Hráč Hořan Tomáš

Hořan Tomáš

User Pic
Jméno: Hořan Tomáš
Oddíl: CHESS MOST
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1866
Elo mezinárodní: 1873
ID: 8263
FIDE ID: 305014
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Chess Most"B" 1874 1843 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1830 1847 ½
2018/2019 10 Chess Most"B" 1859 1843 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1813 1796 1
2018/2019 10 CHESS Most "C" 1859 1843 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1731 1755 1
2018/2019 9 CHESS Most "C" 1844 1843 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1778 1792 1
2018/2019 8 CHESS Most "C" 1844 1843 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "A" 1713 1722 1
2018/2019 3 CHESS Most "C" 1851 1857 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "A" 1730 1725 0
2018/2019 2 CHESS Most "C" 1851 1857 Mayer Daniel TJ Klášterec n. O. "B" 1701 1686 1
2018/2019 1 CHESS Most "C" 1863 1857 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1800 1798 0
2017/2018 10 Chess Most"B" 1849 1853 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1900 1888 ½
2017/2018 9 Chess Most"B" 1849 1853 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1961 1967 1
2017/2018 8 Chess Most"B" 1857 1853 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"A" 1846 1859 0
2017/2018 7 Chess Most"B" 1857 1853 Mittelbach Zdeněk ŠK Šachy Chlumec"A" 1939 1932 ½
2017/2018 6 Chess Most"B" 1858 1853 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 1861 1871 ½
2017/2018 5 Chess Most"B" 1858 1853 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1811 1823 ½
2017/2018 4 Chess Most"B" 1849 1853 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1874 1829 ½
2017/2018 3 Chess Most"B" 1849 1853 Černíková Alena Šachy Povrly 1940 1942 0
2017/2018 2 Chess Most"B" 1849 1853 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec"A" 1349 1349 1
2017/2018 1 Chess Most"B" 1869 1863 Godla Milan ŠO TJ Klášterec n.O 1720 1686 ½
2016/2017 6 CHESS MOST "C" 1901 1896 Novotný Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1286 1360 1
2016/2017 1 CHESS MOST 1901 1896 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2018 2017 0
2015/2016 11 Chess Most"C" 1901 1896 Bublík František ŠK Teplice"C" 1882 1878 0
2015/2016 10 Chess Most"C" 1901 1896 Sekerka Luděk Sokol Údlice"B" 1719 1787 1
2015/2016 9 Chess Most"C" 1901 1896 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1709 1767 1
2015/2016 8 Chess Most"C" 1901 1896 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1903 1907 ½
2015/2016 7 Chess Most"C" 1901 1896 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1890 1889 0
2015/2016 6 Chess Most"C" 1901 1896 Bauer Pavel ŠK Teplice"B" 1831 1813 ½
2015/2016 5 Chess Most"C" 1901 1896 Nudčenko Karel Sokol Údlice"A" 2145 2093 0
2015/2016 4 Chess Most"C" 1901 1896 Bürgermeister Michal Šachy Povrly 1828 1798 ½
2015/2016 3 Chess Most"C" 1901 1896 Papay Marek SK Děčín"B" 1974 1995 0
2015/2016 2 Chess Most"C" 1901 1896 Šura Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2056 2094 ½
2015/2016 1 Chess Most"C" 1901 1896 Valenta Petr Chess Most"B" 1900 1898 ½
2014/2015 11 CHESS MOST "B" 1901 1887 Burda Roman NERATOVICE 2041 2035 0
2014/2015 10 CHESS MOST "B" 1901 1887 Kánský Pavel SK Děčín 2094 2098 ½
2014/2015 9 CHESS MOST "B" 1901 1887 Štolc Martin Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 ½
2014/2015 8 CHESS MOST "B" 1901 1887 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2005 2006 1
2014/2015 7 CHESS MOST "B" 1901 1887 Bayer Radek ŠK Teplice 2044 2050 0
2014/2015 6 CHESS MOST "B" 1901 1887 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí nad Labem 1629 1662 ½
2014/2015 4 CHESS MOST "B" 1901 1887 Sýkora Ondřej ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2131 2097 0
2014/2015 2 CHESS MOST "B" 1901 1887 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice 1954 1981 0
2014/2015 1 CHESS MOST "B" 1901 1887 Šváb Jan CHESS MOST "A" 2042 2051 1
2014/2015 11 Chess Most "C" 1901 1887 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "A" 1818 1832 ½
2014/2015 10 Chess Most "C" 1901 1887 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1908 1890 ½
2014/2015 9 Chess Most "C" 1901 1887 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1868 1830 1
2014/2015 7 Chess Most "C" 1901 1887 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany "A" 2032 2037 ½
2014/2015 6 Chess Most "C" 1901 1887 Urban Miroslav Union Louny "A" 1832 1832 0
2014/2015 5 Chess Most "C" 1901 1887 Kindl František Sokol Údlice "A" 1848 1844 ½
2014/2015 4 Chess Most "C" 1901 1887 Kubánek Martin Šachy Povrly 1906 1906 1
2014/2015 3 Chess Most "C" 1901 1887 Černý Jakub SK Děčín "B" 1889 1949 ½
2014/2015 2 Chess Most "C" 1901 1887 Sláma Lukáš ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1842 1842 1
2014/2015 1 Chess Most "C" 1901 1887 Vrchotka Josef Teplice "B" 2017 2028 0
2013/2014 10 CHESS Most "D" 1921 1911 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1841 1850 ½
2013/2014 9 CHESS Most "D" 1921 1911 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1786 1757 1
2013/2014 8 CHESS Most "D" 1921 1911 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1697 1705 1
2013/2014 7 CHESS Most "D" 1921 1911 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1764 1830 0
2013/2014 6 CHESS Most "D" 1921 1911 Kučera Milan ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 0
2013/2014 5 CHESS Most "D" 1921 1911 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1783 1797 ½
2013/2014 4 CHESS Most "D" 1921 1911 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň"A" 1900 1863 ½
2013/2014 3 CHESS Most "D" 1921 1911 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1898 1882 ½
2013/2014 1 CHESS Most "D" 1921 1911 Kastl Daniel CHESS Most "E" 1764 1759 1
2013/2014 11 Chess Most "B" 1921 1911 Kurka František ŠK Teplice "B" 2027 2020 ½
2013/2014 10 Chess Most "B" 1921 1911 Kučera Milan ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1731 1754 ½
2013/2014 8 Chess Most "B" 1921 1911 Urban Miroslav ŠK Union Louny "A" 1774 ½
2013/2014 5 Chess Most "B" 1921 1911 Černý Jakub SK Děčín "B" 1843 1896 0
2013/2014 4 Chess Most "B" 1921 1911 Hutař Josef ŠO TJ Klášterec n.O. 1747 ½
2013/2014 3 Chess Most "B" 1921 1911 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "A" 1811 1803 1
2012/2013 10 Chess Most B 1951 1936 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1975 1976 0
2012/2013 9 Chess Most B 1951 1936 Palková Kateřina ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2022 1999 ½
2012/2013 7 Chess Most B 1951 1936 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2126 2120 0
2012/2013 6 Chess Most B 1951 1936 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 2040 2040 0
2012/2013 5 Chess Most B 1951 1936 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2176 2163 0
2012/2013 4 Chess Most B 1951 1936 Danko Jiří ŠK Tachov 1988 1972 ½
2012/2013 2 Chess Most B 1951 1936 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 1
2012/2013 1 Chess Most B 1951 1936 Mrnka Jan Chess Most A 2052 2053 ½
2012/2013 11 Chess Most"C" 1951 1936 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1784 1786 ½
2012/2013 9 Chess Most"C" 1951 1936 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1904 1892 ½
2012/2013 8 Chess Most"C" 1951 1936 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1883 1913 ½
2012/2013 7 Chess Most"C" 1951 1936 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1890 1951 ½
2012/2013 6 Chess Most"C" 1951 1936 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice"A" 1905 1970 1
2012/2013 5 Chess Most"C" 1951 1936 Papay Marek SK Děčín"B" 1942 1957 0
2012/2013 4 Chess Most"C" 1951 1936 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1965 1958 0
2012/2013 3 Chess Most"C" 1951 1936 Berežný Jan ŠK Teplice"B" 1861 1843 0
2012/2013 2 Chess Most"C" 1951 1936 Lácha Josef Slavoj Litoměřice"A" 2050 2054 ½
2012/2013 1 Chess Most"C" 1951 1936 Rozšafný Michal Chess Most"D" 1886 1869 1
2011/2012 11 CHESS MOST "C" 1923 1896 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1965 1936 ½
2011/2012 10 CHESS MOST "C" 1923 1896 Srkal Miroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1808 1822 1
2011/2012 7 CHESS MOST "C" 1923 1896 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1914 1882 1
2011/2012 6 CHESS MOST "C" 1923 1896 Vychodil Radomír ŠK Magic Žatec "A" 1740 1
2011/2012 5 CHESS MOST "C" 1923 1896 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1731 1748 1
2011/2012 4 CHESS MOST "C" 1923 1896 Stuchlý Jaroslav TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 1
2011/2012 3 CHESS MOST "C" 1923 1896 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1870 1
2011/2012 11 Chess Most B 1923 1896 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 0
2011/2012 10 Chess Most B 1923 1896 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany A 2050 2051 ½
2011/2012 9 Chess Most B 1923 1896 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 1
2011/2012 8 Chess Most B 1923 1896 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice A 2058 2075 0
2011/2012 7 Chess Most B 1923 1896 Kapoun Pavel TJ Chlumec A 1731 1823 0
2011/2012 6 Chess Most B 1923 1896 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice B 1853 1856 1
2011/2012 5 Chess Most B 1923 1896 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1967 0
2011/2012 4 Chess Most B 1923 1896 Paluch Rostislav Slovan Jirkov A 1917 1975 0
2011/2012 3 Chess Most B 1923 1896 Šebesta Jan Průmstav Svádov-Olšinky A 1876 1901 1
2011/2012 2 Chess Most B 1923 1896 Majerik Vladimír ŠK Union Louny A 1914 1882 1
2010/2011 10 DDM Most "C" 1882 Poloprutský Ladislav TJ Slovan Jirkov "B" 1697 ½
2010/2011 9 DDM Most "C" 1882 Gruss Petr TJ Klášterec n/O "A" 1795 1
2010/2011 7 DDM Most "C" 1882 Kirsch Petr DDM Most "E" 1250 1
2010/2011 6 DDM Most "C" 1882 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1766 1
2010/2011 5 DDM Most "C" 1882 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice "A" 1881 0
2010/2011 4 DDM Most "C" 1882 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1565 1
2010/2011 3 DDM Most "C" 1882 Kučera Milan TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 ½
2010/2011 2 DDM Most "C" 1882 Hanzlík Tomáš DDM Most "D" 1463 1
2010/2011 1 DDM Most "C" 1882 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1554 1
2010/2011 11 DDM Most"B" 1882 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1841 ½
2010/2011 9 DDM Most"B" 1882 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1798 1
2010/2011 8 DDM Most"B" 1882 Kalužný Matyáš Slovan Jirkov"A" 1879 0
2010/2011 7 DDM Most"B" 1882 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1768 1
2010/2011 6 DDM Most"B" 1882 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1000 1
2010/2011 5 DDM Most"B" 1882 Mrišo Miloš TJ Slavoj Litoměřice"A" 1787 1
2010/2011 3 DDM Most"B" 1882 Stránský Vojtěch ŠK Viamont Teplice"B" 1820 ½
2010/2011 1 DDM Most"B" 1882 Svoboda Jan DDM Most"A" 1988 1
2009/2010 9 DDM Most "A" 1931 Losenický Jan ŠK Střelnice Kadaň "B" 1
2009/2010 6 DDM Most "A" 1931 Kastl Daniel ŠK Most "B" 1546 0
2009/2010 2 DDM Most "A" 1931 Zrzavý Václav ŠK Union Louny "B" 1863 0
2009/2010 1 DDM Most "A" 1931 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1728 ½
2009/2010 11 TJ Lokomotiva Most 1931 Pechek Jan TJ Chlumec"A" 1939 1
2009/2010 10 TJ Lokomotiva Most 1931 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň 1891 0
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Most 1931 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 1992 ½
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Most 1931 Mikeš Jan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 0
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Most 1931 Šebesta Jan Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1728 0
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Most 1931 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 ½
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Most 1931 Král David ŠK Teplice"B" 1983 0
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Most 1931 Louček Vlastimil ŠK Union Louny"A" 2250 ½
2008/2009 11 TJ Lokomotiva Most 1942 Šimovič Ludvík ŠK Teplice"B" 1722 0
2008/2009 10 TJ Lokomotiva Most 1942 Papay Marek SK Děčín"A" 1776 ½
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Most 1942 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1917 ½
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Most 1942 Kochánek Antonín Sj.Litoměřice"A" 1684 1
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Most 1942 Vydra Jaroslav Sj.Litoměřice"B" 1574 1
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Most 1942 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň"A" 1873 0
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Most 1942 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 ½
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Most 1942 Vnouček Pavel ŠK Teplice"C" 1687 1
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Most 1942 Pichert Miroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1796 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Most 1816 Majerik Vladimír ŠK Louny A 1917 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Most 1816 Lešák Ondřej SK Děčín B 1762 1
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Most 1816 Richter Miroslav TJ Bonex Teplice B 1855 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Most 1816 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 ½
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Most 1816 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 0
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Most 1816 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice 1736 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Most 1816 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1912 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Most 1816 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov A 1917 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Most 1816 Chaloupka Martin TJ Sj.Litoměřice A 1841 0
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Most 1816 Teufel Jan TJ Svádov-Olšinky A 1781 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Most 1816 Bakajsa Libor ŠK Most A 1924 1
2006/2007 11 Lokomotiva Most "B" 1781 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 0
2006/2007 10 Lokomotiva Most "B" 1781 Seliger Bedřich TJ Bonex Teplice "B" 1935 0
2006/2007 9 Lokomotiva Most "B" 1781 Liška Jiří Ing. TJ Sokol Údlice 1952 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Most "B" 1781 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1802 1
2006/2007 7 Lokomotiva Most "B" 1781 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 1878 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Most "B" 1781 Pekař František SK Děčín"B" 1909 ½
2006/2007 5 Lokomotiva Most "B" 1781 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 0
2006/2007 4 Lokomotiva Most "B" 1781 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2011 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Most "B" 1781 Stuchlý Jaroslav TJ Slovan Jirkov 2023 1
2006/2007 2 Lokomotiva Most "B" 1781 Reitingerová Iveta ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 ½
2006/2007 1 Lokomotiva Most "B" 1781 Hozda David TJ Lokomotiva Most "A" 1977 ½
2005/2006 9 Loko Most E"" 1785 Köchert Bedřich Glaverbel TP A"" 1682 ½
2005/2006 8 Loko Most E"" 1785 Mužík Václav Bonex TP C"" 1
2005/2006 7 Loko Most E"" 1785 Freimann Milan Bystř. jezdci B"" 1720 1
2005/2006 6 Loko Most E"" 1785 Kenez Jan Spartak UL E"" 1
2005/2006 5 Loko Most E"" 1785 Kozák Jan KŠ Štětí A"" 1766 1
2005/2006 4 Loko Most E"" 1785 Krejčí Josef Lovoch. Lovosice 1665 0
2005/2006 3 Loko Most E"" 1785 Tiller Jaroslav Loko Most F"" 2052 1
2005/2006 2 Loko Most E"" 1785 Trojánek Ondřej Bystř. jezdci A"" 1
2005/2006 1 Loko Most E"" 1785 Jesenský Jaromír Slavoj LT C"" 1383 ½
2004/2005 11 Loko Most "B" 1761 Holub Josef Slavia SČE Děčín "A" 1782 ½
2004/2005 7 Loko Most "B" 1761 Richter Pavel Sokol Údlice "A" 1777 ½
2004/2005 6 Loko Most "B" 1761 Lešák Ondřej SK Demas Děčín "B" 1539 1
2004/2005 5 Loko Most "B" 1761 Okrouhlík Zdeněk Bonex Teplice "B" 1802 0
2004/2005 4 Loko Most "B" 1761 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1864 0
2004/2005 3 Loko Most "B" 1761 Tureček Václav Sp.Ústí n.L. "B" 1843 1
2004/2005 2 Loko Most "B" 1761 Šišák Richard Union Louny "A" 1953 0
2004/2005 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 Valeš Jan ŠK MERKUR KADAŇ "A" ½
2004/2005 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 Šlezinger Jaroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 1
2004/2005 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 Brázda Antonín ŠK UNION LOUNYB" 1731 0
2004/2005 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 Zmeškal Stanislav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 1
2004/2005 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 Prchlík Luboš TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1520 1
2004/2005 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 Kovář Jiří ŠK MAGIC ŽATECA" 1781 1
2004/2005 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 Pichert Miroslav TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1745 1
2004/2005 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 Drábek Jiří TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1671 1
2003/2004 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 Končel Karel TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1491 0
2003/2004 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 Šubrt Miroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1646 0
2003/2004 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 Horečný Jarmil TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1647 ½
2003/2004 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1662 0
2003/2004 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 Kučera Tomáš TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1568 1
2003/2004 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 Hanyáš Václav TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1
2003/2004 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 Smarkoň Antonín ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 1
2003/2004 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 Jarina Ladislav ŠK UNION LOUNY B 1692 ½