Hráč Porsch Jiří

Porsch Jiří

User Pic
Jméno: Porsch Jiří
Oddíl: ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1975
Elo mezinárodní: 1973
ID: 1062
FIDE ID: 357138
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 ŠK Česká Lípa 1973 1978 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 1
2015/2016 6 ŠK Česká Lípa 1973 1978 Řičánek Miloslav TJ Slavia Liberec 1896 1921 0
2015/2016 5 ŠK Česká Lípa 1973 1978 Laštovka Jan Desko Liberec "A" 2110 2119 0
2015/2016 4 ŠK Česká Lípa 1973 1978 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "D" 1908 1955 ½
2015/2016 3 ŠK Česká Lípa 1973 1978 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2051 2029 1
2015/2016 1 ŠK Česká Lípa 1973 1978 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1847 1858 0
2014/2015 9 ŠK Česká Lípa 2035 2023 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1864 1865 ½
2014/2015 8 ŠK Česká Lípa 2035 2023 Žítek Jiří ŠK Zikuda Turnov "D" 1723 1747 0
2014/2015 7 ŠK Česká Lípa 2035 2023 Hejduk Miroslav Desko Liberec "B" 1735 1767 1
2014/2015 4 ŠK Česká Lípa 2035 2023 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2075 2026 0
2014/2015 2 ŠK Česká Lípa 2035 2023 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2089 2111 0
2014/2015 1 ŠK Česká Lípa 2035 2023 Kučera Jaroslav Desko Liberec "A" 1929 1945 0
2013/2014 10 Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 ½
2013/2014 9 Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 Řičánek Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "C" 1915 1928 0
2013/2014 8 Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 Ferkl Miloslav ŠK DDM Varnsdorf 1799 1
2013/2014 7 Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 Bačkovský Stanislav Cvikováček Cvikov 1728 1
2013/2014 6 Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1758 1718 1
2013/2014 5 Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 1
2013/2014 2 Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 Bačkovský Stanislav Cvikováček Cvikov 1728 ½
2012/2013 11 ŠK Česká Lípa 2006 2021 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2020 2032 1
2012/2013 9 ŠK Česká Lípa 2006 2021 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 2148 2128 0
2012/2013 4 ŠK Česká Lípa 2006 2021 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2110 2101 ½
2012/2013 3 ŠK Česká Lípa 2006 2021 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1961 2019 ½
2012/2013 2 ŠK Česká Lípa 2006 2021 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1948 1
2012/2013 1 ŠK Česká Lípa 2006 2021 Maryško Leoš ŠK Libštát "A" 1847 1901 1
2011/2012 11 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1956 2031 ½
2011/2012 10 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Drahoňovský Ivo TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1930 1933 1
2011/2012 9 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1888 1949 ½
2011/2012 6 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec "B" 1996 2033 0
2011/2012 5 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2129 2079 0
2011/2012 4 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "D" 1963 1
2011/2012 3 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Špinka Petr ŠK Libštát 2005 1999 1
2011/2012 2 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1956 1904 1
2011/2012 1 ŠK Česká Lípa 2004 2017 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec "C" 1842 2017 ½
2010/2011 11 ŠK Česká Lípa 1973 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1975 ½
2010/2011 10 ŠK Česká Lípa 1973 Cakl Zdeněk Desko Liberec "B" 2114 0
2010/2011 8 ŠK Česká Lípa 1973 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 2065 ½
2010/2011 6 ŠK Česká Lípa 1973 Barták Pavel TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 0
2010/2011 5 ŠK Česká Lípa 1973 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 1
2010/2011 4 ŠK Česká Lípa 1973 Zelinka Jiří TJ PS ZK Semily 1945 1
2010/2011 3 ŠK Česká Lípa 1973 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald 2040 ½
2010/2011 2 ŠK Česká Lípa 1973 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1933 ½
2009/2010 11 ŠK Česká Lípa 2025 Paldus Petr TJ Slávia Liberec 2025 1
2009/2010 10 ŠK Česká Lípa 2025 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1973 0
2009/2010 9 ŠK Česká Lípa 2025 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1911 1
2009/2010 8 ŠK Česká Lípa 2025 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 1993 0
2009/2010 7 ŠK Česká Lípa 2025 Indrák Igor ŠK Libštát 2289 0
2009/2010 6 ŠK Česká Lípa 2025 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n.J. 1894 1
2009/2010 5 ŠK Česká Lípa 2025 Beneš Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 2159 0
2009/2010 4 ŠK Česká Lípa 2025 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald 1987 ½
2009/2010 3 ŠK Česká Lípa 2025 Joukl Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2109 ½
2009/2010 2 ŠK Česká Lípa 2025 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 2000 0
2009/2010 1 ŠK Česká Lípa 2025 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2083 ½
2008/2009 11 ŠK Česká Lípa 2040 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald "B" 1988 ½
2008/2009 10 ŠK Česká Lípa 2040 Bradáč Adam Lokomotiva Liberec "C" 1813 ½
2008/2009 9 ŠK Česká Lípa 2040 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "E" 1908 ½
2008/2009 8 ŠK Česká Lípa 2040 Blažej Jaroslav ŠK Varnsdorf 1909 1
2008/2009 7 ŠK Česká Lípa 2040 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "D" 1791 0
2008/2009 4 ŠK Česká Lípa 2040 Jareš Jiří Slávie Liberec 2036 0
2008/2009 2 ŠK Česká Lípa 2040 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec "B" 2138 1
2007/2008 6 Šachový klub Česká Lípa 2046 Tadlík Petr 1. Novoborský ŠK E 1931 1
2007/2008 2 Šachový klub Česká Lípa 2046 Hrnčíř František TJ Krásná Lípa B 1539 0
2006/2007 7 ŠK Česká Lípa 2048 Vondrášek Ondřej 1. Novoborský ŠK D 1931 ½
2003/2004 8 ŠK Čes.LípaA" 2050 Krajíc Karel Marty Baník Most 1969 ½