Hráč Hanzlík Tomáš

Hanzlík Tomáš

User Pic
Jméno: Hanzlík Tomáš
Oddíl: TJ Sokol Litvínov-Lom.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1798
Elo mezinárodní: 1830
ID: 31342
FIDE ID: 350958
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1835 1806 Švarc Roman ŠO TJ Klášterec n.O 2009 2016 0
2017/2018 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1829 1806 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice"B" 2013 1971 1
2017/2018 9 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1829 1806 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1870 1945 0
2017/2018 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1846 1806 Laban Vladimír ŠK Šachy Chlumec"A" 1859 1885 0
2017/2018 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1846 1806 Benešová Martina Chess Most"B" 1531 1564 ½
2017/2018 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1829 1806 Kostišče Ján Sportis Svádov-Olšinky"A" 1706 1734 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1829 1806 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1874 1829 1
2015/2016 10 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Císař Jiří SO TJ Klasterec n. O. "A" 1781 1774 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Sova Ondřej SK Magic Zatec "A" 1877 1839 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Urban Miroslav SK DDM Postoloprty 1778 1805 1
2015/2016 7 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Majerik Vladimír SK UNION Louny "B" 1845 1841 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1868 1874 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Mirakjan Mikajel SK Stropnik Osek "A" 1783 1742 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Nudčenko Karel Sokol Udlice "C" 2145 2093 0
2015/2016 3 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Štich Jan CHESS Most "D" 1811 1892 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Freimann Milan Bystransti jezdci "A" 1676 1750 0
2015/2016 1 TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1834 1783 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 ½
2014/2015 11 CHESS Most "D" 1663 1766 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1908 1890 1
2014/2015 10 CHESS Most "D" 1663 1766 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 1
2014/2015 9 CHESS Most "D" 1663 1766 Vokřál Petr Sokol Údlice "C" 1710 1699 ½
2014/2015 7 CHESS Most "D" 1663 1766 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty 1724 1710 0
2014/2015 6 CHESS Most "D" 1663 1766 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "A" 1803 1784 1
2014/2015 5 CHESS Most "D" 1663 1766 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 1
2014/2015 4 CHESS Most "D" 1663 1766 Kindl František Sokol Údlice "B" 1848 1844 0
2014/2015 3 CHESS Most "D" 1663 1766 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1887 1892 ½
2014/2015 1 CHESS Most "D" 1663 1766 Černík Vladimír CHESS Most "E" 1796 1795 1
2014/2015 8 CHESS MOST "A" 1663 1766 Štolc Martin Šachklub AD Jičín "C" 2006 2011 0
2014/2015 2 CHESS MOST "A" 1663 1766 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec 1910 1940 1
2013/2014 11 Chess Most "C" 1622 1616 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1737 1719 0
2013/2014 10 Chess Most "C" 1622 1616 Bartoš Václav ŠK Teplice "B" 1740 1774 1
2013/2014 9 Chess Most "C" 1622 1616 Babička Michal SK Děčín "B" 1752 1829 0
2013/2014 8 Chess Most "C" 1622 1616 Kučera Milan ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1731 1754 1
2013/2014 7 Chess Most "C" 1622 1616 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. 1881 1858 0
2013/2014 5 Chess Most "C" 1622 1616 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "A" 1778 1825 0
2013/2014 4 Chess Most "C" 1622 1616 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "A" 1866 1845 0
2013/2014 3 Chess Most "C" 1622 1616 Šulc František ŠK Sj.Litoměřice "B" 1760 1783 ½
2013/2014 1 Chess Most "C" 1622 1616 Volák Jan Chess Most "B" 1890 1880 0
2013/2014 11 CHESS Most B 1622 1616 Běl Jiří SŠK HeřNýř 1256 1
2013/2014 10 CHESS Most B 1622 1616 Simet Martin TJ Sokol Domažlice 1757 1772 0
2013/2014 9 CHESS Most B 1622 1616 Pivoňka Michael ŠK Praha Smíchov 1556 1682 ½
2013/2014 6 CHESS Most B 1622 1616 Lipták Zdeněk ŠK Spartak Chodov 1634 1635 1
2013/2014 5 CHESS Most B 1622 1616 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 1596 1432 1
2013/2014 3 CHESS Most B 1622 1616 Turek Václav ŠK Slavoj Litoměřice 1250 1
2013/2014 2 CHESS Most B 1622 1616 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1499 1569 0
2013/2014 1 CHESS Most B 1622 1616 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad B 1354 1497 1
2012/2013 11 Chess Most B 1667 Nechutný Michal TJ Sokol Domažlice 1250 ½
2012/2013 10 Chess Most B 1667 Mencl Filip ŠK Líně 1250 1
2012/2013 9 Chess Most B 1667 Halamíček David ŠK Praha Smíchov 1297 ½
2012/2013 8 Chess Most B 1667 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov 1250 ½
2012/2013 7 Chess Most B 1667 Šesták Dominik ŠK Tachov 1250 1
2012/2013 6 Chess Most B 1667 Turková Hana TJ Slavoj Litoměřice 1100 1
2012/2013 5 Chess Most B 1667 Zahradník Aleš ŠK Teplice 1277 0
2012/2013 4 Chess Most B 1667 Mrišová Eliška Chess Most C 1321 1
2012/2013 3 Chess Most B 1667 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1716 1830 ½
2012/2013 2 Chess Most B 1667 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1557 1
2012/2013 1 Chess Most B 1667 Košičár Lukáš ŠK Kralupy 1250 ½
2012/2013 11 CHESS MOST "E" 1667 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1797 1800 ½
2012/2013 10 CHESS MOST "E" 1667 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1412 1
2012/2013 9 CHESS MOST "E" 1667 Šmída Ondřej TJ Tatran Podbořany "B" 1250 1
2012/2013 8 CHESS MOST "E" 1667 Obršál Josef ŠK Teplice "C" 1523 1531 ½
2012/2013 6 CHESS MOST "E" 1667 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1944 1885 ½
2012/2013 5 CHESS MOST "E" 1667 Novák Petr ŠK DDM Postoloprty 1551 0
2012/2013 4 CHESS MOST "E" 1667 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "B" 1721 1
2012/2013 3 CHESS MOST "E" 1667 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1605 ½
2012/2013 2 CHESS MOST "E" 1667 Brázda Antonín ŠK Union Louny "B" 1809 1711 0
2012/2013 1 CHESS MOST "E" 1667 Štich Jan CHESS MOST "F" 1530 1566 0
2011/2012 11 CHESS MOST "D" 1462 Slavík Ladislav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1479 1
2011/2012 10 CHESS MOST "D" 1462 Lapčík Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "A" 1730 1745 ½
2011/2012 8 CHESS MOST "D" 1462 Hess Alexander ŠK Union Louny "B" 1000 1
2011/2012 7 CHESS MOST "D" 1462 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "A" 1000 1
2011/2012 6 CHESS MOST "D" 1462 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek DDM "A" 1478 1
2011/2012 5 CHESS MOST "D" 1462 Isteník Petr TJ Slovan Jirkov "B" 1592 1629 1
2011/2012 4 CHESS MOST "D" 1462 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1660 1
2011/2012 3 CHESS MOST "D" 1462 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1555 0
2011/2012 2 CHESS MOST "D" 1462 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1805 1
2011/2012 1 CHESS MOST "D" 1462 Hruška Vladislav CHESS MOST "C" 1581 1
2011/2012 7 Chess Most 1462 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1708 1708 0
2011/2012 6 Chess Most 1462 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1577 0
2011/2012 5 Chess Most 1462 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1535 1573 1
2011/2012 4 Chess Most 1462 Skalka Michal SK Boršice 1464 ½
2011/2012 3 Chess Most 1462 Sýkora Marek Desko Liberec 1443 1
2011/2012 2 Chess Most 1462 Franc Ondřej KŠ Říčany 1925 1796 1798 0
2011/2012 1 Chess Most 1462 ŠK Kladno 1
2011/2012 7 Chess Most 1462 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1627 1627 ½
2011/2012 6 Chess Most 1462 Sýkora Marek Desko Liberec 1443 1
2011/2012 5 Chess Most 1462 Horák Aleš Sokol Údlice 1633 1679 0
2011/2012 4 Chess Most 1462 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 0
2011/2012 3 Chess Most 1462 Franc Ondřej KŠ Říčany 1925 1796 1798 0
2011/2012 2 Chess Most 1462 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1701 1785 ½
2011/2012 1 Chess Most 1462 ŠK Kladno 1
2010/2011 11 DDM Most A 1463 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1287 ½
2010/2011 10 DDM Most A 1463 Fürbacher Milan ŠK Sokol Klatovy 1347 1
2010/2011 9 DDM Most A 1463 Vacek Michal ŠK Viamont Teplice 1250 ½
2010/2011 8 DDM Most A 1463 Fára Jan ŠK DDM Planá 1100 1
2010/2011 7 DDM Most A 1463 Stuška Jan Spartak Chodov 1250 1
2010/2011 6 DDM Most A 1463 Weber David Sokol Údlice B 1100 1
2010/2011 5 DDM Most A 1463 Polanský Adam Luboš DDM Most C 1100 1
2010/2011 4 DDM Most A 1463 Zahradník Aleš DDM Most B 1250 1
2010/2011 3 DDM Most A 1463 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústín.L. 1100 1
2010/2011 2 DDM Most A 1463 Zítková Kristýna TJ Sokol Domažlice A 1305 0
2010/2011 1 DDM Most A 1463 Králová Michaela TJ Sokol Domažlice B 1100 1
2010/2011 11 DDM Most "D" 1463 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 0
2010/2011 10 DDM Most "D" 1463 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1607 0
2010/2011 9 DDM Most "D" 1463 Vostřel Martin ŠK Union Louny "B" 1686 0
2010/2011 8 DDM Most "D" 1463 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice "A" 1881 0
2010/2011 7 DDM Most "D" 1463 Zmeškal Stanislav TJ Slovan Jirkov "B" 1737 ½
2010/2011 6 DDM Most "D" 1463 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1487 ½
2010/2011 5 DDM Most "D" 1463 Kučera Petr TJ Klášterec n/O "A" 1946 0
2010/2011 4 DDM Most "D" 1463 Kučera Milan TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1544 0
2010/2011 3 DDM Most "D" 1463 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1553 1
2010/2011 2 DDM Most "D" 1463 Hořan Tomáš DDM Most "C" 1882 0
2010/2011 1 DDM Most "D" 1463 Kirsch Petr DDM Most "E" 1250 1
2009/2010 11 ŠK Most B 1438 Holubová Lenka ŠK Karlovy Vary 1000 1
2009/2010 10 ŠK Most B 1438 Srba Michael TJ Spartak Chodov 1100 0
2009/2010 9 ŠK Most B 1438 Kubát Martin ŠK DDM Planá 1250 1
2009/2010 8 ŠK Most B 1438 Bartoš Václav ŠK Teplice 1250 1
2009/2010 7 ŠK Most B 1438 Soukup Václav ŠK Spartak Ústí n.L. 1250 ½
2009/2010 6 ŠK Most B 1438 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1407 ½
2009/2010 5 ŠK Most B 1438 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1660 1
2009/2010 4 ŠK Most B 1438 Tomanová Michaela Sokol Údlice B 1000 1
2009/2010 3 ŠK Most B 1438 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1547 0
2009/2010 2 ŠK Most B 1438 Eret Matouš ŠK Sokol Klatovy B 1250 1
2009/2010 1 ŠK Most B 1438 Janout Miloš ŠK Líně 1250 1
2009/2010 9 ŠK Most "B" 1438 Kalousová Julie Slovan Jirkov "B" ½
2009/2010 4 ŠK Most "B" 1438 Veselý Jiří ŠK Střelnice Kadaň "B" 1560 1
2009/2010 3 ŠK Most "B" 1438 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" ½
2009/2010 7 ŠK Most"A" 1438 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1934 ½
2009/2010 6 ŠK Most"A" 1438 Kapoun Pavel TJ Chlumec"A" 1816 0
2009/2010 2 ŠK Most"A" 1438 Lácha Jan TJ Sj.Litoměřice"A" 1932 0
2008/2009 9 ŠK Most "D" 1342 Valtl Jiří TJ Sokol Údlice "D" 1409 0
2008/2009 8 ŠK Most "D" 1342 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1
2008/2009 6 ŠK Most "D" 1342 Sivák Rostislav DDM Most "B" 1
2008/2009 5 ŠK Most "D" 1342 Mach Václav ŠK MDDM Postoloprty 1379 0
2008/2009 4 ŠK Most "D" 1342 Frnka Daniel Slovan Jirkov "C" 0
2008/2009 3 ŠK Most "D" 1342 Matas Jiří ŠK Magic Žatec "B" 1
2008/2009 2 ŠK Most "D" 1342 Volf Michal ŠK Magic Žatec "C" 1
2008/2009 1 ŠK Most "D" 1342 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "B" 1597 0
2008/2009 11 ŠK Most B 1342 Simon Lukáš Montako Kralupy 1250 1
2008/2009 10 ŠK Most B 1342 Tauer Jan Sokol Domažlice A 1250 1
2008/2009 9 ŠK Most B 1342 Pelnář Jan Sokol Domažlice B 1100 1
2008/2009 8 ŠK Most B 1342 Kalinová Eliška Spartak Ústí n.L. B 1000 1
2008/2009 7 ŠK Most B 1342 Soukup Václav Spartak Ústí n.L. A 1100 0
2008/2009 6 ŠK Most B 1342 Holý Tomáš Šachklub Klatovy B 1100 1
2008/2009 5 ŠK Most B 1342 Trejbal Jan ŠK Líně 1250 1
2008/2009 4 ŠK Most B 1342 Feri Dominik ŠK Teplice 1100 1
2008/2009 3 ŠK Most B 1342 Mišičko Ján ŠK Kladno 1250 0
2008/2009 2 ŠK Most B 1342 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary 1250 1
2008/2009 1 ŠK Most B 1342 Steinbach Jan Union Plzeň 1441 0
2008/2009 9 ŠK Most"C" 1342 Brázda Antonín ŠK Union Louny"B" 1799 0
2008/2009 8 ŠK Most"C" 1342 Isteník Petr Slovan Jirkov"B" 1682 1
2008/2009 7 ŠK Most"C" 1342 Rýgl David TJ Sokol Údlice"B" 1425 1
2008/2009 6 ŠK Most"C" 1342 Gruss Petr TK Klášterec n.O."A" 1597 0
2008/2009 4 ŠK Most"C" 1342 Ráliš Petr Tatran Podbořany"B" 1
2008/2009 3 ŠK Most"C" 1342 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice"A" 1652 1
2008/2009 2 ŠK Most"C" 1342 Kolman Vladimír Magic Žatec"A" 1402 ½
2008/2009 1 ŠK Most"C" 1342 Krist Jan ŠK Most"B" 1502 ½
2008/2009 6 ŠK Most "C" 1342 Tvrdík Šimon DDM Most "B" 1100 1
2008/2009 5 ŠK Most "C" 1342 Hora Filip DDM Most "A" 1250 1
2008/2009 4 ŠK Most "C" 1342 Bartoš Václav ŠK Teplice "B" 1100 0
2007/2008 11 Šachový klub Most B 1250 Holub Jan Sokol Domažlice A 1341 0
2007/2008 10 Šachový klub Most B 1250 Antoš Jakub Sokol Domažlice B 1100 1
2007/2008 9 Šachový klub Most B 1250 Hánl František Montako Kralupy 1250 1
2007/2008 7 Šachový klub Most B 1250 Smutná Eva DDM Praha 6 1371 1
2007/2008 6 Šachový klub Most B 1250 Olekšák Lukáš Sokol Teplá 1000 1
2007/2008 3 Šachový klub Most B 1250 Gabriel Patrik Auto Škoda Ml.Boleslav 1250 1
2007/2008 7 ŠK Most E 1250 Maščák Milan TJ Glaverbel Czech Teplice C 1582 0
2007/2008 6 ŠK Most E 1250 Stránská Kamila Bonex Teplice D 1360 0
2007/2008 5 ŠK Most E 1250 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek B 0
2007/2008 4 ŠK Most E 1250 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci B 1413 1
2007/2008 3 ŠK Most E 1250 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov-Lom 1558 ½
2007/2008 2 ŠK Most E 1250 Šmatlák Petr ŠK UNION Louny C 1
2007/2008 1 ŠK Most E 1250 Pospíšil Adam ŠK Most D 1326 0
2007/2008 2 ŠK Most E 1250 Hlavenka Vojtěch Bonex Teplice D 1100 0
2007/2008 1 ŠK Most E 1250 Kastl Daniel ŠK Most D 1000 0
2007/2008 9 ŠK Most C 1250 Richter Martin Slovan Jirkov B 0
2007/2008 6 ŠK Most C 1250 Kyselý Ivan TJ Sokol Údlice A 1922 1
2006/2007 3 Šachový klub Most C 1100 Stehlík Alan TJ Sokol Údlice 1100 1
2006/2007 2 Šachový klub Most C 1100 Brož Jiří ŠO DDM Karlovy Vary 1250 0
2006/2007 3 Šachový klub Most G 1100 Mach Václav ŠK Union Louny C 1331 0
2006/2007 2 Šachový klub Most G 1100 Pfaffl Augustin TJ Sokol Údlice C 1411 1
2006/2007 1 Šachový klub Most G 1100 Juhász Josef 5.VT ŠK Merkur Kadaň B 1
2006/2007 7 Šachový klub Most E 1100 Jaklinová Zuzana TJ Bonex Teplice B 1100 ½
2006/2007 6 Šachový klub Most E 1100 Mayer Daniel TJ DDM Klášterec 1000 1
2006/2007 5 Šachový klub Most E 1100 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí nad Labem B 1299 0
2006/2007 4 Šachový klub Most E 1100 Vu Viet Thanh Šachový klub Most D 1250 0
2006/2007 3 Šachový klub Most E 1100 Zheng Karel ŠK Spartak Ústí nad Labem C 1100 1
2006/2007 2 Šachový klub Most E 1100 Stehlík Alan TJ Sokol Údlice B 1100 0
2006/2007 1 Šachový klub Most E 1100 Hadraba Tomáš TJ Šachy Povrly 1250 0