Hráč Mareš Otakar

Mareš Otakar

User Pic
Jméno: Mareš Otakar
Oddíl: ŠK Slavie Děčín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1729
Elo mezinárodní: 1759
ID: 9584
FIDE ID: 350214
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Slávie Děčín 1759 1729 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1819 1794 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Slavie Děčín 1762 1760 Černý Lumír SK Děčín "C" 1658 1707 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Slavie Děčín 1762 1760 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky "A" 1545 1593 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Slavie Děčín 1749 1760 Šimovič Ludvík DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1717 1726 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavie Děčín 1749 1760 Polák Martin SK Šachy Chlumec "C" 1495 1618 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavie Děčín 1752 1779 Lasík Petr SK Šachy Chlumec "B" 1639 1660 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavie Děčín 1763 1779 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1748 1778 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavie Děčín 1763 1779 Jirásko Miroslav CHESS Most "B" 1626 1612 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slavie Děčín 1763 1779 Kubiska Miroslav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1440 1476 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavie Děčín 1770 1779 Toman Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1468 1562 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1767 1777 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "B" 1861 1871 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1770 1777 Bublík František ŠK Teplice "B" 1818 1851 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1770 1777 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1755 1795 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1770 1777 Diviš Jiří SK Děčín "C" 1790 1751 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1770 1777 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2013 1971 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1804 1806 Hung Do ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1757 1754 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1865 1878 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 Francl Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "B" 1882 1912 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 Mirakjan Mikajel ŠK Stropnik Osek "A" 1783 1742 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 Uhlík Bohumil ŠK Slavie Děčín 1812 1853 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 Voslař Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1971 2050 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1846 1821 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1816 1820 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1815 1784 0 soutěž
2015/2016 9 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2058 2027 0 soutěž
2015/2016 8 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1955 1931 0 soutěž
2015/2016 7 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Strauss Jindřich SK Slavie Decin 1946 2001 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Kubánek Martin SVAH Vseborice 1855 1906 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Říha Jaroslav TJ CSAD Libouchec 2062 2034 0 soutěž
2015/2016 4 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Dusbaba Karel SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 0 soutěž
2015/2016 3 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Hoke Petr SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 0 soutěž
2015/2016 2 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Papay Marek SK Decin "C" 1974 1995 0 soutěž
2015/2016 1 SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 Pavelka Hubert Jan SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1851 1848 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Kovář Ladislav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1782 1782 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Bartoš Václav ŠK Teplice "C" 1869 1936 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1803 1772 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1951 1922 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Černý Jakub SK Děčín "C" 1889 1949 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Kubánek Martin SVAH Všebořice 1906 1906 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 Carboch Ladislav Sportis Svádov - Olšinky "B" 1733 1725 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Malinkovič Viktor SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1675 1741 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Patrák Lukáš ASK Lovosice 1656 1744 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Černý Jakub SK Děčín "C" 1843 1896 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Spejchal Josef ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1902 1881 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Wichs Jakub TJ SVAH Všebořice 2067 2071 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Šebesta Jan SKD Průmstav - stavby SO "A" 1949 1916 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Strauss Jindřich ŠK Slávie Děčín 1927 1980 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2062 2025 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 2027 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Líbal František SK Děčín "C" 1949 1980 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2033 2081 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Macháček Otakar Svádov-Olšinky "C" 1932 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Sochor Jiří SVAH Všebořice "A" 2242 2228 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1924 1948 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Dusbaba Karel SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Kapoun Pavel SK ŠACHY Chlumec "B" 1811 1852 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1884 1875 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1901 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Uhlík Bohumil TJ Slavia SČE Děčín 1880 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Jeřábek Jan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Třeska František TJ Lovochemie Lovosice 1850 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Dusbaba Karel TJ Chlumec "B" 2101 2128 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Král Karel TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1925 1925 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 1918 1915 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Maščák Milan ŠK Teplice "C" 1776 1746 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1988 1996 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Král Karel Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1862 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1837 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1912 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Berežný Jan ŠK Viamont Teplice "C" 1842 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1930 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Janoušek Petr ŠK Viamont Teplice "D" 1702 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 2038 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Mrišo Miloš TJ Lovochemie Lovosice 1787 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2021 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Pekař František SK Děčín "C" 1850 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1916 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Spartak UL "C" 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Teufel Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1813 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2026 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2035 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Kapoun Pavel TJ Chlumec "B" 1816 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1970 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 Tureček Václav Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2015 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2006 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 Skiba Michal TJ Chlumec "B" 1747 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 Strauss Jindřich Slavie SČE Děčín "A" 1865 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 Hofmann Dietmar SK Děčín "C" 1794 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1767 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky "B" 1817 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Mosad Česká Kamenice 1840 Kolář Daniel Spartak UL "D" 1792 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1970 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Cvek Jaroslav KŠ Štětí 1789 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "B" 1786 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1864 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Papay Jindřich SK Děčín "C" 2048 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Bartoš Patrik ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1693 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2016 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1984 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 Zaťko Michal TJ Slavia SČE Děčín "A" 1754 ½ soutěž
2006/2007 9 Mosad Č.Kamenice"A" Malina Josef Svádov Olšinky"A" 0 soutěž
2006/2007 7 Mosad Č.Kamenice"A" Kolář Daniel Spartak Ústí n.L."D" 1 soutěž
2006/2007 6 Mosad Č.Kamenice"A" Laban Vladimír Lokomotiva Ústí n.L."A" ½ soutěž
2006/2007 5 Mosad Č.Kamenice"A" Beil Richard Svádov Olšinky"B" 1 soutěž
2006/2007 4 Mosad Č.Kamenice"A" Varta Jiří SK Děčín"C" ½ soutěž
2006/2007 3 Mosad Č.Kamenice"A" Weiss Petr Spartak Ústí n.L."C" 0 soutěž
2006/2007 2 Mosad Č.Kamenice"A" Slavka Michal ČSAD Libouchec 1 soutěž
2006/2007 1 Mosad Č.Kamenice"A" Povr Milan TJ Chlumec 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 Svoboda Josef TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1704 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín "B" 1919 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 Černý Lumír SK Děčín "E" 1756 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 Krivoš Rudolf ŠK Spartak Ústí n. L. "F" 1747 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 Häusler Milan TJ Chlumec "B" 2023 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "C" 1750 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 Kostišče Ján TJ Svádov Olšinky "D" 1684 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1890 Dudek Karel TJ Start Karko Ústí n. L. 1627 1 soutěž
2005/2006 10 Mosad Č, Kam. B"" 1882 Svoboda Josef Loko Ústí B"" 1705 1 soutěž
2005/2006 5 Mosad Č, Kam. B"" 1882 Weiss Petr Karko Ústí 1765 ½ soutěž
2005/2006 9 Mosad Č.Kamenice 1882 Kunc Karel Loko Ústí n.L A 1957 ½ soutěž
2005/2006 8 Mosad Č.Kamenice 1882 Häusler Milan TJ Chlumec 2021 0 soutěž
2005/2006 7 Mosad Č.Kamenice 1882 Tureček Václav Svádov-Olš. B 1903 ½ soutěž
2005/2006 4 Mosad Č.Kamenice 1882 Kostišče Ján Svádov-Olš.A 1709 0 soutěž
2005/2006 3 Mosad Č.Kamenice 1882 Slavka Michal ČSAD Libouchec 1680 1 soutěž
2005/2006 2 Mosad Č.Kamenice 1882 Slavík Jan SK Demas Děčín C 1691 1 soutěž
2005/2006 1 Mosad Č.Kamenice 1882 Weiss Petr TJ Povrly 1765 0 soutěž
2004/2005 9 MOSAD Čes.Kamenice 1874 Kníže Václav Sp.Ústí n.L. "D" 1636 ½ soutěž
2004/2005 8 MOSAD Čes.Kamenice 1874 Lešák Ondřej SK Demas Děčín "C" 1539 1 soutěž
2004/2005 7 MOSAD Čes.Kamenice 1874 Malina Josef Svádov-Olšinky "A" 1767 1 soutěž
2004/2005 6 MOSAD Čes.Kamenice 1874 Křivský Jiří Svádov-Olšinky "B" 1580 1 soutěž
2004/2005 4 MOSAD Čes.Kamenice 1874 Němec Petr Sp.Ústí n.L "C" 2008 ½ soutěž
2004/2005 3 MOSAD Čes.Kamenice 1874 Uhlík Bohumil ČSAD Libouchec 1807 0 soutěž
2004/2005 2 MOSAD Čes.Kamenice 1874 Matoušek Aleš Chlumec 1890 0 soutěž
2004/2005 1 MOSAD Čes.Kamenice 1874 Bürgermeister Michal Šachy Povrly "A" 1849 1 soutěž
2004/2005 7 MOSAD Č Kamen. B" 1874 Šebesta Jan Svádov Olšinky C" 1 soutěž
2004/2005 6 MOSAD Č Kamen. B" 1874 Šotolová Jana KŠ Štětí 1724 1 soutěž
2004/2005 4 MOSAD Č Kamen. B" 1874 Horák Lukáš Loko. Ústí B" 1837 1 soutěž
2004/2005 1 MOSAD Č Kamen. B" 1874 Weiss Petr Start Karko Ústí 1739 0 soutěž
2003/2004 10 MOSAD Č. Kam. B 1812 Kníže Václav Spartak UL D 1 soutěž
2003/2004 8 MOSAD Č. Kam. B 1812 Malina Josef Svádov-Olšinky C 1828 1 soutěž
2003/2004 7 MOSAD Č. Kam. B 1812 Kalavský Josef Lokomotiva UL C 1676 1 soutěž
2003/2004 6 MOSAD Č. Kam. B 1812 Drahý Jan Spartak UL D 1424 1 soutěž
2003/2004 2 MOSAD Č. Kam. B 1812 Krejčí Vladimír Start Karko UL 1752 ½ soutěž
2003/2004 9 MOSAD Čes.Kamenice 1812 Jonák Dušan Svádov-Olš.B" 1679 0 soutěž
2003/2004 8 MOSAD Čes.Kamenice 1812 Malina Josef Svádov-Olš.A" 1828 1 soutěž
2003/2004 6 MOSAD Čes.Kamenice 1812 Weiss Josef ČSAD Libouchec 1753 1 soutěž
2003/2004 5 MOSAD Čes.Kamenice 1812 Železný Jiří ŠK PovrlyA" 1914 0 soutěž
2003/2004 4 MOSAD Čes.Kamenice 1812 Sekanina Josef Loko ÚstíB" 1752 1 soutěž
2003/2004 3 MOSAD Čes.Kamenice 1812 Matoušek Aleš Chlumec 1857 ½ soutěž
2003/2004 2 MOSAD Čes.Kamenice 1812 Beránek Jan Slavia SČE Děčín 1865 0 soutěž
2003/2004 1 MOSAD Čes.Kamenice 1812 Varta Jiří SK DěčínC" 1828 1 soutěž