Hráč Šulc František

Šulc František

User Pic
Jméno: Šulc František
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1699
Elo mezinárodní: 1651
ID: 3848
FIDE ID: 338583
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 6 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1651 1699 Uhlík Bohumil ŠK Slávie Děčín 1739 1784 1 soutěž
2021/2022 5 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1673 1699 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1833 1789 0 soutěž
2021/2022 4 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1673 1699 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec "B" 1729 1713 ½ soutěž
2021/2022 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1693 1699 Papay Jindřich SK Děčín "C" 1925 1879 0 soutěž
2021/2022 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1693 1699 Reitingerová Iveta Teplice Chess Club "B" 2011 2005 0 soutěž
2021/2022 6 ŠK Slavoj Litoměřice"E" 1651 1699 Balej Martin ŠK Spartak Ústí n.L. "D" 0 1008 ½ soutěž
2021/2022 5 ŠK Slavoj Litoměřice"E" 1673 1699 Krupka Aleš ŠK Louny"D" 1309 1195 0 soutěž
2021/2022 4 ŠK Slavoj Litoměřice"E" 1693 1699 Jeřábek Jan Jezdci 1746 1819 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK Slavoj Litoměřice"E" 1693 1699 Jusko Jindřich SK Děčín"D" 1506 1549 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠK Slavoj Litoměřice"E" 1693 1699 Bureš Petr SK Šachy Chlumec"C" 1588 1532 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK Slavoj Litoměřice"E" 1693 1699 Godlová Kamila TJ Klášterec n.O."C" 1380 1391 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1693 1694 Kudrna Jan TJ ČSAD Libouchec 1646 1679 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1693 1694 Bureš Petr SK Šachy Chlumec "C" 1588 1517 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1695 1694 Wirth Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1431 1693 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1695 1694 Holub Josef ŠK Slavie Děčín 1667 1722 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1685 1694 Brýda Martin SK Šachy Chlumec "B" 1593 1609 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1685 1694 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1777 1802 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1683 1686 Malý Jiří CHESS Most "B" 1560 1578 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1684 1686 Rynda Vlastimil ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1429 1536 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1684 1686 Mrkvan František ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1287 1443 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1684 1686 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1577 1611 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1670 1686 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky "A" 1577 1598 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1695 1694 Lysý František ŠK Jezdci 1345 1512 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1695 1694 Král Jaromír Sportis Svádov-Olšinky"B" 1428 1447 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1683 1686 Burger Jonáš ŠK Teplice"C" 1252 1166 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1670 1686 Svoboda Josef SK Šachy Chlumec"D" 1563 1583 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1667 1688 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky "B" 1709 1717 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1667 1688 Hloušek Zdeněk ŠK Slavie Děčín 1755 1764 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1671 1688 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1867 1895 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1671 1688 Vágner Luboš ASK Lovosice 1716 1808 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1668 1688 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec "B" 1740 1733 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1668 1688 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1708 1724 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1671 1702 Papay Jindřich SK Děčín "C" 1982 1995 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1679 1702 Škuthan Radek ŠK Teplice "B" 1672 1650 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1679 1702 Bauer Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1747 1766 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1684 1702 Vlasák Martin ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1863 1871 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1688 1726 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1913 1918 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1712 1726 Šťastný Jakub ŠO TJ Klášterec n.O 1773 1752 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1702 1726 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1648 1649 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1702 1726 Škuthan Radek ŠK Teplice "B" 1616 1569 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1712 1726 Mach Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1521 1550 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1712 1726 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1837 1850 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1688 1726 Hloušek Zdeněk ŠK Slavie Děčín 1744 1782 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1688 1726 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1723 1725 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1688 1726 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky "B" 1745 1744 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1688 1726 Stoly Jindřich ŠK MOSAD Česká Kamenice 1552 1604 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1738 1747 Krejčí Josef ASK Lovosice "A" 1672 1639 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1776 1792 Brýda Martin SK ŠACHY Chlumec "B" 1654 1655 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1776 1792 Beran Petr ŠK Stropnik Osek "A" 1522 1484 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1776 1792 Stoly Jindřich ŠK MOSAD Česká Kamenice 1540 1600 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1776 1792 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1776 1792 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky "A" 1797 1833 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1776 1792 ŠK AD Jičín "B" 1 soutěž
2015/2016 9 SK Slavoj Litomerice "B" 1776 1792 Bartoš Miroslav SVAH Vseborice 1854 1716 0 soutěž
2015/2016 8 SK Slavoj Litomerice "B" 1776 1792 Černý Jakub SK Decin "C" 2013 2019 0 soutěž
2015/2016 7 SK Slavoj Litomerice "B" 1776 1792 Voslař Jan SK Spartak Usti n. L. "B" 1971 2050 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Slavoj Litomerice "B" 1776 1792 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1815 1784 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Slavoj Litomerice "B" 1776 1792 Wáclawek Karel Sportis Svadov-Olsinky "A" 1697 1672 0 soutěž
2015/2016 4 SK Slavoj Litomerice "B" 1776 1792 Jersák Jiří SK Slavie Decin 1711 1709 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Slavoj Litomerice "B" 1776 1792 Brabec Herbert SK Mosad Ceska Kamenice 1635 1637 1 soutěž
2015/2016 1 SK Slavoj Litomerice "B" 1776 1792 Brýda Martin SK SACHY Chlumec "B" 1654 1655 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "B" 1818 1832 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Hrdina Stanislav ŠK Mosad Česká Kamenice 1690 1698 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Voleman Milan TJ ČSAD Libouchec 1000 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Musil Antonín Sportis Svádov - Olšinky "B" 1666 1657 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Holub Josef ŠK Slavie Děčín 1800 1808 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Krivoš Rudolf SVAH Všebořice 1847 1856 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1660 1676 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Maščák Milan ŠK Teplice "C" 1634 1659 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Beránek Miroslav ASK Lovosice "A" 1742 1725 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Stankev Martin Sportis Svádov - Olšinky "A" 1801 1848 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1768 1781 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1653 1675 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1760 1783 Kameník Martin CHESS MOST 2035 2045 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 1760 1783 Tryhuba Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1802 1807 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 1760 1783 Kupšovský Václav ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2032 2000 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 Macháček Otakar SKD Průmstav - stavby SO "A" 1978 1978 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 Malý Jiří Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 Málek Jiří ŠK Slávie Děčín 1876 1845 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 Slavík Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1769 1785 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 Bezpalec Vratislav SK ŠACHY Chlumec "A" 1846 1860 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1881 1881 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1760 1783 Hlavatý Radek ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1918 1938 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1760 1783 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1737 1719 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1760 1783 Gruss Petr ŠO TJ Klášterec n.O. 1770 1758 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1760 1783 Hanzlík Tomáš Chess Most "C" 1622 1616 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1760 1783 Valenta Petr Chess Most "B" 1923 1926 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1795 1795 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Beil Richard Svádov-Olšinky "C" 1579 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1684 1762 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Holub Josef Slavia SČE Děčín 1753 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Matoušek Aleš SK ŠACHY Chlumec "A" 1691 1904 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Novák Petr SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1664 1691 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Balvín Rudolf SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1719 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Lein Stanislav SK Děčín "C" 1729 1738 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 Wichs Jakub SVAH Všebořice "A" 2057 2072 0 soutěž
2012/2013 11 Slavoj Litoměřice"A" 1777 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1833 1847 ½ soutěž
2012/2013 10 Slavoj Litoměřice"A" 1777 Kučera Milan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1771 1771 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1779 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1691 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Vnouček Pavel ŠK Teplice "C" 1702 1681 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Černý Vladimír TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1713 1739 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Černý Jakub SK Děčín "B" 1735 1744 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1720 1723 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1739 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1604 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Kostišče Ján TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1736 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Málek Jiří TJ Slavia SČE Děčín 1766 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1788 Lasík Petr ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1718 1670 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1774 Novotný Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1390 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1774 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1774 Machálek Bedřich SKD Průmstav-stavby SO"A" 1889 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1774 Orsák Karel ŠK Viamont Teplice"B" 1770 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1774 Boháč Vlastimil DDM Most"B" 1810 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 Malý Jiří ŠK Viamont Teplice "C" 1748 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 Hellinger Jan TJ Slavia SČE Děčín 1647 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 Musil Antonín Sportis Svádov - Olšinky "B" 1588 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 Laban Vladimír TJ Chlumec "A" 1805 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1721 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1943 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1774 Král Jaromír Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1539 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Sj.Litoměřice"A" 1756 Vlasák Martin ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1756 Šebek Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1738 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1756 Alferi Marcel KC Kaskáda Bílina "A" 1523 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1756 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov "B" ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1756 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1690 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1756 Orsák Karel ŠK Teplice "D" 1779 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1756 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1883 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Slavoj Litoměřice D 1736 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek B 1564 ½ soutěž
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"A" 1736 Šimovič Ludvík ŠK Teplice"B" 1722 ½ soutěž
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"A" 1736 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1977 ½ soutěž
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"A" 1736 Vlasák Martin ŠK Sp.Ústí"C" 1734 ½ soutěž
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"A" 1736 Zima Jiří TJ Tatran Podbořany"A" 1693 ½ soutěž
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"A" 1736 Reitingerová Iveta SK Děčín"A" 2008 0 soutěž
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"A" 1736 Bürgermeister Michal ŠK Sp.Ústí"B" 1855 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Slavoj Litoměřice D 1736 Seman Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom C 1715 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Slavoj Litoměřice D 1736 Červ Jiří ŠK Teplice F 1551 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Slavoj Litoměřice D 1736 Macák Bernard KC Kaskáda Bílina B 1625 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Slavoj Litoměřice D 1736 Kostohryz Ondřej Bystřanští jezdci B 1625 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Sj.Litoměřice A 1698 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice B 1728 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1565 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Skiba Michal TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1711 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov "A" 1841 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Janoušek Petr TJ Bonex Teplice "C" 1702 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Malý Jiří KC Kaskáda Bílina 1617 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Beran Petr Bystřanští jezdci "A" 1583 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1716 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 Weikert Ivan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1713 Tichý Štěpán KŠ Tietz Karlovy Vary 2095 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1713 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2104 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1713 Vašíček Milan ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1682 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1713 Wirth Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 1760 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1713 Patrák Lukáš ŠK Štětí "A" 1689 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1713 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek "A" 1611 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1713 Malý Jiří KC Kaskáda Bílina 1616 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1713 Volprecht Jan TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1713 Janoušek Petr TJ Bonex Teplice "C" 1715 1 soutěž
2005/2006 9 Slavoj LT C"" 1712 Tachovský Pavel Bystř. jezdci B"" 1820 1 soutěž
2005/2006 7 Slavoj LT C"" 1712 Beneš Petr KŠ Štětí A"" 2206 0 soutěž
2005/2006 5 Slavoj LT C"" 1712 Končel Karel Loko Most F"" 1693 0 soutěž
2005/2006 2 Slavoj LT C"" 1712 Porebski Stanislav Glaverbel TP A"" 2118 0 soutěž
2005/2006 1 Slavoj LT C"" 1712 Marsa Jan Loko Most E"" 2072 0 soutěž
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2043 ½ soutěž
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Ederer Karel Sp.Ústí n.LC"" 1949 0 soutěž
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Urban Miroslav Union LounyB"" 1786 0 soutěž
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Uhlík Bohumil Slávia DěčínA"" 1862 ½ soutěž
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Mrnka Jan Loko MostB"" 1994 0 soutěž
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice 1914 0 soutěž
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Čížek Martin Sj.LitoměřiceA"" 2052 0 soutěž
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Chochol Libor Sp.Ustí n.L.B"" 2137 0 soutěž
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1890 ½ soutěž
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceB"" 1712 Nejedlo Josef SK Demas DěčínB"" 1916 0 soutěž
2004/2005 9 Sl Litoměřice B" 1752 Říha Miroslav Stropník Osek A" 1 soutěž
2004/2005 7 Sl Litoměřice B" 1752 Poklop Jiří Bystř. jezdci B" 1 soutěž
2004/2005 6 Sl Litoměřice B" 1752 Suchopár Jiří Trend Roudnice 1748 ½ soutěž
2004/2005 2 Sl Litoměřice B" 1752 Patrák Lukáš Lovochem Lovosice 1673 0 soutěž
2004/2005 11 Sj.Litoměřice "A" 1752 Kujal Gustav CHP Litvínov 1829 ½ soutěž
2004/2005 9 Sj.Litoměřice "A" 1752 Zaťko Michal Slavia SČE Děčín "A" 1760 0 soutěž
2004/2005 5 Sj.Litoměřice "A" 1752 Lešák Jiří SK Demas Děčín "B" 1621 1 soutěž
2004/2005 2 Sj.Litoměřice "A" 1752 Ederer Karel Sp.Ústí n.L. "B" 1933 ½ soutěž
2003/2004 9 Sl. Litoměřice B Hoke Petr Trend Roudnice ½ soutěž
2003/2004 6 Sl. Litoměřice B Kirs Pavel Bonex Teplice C 0 soutěž
2003/2004 5 Sl. Litoměřice B Vašíček Milan Bystř. jezdci A ½ soutěž
2003/2004 4 Sl. Litoměřice B 1740 Lasík Petr Kaskáda Bílina A 1347 1 soutěž
2003/2004 3 Sl. Litoměřice B 1740 Rozmara Miroslav Litoměřické dámy 1793 ½ soutěž
2003/2004 2 Sl. Litoměřice B 1740 Chutný Vladimír Stropník Osek B 1584 ½ soutěž
2003/2004 1 Sl. Litoměřice B 1740 Nedoma Petr Lovochem Lovosice 1702 1 soutěž
2003/2004 11 Sj.Litoměřice 1740 Suchánek Jiří Sokol Údlice 1766 ½ soutěž