Hráč Křehla Milan

Křehla Milan

User Pic
Jméno: Křehla Milan
Oddíl: Šachový klub Teplice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1725
Elo mezinárodní: 1707
ID: 32965
FIDE ID: 351474
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Šachový klub Teplice 1715 1725 Jeřábek Jan ŠK Jezdci 1806 1871 0
2019/2020 1 Šachový klub Teplice 1707 1725 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky"B" 1645 1656 1
2017/2018 9 ŠK Teplice "B" 1745 1736 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1774 1772 ½
2017/2018 8 ŠK Teplice "B" 1745 1736 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1998 1971 0
2017/2018 7 ŠK Teplice "B" 1724 1736 Kostišče Ján Sportis Svádov-Olšinky "B" 1741 1734 1
2017/2018 6 ŠK Teplice "B" 1724 1736 Hung Do ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1758 1757 1
2017/2018 5 ŠK Teplice "B" 1742 1736 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1616 1620 0
2017/2018 4 ŠK Teplice "B" 1742 1736 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1931 1932 0
2017/2018 2 ŠK Teplice "B" 1742 1736 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1832 1824 0
2017/2018 1 ŠK Teplice "B" 1757 1762 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1906 1909 0
2015/2016 11 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Pešek Radomír Chess Most"C" 2035 2027 0
2015/2016 9 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 0
2015/2016 8 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Kindl František Sokol Údlice"B" 1829 1841 0
2015/2016 7 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1983 1988 0
2015/2016 6 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2037 2040 0
2015/2016 5 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 1981 2003 ½
2015/2016 4 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2022 2067 0
2015/2016 3 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Nudčenko Karel Sokol Údlice"A" 2145 2093 0
2015/2016 2 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Klátil Karel Šachy Povrly 1984 1964 0
2015/2016 1 ŠK Teplice"C" 1763 1778 Papay Marek SK Děčín"B" 1974 1995 0
2014/2015 11 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Ondřich Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1682 1663 1
2014/2015 10 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1653 1675 1
2014/2015 9 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 1
2014/2015 8 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Stoly Jindřich ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 1
2014/2015 7 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1000 1
2014/2015 6 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Bernát František Sportis Svádov - Olšinky "B" 1113 1
2014/2015 5 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Brňák Jan ŠK Slavie Děčín 1710 1
2014/2015 4 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Cvek Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1754 1
2014/2015 3 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1660 1676 1
2014/2015 2 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Bartoš Miroslav SVAH Všebořice 1595 1662 1
2014/2015 1 ŠK Teplice "C" 1783 1746 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1640 1725 0
2014/2015 10 Teplice "B" 1783 1746 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov 1742 1738 1
2013/2014 9 ŠK Teplice "C" 1800 1757 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "B" 1786 1757 0
2013/2014 8 ŠK Teplice "C" 1800 1757 Kočí Vít CHESS Most "F" 1460 1
2013/2014 6 ŠK Teplice "C" 1800 1757 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "B" 1859 1844 0
2013/2014 5 ŠK Teplice "C" 1800 1757 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1659 1696 ½
2013/2014 4 ŠK Teplice "C" 1800 1757 Douša Václav ŠK UNION Louny "C" 1454 0
2013/2014 3 ŠK Teplice "C" 1800 1757 Zbíral Jan ŠK UNION Louny-Opočno 1000 1
2013/2014 2 ŠK Teplice "C" 1800 1757 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "B" 1788 1812 1
2013/2014 1 ŠK Teplice "C" 1800 1757 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1559 1599 1
2012/2013 11 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1965 1958 0
2012/2013 10 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1905 1970 1
2012/2013 8 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Hanzlík Daniel CHESS MOST "E" 1696 1710 0
2012/2013 7 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1898 1853 1
2012/2013 6 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Mitošinka Boris ŠK Magic Žatec "A" 1581 0
2012/2013 5 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "B" 1904 1892 0
2012/2013 4 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Tuma Josef CHESS MOST "F" 1905 1905 ½
2012/2013 3 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 2022 2022 0
2012/2013 2 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Grussová Helena TJ Klášterec nad Ohří "A" 1981 2029 0
2012/2013 1 ŠK Teplice "C" 1851 1852 Klakurka Stanislav ŠK DDM Postoloprty 1972 1978 ½
2012/2013 11 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Němeček Jan ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 1
2012/2013 10 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí"C" 1529 1
2012/2013 9 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 0
2012/2013 8 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Stránská Kamila ŠK Teplice"D" 1627 1674 1
2012/2013 7 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Nepraš Karel Svah Všebořice"B" 1000 1
2012/2013 5 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 ½
2012/2013 3 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice"D" 1859 1863 0
2012/2013 2 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Diviš Jiří SK Děčín"D" 1748 1723 ½
2012/2013 1 ŠK Teplice"E" 1851 1852 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci"B" 1455 1
2011/2012 10 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 1
2011/2012 9 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2095 2112 1
2011/2012 8 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1860 ½
2011/2012 6 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 1
2011/2012 5 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2039 2053 0
2011/2012 4 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Jeřábek Jan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 ½
2011/2012 3 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1649 1
2011/2012 2 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 0
2011/2012 1 ŠK Teplice "C" 1815 1812 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 0
2011/2012 6 ŠK Teplice B 1815 1812 Mrnka Jan Chess Most B 2086 2084 0
2011/2012 1 ŠK Teplice B 1815 1812 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov A 1699 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Hloušek Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín 1814 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1892 ½
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Malinkovič Viktor Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1717 0
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 ½
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1711 1
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Jersák Jiří ŠK MOSAD Česká Kamenice 1757 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1743 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 2038 ½
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice "D" 1784 Berežný Jan ŠK Viamont Teplice "C" 1842 ½
2009/2010 9 ŠK Teplice "E" 1526 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci "A" 1467 0
2009/2010 8 ŠK Teplice "E" 1526 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1934 0
2009/2010 7 ŠK Teplice "E" 1526 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1617 0
2009/2010 6 ŠK Teplice "E" 1526 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1719 1
2009/2010 5 ŠK Teplice "E" 1526 Alferi Marcel KC Kaskáda Bílina "A" 1000 1
2009/2010 4 ŠK Teplice "E" 1526 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov "B" ½
2009/2010 3 ŠK Teplice "E" 1526 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "B" 1814 1
2009/2010 2 ŠK Teplice "E" 1526 Orsák Karel ŠK Teplice "D" 1779 0
2009/2010 1 ŠK Teplice "E" 1526 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1576 1
2009/2010 10 ŠK Teplice"C" 1526 Kapoun Pavel TJ Chlumec"A" 1816 0
2009/2010 9 ŠK Teplice"C" 1526 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1987 0
2009/2010 8 ŠK Teplice"C" 1526 Vlasák Martin ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1825 ½
2009/2010 7 ŠK Teplice"C" 1526 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1665 0
2009/2010 6 ŠK Teplice"C" 1526 Kotrba Matěj TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 0
2008/2009 3 ŠK Teplice F 1438 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom B 1
2008/2009 2 ŠK Teplice F 1438 Bakajsa Luboš TJ Sokol Litvínov-Lom C 1
2008/2009 6 ŠK Teplice F 1438 Klas Vladimír KC Kaskáda Bílina B 1
2008/2009 9 ŠK Teplice "E" 1438 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1684 0
2008/2009 7 ŠK Teplice "E" 1438 Šebek Jiří Lovochemie Lovosice 1718 0
2008/2009 6 ŠK Teplice "E" 1438 Laban Vladimír TJ Chlumec "A" 1771 0
2008/2009 5 ŠK Teplice "E" 1438 Lachman Jaroslav Bystřanští Jezdci "A" 1511 1
2008/2009 4 ŠK Teplice "E" 1438 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom 1841 0
2008/2009 3 ŠK Teplice "E" 1438 Šmatlák Petr ŠK Union Louny "C" 1417 1
2008/2009 2 ŠK Teplice "E" 1438 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina "A" 1547 1
2008/2009 1 ŠK Teplice "E" 1438 Strašlipka Jiří ŠK Teplice "D" 1648 1
2007/2008 7 Bonex Teplice D Kadlec Pavel ŠK Most D 1250 1
2007/2008 6 Bonex Teplice D Hanzlík Daniel ŠK Most E 1250 0
2007/2008 5 Bonex Teplice D Beran Petr Bystřanští jezdci B 1583 1
2007/2008 3 Bonex Teplice D Volprecht Jan TJ Glaverbel Czech Teplice C 1485 1
2007/2008 2 Bonex Teplice D Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek B 1748 0
2007/2008 1 Bonex Teplice D Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 0
2007/2008 3 Bonex Teplice D Kadlec Pavel ŠK Most D 1250 1
2007/2008 2 Bonex Teplice D Hanzlík David ŠK Most E 1412 0
2007/2008 1 Bonex Teplice D Diviš Jiří ŠK Stropník Osek B 1538 1
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice "C" Růžička Bohuslav TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1645 0
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice "C" Lachman Jaroslav Bystřanští jezdci "A" 1481 0
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice "C" Šebek Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1735 0
2006/2007 7 TJ Bonex Teplice "C" Kohut Vasil ŠK Stropník Osek "A" 1644 0
2006/2007 5 TJ Bonex Teplice "C" Obršál Josef TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1372 0