Hráč Černý Svatopluk

Černý Svatopluk

User Pic
Jméno: Černý Svatopluk
Oddíl: ŠK Bystřanští jezdci Bystřany
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1740
Elo mezinárodní: 1712
ID: 31231
FIDE ID: 352217
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 7 Bystřanští jezdci "A" 1737 1751 Malina Josef Sportis Svádov - Olšinky "B" 1840 1862 ½
2014/2015 5 Bystřanští jezdci "A" 1737 1751 Kovář Ladislav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 ½
2014/2015 4 Bystřanští jezdci "A" 1737 1751 Krivoš Rudolf SVAH Všebořice 1847 1856 0
2014/2015 3 Bystřanští jezdci "A" 1737 1751 Bublík František ŠK Teplice "C" 1783 1807 0
2014/2015 2 Bystřanští jezdci "A" 1737 1751 Pošva Jaroslav ASK Lovosice "A" 1764 1806 0
2014/2015 1 Bystřanští jezdci "A" 1737 1751 Hlavatý Radek Sportis Svádov - Olšinky "A" 1933 1951 ½
2013/2014 7 Bystřanští jezdci "A" 1767 1768 Šebesta Jan SKD Průmstav - stavby SO "A" 1879 1904 ½
2013/2014 5 Bystřanští jezdci "A" 1767 1768 Holub Josef ŠK Slávie Děčín 1755 1779 ½
2013/2014 3 Bystřanští jezdci "A" 1767 1768 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1684 1688 0
2013/2014 2 Bystřanští jezdci "A" 1767 1768 Matoušek Aleš SK ŠACHY Chlumec "A" 1762 1913 0
2013/2014 1 Bystřanští jezdci "A" 1767 1768 Balvín Rudolf SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1673 ½
2012/2013 11 Bystřanští jezdci "A" 1620 Bezpalec Vratislav SK ŠACHY Chlumec "A" 1850 1902 ½
2012/2013 10 Bystřanští jezdci "A" 1620 Brýda Martin SK ŠACHY Chlumec "B" 1624 ½
2012/2013 9 Bystřanští jezdci "A" 1620 Kovařík Daniel SVAH Všebořice "A" 1000 0
2012/2013 8 Bystřanští jezdci "A" 1620 Balvín Rudolf SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1719 0
2012/2013 7 Bystřanští jezdci "A" 1620 Smrček Martin TJ ČSAD Libouchec 1783 1812 ½
2012/2013 6 Bystřanští jezdci "A" 1620 Babička Michal SK Děčín "C" 1700 1761 ½
2012/2013 5 Bystřanští jezdci "A" 1620 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1854 1877 0
2012/2013 4 Bystřanští jezdci "A" 1620 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1795 1795 ½
2012/2013 3 Bystřanští jezdci "A" 1620 Král Jaromír Svádov-Olšinky "C" 1545 1
2012/2013 2 Bystřanští jezdci "A" 1620 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1692 1695 1
2012/2013 1 Bystřanští jezdci "A" 1620 Jersák Jiří Slavia SČE Děčín 1740 ½
2011/2012 8 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1761 0
2011/2012 7 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1657 1541 1
2011/2012 6 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 Vodehnal Václav TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1673 1
2011/2012 5 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 Hellinger Jan TJ Slavia SČE Děčín 1664 1698 ½
2011/2012 4 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 Malý Jiří ŠK Teplice "C" 1709 1725 ½
2011/2012 3 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1779 0
2011/2012 2 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 Skiba Michal TJ Chlumec "B" 1756 0
2011/2012 1 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 Pospíšil Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 1
2010/2011 10 Bystřanští jezdci "A" 1591 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 0
2010/2011 8 Bystřanští jezdci "A" 1591 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1721 ½
2010/2011 6 Bystřanští jezdci "A" 1591 Novák Petr Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 ½
2010/2011 5 Bystřanští jezdci "A" 1591 Vnouček Pavel ŠK Viamont Teplice "D" 1731 1
2009/2010 4 Bystřanští jezdci "A" 1573 Berežný Jan ŠK Teplice "D" 1848 ½
2009/2010 3 Bystřanští jezdci "A" 1573 Filip Stanislav TJ Lovochemie Lovosice 1755 ½
2009/2010 2 Bystřanští jezdci "A" 1573 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1525 1
2009/2010 1 Bystřanští jezdci "A" 1573 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1688 ½
2008/2009 8 Bystřanští Jezdci "A" 1551 Strejc Karel KC Kaskáda Bílina "A" 1479 1
2008/2009 6 Bystřanští Jezdci "A" 1551 Šebek Jiří Lovochemie Lovosice 1718 ½
2008/2009 5 Bystřanští Jezdci "A" 1551 Novosad Pavel ŠK Teplice "E" 1684 ½
2008/2009 4 Bystřanští Jezdci "A" 1551 Protiva Miloslav ŠK Union Louny "C" 1473 ½
2008/2009 3 Bystřanští Jezdci "A" 1551 Vnouček Pavel ŠK Teplice "D" 1687 1
2008/2009 2 Bystřanští Jezdci "A" 1551 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek "A" 1564 ½
2008/2009 1 Bystřanští Jezdci "A" 1551 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 1994 0
2007/2008 9 Bystřanští jezdci "A" 1542 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov "A" 1848 ½
2007/2008 8 Bystřanští jezdci "A" 1542 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1792 0
2007/2008 7 Bystřanští jezdci "A" 1542 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1608 ½
2007/2008 6 Bystřanští jezdci "A" 1542 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1609 0
2007/2008 5 Bystřanští jezdci "A" 1542 Bouška Milan TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1748 0
2007/2008 4 Bystřanští jezdci "A" 1542 Sekanina Josef TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1707 ½
2007/2008 3 Bystřanští jezdci "A" 1542 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 0
2007/2008 2 Bystřanští jezdci "A" 1542 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice "C" 1742 ½
2007/2008 1 Bystřanští jezdci "A" 1542 Písek Karel KC Kaskáda Bílina 1542 1
2006/2007 9 ŠK Bystřanští Jezdci "A" Kotrba Matěj TJ Slavoj Litoměřice "B" 1443 1
2006/2007 8 ŠK Bystřanští Jezdci "A" Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 0
2006/2007 7 ŠK Bystřanští Jezdci "A" Vejvoda Antonín ŠK Štětí "A" 1720 ½
2006/2007 6 ŠK Bystřanští Jezdci "A" Diepold Jiří ŠK Stropník Osek "A" 1611 ½
2006/2007 5 ŠK Bystřanští Jezdci "A" Šebl Jan KC Kaskáda Bílina 1810 1
2006/2007 4 ŠK Bystřanští Jezdci "A" Červ Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1535 ½
2006/2007 3 ŠK Bystřanští Jezdci "A" Krupka Tomáš TJ Bonex Teplice "C" 1648 0
2006/2007 1 ŠK Bystřanští Jezdci "A" Krist Jan ŠK Most "D" 1447 0