Hráč Čermák Jan

Čermák Jan

User Pic
Jméno: Čermák Jan
Oddíl: ŠK MOSAD Česká Kamenice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1854
Elo mezinárodní: 1825
ID: 18429
FIDE ID: 343935
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Slavie Děčín 1838 1887 Papay Marek SK Děčín "C" 1978 1962 0
2018/2019 10 ŠK Slavie Děčín 1838 1887 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1964 1955 0
2018/2019 9 ŠK Slavie Děčín 1840 1887 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 1999 2013 ½
2018/2019 8 ŠK Slavie Děčín 1840 1887 Vrchotka Josef DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1977 2023 0
2018/2019 7 ŠK Slavie Děčín 1863 1887 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1912 1916 0
2018/2019 6 ŠK Slavie Děčín 1863 1887 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky "B" 1714 1719 0
2018/2019 4 ŠK Slavie Děčín 1863 1885 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1874 1881 ½
2018/2019 3 ŠK Slavie Děčín 1862 1885 Mrišo Miloš ASK Lovosice 1739 1785 1
2018/2019 2 ŠK Slavie Děčín 1862 1885 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2033 2050 0
2018/2019 1 ŠK Slavie Děčín 1857 1885 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2030 2024 ½
2017/2018 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1863 1890 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "B" 2011 2009 0
2017/2018 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1857 1890 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2053 2048 0
2017/2018 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1857 1890 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2091 2036 0
2017/2018 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1857 1890 Papay Marek SK Děčín "C" 1950 1990 0
2017/2018 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1857 1890 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2086 2108 0
2017/2018 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1876 1903 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1853 1826 1
2016/2017 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "A" 0
2016/2017 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 Soukal Vladimír SK ŠACHY Chlumec "B" 1995 0
2016/2017 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1904 1924 1
2016/2017 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1946 2001 1
2016/2017 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1954 1958 1
2016/2017 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1947 1912 1
2016/2017 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 0
2016/2017 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 1
2015/2016 9 SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 1
2015/2016 8 SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 Malina Josef Sportis Svadov-Olsinky "A" 1797 1833 1
2015/2016 7 SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 Uhlík Bohumil SK Slavie Decin 1812 1853 0
2015/2016 6 SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 Krivoš Rudolf SVAH Vseborice 1856 1858 0
2015/2016 4 SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 Bezpalec Vratislav SK SACHY Chlumec "B" 1848 1850 0
2015/2016 3 SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 Kovář Ladislav SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 1
2015/2016 2 SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 Různa Jindřich SK Decin "C" 1875 1879 1
2015/2016 1 SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 Kupšovský Václav SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 1
2014/2015 11 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1954 1984 1
2014/2015 10 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 0
2014/2015 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 1
2014/2015 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Šťastný Petr ŠK Teplice "C" 2033 2044 0
2014/2015 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1749 1741 0
2014/2015 6 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Macháček Otakar Sportis Svádov - Olšinky "A" 2025 2007 0
2014/2015 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Babička Michal SK Děčín "C" 1858 2071 0
2014/2015 4 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 0
2014/2015 3 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Rouč Michal SVAH Všebořice 1793 1847 1
2014/2015 2 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2092 2066 0
2014/2015 1 ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 Kostišče Ján Sportis Svádov - Olšinky "B" 1738 1730 0
2013/2014 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2050 2044 0
2013/2014 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 Třeska František ASK Lovosice 1711 1827 1
2013/2014 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1881 1881 0
2013/2014 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 Kudera Jiří ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 0
2013/2014 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 Rouč Michal TJ SVAH Všebořice 1799 1861 1
2013/2014 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 Macháček Otakar SKD Průmstav - stavby SO "A" 1978 1978 0
2013/2014 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 Zaťko Michal ŠK Slávie Děčín 1937 1926 1
2013/2014 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 0
2012/2013 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Černý Jakub SK Děčín "C" 1742 1781 1
2012/2013 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 0
2012/2013 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Beneš Petr ASK Lovosice 2105 2119 0
2012/2013 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Stankev Martin Svádov-Olšinky "C" 1909 0
2012/2013 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Mráz Jiří SVAH Všebořice "A" 1911 1911 1
2012/2013 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Zaťko Michal Slavia SČE Děčín 1908 1908 0
2012/2013 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2060 2030 0
2012/2013 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Skiba Michal SK ŠACHY Chlumec "B" 1792 0
2012/2013 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 Lasík Petr Bystřanští jezdci "A" 1711 1668 1
2012/2013 7 SK Děčín"B" 1806 1819 Berežný Jan ŠK Teplice"B" 1861 1843 0
2012/2013 6 SK Děčín"B" 1806 1819 Chaloupka František Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 0
2012/2013 5 SK Děčín"B" 1806 1819 Škuthan Jiří Chess Most"C" 1788 1826 ½
2012/2013 4 SK Děčín"B" 1806 1819 Krivoš Rudolf TJ Šachy Povrly 1915 1880 ½
2012/2013 3 SK Děčín"B" 1806 1819 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 1
2012/2013 2 SK Děčín"B" 1806 1819 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1732 1725 1
2012/2013 1 SK Děčín"B" 1806 1819 Carboch Ladislav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1794 1794 1
2011/2012 11 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Kostišče Ján TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1736 1
2011/2012 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Hloušek Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín 1800 1829 ½
2011/2012 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Strašlipka Jiří ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 1
2011/2012 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1844 1
2011/2012 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "B" 1908 1929 1
2011/2012 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 1
2011/2012 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Stankev Martin TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1905 1
2011/2012 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1930 1932 1
2011/2012 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1769 1
2011/2012 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 0
2011/2012 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "C" 1804 0
2010/2011 11 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Novák Petr Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 ½
2010/2011 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Černý Svatopluk Bystřanští jezdci "A" 1591 1
2010/2011 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Kudrna Václav TJ ČSAD Libouchec 1678 1
2010/2011 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Köchert Bedřich ŠK Viamont Teplice "C" 1683 1
2010/2011 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Zaťko Michal TJ Slavia SČE Děčín 1787 ½
2010/2011 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1808 1
2010/2011 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Kirs Pavel ŠK Viamont Teplice "D" 1769 1
2010/2011 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1948 1
2010/2011 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1787 1
2010/2011 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1928 0
2009/2010 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1710 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1839 0
2009/2010 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1710 Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín 1935 0
2009/2010 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1710 Spartak UL "C" 1
2009/2010 6 ŠK Mosad Česká Kamenice 1710 Šebesta Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1847 ½
2009/2010 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1710 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2042 0
2009/2010 1 ŠK Mosad Česká Kamenice 1710 Machálek Bedřich Ulimex Svádov Olšinky "C" 1988 0
2008/2009 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1971 0
2008/2009 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 Černý Jakub SK Děčín "B" 1833 1
2008/2009 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 Brýda Martin TJ Chlumec "B" 1623 1
2008/2009 6 ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky "A" 1979 0
2008/2009 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 Hloušek Zdeněk Slavie SČE Děčín "A" 1690 1
2008/2009 4 ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1679 1
2008/2009 2 ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 Vodehnal Václav TJ Svádov-Olšinky "B" 1693 1
2008/2009 1 ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 Rouč Michal Spartak UL "D" 1873 0