Hráč Godla Milan

Godla Milan

User Pic
Jméno: Godla Milan
Oddíl: TJ Klášterec nad Ohří
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1777
Elo mezinárodní: 1786
ID: 12295
FIDE ID: 23700645
Rok narození: 1982
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Klášterec n.O"A" 1786 1777 Chess Most"A" 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Klášterec n. O. "B" 1787 1791 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1764 1756 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Klášterec n. O. "B" 1836 1739 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1617 1622 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Klášterec n. O. "B" 1831 1739 Begy Jan ŠK Magic Žatec "B" 1792 1747 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Klášterec n. O. "B" 1831 1739 Chmelík Jiří ŠK Slovan Jirkov "A" 1964 1972 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Klášterec n. O. "B" 1831 1739 Richter Pavel TJ Sokol Údlice "C" 1742 1743 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Klášterec n. O. "B" 1818 1739 Majerik Vladimír ŠK Louny "B" 1845 1855 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Klášterec n.O 1787 1791 SK Šachy Chlumec"A" 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Klášterec n.O 1798 1791 Pospíchal Michael ŠK Sj.Litoměřice"B" 1763 1791 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Klášterec n.O 1798 1791 Mašek Daniel SK Děčín"B" 1740 1635 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Klášterec n.O 1804 1791 Reitinger Petr ŠK Louny"A" 1964 1982 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Klášterec n.O 1836 1739 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice"B" 1614 1492 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Klášterec n.O 1831 1739 Jirásko Miroslav Chess Most"A" 1626 1612 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Klášterec n.O 1831 1739 Horák Petr ŠK Magic Žatec"A" 1791 1791 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Klášterec n.O 1818 1739 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1488 1515 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Klášterec n.O"A" 1763 1727 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1774 1799 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Klášterec n.O"A" 1751 1727 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1995 1982 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Klášterec n.O"A" 1750 1727 Šebl Jan Chess Most"B" 1678 1695 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Klášterec n.O"A" 1752 1727 Skiba Michal SK Šachy Chlumec"A" 1895 1880 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Klášterec n.O"A" 1752 1727 Rojt Jiří ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1511 1509 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Klášterec n.O"A" 1747 1703 Valenta Petr Sportis Svádov/Olšinky"A" 1845 1859 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Klášterec n.O"A" 1728 1703 Janda Kryštof ŠK Sj.Litoměřice"B" 1565 1538 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Klášterec n.O"A" 1728 1703 Kopřiva Richard ŠK Union Louny"B" 1557 1544 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Klášterec n.O"A" 1728 1703 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1803 1806 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Klášterec n. O. "B" 1751 1727 Pecka František Slovan Jirkov "A" 1975 1980 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Klášterec n. O. "B" 1750 1727 Richter Pavel TJ Sokol Údlice "C" 1728 1739 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Klášterec n. O. "B" 1750 1727 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1869 1845 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Klášterec n. O. "B" 1747 1703 Pecka František Slovan Jirkov "A" 1986 2004 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Klášterec n. O. "B" 1747 1703 Nepraš Miloslav TJ Sokol Údlice "C" 1626 1637 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Klášterec n. O. "B" 1728 1703 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1867 1851 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Klášterec n. O. "B" 1728 1703 Volák Jan CHESS Most "C" 1903 1894 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Klášterec n. O. "B" 1728 1703 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty "A" 1674 1609 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Klášterec n.O 1722 1693 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1939 1981 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Klášterec n.O 1708 1693 Hons Tomáš ŠK Union Louny"A" 1957 1988 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Klášterec n.O 1708 1693 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2027 2030 0 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Klášterec n.O 1719 1693 Hung Do ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1758 1757 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Klášterec n.O 1708 1693 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2040 2032 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Klášterec n.O 1708 1693 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov"A" 1760 1747 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Klášterec n.O 1708 1693 Mittelbach Zdeněk ŠK Šachy Chlumec"A" 1931 1932 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Klášterec n.O 1720 1686 Hořan Tomáš Chess Most"B" 1869 1863 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Klášterec n. O. "B" 1699 1693 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci 1660 1700 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Klášterec n. O. "B" 1719 1693 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "B" 1903 1865 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Klášterec n. O. "B" 1719 1693 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1870 1874 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Klášterec n. O. "B" 1708 1693 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1859 1872 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Klášterec n. O. "B" 1708 1693 Kindl František TJ Sokol Údlice "B" 1861 1857 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Klášterec n. O. "B" 1708 1693 Štich Jan CHESS Most "C" 1796 1828 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Klášterec n. O. "B" 1708 1693 Bauer Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1753 1777 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Klášterec n. O. "B" 1720 1686 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1837 1805 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 Kostrhun Ludvík TJ Sokol Údlice "C" 1287 1287 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 Malý Jiří CHESS MOST "C" 1663 1645 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1769 1788 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 Barukčič Jozo ŠK DDM Postoloprty "B" 1320 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 Čelko Milan Slovan Jirkov "B" 1452 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 Šnábl Šimon TJ Sokol Údlice "B" 1201 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 Novák Petr ŠK UNION Louny "B" 1754 1723 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 Soukup Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1614 1646 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 Tvrdík Šimon CHESS Most E 1333 1331 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 Kalužný Maxmilián TJ Sokol Údlice E 1085 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec B 1324 1357 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 Čelko Milan Slovan Jirkov C 1452 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 Černý Jan ŠK UNION Louny-Opočno 1000 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 Malec Jiří ŠK UNION Louny C 1000 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 Veselý Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1577 1563 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 Novotný Jiří TJ Sokol Litvínov- Lom C 1286 1360 0 soutěž
2015/2016 11 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Malý Jiří CHESS Most "D" 1663 1645 1 soutěž
2015/2016 10 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Bakajsa Luboš TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1354 1232 1 soutěž
2015/2016 9 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Kirchner Michal TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1589 1640 ½ soutěž
2015/2016 8 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Střelec Eduard Sokol Udlice "D" 1624 1614 0 soutěž
2015/2016 7 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Reich Otakar Bystransti jezdci "A" 1417 ½ soutěž
2015/2016 6 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Němec Václav SK Magic Zatec "A" 1455 1458 0 soutěž
2015/2016 5 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Partyka František SK DDM Postoloprty 1345 1 soutěž
2015/2016 4 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Douša Michal SK UNION Louny "B" 1449 1580 1 soutěž
2015/2016 3 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Čelko Milan Slovan Jirkov "B" 1452 1 soutěž
2015/2016 1 SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 Šnábl Šimon Sokol Udlice "C" 1201 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Merkur Kadaň B 1611 Ulrych Radek ŠK Union Louny C 1554 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1620 Grussová Helena TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1534 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1660 Rath Vladimír ŠK MAGIC ŽATECC" 1552 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1660 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1662 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1660 Franta Stanislav TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1552 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1660 Cibrik Martin TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1660 Krist Ladislav TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1660 Švec Ondřej TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1430 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK MERKUR KADAŇA" 1689 Zmeškal Stanislav SK TOK. CHOMUT.B" 1650 1 soutěž