Hráč Rouč Michal

Rouč Michal

User Pic
Jméno: Rouč Michal
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1885
Elo mezinárodní: 1875
ID: 10858
FIDE ID: 338133
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1873 1892 Šala Dalibor Chess Most"B" 1923 1926 0
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1873 1892 Soukal Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1882 1965 1
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1871 1892 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"B" 1835 1864 1
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1871 1892 Král David Sportis Svádov/Olšinky"A" 1987 1992 0
2018/2019 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1883 1892 Hula Lukáš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2067 2072 0
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1883 1892 Švarc Roman TJ Klášterec n.O"A" 1998 1995 0
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1886 1906 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1782 1803 ½
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1892 1906 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2044 2029 0
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1901 1906 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice"B" 1940 1920 0
2017/2018 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1890 1888 Soukal Vladimír ŠK Šachy Chlumec"A" 1932 1984 1
2017/2018 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1900 1888 Hořan Tomáš Chess Most"B" 1849 1853 ½
2017/2018 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1900 1888 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1938 1981 0
2017/2018 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1874 1888 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2031 2034 ½
2017/2018 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1874 1888 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2033 2030 1
2017/2018 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1876 1888 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec"A" 1987 1958 1
2017/2018 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1876 1888 Kučera Petr ŠO TJ Klášterec n.O 1947 1923 ½
2017/2018 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1900 1888 Kovář Ladislav ŠK Sj.Litoměřice"B" 1851 1882 ½
2017/2018 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1900 1888 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky"A" 1745 1744 ½
2017/2018 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1900 1888 Černý Jakub SK Děčín"B" 1973 1953 ½
2017/2018 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1864 1880 Nudčenko Karel Slovan Jirkov"A" 2061 2065 1
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1874 1888 Pošva Jaroslav ASK Lovosice "A" 1785 1765 1
2017/2018 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1876 1888 Maščák Milan ŠK Teplice "B" 1600 1641 0
2016/2017 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1845 1870 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1699 1747 1
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1845 1870 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1815 1784 1
2015/2016 9 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Kudrna Jan TJ CSAD Libouchec 1738 1696 1
2015/2016 8 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Hajzler Tomáš SK SACHY Chlumec "B" 1527 1549 1
2015/2016 7 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Matouš Pavel SK Slavoj Litomerice "B" 1670 1685 ½
2015/2016 6 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Purkyt Jaroslav SK Decin "C" 1719 1734 ½
2015/2016 5 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Kovařík Daniel SVAH Vseborice 1731 1715 1
2015/2016 4 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Beránek Josef ASK Lovosice "A" 1772 1791 1
2015/2016 3 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Kostišče Ján Sportis Svadov-Olsinky "A" 1753 1748 1
2015/2016 2 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Málek Jiří SK Slavie Decin 1831 1796 1
2015/2016 1 SK Spartak Usti n. L. "B" 1845 1870 Brabec Herbert SK Mosad Ceska Kamenice 1635 1637 1
2014/2015 11 SVAH Všebořice 1793 1847 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1749 1741 1
2014/2015 10 SVAH Všebořice 1793 1847 Carboch Ladislav Sportis Svádov - Olšinky "B" 1733 1725 ½
2014/2015 9 SVAH Všebořice 1793 1847 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1951 1922 ½
2014/2015 8 SVAH Všebořice 1793 1847 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1954 1984 0
2014/2015 7 SVAH Všebořice 1793 1847 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1872 1877 ½
2014/2015 6 SVAH Všebořice 1793 1847 Kovář Ladislav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 1
2014/2015 4 SVAH Všebořice 1793 1847 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1782 1782 1
2014/2015 3 SVAH Všebořice 1793 1847 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 0
2014/2015 1 SVAH Všebořice 1793 1847 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 0
2013/2014 11 TJ SVAH Všebořice 1799 1861 Spejchal Josef ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1902 1881 1
2013/2014 9 TJ SVAH Všebořice 1799 1861 Macháček Otakar SKD Průmstav - stavby SO "A" 1978 1978 0
2013/2014 8 TJ SVAH Všebořice 1799 1861 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 ½
2013/2014 7 TJ SVAH Všebořice 1799 1861 Zaťko Michal ŠK Slávie Děčín 1937 1926 1
2013/2014 5 TJ SVAH Všebořice 1799 1861 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 0
2013/2014 4 TJ SVAH Všebořice 1799 1861 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2050 2044 0
2013/2014 2 TJ SVAH Všebořice 1799 1861 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1757 1803 1
2013/2014 1 TJ SVAH Všebořice 1799 1861 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1881 1881 0
2013/2014 10 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1799 1861 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice "B" 2137 2138 0
2013/2014 6 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1799 1861 Štich Jan Chess Most "C" 1654 1726 0
2013/2014 2 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1799 1861 Černý Jakub SK Děčín "B" 1843 1896 ½
2012/2013 10 SVAH Všebořice "A" 1758 1851 Beránek Miroslav ASK Lovosice 1810 1844 1
2012/2013 9 SVAH Všebořice "A" 1758 1851 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 1
2012/2013 8 SVAH Všebořice "A" 1758 1851 Malinkovič Viktor Svádov-Olšinky "C" 1667 1729 1
2012/2013 6 SVAH Všebořice "A" 1758 1851 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1740 1767 1
2012/2013 4 SVAH Všebořice "A" 1758 1851 Zaťko Michal Slavia SČE Děčín 1908 1908 0
2012/2013 3 SVAH Všebořice "A" 1758 1851 Černý Jakub SK Děčín "C" 1742 1781 0
2012/2013 2 SVAH Všebořice "A" 1758 1851 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 1
2011/2012 9 Sp.Ústí n.L. C 1750 1844 Obršál Josef ŠK Teplice E 1508 1528 1
2011/2012 4 Sp.Ústí n.L. C 1750 1844 Mrišo Miloš Sj.Litoměřice D 1771 1778 1
2011/2012 3 Sp.Ústí n.L. C 1750 1844 Lachman Jaroslav Bystřanští jezdci B 1511 1
2011/2012 2 Sp.Ústí n.L. C 1750 1844 Vyhnálek Jaroslav Stropnik Osek 1501 1
2011/2012 7 ŠK Sp.Ústí n.L B 1750 1844 Chaloupka Martin Sj.Litoměřice A 1789 1871 0
2011/2012 5 ŠK Sp.Ústí n.L B 1750 1844 Skiba Michal TJ Chlumec A 1756 1
2010/2011 3 SK Sp. Ústí n.L,"C" 1852 Adamovský Petr Start Karko UL 1482 1
2010/2011 2 SK Sp. Ústí n.L,"C" 1852 Krivoš Rudolf TJ Svah Všebořice 1880 1
2010/2011 1 SK Sp. Ústí n.L,"C" 1852 Hoffman Václav TJ Chlumec "C" 1000 1
2010/2011 7 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1852 Kapoun Pavel TJ Chlumec"B" 1821 0
2010/2011 6 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1852 Brýda Martin TJ Chlumec"C" 1590 ½
2010/2011 5 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1852 Král Karel Sportis Svádov-Olšinky"D" 1862 1
2010/2011 4 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1852 Adamovský Petr TJ Start Karko ÚL 1482 1
2010/2011 3 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1852 Purkyt Jaroslav SK Děčín"C" 1800 ½
2010/2011 1 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1852 Krivoš Rudolf TJ Svah Všebořice 1880 ½
2009/2010 9 Spartak UL "C" 1832 Teufel Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1813 1
2009/2010 6 Spartak UL "C" 1832 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "B" 1988 ½
2009/2010 5 Spartak UL "C" 1832 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1959 ½
2009/2010 4 Spartak UL "C" 1832 Machálek Bedřich Ulimex Svádov Olšinky "C" 1988 1
2009/2010 3 Spartak UL "C" 1832 Pekař František SK Děčín "C" 1850 1
2009/2010 2 Spartak UL "C" 1832 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1916 0
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Šišák Richard ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 0
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1705 ½
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Šimovič Ludvík ŠK Teplice"B" 1722 ½
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2060 0
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1930 0
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 2000 0
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 ½
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Reitinger Petr SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí"C" 1873 Novák František ŠK Sp.Ústí"B" 1958 0
2008/2009 8 Spartak UL "D" 1873 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2055 0
2008/2009 6 Spartak UL "D" 1873 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1712 ½
2008/2009 1 Spartak UL "D" 1873 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 1
2007/2008 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 Stoly Jindřich ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 1
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 Pechek Jan TJ Chlumec "A" 1962 1
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1869 ½
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 Šotolová Jana KŠ Štětí 1666 1
2007/2008 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 Vodehnal Václav TJ Svádov Olšinky "B" 1685 1
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 Neumann Milan TJ ČSAD Libouchec 1653 1
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1726 1
2006/2007 9 Spartak Ústí n.L."C" Horáček Karel Lokomotiva Ústí n.L."A" 1
2006/2007 8 Spartak Ústí n.L."C" Šebesta Jan Svádov Olšinky"B" 0
2006/2007 7 Spartak Ústí n.L."C" Lešák Ondřej SK Děčín"C" ½
2006/2007 6 Spartak Ústí n.L."C" Hlavatý Radek Svádov Olšinky"A" 1
2006/2007 5 Spartak Ústí n.L."C" Drábek Martin ČSAD Libouchec 1
2006/2007 4 Spartak Ústí n.L."C" Švarha Michal TJ Chlumec 1
2006/2007 3 Spartak Ústí n.L."C" Kučera Jaroslav Mosad Č.Kamenice"A" 0
2006/2007 2 Spartak Ústí n.L."C" Zaťko Michal Slavia SČE Děčín"A" 1
2005/2006 4 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 1837 Šnajdr Tomáš ŠK Kladno 2019 ½
2005/2006 11 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Polenský Vladislav SK Demas DěčínB"" 1967 1
2005/2006 10 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Šťastný Petr Bonex TepliceB"" 1988 0
2005/2006 9 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Kudera Jiří Sj.LitoměřiceB"" 1993 0
2005/2006 8 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2043 ½
2005/2006 6 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Beránek Jan Slávia DěčínA"" 1900 0
2005/2006 5 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Mrnka Jan Loko MostB"" 1994 0
2005/2006 4 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice 1914 0
2005/2006 3 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Trejbal Stanislav Sj.LitoměřiceA"" 2100 1
2005/2006 2 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Přibyl Jakub Sp.Ustí n.L.B"" 2065 0
2005/2006 1 Sp.Ústí n.LC"" 1837 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1890 0
2004/2005 9 Sp.Ústí n.L "C" 1821 Varta Jiří SK Demas Děčín "C" 1797 1
2004/2005 8 Sp.Ústí n.L "C" 1821 Ficenec Stanislav Svádov-Olšinky "A" 1785 1
2004/2005 7 Sp.Ústí n.L "C" 1821 Kostišče Ján Svádov-Olšinky "B" 1706 1
2004/2005 6 Sp.Ústí n.L "C" 1821 Horáček Karel Loko Ústí n.L. "A" 1861 1
2004/2005 5 Sp.Ústí n.L "C" 1821 Michňo Martin ČSAD Libouchec 1733 1
2004/2005 4 Sp.Ústí n.L "C" 1821 Fajfr Jaroslav MOSAD Čes.Kamenice 1769 1
2004/2005 3 Sp.Ústí n.L "C" 1821 Povr Milan Chlumec 1371 1
2004/2005 1 Sp.Ústí n.L "C" 1821 Hrnčíř Petr Sp.Ústí n.L. "D" 1434 0
2004/2005 11 Líně A 1821 Zedník Zdeněk Postřekov 1824 ½
2004/2005 9 Líně A 1821 Lesný Egon Klatovy B 1250 0
2004/2005 7 Líně A 1821 Malý Antonín Spálené Poříčí 1874 0
2004/2005 6 Líně A 1821 Palková Kateřina Union Plzeň 1732 1
2004/2005 4 Líně A 1821 Šimandl Karel Loko Plzeň 2036 ½
2004/2005 3 Líně A 1821 Bouda Jiří Šakal Kozolupy 2077 0
2004/2005 2 Líně A 1821 Málek Milan Líně B 1613 ½
2004/2005 1 Líně A 1821 Černý Václav Domažlice B 1823 0
2003/2004 11 Líně A 1765 Toman Jan Tachov 1987 0
2003/2004 9 Líně A 1765 Vošahlík Jiří Letná B 1660 ½
2003/2004 8 Líně A 1765 Hataj Tomáš Přeštice B 1669 1
2003/2004 7 Líně A 1765 Buldrová Monika Klatovy B 2110 0
2003/2004 4 Líně A 1765 Řehák Michal Líně B 1636 1
2003/2004 2 Líně A 1765 Míč Miloslav Sokol Plzeň I C 1821 ½
2003/2004 1 Líně A 1765 Spěváček Ivo Loko Plzeň 1953 0
2003/2004 9 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Malina Josef Svádov-Olš.A" 1828 1
2003/2004 8 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Mittelbach Zdeněk Chlumec 1952 0
2003/2004 7 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Fajfr Jaroslav MOSAD Čes.Kamenice 1807 0
2003/2004 6 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Nejedlo Josef Slavia SČE Děčín 1975 0
2003/2004 5 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Říha Jaroslav ČSAD Libouchec 2056 0
2003/2004 4 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Slavík Jan SK DěčínC" 1687 1
2003/2004 3 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Železný Jiří ŠK PovrlyA" 1914 1
2003/2004 2 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Jonák Dušan Svádov-Olš.B" 1679 1
2003/2004 1 Sp.Ústí n.L.C" 1765 Kapoun Pavel Loko ÚstíB" 1813 0