Hráč Zaťko Michal

Zaťko Michal

User Pic
Jméno: Zaťko Michal
Oddíl: ŠK Slavie Děčín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1855
Elo mezinárodní: 1825
ID: 7171
FIDE ID: 326534
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č SK Děčín"B" 1825 1855 Volák Jan Chess Most"B" 1903 1894 ½
2018/2019 1 B SK Děčín"B" 1824 1855 Skiba Michal SK Šachy Chlumec"A" 1885 1872 ½
2018/2019 2 Č ŠK Slavie Děčín 1825 1855 Matoušek Aleš SK Šachy Chlumec "B" 1865 1901 ½
2018/2019 1 B ŠK Slavie Děčín 1824 1855 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1813 1815 ½
2017/2018 11 Č SK Děčín"B" 1840 1824 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"A" 1863 1859 0
2017/2018 10 B SK Děčín"B" 1832 1824 Skiba Michal ŠK Šachy Chlumec"A" 1880 1873 ½
2017/2018 9 Č SK Děčín"B" 1832 1824 Kubík Miroslav Chess Most"B" 1688 1678 1
2017/2018 8 B SK Děčín"B" 1833 1824 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1769 1779 ½
2017/2018 2 B SK Děčín"B" 1832 1824 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1767 1750 0
2017/2018 9 B ŠK Slavie Děčín 1833 1824 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "B" 1844 1871 ½
2017/2018 8 Č ŠK Slavie Děčín 1833 1824 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1
2017/2018 7 B ŠK Slavie Děčín 1840 1824 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1797 1811 0
2017/2018 6 Č ŠK Slavie Děčín 1840 1824 Papay Marek SK Děčín "C" 1981 1990 ½
2017/2018 5 B ŠK Slavie Děčín 1832 1824 Kudera Jiří ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1715 1769 ½
2017/2018 4 Č ŠK Slavie Děčín 1832 1824 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1767 1750 1
2017/2018 3 B ŠK Slavie Děčín 1832 1824 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1845 1850 1
2017/2018 2 Č ŠK Slavie Děčín 1832 1824 Křehla Milan ŠK Teplice "B" 1742 1736 1
2017/2018 1 Č ŠK Slavie Děčín 1839 1821 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1775 1780 0
2016/2017 8 Č ŠK Slavie Děčín 1848 1841 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1954 1958 ½
2016/2017 7 B ŠK Slavie Děčín 1848 1841 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 0
2016/2017 6 Č ŠK Slavie Děčín 1848 1841 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1623 1650 1
2016/2017 5 B ŠK Slavie Děčín 1848 1841 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 ½
2016/2017 4 Č ŠK Slavie Děčín 1848 1841 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1774 1740 1
2016/2017 3 B ŠK Slavie Děčín 1848 1841 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1865 1878 ½
2016/2017 2 Č ŠK Slavie Děčín 1848 1841 Francl Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "B" 1882 1912 1
2016/2017 1 B ŠK Slavie Děčín 1848 1841 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1831 1813 ½
2015/2016 9 B SK Slavie Decin 1848 1841 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1865 1878 0
2015/2016 8 Č SK Slavie Decin 1848 1841 Kubánek Martin SVAH Vseborice 1855 1906 1
2015/2016 7 Č SK Slavie Decin 1848 1841 Řeháček Josef SK Mosad Ceska Kamenice 1661 1708 1
2015/2016 6 B SK Slavie Decin 1848 1841 Bürgermeister Michal TJ CSAD Libouchec 1828 1798 0
2015/2016 5 Č SK Slavie Decin 1848 1841 Bezpalec Vratislav SK SACHY Chlumec "B" 1848 1850 ½
2015/2016 4 B SK Slavie Decin 1848 1841 Kovář Ladislav SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 1
2015/2016 3 Č SK Slavie Decin 1848 1841 Lešák Ondřej SK Decin "C" 1897 1896 ½
2015/2016 2 B SK Slavie Decin 1848 1841 Erban Dušan SK Spartak Usti n. L. "B" 2046 2042 1
2015/2016 1 Č SK Slavie Decin 1848 1841 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 ½
2014/2015 11 B ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 0
2014/2015 10 Č ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 1
2014/2015 9 B ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Carboch Ladislav Sportis Svádov - Olšinky "B" 1733 1725 0
2014/2015 8 Č ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Krivoš Rudolf SVAH Všebořice 1847 1856 1
2014/2015 7 Č ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2024 2036 ½
2014/2015 6 B ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1782 1782 1
2014/2015 5 Č ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Bartoš Václav ŠK Teplice "C" 1869 1936 0
2014/2015 4 B ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1749 1741 0
2014/2015 3 Č ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1951 1922 ½
2014/2015 2 B ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1874 1887 0
2014/2015 1 Č ŠK Slavie Děčín 1851 1848 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 ½
2013/2014 11 B ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Černý Vladimír SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1702 1724 0
2013/2014 10 Č ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Patrák Lukáš ASK Lovosice 1656 1744 ½
2013/2014 9 B ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Babička Michal SK Děčín "C" 1752 1829 0
2013/2014 8 Č ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Kudera Jiří ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1864 1868 1
2013/2014 7 B ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Rouč Michal TJ SVAH Všebořice 1799 1861 0
2013/2014 6 Č ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Macháček Otakar SKD Průmstav - stavby SO "A" 1978 1978 0
2013/2014 5 B ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Köchert Bedřich Bystřanští jezdci "A" 1730 1605 1
2013/2014 3 Č ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 1
2013/2014 2 B ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 0
2013/2014 1 Č ŠK Slávie Děčín 1937 1926 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2050 2044 ½
2012/2013 11 B Slavia SČE Děčín 1908 1908 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1879 1894 ½
2012/2013 10 Č Slavia SČE Děčín 1908 1908 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1827 1
2012/2013 8 Č Slavia SČE Děčín 1908 1908 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 2022 1990 ½
2012/2013 7 B Slavia SČE Děčín 1908 1908 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1848 1848 1
2012/2013 6 Č Slavia SČE Děčín 1908 1908 Stankev Martin Svádov-Olšinky "C" 1909 1
2012/2013 5 B Slavia SČE Děčín 1908 1908 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1806 1819 1
2012/2013 4 Č Slavia SČE Děčín 1908 1908 Rouč Michal SVAH Všebořice "A" 1758 1851 1
2012/2013 2 B Slavia SČE Děčín 1908 1908 Skiba Michal SK ŠACHY Chlumec "B" 1792 0
2012/2013 1 Č Slavia SČE Děčín 1908 1908 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci "A" 1741 1694 ½
2011/2012 11 B TJ Slavia SČE Děčín 1788 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1930 1932 ½
2011/2012 10 Č TJ Slavia SČE Děčín 1788 Fajfr Jaroslav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1688 1738 1
2011/2012 9 B TJ Slavia SČE Děčín 1788 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1835 1
2011/2012 8 Č TJ Slavia SČE Děčín 1788 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "C" 1772 1775 1
2011/2012 7 B TJ Slavia SČE Děčín 1788 Malina Josef TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1903 1912 ½
2011/2012 4 B TJ Slavia SČE Děčín 1788 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1779 ½
2011/2012 2 B TJ Slavia SČE Děčín 1788 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1938 1929 ½
2011/2012 1 Č TJ Slavia SČE Děčín 1788 Král Karel TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1925 1925 1
2010/2011 10 Č TJ Slavia SČE Děčín 1787 Vnouček Pavel ŠK Viamont Teplice "D" 1731 1
2010/2011 9 Č TJ Slavia SČE Děčín 1787 Malina Josef Sportis Svádov - Olšinky "B" 1912 0
2010/2011 8 B TJ Slavia SČE Děčín 1787 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1798 1
2010/2011 7 Č TJ Slavia SČE Děčín 1787 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 ½
2010/2011 6 B TJ Slavia SČE Děčín 1787 Soukal Vladimír TJ Chlumec "A" 2004 0
2010/2011 5 Č TJ Slavia SČE Děčín 1787 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1814 0
2010/2011 4 B TJ Slavia SČE Děčín 1787 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 1986 1
2010/2011 1 Č TJ Slavia SČE Děčín 1787 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1743 0
2009/2010 8 B Slavia SČE Děčín 1795 Jersák Jiří ŠK Mosad Česká Kamenice 1787 1
2009/2010 7 Č Slavia SČE Děčín 1795 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "B" 1996 0
2009/2010 6 B Slavia SČE Děčín 1795 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2064 0
2009/2010 4 B Slavia SČE Děčín 1795 Pekař František SK Děčín "C" 1850 ½
2009/2010 3 B Slavia SČE Děčín 1795 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1719 1
2009/2010 2 Č Slavia SČE Děčín 1795 Batelková Lucie Spartak UL "C" 1708 0
2009/2010 1 B Slavia SČE Děčín 1795 Teufel Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1813 0
2008/2009 9 B Slavie SČE Děčín "A" 1768 Pletánek Jan TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 1
2008/2009 8 Č Slavie SČE Děčín "A" 1768 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky "B" 1696 ½
2008/2009 7 Č Slavie SČE Děčín "A" 1768 Slavík Jan SK Děčín "C" 1697 1
2008/2009 6 B Slavie SČE Děčín "A" 1768 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1767 0
2008/2009 5 Č Slavie SČE Děčín "A" 1768 Jersák Jiří ŠK Mosad Česká Kamenice 1759 1
2008/2009 4 B Slavie SČE Děčín "A" 1768 Palík Václav Spartak UL "D" 1708 1
2008/2009 3 Č Slavie SČE Děčín "A" 1768 Němec Petr TJ Šachy Povrly 1953 1
2008/2009 1 Č Slavie SČE Děčín "A" 1768 Novák Petr TJ Chlumec "B" 1637 1
2007/2008 8 Č TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1961 0
2007/2008 7 Č TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 Machálek Bedřich ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1988 ½
2007/2008 6 B TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 Cvek Jaroslav KŠ Štětí 1789 ½
2007/2008 5 Č TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 Kostišče Ján TJ Svádov Olšinky "B" 1729 1
2007/2008 4 B TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1749 1
2007/2008 3 Č TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 Nejedlo Josef SK Děčín "C" 1935 ½
2007/2008 2 B TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1677 0
2007/2008 1 Č TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 Mareš Otakar ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 ½
2006/2007 9 Č Slavia SČE Děčín"A" Häusler Milan TJ Chlumec ½
2006/2007 8 B Slavia SČE Děčín"A" Omelka Antonín Mosad Č.Kamenice"A" 0
2006/2007 7 B Slavia SČE Děčín"A" Tureček Václav Svádov Olšinky"A" 0
2006/2007 6 Č Slavia SČE Děčín"A" Palík Václav Spartak Ústí n.L."D" 1
2006/2007 5 B Slavia SČE Děčín"A" Horáček Karel Lokomotiva Ústí n.L."A" 1
2006/2007 4 Č Slavia SČE Děčín"A" Kostišče Ján Svádov Olšinky"B" 0
2006/2007 3 B Slavia SČE Děčín"A" Varta Jiří SK Děčín"C" 0
2006/2007 2 Č Slavia SČE Děčín"A" Rouč Michal Spartak Ústí n.L."C" 0
2005/2006 11 B Slávia DěčínA"" 1783 Bažantová Marie Sp.Ustí n.L.B"" 2148 0
2005/2006 10 Č Slávia DěčínA"" 1783 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 1
2005/2006 9 B Slávia DěčínA"" 1783 Polenský Vladislav SK Demas DěčínB"" 1967 0
2005/2006 8 Č Slávia DěčínA"" 1783 Vlček Josef Bonex TepliceB"" 1933 1
2005/2006 7 B Slávia DěčínA"" 1783 Semerdžiev Stefan Sj.LitoměřiceB"" 1983 0
2005/2006 6 Č Slávia DěčínA"" 1783 Carboch Ladislav Sp.Ústí n.LC"" 1783 1
2005/2006 5 B Slávia DěčínA"" 1783 Brázda Antonín Union LounyB"" 1888 0
2005/2006 3 Č Slávia DěčínA"" 1783 Rödl Martin Loko MostB"" 2113 ½
2005/2006 2 B Slávia DěčínA"" 1783 Suchánek Jiří Sokol Údlice 1797 1
2005/2006 1 Č Slávia DěčínA"" 1783 Chaloupka Martin Sj.LitoměřiceA"" 1733 1
2004/2005 10 B Slavia SČE Děčín "A" 1760 Vlček Josef Bonex Teplice "B" 1943 1
2004/2005 9 Č Slavia SČE Děčín "A" 1760 Šulc František Sj.Litoměřice "A" 1752 1
2004/2005 8 B Slavia SČE Děčín "A" 1760 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1864 0
2004/2005 4 B Slavia SČE Děčín "A" 1760 Urban Miroslav Union Louny "A" 1853 1
2004/2005 3 Č Slavia SČE Děčín "A" 1760 Tichý Vladimír Sokol Údlice "A" 2004 0
2004/2005 2 B Slavia SČE Děčín "A" 1760 Kujal Gustav CHP Litvínov 1829 0
2004/2005 1 Č Slavia SČE Děčín "A" 1760 Lešák Ondřej SK Demas Děčín "B" 1539 1
2004/2005 5 Č Slavia Děčín B" 1760 Chladný Jan Loko. Ústí C" 1693 1
2004/2005 4 B Slavia Děčín B" 1760 Bürgermeister Michal Šachy Povrly B" 1849 0
2003/2004 9 B Slavia SČE Děčín 1749 Krejčí Vladimír ŠK PovrlyA" 1752 1
2003/2004 8 Č Slavia SČE Děčín 1749 Hlaváček Vladimír Loko ÚstíB" 1585 1
2003/2004 7 B Slavia SČE Děčín 1749 Švejda Martin Chlumec 0
2003/2004 4 B Slavia SČE Děčín 1749 Korol Jiří Svádov-Olš.B" 1370 1