Hráč Bürgermeister Michal

Bürgermeister Michal

User Pic
Jméno: Bürgermeister Michal
Oddíl: Šachy Povrly
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1830
Elo mezinárodní: 1840
ID: 3477
FIDE ID: 323608
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Šachy Povrly 1838 1860 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice"B" 1826 1832 ½
2018/2019 5 Šachy Povrly 1849 1860 Volák Jan Chess Most"B" 1926 1911 0
2018/2019 4 Šachy Povrly 1839 1858 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1840 1851 ½
2018/2019 3 Šachy Povrly 1850 1858 Hung Do ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1736 1755 0
2018/2019 1 Šachy Povrly 1842 1858 Beneš Petr ŠK Sj.Litoměřice"B" 2069 2057 ½
2018/2019 11 TJ ČSAD Libouchec 1834 1860 Matouš Pavel ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1689 1635 1
2018/2019 9 TJ ČSAD Libouchec 1838 1860 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2077 2064 0
2018/2019 7 TJ ČSAD Libouchec 1849 1860 Papay Marek SK Děčín "C" 1985 1962 ½
2018/2019 6 TJ ČSAD Libouchec 1849 1860 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1958 1955 0
2018/2019 5 TJ ČSAD Libouchec 1839 1858 Bublík František ŠK Teplice "B" 1842 1829 ½
2018/2019 4 TJ ČSAD Libouchec 1839 1858 Berežný Jan DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1836 1824 1
2018/2019 3 TJ ČSAD Libouchec 1850 1858 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1924 1918 ½
2018/2019 2 TJ ČSAD Libouchec 1850 1858 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "B" 1841 1848 ½
2018/2019 1 TJ ČSAD Libouchec 1842 1858 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1909 1880 ½
2018/2019 9 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1773 1759 0
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1842 0
2018/2019 4 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha G 1888 1948 0
2018/2019 2 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Pinkas Jiří ŠK Smíchov B 1845 1830 ½
2018/2019 1 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1805 1846 1
2017/2018 11 Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1883 1895 ½
2017/2018 10 Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy E 1957 1946 0
2017/2018 9 Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 Domlátil Jiří �K Sokol Vy�ehrad E 2118 2119 0
2017/2018 7 Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 Kameník Robert �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 ½
2017/2018 6 Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 Kalousek Zdeněk �K Viktoria �i�kov B 2039 2041 0
2017/2018 5 Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2137 2125 ½
2017/2018 2 Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 Krischke Arnold �K Loko Praha B 1998 2000 0
2017/2018 1 Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 Vogl Milan USK Praha A 1909 1929 ½
2017/2018 11 Šachy Povrly 1854 1870 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky"A" 1723 1744 ½
2017/2018 10 Šachy Povrly 1846 1870 Begy Jan ŠK Magic Žatec"A" 1788 1692 1
2017/2018 8 Šachy Povrly 1860 1870 Šura Jaroslav ŠK Sj.Litoměřice"B" 1997 2018 0
2017/2018 7 Šachy Povrly 1860 1870 Voslař Jan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2009 2055 0
2017/2018 6 Šachy Povrly 1856 1870 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1891 1895 ½
2017/2018 5 Šachy Povrly 1856 1870 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov"A" 1729 1724 1
2017/2018 4 Šachy Povrly 1846 1870 Laban Vladimír ŠK Šachy Chlumec"A" 1896 1885 0
2017/2018 3 Šachy Povrly 1846 1870 Volák Jan Chess Most"B" 1898 1872 0
2017/2018 1 Šachy Povrly 1857 1874 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1900 1897 1
2017/2018 9 TJ ČSAD Libouchec 1860 1870 Bublík František ŠK Teplice "B" 1822 1851 ½
2017/2018 8 TJ ČSAD Libouchec 1860 1870 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "B" 1844 1871 ½
2017/2018 7 TJ ČSAD Libouchec 1856 1870 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1
2017/2018 6 TJ ČSAD Libouchec 1856 1870 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1740 1795 ½
2017/2018 5 TJ ČSAD Libouchec 1846 1870 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1907 1895 1
2017/2018 4 TJ ČSAD Libouchec 1846 1870 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1851 1882 ½
2017/2018 3 TJ ČSAD Libouchec 1846 1870 Zima Tomáš ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1858 1851 ½
2017/2018 2 TJ ČSAD Libouchec 1846 1870 Matoušek Aleš SK Šachy Chlumec "B" 1866 1901 ½
2017/2018 1 TJ ČSAD Libouchec 1857 1874 Uhlík Bohumil ŠK Slavie Děčín 1757 1848 ½
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Kameník Robert ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1911 ½
2016/2017 6 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2039 2041 0
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2137 2125 ½
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1998 2000 0
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Vogl Milan USK Praha A 1909 1929 ½
2016/2017 9 TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1815 1784 1
2016/2017 8 TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "A" ½
2016/2017 7 TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 Francl Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "B" 1882 1912 ½
2016/2017 5 TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1848 1841 ½
2016/2017 4 TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 Volf Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1721 1707 1
2016/2017 3 TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1776 1792 1
2016/2017 2 TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 1
2015/2016 11 Kbelská šachová reprezentace B 1821 1798 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1825 0
2015/2016 10 Kbelská šachová reprezentace B 1821 1798 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 1808 1987 ½
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace B 1821 1798 Přibyl Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 0
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace B 1821 1798 Modrová Hana TJ Bohemians Praha E 1862 1871 1
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace B 1821 1798 Prachař Josef GROP D 1933 1873 1
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace B 1821 1798 Korol Jiří ŠK Černý Baron A 2054 2044 1
2015/2016 11 Šachy Povrly 1828 1798 Věženský Jan Slovan Jirkov 1681 1000 1
2015/2016 10 Šachy Povrly 1828 1798 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1845 1841 ½
2015/2016 8 Šachy Povrly 1828 1798 Bauer Pavel ŠK Teplice"B" 1831 1813 ½
2015/2016 7 Šachy Povrly 1828 1798 Nudčenko Karel Sokol Údlice"A" 2145 2093 0
2015/2016 6 Šachy Povrly 1828 1798 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2167 2164 ½
2015/2016 5 Šachy Povrly 1828 1798 Šebesta Jan SK Děčín"B" 1865 1878 ½
2015/2016 4 Šachy Povrly 1828 1798 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1901 1896 ½
2015/2016 3 Šachy Povrly 1828 1798 Šala Dalibor Chess Most"B" 1815 1913 0
2015/2016 2 Šachy Povrly 1828 1798 Orsák Karel ŠK Teplice"C" 1640 1673 ½
2015/2016 1 Šachy Povrly 1828 1798 Kozák Karel Sokol Údlice"B" 1925 1931 0
2015/2016 9 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Hrabal Ivan SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 0
2015/2016 8 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 ½
2015/2016 7 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1865 1878 ½
2015/2016 6 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Zaťko Michal SK Slavie Decin 1848 1841 1
2015/2016 5 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Řeháček Josef SK Mosad Ceska Kamenice 1661 1708 1
2015/2016 4 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Kubánek Martin SVAH Vseborice 1855 1906 ½
2015/2016 3 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Bezpalec Vratislav SK SACHY Chlumec "B" 1848 1850 ½
2015/2016 2 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Pospíchal Michael SK Slavoj Litomerice "B" 1699 1747 ½
2015/2016 1 TJ CSAD Libouchec 1828 1798 Černý Jakub SK Decin "C" 2013 2019 0
2014/2015 7 Kbelská šachová reprezentace B 1860 1835 Šedá Erika ŠK Smíchov D 1479 1
2014/2015 4 Kbelská šachová reprezentace B 1860 1835 Veselý Vladislav Bohemians Praha G 1724 ½
2014/2015 11 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Carboch Ladislav Sportis Svádov - Olšinky "B" 1733 1725 ½
2014/2015 10 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1851 1848 0
2014/2015 9 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Kovář Ladislav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1915 1957 ½
2014/2015 8 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1782 1782 1
2014/2015 7 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Šťastný Petr ŠK Teplice "C" 2033 2044 0
2014/2015 6 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1749 1741 1
2014/2015 5 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Macháček Otakar Sportis Svádov - Olšinky "A" 2025 2007 1
2014/2015 4 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1872 1877 0
2014/2015 3 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1930 1956 ½
2014/2015 2 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1867 1849 1
2014/2015 1 TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 Rouč Michal SVAH Všebořice 1793 1847 1
2014/2015 11 Šachy Povrly 1860 1835 Košťál Jindřich Union Louny "A" 1920 1919 1
2014/2015 10 Šachy Povrly 1860 1835 Kindl František Sokol Údlice "A" 1848 1844 0
2014/2015 9 Šachy Povrly 1860 1835 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1908 1890 1
2014/2015 8 Šachy Povrly 1860 1835 Šebesta Jan SK Děčín "B" 1892 1910 ½
2014/2015 7 Šachy Povrly 1860 1835 Voslař Jan ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1865 2028 0
2014/2015 6 Šachy Povrly 1860 1835 Král David Teplice "B" 2010 1993 1
2014/2015 5 Šachy Povrly 1860 1835 Skiba Michal SK Šachy Chlumec "A" 1868 1858 ½
2014/2015 4 Šachy Povrly 1860 1835 Kastl Daniel Chess Most "C" 1814 1804 ½
2014/2015 3 Šachy Povrly 1860 1835 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1913 1885 0
2014/2015 2 Šachy Povrly 1860 1835 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1922 1907 0
2014/2015 1 Šachy Povrly 1860 1835 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 1878 1863 0
2013/2014 11 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Häusler Milan SK ŠACHY Chlumec "A" 2050 2044 0
2013/2014 10 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Kostišče Ján SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1739 1726 0
2013/2014 9 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Třeska František ASK Lovosice 1711 1827 ½
2013/2014 8 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1881 1881 0
2013/2014 7 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1760 1783 1
2013/2014 6 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Kubánek Martin TJ SVAH Všebořice 1834 ½
2013/2014 5 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Šebesta Jan SKD Průmstav - stavby SO "A" 1949 1916 ½
2013/2014 4 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Köchert Bedřich Bystřanští jezdci "A" 1730 1605 1
2013/2014 3 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Zaťko Michal ŠK Slávie Děčín 1937 1926 0
2013/2014 1 TJ ČSAD Libouchec 1836 1851 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1832 1829 1
2013/2014 11 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1772 1832 ½
2013/2014 10 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1923 1982 ½
2013/2014 9 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O. 1859 1844 0
2013/2014 8 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "A" 1899 1910 1
2013/2014 7 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Lácha Jan ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 1
2013/2014 6 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Pešek Radomír Chess Most "B" 2047 2057 ½
2013/2014 5 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice "B" 1867 1856 ½
2013/2014 4 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1795 1794 0
2013/2014 3 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Voslař Jan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2038 0
2013/2014 2 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "A" 1932 1929 0
2013/2014 1 TJ Šachy Povrly 1836 1851 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 1895 1877 1
2012/2013 11 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1692 1695 1
2012/2013 10 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Hloušek Zdeněk Slavia SČE Děčín 1797 1784 1
2012/2013 9 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "A" 1962 1961 ½
2012/2013 8 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Novák Petr SK ŠACHY Chlumec "B" 1635 1662 1
2012/2013 7 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1664 1691 ½
2012/2013 6 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Kostišče Ján SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1743 ½
2012/2013 4 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Černý Jakub SK Děčín "C" 1742 1781 0
2012/2013 2 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1795 1795 ½
2012/2013 1 TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 Ondřich Jan Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 1
2012/2013 11 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1951 1936 ½
2012/2013 10 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Rozšafný Michal Chess Most"D" 1886 1869 ½
2012/2013 9 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 1
2012/2013 8 TJ Šachy Povrly 1784 1786 ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1
2012/2013 7 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Malina Josef SKD Průmstav-stavby SO"A" 1881 1907 ½
2012/2013 6 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1769 1
2012/2013 5 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Magát Josef TJ Sokol Údlice"A" 1976 1945 ½
2012/2013 4 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Papay Marek SK Děčín"B" 1942 1957 0
2012/2013 2 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Berežný Jan ŠK Teplice"B" 1861 1843 0
2012/2013 1 TJ Šachy Povrly 1784 1786 Lácha Josef Slavoj Litoměřice"A" 2050 2054 1
2011/2012 7 TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1844 0
2011/2012 6 TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 Dusbaba Karel TJ Chlumec "B" 2101 2128 0
2011/2012 5 TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1813 ½
2011/2012 3 TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 1918 1915 ½
2011/2012 2 TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1772 1763 1
2011/2012 9 TJ Šachy Povrly 1833 1833 Košťál Jindřich ŠK Union Louny A 1923 1925 ½
2011/2012 8 TJ Šachy Povrly 1833 1833 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1956 1964 1
2011/2012 6 TJ Šachy Povrly 1833 1833 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1991 2004 0
2011/2012 5 TJ Šachy Povrly 1833 1833 Valenta Petr Chess Most B 1946 1962 ½
2011/2012 4 TJ Šachy Povrly 1833 1833 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice A 2058 2075 0
2011/2012 3 TJ Šachy Povrly 1833 1833 Laban Vladimír TJ Chlumec A 1836 ½
2011/2012 1 TJ Šachy Povrly 1833 1833 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L B 1844 1868 ½
2010/2011 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1839 Zbořil Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2013 0
2010/2011 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1839 Mišičko Ján ŠK Kladno 2026 ½
2010/2011 11 TJ Šachy Povrly 1839 Tureček Václav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 0
2010/2011 10 TJ Šachy Povrly 1839 Okrouhlík Zdeněk ŠK Viamont Teplice"B" 1819 ½
2010/2011 9 TJ Šachy Povrly 1839 Valeš Jan ŠK Střelnice Kadaň 1779 1
2010/2011 8 TJ Šachy Povrly 1839 Svoboda Jan DDM Most"A" 1988 ½
2010/2011 7 TJ Šachy Povrly 1839 Boháč Vlastimil DDM Most"B" 1810 ½
2010/2011 6 TJ Šachy Povrly 1839 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1881 ½
2010/2011 5 TJ Šachy Povrly 1839 Brázda Antonín ŠK Union Louny"A" 1729 ½
2010/2011 4 TJ Šachy Povrly 1839 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 1966 1
2010/2011 3 TJ Šachy Povrly 1839 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 ½
2009/2010 9 TJ Šachy Povrly 1847 Neumann Milan TJ ČSAD Libouchec 1629 1
2009/2010 8 TJ Šachy Povrly 1847 Beil Richard Ulimex Svádov Olšinky "C" 1581 1
2009/2010 7 TJ Šachy Povrly 1847 Šafr Jan SK Děčín "C" 1596 1
2009/2010 6 TJ Šachy Povrly 1847 Hellinger Jan Slavia SČE Děčín 1642 ½
2009/2010 5 TJ Šachy Povrly 1847 Čechová Františka Spartak UL "C" 1572 1
2009/2010 4 TJ Šachy Povrly 1847 Malina Josef Sportis Svádov Olšinky "B" 1770 ½
2009/2010 3 TJ Šachy Povrly 1847 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1745 ½
2009/2010 2 TJ Šachy Povrly 1847 Brabec Herbert ŠK Mosad Česká Kamenice 1696 ½
2009/2010 1 TJ Šachy Povrly 1847 Rážek Jiří TJ Chlumec "B" 1452 1
2009/2010 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Seliger Bedřich ŠK Teplice"B" 1866 1
2009/2010 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2003 ½
2009/2010 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Ladra Antonín TJ Chlumec"A" 1808 ½
2009/2010 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Malý Jiří ŠK Teplice"C" 1812 1
2009/2010 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Herskovič Radek TJ Lokomotiva Most 2150 ½
2009/2010 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Švarc Ladislav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1652 1
2009/2010 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Kudera Jiří TJ Sj.Litoměřice"A" 1952 1
2009/2010 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Černý Josef ŠK Most"A" 1629 0
2009/2010 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1842 ½
2009/2010 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1847 Král Karel Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1890 ½
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí"B" 1855 Boháč Vlastimil ŠK Most"A" 1731 1
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí"B" 1855 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 1
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí"B" 1855 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1981 0
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí"B" 1855 Pospíšil Petr Sj.Litoměřice"B" 1643 ½
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí"B" 1855 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň"A" 1735 ½
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí"B" 1855 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1705 ½
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí"B" 1855 Šulc František Sj.Litoměřice"A" 1736 ½
2008/2009 9 TJ Šachy Povrly 1855 Brabec Herbert ŠK Mosad Česká Kamenice 1725 1
2008/2009 8 TJ Šachy Povrly 1855 Carboch Ladislav Spartak UL "D" 1726 0
2008/2009 7 TJ Šachy Povrly 1855 Vodehnal Václav TJ Svádov-Olšinky "B" 1693 ½
2008/2009 6 TJ Šachy Povrly 1855 Černý Jakub SK Děčín "B" 1833 0
2008/2009 5 TJ Šachy Povrly 1855 Brýda Martin TJ Chlumec "B" 1623 1
2008/2009 4 TJ Šachy Povrly 1855 Král Karel TJ Svádov-Olšinky "A" 1887 0
2008/2009 3 TJ Šachy Povrly 1855 Hloušek Zdeněk Slavie SČE Děčín "A" 1690 ½
2008/2009 1 TJ Šachy Povrly 1855 Drábek Martin TJ ČSAD Libouchec 1692 0
2007/2008 9 TJ Šachy Povrly 1869 Slavka Michal TJ ČSAD Libouchec 1690 1
2007/2008 8 TJ Šachy Povrly 1869 Málek Jiří TJ Slavia SČE Děčín "A" 1665 1
2007/2008 7 TJ Šachy Povrly 1869 Polenský Vladislav SK Děčín "C" 1934 ½
2007/2008 6 TJ Šachy Povrly 1869 Rouč Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 ½
2007/2008 5 TJ Šachy Povrly 1869 Čechová Františka ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1539 1
2007/2008 4 TJ Šachy Povrly 1869 Papík Jaromír KŠ Štětí 1406 1
2007/2008 3 TJ Šachy Povrly 1869 Lein Stanislav ŠK Mosad Čes. Kamenice 1744 1
2007/2008 2 TJ Šachy Povrly 1869 Malina Josef TJ Svádov Olšinky "B" 1829 1
2007/2008 1 TJ Šachy Povrly 1869 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1984 ½
2006/2007 11 TJ Šachy Povrly 1840 Seman Miloslav Lokomotiva Most "B" 1712 1
2006/2007 10 TJ Šachy Povrly 1840 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most "A" 2026 ½
2006/2007 9 TJ Šachy Povrly 1840 Okrouhlík Zdeněk TJ Bonex Teplice "B" 1788 1
2006/2007 8 TJ Šachy Povrly 1840 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1929 1
2006/2007 7 TJ Šachy Povrly 1840 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1802 1
2006/2007 6 TJ Šachy Povrly 1840 Tuma Josef ŠK Most"A" 1771 ½
2006/2007 5 TJ Šachy Povrly 1840 Uhlík Bohumil SK Děčín"B" 1881 ½
2006/2007 4 TJ Šachy Povrly 1840 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 0
2006/2007 2 TJ Šachy Povrly 1840 Rudolf Petr TJ Slovan Jirkov 1872 0
2006/2007 1 TJ Šachy Povrly 1840 Machala Vladislav ŠK Chemopetrol Litvínov 2010 0
2005/2006 9 TJ Povrly 1879 Kebrt Jaromír Slávia Děčín B 1645 ½
2005/2006 8 TJ Povrly 1879 Kolář Daniel Sp.Ústí n.L D 1623 1
2005/2006 7 TJ Povrly 1879 Malina Josef Svádov-Olš.A 1770 ½
2005/2006 6 TJ Povrly 1879 Neumann Milan ČSAD Libouchec 1688 1
2005/2006 5 TJ Povrly 1879 Slavík Jan SK Demas Děčín C 1691 1
2005/2006 4 TJ Povrly 1879 Černý Vladimír Svádov-Olš. B 1687 0
2005/2006 3 TJ Povrly 1879 Horáček Karel Loko Ústí n.L A 1836 ½
2005/2006 2 TJ Povrly 1879 Balach Jan TJ Chlumec 1485 1
2005/2006 1 TJ Povrly 1879 Jernek Pavel Mosad Č.Kamenice 1992 ½
2004/2005 9 Šachy Povrly "A" 1849 Povr Milan Chlumec 1371 1
2004/2005 8 Šachy Povrly "A" 1849 Viola Jan ČSAD Libouchec 1872 1
2004/2005 7 Šachy Povrly "A" 1849 Hejduk Tomáš Sp.Ústí n.L. "D" 1572 1
2004/2005 6 Šachy Povrly "A" 1849 Lešák Ondřej SK Demas Děčín "C" 1539 0
2004/2005 5 Šachy Povrly "A" 1849 Malina Josef Svádov-Olšinky "A" 1767 ½
2004/2005 4 Šachy Povrly "A" 1849 Černý Vladimír Svádov-Olšinky "B" 1678 1
2004/2005 3 Šachy Povrly "A" 1849 Ladra Antonín Loko Ústí n.L. "A" 1796 1
2004/2005 2 Šachy Povrly "A" 1849 Němec Petr Sp.Ústí n.L "C" 2008 0
2004/2005 1 Šachy Povrly "A" 1849 Mareš Otakar MOSAD Čes.Kamenice 1874 0
2004/2005 9 Šachy Povrly B" 1849 Chladný Jan Loko. Ústí C" 1693 1
2004/2005 8 Šachy Povrly B" 1849 Šebesta Jan Svádov Olšinky C" 0
2004/2005 6 Šachy Povrly B" 1849 Drahý Jan Spartak Ústí E" 1541 1
2004/2005 4 Šachy Povrly B" 1849 Zaťko Michal Slavia Děčín B" 1760 1
2004/2005 3 Šachy Povrly B" 1849 Hrdina Stanislav MOSAD Č Kamen. B" 1666 ½
2004/2005 2 Šachy Povrly B" 1849 Weiss Petr Start Karko Ústí 1739 0
2004/2005 1 Šachy Povrly B" 1849 Iša Jiří Spartak Ústí F" 1776 ½
2003/2004 8 Šachy Povrly B 1854 Hartmann Michal KŠ Štětí ½
2003/2004 7 Šachy Povrly B 1854 Hartmann Michal KŠ Štětí ½
2003/2004 5 Šachy Povrly B 1854 Čechová Františka Spartak UL D 1491 1
2003/2004 4 Šachy Povrly B 1854 Stárek Martin MOSAD Č. Kam. B 1462 1
2003/2004 3 Šachy Povrly B 1854 Šourková Irena Start Karko UL 1709 1
2003/2004 9 ŠK PovrlyA" 1854 Mráz Jiří Slavia SČE Děčín 1864 0
2003/2004 8 ŠK PovrlyA" 1854 Varta Jiří SK DěčínC" 1828 1
2003/2004 7 ŠK PovrlyA" 1854 Černý Vladimír Svádov-Olš.B" 1673 1
2003/2004 6 ŠK PovrlyA" 1854 Ficenec Stanislav Svádov-Olš.A" 1782 1
2003/2004 5 ŠK PovrlyA" 1854 Fajfr Jaroslav MOSAD Čes.Kamenice 1807 1
2003/2004 4 ŠK PovrlyA" 1854 Michňo Martin ČSAD Libouchec 1734 ½
2003/2004 3 ŠK PovrlyA" 1854 Voslař Jan Sp.Ústí n.L.C" 1966 0
2003/2004 2 ŠK PovrlyA" 1854 Sekanina Josef Loko ÚstíB" 1752 1
2003/2004 1 ŠK PovrlyA" 1854 Matoušek Aleš Chlumec 1857 0