJ Semily 1944 Adamec Antonín Desko Liberec C" 2056 0
2004/2005 4 B TJ Semily 1944 Titěra Libor Autobrzdy Jablonec 1957 0
2004/2005 3 Č TJ Semily 1944 Jína Jiří Novoborský ŠK B" 2126 0
2004/2005 2 B TJ Semily 1944 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec 2096 0
2004/2005 1 Č TJ Semily 1944 Mišurec Zdeněk ŠK Libštát 1803 1
2004/2005 10 B Barakuda Semily 1944 Vancl Ladislav Víchová n/J 1698 ½
2004/2005 8 Č Barakuda Semily 1944 Zubko Pavol Rovensko p/T 1634 0
2003/2004 11 B Semily A 1923 Kout Zdeněk Krásná Lípa A 2047 ½
2003/2004 10 Č Semily A 1923 Fila Miloš TJ Autobrzdy 2019 ½
2003/2004 9 B Semily A 1923 Vrána Jan Desko Liberec B 2103 0
2003/2004 8 Č Semily A 1923 Veselý Pavel ŠK Česká Lípa C 1845 1
2003/2004 7 Č Semily A 1923 Zemánek Ivo Bižuterie Jbl A 2121 0
2003/2004 6 B Semily A 1923 Brouček Tomáš Slavie Turnov B 2097 0
2003/2004 5 Č Semily A 1923 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa B 2074 1
2003/2004 4 B Semily A 1923 Tejkal Lubomír Spartak Rokytnice 2055 0
2003/2004 3 Č Semily A 1923 Hübner Petr Slavie Liberec 1781 1
2003/2004 2 B Semily A 1923 Joukl Zdeněk Jiskra Tanvald A 2113 0
2003/2004 1 Č Semily A 1923 Adamec Antonín Desko Liberec C 2092 1
2003/2004 5 B ŠK Libštát 1923 Řehořek Radomír Víchová n. Jizerou 1892 ½
2003/2004 1 Č ŠK Libštát 1923 Dudek Jaromír Rovensko p. Trosk. 1790 1