Hráč Jeřábek Jan

Jeřábek Jan

User Pic
Jméno: Jeřábek Jan
Oddíl: ŠK Bystřanští jezdci Bystřany
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1819
Elo mezinárodní: 1760
ID: 6333
FIDE ID: 327824
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 CHESS Most "B" 1775 1866 Tureček Václav SK Šachy Chlumec "C" 1887 1900 0
2019/2020 10 CHESS Most "B" 1775 1866 Vrána František ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1583 1674 0
2019/2020 9 CHESS Most "B" 1801 1866 Werner Hong Quan Dan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1716 1624 0
2019/2020 8 CHESS Most "B" 1801 1866 Mašek Daniel SK Děčín "C" 1740 1635 0
2019/2020 7 CHESS Most "B" 1805 1866 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky "A" 1684 1694 ½
2019/2020 6 CHESS Most "B" 1805 1866 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1810 1805 0
2019/2020 4 CHESS Most "B" 1806 1871 Bauer Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1762 1767 ½
2019/2020 3 CHESS Most "B" 1806 1871 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1870 1860 ½
2019/2020 2 CHESS Most "B" 1806 1871 Lasík Petr SK Šachy Chlumec "B" 1654 1660 1
2019/2020 1 CHESS Most "B" 1794 1871 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1799 1802 1
2019/2020 8 ŠK Jezdci 1801 1866 Mašek Daniel SK Děčín"D" 1740 1635 ½
2019/2020 6 ŠK Jezdci 1805 1866 Marten Tomáš KŠ Štětí 1568 1603 1
2019/2020 5 ŠK Jezdci 1805 1871 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky"B" 1605 1656 1
2019/2020 4 ŠK Jezdci 1825 1871 Mrkvan František ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1336 1443 0
2019/2020 3 ŠK Jezdci 1806 1871 Mach Michal ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1518 1538 1
2019/2020 2 ŠK Jezdci 1806 1871 Křehla Milan Šachový klub Teplice 1715 1725 1
2019/2020 1 ŠK Jezdci 1794 1871 Semová Lada ŠK Teplice"C" 1420 1382 1
2018/2019 10 CHESS Most "C" 1823 1866 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice "C" 1592 1618 1
2018/2019 9 CHESS Most "C" 1811 1866 Hrdlička Jan ŠK DDM Postoloprty "A" 1895 1875 1
2018/2019 6 CHESS Most "C" 1817 1866 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1967 1944 0
2018/2019 5 CHESS Most "C" 1795 1853 Kindl František TJ Sokol Údlice "C" 1833 1855 1
2018/2019 4 CHESS Most "C" 1795 1853 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1826 1795 1
2018/2019 3 CHESS Most "C" 1793 1853 Pecka František Slovan Jirkov "A" 2008 2004 0
2018/2019 2 CHESS Most "C" 1793 1853 Hutař Josef TJ Klášterec n. O. "B" 1662 1703 1
2017/2018 9 Bystřanští jezdci 1800 1861 Kozák Karel TJ Klášterec n. O. "B" 1873 1941 ½
2017/2018 8 Bystřanští jezdci 1800 1861 Volf Michal ŠK Magic Žatec "B" 1951 1942 0
2017/2018 7 Bystřanští jezdci 1800 1861 Pecka František Slovan Jirkov "B" 1984 1993 0
2017/2018 6 Bystřanští jezdci 1800 1861 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny "B" 2009 2005 ½
2017/2018 5 Bystřanští jezdci 1796 1861 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice "B" 1859 1898 0
2017/2018 4 Bystřanští jezdci 1796 1861 Kastl Daniel CHESS Most "C" 1826 1820 ½
2017/2018 3 Bystřanští jezdci 1796 1861 Vrchotka Josef DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1986 2002 0
2017/2018 2 Bystřanští jezdci 1796 1861 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1647 1666 0
2015/2016 10 Bystransti jezdci "A" 1846 1893 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 2064 1972 0
2015/2016 9 Bystransti jezdci "A" 1846 1893 Kindl František Sokol Udlice "D" 1829 1841 1
2015/2016 5 Bystransti jezdci "A" 1846 1893 Kozlovský Libor SK Magic Zatec "A" 1942 1945 0
2015/2016 3 Bystransti jezdci "A" 1846 1893 Hons Tomáš SK DDM Postoloprty 1983 1996 1
2015/2016 2 Bystransti jezdci "A" 1846 1893 Hanzlík Daniel TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1801 1805 1
2014/2015 11 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Černý Jakub SK Děčín "C" 1889 1949 0
2014/2015 10 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 0
2014/2015 9 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 0
2014/2015 8 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2092 2066 0
2014/2015 7 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Kostišče Ján Sportis Svádov - Olšinky "B" 1738 1730 0
2014/2015 6 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1954 1984 0
2014/2015 5 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 0
2014/2015 4 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Wichs Jakub SVAH Všebořice 2097 2107 0
2014/2015 3 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Šťastný Petr ŠK Teplice "C" 2033 2044 ½
2014/2015 2 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1749 1741 1
2014/2015 1 Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 Macháček Otakar Sportis Svádov - Olšinky "A" 2025 2007 0
2013/2014 11 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Patrák Lukáš ASK Lovosice 1656 1744 1
2013/2014 10 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Klátil Karel SK Děčín "C" 2012 1983 1
2013/2014 9 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Spejchal Josef ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1902 1881 1
2013/2014 8 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Rouč Michal TJ SVAH Všebořice 1799 1861 ½
2013/2014 7 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Šebesta Jan SKD Průmstav - stavby SO "A" 1949 1916 ½
2013/2014 5 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Strauss Jindřich ŠK Slávie Děčín 1927 1980 0
2013/2014 4 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2062 2025 1
2013/2014 3 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 1
2013/2014 2 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 0
2013/2014 1 Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 Malinkovič Viktor SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1675 1741 1
2012/2013 11 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 0
2012/2013 10 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Kapoun Pavel SK ŠACHY Chlumec "B" 1811 1852 1
2012/2013 9 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Mráz Jiří SVAH Všebořice "A" 1911 1911 1
2012/2013 8 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1884 1875 0
2012/2013 7 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 2027 0
2012/2013 6 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Černý Jakub SK Děčín "C" 1742 1781 ½
2012/2013 5 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2033 2081 0
2012/2013 4 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Beneš Petr ASK Lovosice 2105 2119 0
2012/2013 3 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Macháček Otakar Svádov-Olšinky "C" 1932 0
2012/2013 2 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 0
2012/2013 1 Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1924 1948 ½
2011/2012 11 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Malinkovič Viktor TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1744 1
2011/2012 10 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2039 2053 0
2011/2012 9 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 ½
2011/2012 8 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1988 1996 ½
2011/2012 7 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 1
2011/2012 6 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1901 ½
2011/2012 5 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Hloušek Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín 1800 1829 ½
2011/2012 4 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1815 1812 ½
2011/2012 3 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 0
2011/2012 1 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2095 2112 0
2010/2011 11 Bystřanští jezdci "A" 1837 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1929 1
2010/2011 10 Bystřanští jezdci "A" 1837 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 0
2010/2011 9 Bystřanští jezdci "A" 1837 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 2038 1
2010/2011 8 Bystřanští jezdci "A" 1837 Mrišo Miloš TJ Lovochemie Lovosice 1787 ½
2010/2011 7 Bystřanští jezdci "A" 1837 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2021 1
2010/2011 6 Bystřanští jezdci "A" 1837 Král Karel Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1862 1
2010/2011 5 Bystřanští jezdci "A" 1837 Janoušek Petr ŠK Viamont Teplice "D" 1702 1
2010/2011 4 Bystřanští jezdci "A" 1837 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1912 1
2010/2011 2 Bystřanští jezdci "A" 1837 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1937 0
2010/2011 1 Bystřanští jezdci "A" 1837 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1892 ½
2009/2010 9 Bystřanští jezdci "A" 1834 Pastva Zdeněk ŠK Teplice "E" 1881 0
2009/2010 8 Bystřanští jezdci "A" 1834 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov "B" 1840 ½
2009/2010 7 Bystřanští jezdci "A" 1834 Machala Vladislav TJ Sokol Litvínov "A" 2067 0
2009/2010 6 Bystřanští jezdci "A" 1834 Kotrba Matěj TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 0
2009/2010 5 Bystřanští jezdci "A" 1834 Mrišo Miloš TJ Slavoj Litoměřice "C" 1882 1
2009/2010 4 Bystřanští jezdci "A" 1834 Dusbaba Karel ŠK Teplice "D" 2012 0
2009/2010 3 Bystřanští jezdci "A" 1834 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1827 1
2009/2010 2 Bystřanští jezdci "A" 1834 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1909 0
2009/2010 1 Bystřanští jezdci "A" 1834 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1938 1
2008/2009 8 Bystřanští Jezdci "A" 1855 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina "A" 1751 ½
2008/2009 7 Bystřanští Jezdci "A" 1855 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "C" 1801 0
2008/2009 6 Bystřanští Jezdci "A" 1855 Beránek Josef Lovochemie Lovosice 1790 ½
2008/2009 5 Bystřanští Jezdci "A" 1855 Pastva Zdeněk ŠK Teplice "E" 1855 ½
2008/2009 4 Bystřanští Jezdci "A" 1855 Ulrych Radek ŠK Union Louny "C" 1597 0
2008/2009 3 Bystřanští Jezdci "A" 1855 Ledvina Jiří ŠK Teplice "D" 1951 0
2008/2009 2 Bystřanští Jezdci "A" 1855 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1795 1
2008/2009 1 Bystřanští Jezdci "A" 1855 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "A" 1994 ½
2007/2008 9 Bystřanští jezdci "A" 1844 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov "A" 1940 1
2007/2008 8 Bystřanští jezdci "A" 1844 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2146 0
2007/2008 7 Bystřanští jezdci "A" 1844 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 1
2007/2008 6 Bystřanští jezdci "A" 1844 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1787 ½
2007/2008 5 Bystřanští jezdci "A" 1844 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1859 1
2007/2008 4 Bystřanští jezdci "A" 1844 Ladra Antonín TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 0
2007/2008 2 Bystřanští jezdci "A" 1844 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "C" 1728 1
2007/2008 1 Bystřanští jezdci "A" 1844 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1907 0
2006/2007 7 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 Semerdžiev Stefan ŠK Štětí "A" 1955 ½
2006/2007 6 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1818 0
2006/2007 5 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1842 ½
2006/2007 4 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 1
2006/2007 3 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 Janoušek Petr TJ Bonex Teplice "C" 1715 1
2006/2007 1 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 Bakajsa Libor ŠK Most "D" 1697 1
2005/2006 9 Bystř. jezdci B"" 1835 Wilhelm Oldřich Slavoj LT C"" 1674 1
2005/2006 7 Bystř. jezdci B"" 1835 Šára Stanislav Loko Most E"" 1863 0
2005/2006 6 Bystř. jezdci B"" 1835 Orsák Karel Bonex TP C"" 1824 ½
2005/2006 5 Bystř. jezdci B"" 1835 Krivoš Rudolf Spartak UL E"" 1696 1
2005/2006 4 Bystř. jezdci B"" 1835 Semerdžiev Stefan KŠ Štětí A"" 1983 0
2005/2006 3 Bystř. jezdci B"" 1835 Pošva Jaroslav Lovoch. Lovosice 1867 1
2005/2006 2 Bystř. jezdci B"" 1835 Reitinger Jan Loko Most F"" 1757 1
2005/2006 1 Bystř. jezdci B"" 1835 Vnouček Pavel Bystř. jezdci A"" 1692 0
2004/2005 11 Bystřanští jezd "A" 1831 Mazánek Kamil Union Louny "A" 2177 0
2004/2005 10 Bystřanští jezd "A" 1831 Reitinger Petr CHP Litvínov 2114 ½
2004/2005 9 Bystřanští jezd "A" 1831 Dlouhý Martin Loko Most "B" 2056 0
2004/2005 8 Bystřanští jezd "A" 1831 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice "A" 2084 ½
2004/2005 7 Bystřanští jezd "A" 1831 Francl Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1885 0
2004/2005 6 Bystřanští jezd "A" 1831 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2086 ½
2004/2005 5 Bystřanští jezd "A" 1831 Magát Josef Sokol Údlice "A" 1918 0
2004/2005 4 Bystřanští jezd "A" 1831 Líbal František SK Demas Děčín "B" 2009 ½
2004/2005 3 Bystřanští jezd "A" 1831 Vrchotka Josef Bonex Teplice "B" 2095 1
2004/2005 2 Bystřanští jezd "A" 1831 Jeníček Michal Slovan Jirkov 2118 0
2004/2005 1 Bystřanští jezd "A" 1831 Machálek Bedřich Sp.Ústí n.L. "B" 2061 0
2003/2004 9 Bystř. jezdci A Cvek Jaroslav Litoměřické dámy 1
2003/2004 8 Bystř. jezdci A Cigáň Karel Stropník Osek B ½
2003/2004 7 Bystř. jezdci A Pošva Jaroslav Lovochem Lovosice 1
2003/2004 6 Bystř. jezdci A Horecký Karel Trend Roudnice 0
2003/2004 5 Bystř. jezdci A Kudera Jiří Sl. Litoměřice B 0
2003/2004 4 Bystř. jezdci A 1850 Orsák Karel Stropník Osek A 1826 0
2003/2004 3 Bystř. jezdci A 1850 Janoušek Petr Bonex Teplice C 1738 1
2003/2004 1 Bystř. jezdci A 1850 Hozda David Kaskáda Bílina A 1793 0