Hráč Dudla Martin

Dudla Martin

User Pic
Jméno: Dudla Martin
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1640
Elo mezinárodní: 1652
ID: 12725
FIDE ID: 371246
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici D 1652 1640 Pecháček Tomáš SO Horni Cermna 1831 1838 0
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici D 1661 1640 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1444 1445 ½
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici D 1661 1640 Jasanský Karel Proplast Ceska Trebova 1683 1690 0
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici D 1653 1640 Navrátil Miroslav TJ Slovan Moravska Trebova 1686 1699 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici D 1659 1645 Šafář Václav TJ Stefanydes Policka B 1047 1319 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici E 1661 1640 Rusz Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1492 1496 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici E 1653 1640 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad B 1537 1545 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici E 1659 1645 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice C 1757 1815 ½
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici D 1635 1588 Nikolinko Alexandr Proplast Ceska Trebova 0 0 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici D 1625 1588 Bulva František SK Svitavy 1443 1410 1
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici D 1635 1588 Křivohlávek Josef TJ Lanskroun B 1440 1407 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici D 1635 1588 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1760 1735 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici E 1635 1588 Jasanský Karel TJ Sokol Nemcice 1700 1719 1
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici E 1635 1588 Janeček František SK Chocen 1656 1649 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici E 1635 1588 Křivohlávek Josef TJ Lanskroun C 1440 1407 1
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1686 1689 0
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1512 1577 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1777 1771 0
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1539 1549 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 0
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Charvát Václav SK+Sokol Žamberk C 1308 1
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Kalousek Miroslav TJ Sokol Mistrovice A 1591 0
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1648 1638 ½
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald C 1537 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Krupica Zdeněk ŠO K a. s. Kunvald B 1499 ½
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1566 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Malý Evžen SPV Červená Voda 1526 1
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Pecháček Tomáš ŠK Dolní Čermná 1668 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1835 1792 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1788 1733 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad 1642 0
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald 1633 1622 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1742 1721 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 0
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1721 1774 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 0
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1575 ½
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk C 1455 ½
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1690 0
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1525 0
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 ½
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1619 1
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí E 1516 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1554 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1521 Kalous Josef SK + Sokol Žamberk D"" 1293 1
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1521 Viktorin Jaroslav ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1524 0
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1516 Rusz Gustav ŠK Kunvald 1607 ½
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1516 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1524 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1516 Hojgr František Sokol Městečko Trnávka 1000 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1516 Kainek Jan ŠK Žamberk C 1307 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1503 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1476 1
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1503 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1968 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1503 Culek Karel ŠO Chrudim B 1743 0
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1502 Cimprich Miroslav Sokol Horní Čermná 1574 0
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1502 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1686 0
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1502 Janeček Václav Spartak OEZ Letohrad B 1421 1
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1502 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička B 1760 0
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1502 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1861 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1530 Boháč Luboš TROPIC Lanškroun A 1628 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová C 1558 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1723 0
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 Jeništa Jiří SK Žamberk C 1760 0
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1526 0
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 Petruň Milan TJ Lanškroun B 1636 0
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 Solil Roman TJ Lanškroun FYGR 1844 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald B 1665 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1250 1
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1729 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Stúj Michal ZD Kunvald B 1488 0
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Urban Ľuboš ŠK Vysoké Mýto C 1100 0
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1586 1
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1681 0
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Janeček Václav Spartak OEZ Letohrad B 1430 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 Hrubeš Martin SK Žamberk C 1630 0
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1529 Hurdes Emil SK Žamberk B 1532 1