Hráč Richter Pavel

Richter Pavel

User Pic
Jméno: Richter Pavel
Oddíl: TJ Sokol Údlice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1716
Elo mezinárodní: 1695
ID: 6863
FIDE ID: 353159
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Sokol Údlice "C" 1691 1724 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1630 1612 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Sokol Údlice "C" 1691 1724 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "B" 1817 1798 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Sokol Údlice "C" 1709 1724 Mayer Daniel TJ Klášterec n. O. "B" 1724 1704 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Sokol Údlice "C" 1709 1724 Škuthan Radek ŠK Slovan Jirkov "A" 1765 1747 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Sokol Údlice "C" 1730 1743 Lančarič Tomáš ŠK Louny "B" 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Sokol Údlice "C" 1742 1743 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty "A" 1600 1593 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Sokol Údlice "C" 1742 1743 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "B" 1975 1952 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Sokol Údlice "C" 1742 1743 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1831 1739 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Sokol Údlice D 1733 1743 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice E 1705 1694 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Sokol Údlice"B" 1703 1724 Bejček Pavel ŠK Magic Žatec"A" 1260 1426 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Sokol Údlice"B" 1732 1739 Malina Josef Sportis Svádov/Olšinky"A" 1752 1789 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Údlice"B" 1722 1738 Sliva Richard ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1674 1701 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Sokol Údlice "C" 1728 1739 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1750 1727 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Údlice "C" 1728 1739 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1861 1868 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Sokol Údlice "C" 1727 1739 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "A" 1747 1761 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Údlice "C" 1728 1738 Lieber Lukáš CHESS Most "C" 1624 1715 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Údlice "C" 1728 1738 Šťastný Jakub TJ Klášterec n. O. "B" 1778 1824 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Údlice "C" 1711 1738 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1885 1887 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Údlice "C" 1711 1738 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "A" 1795 1795 ½ soutěž
2017/2018 10 Slovan Jirkov"A" 1719 1733 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 1834 1871 ½ soutěž
2017/2018 8 Slovan Jirkov "B" 1715 1733 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1877 1885 ½ soutěž
2017/2018 7 Slovan Jirkov "B" 1716 1733 Freimann Milan Bystřanští jezdci 1669 1727 ½ soutěž
2017/2018 3 Slovan Jirkov "B" 1719 1733 Jílek Jaromír ŠK Union Louny "B" 1842 1827 ½ soutěž
2017/2018 2 Slovan Jirkov "B" 1719 1733 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1719 1740 ½ soutěž
2016/2017 8 Slovan Jirkov "B" 1717 1729 Rosenberg Miroslav ŠK DDM Postoloprty "B" 1574 1622 1 soutěž
2016/2017 6 Slovan Jirkov "B" 1717 1729 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1896 1916 ½ soutěž
2016/2017 1 Slovan Jirkov "B" 1717 1729 Polanský Adam Luboš CHESS MOST "C" 1693 1687 ½ soutěž
2015/2016 9 Slovan Jirkov "B" 1717 1729 Hrubý Václav SK Stropnik Osek "A" 1674 1708 1 soutěž
2015/2016 4 Slovan Jirkov "B" 1717 1729 Šimáček Miroslav Sokol Udlice "D" 1498 1508 1 soutěž
2015/2016 3 Slovan Jirkov "B" 1717 1729 Kozák Karel SO TJ Klasterec n. O. "A" 1925 1931 0 soutěž
2015/2016 2 Slovan Jirkov "B" 1717 1729 Dostál Petr SK Magic Zatec "A" 1757 1761 0 soutěž
2015/2016 7 Slovan Jirkov 1717 1729 Maščák Milan ŠK Teplice"C" 1598 1631 0 soutěž
2015/2016 6 Slovan Jirkov 1717 1729 Hladík Vladimír Sokol Údlice"B" 1741 1758 1 soutěž
2015/2016 1 Slovan Jirkov 1717 1729 Kalužný Jiří Sokol Údlice"A" 1843 1868 0 soutěž
2014/2015 9 Slovan Jirkov 1747 1759 Skiba Michal SK Šachy Chlumec "A" 1868 1858 ½ soutěž
2014/2015 8 Slovan Jirkov 1747 1759 Volák Jan Chess Most "C" 1847 1838 ½ soutěž
2014/2015 7 Slovan Jirkov 1747 1759 Kučera Petr ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1938 1913 ½ soutěž
2014/2015 6 Slovan Jirkov 1747 1759 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1766 1772 0 soutěž
2014/2015 5 Slovan Jirkov 1747 1759 Korsa Jiří TJ Tatran Podbořany "A" 1695 1783 0 soutěž
2014/2015 4 Slovan Jirkov 1747 1759 Jílek Jaromír Union Louny "A" 1811 1809 0 soutěž
2014/2015 3 Slovan Jirkov 1747 1759 Kindl František Sokol Údlice "A" 1848 1844 1 soutěž
2014/2015 2 Slovan Jirkov 1747 1759 Weiss Petr Šachy Povrly 1832 1815 0 soutěž
2013/2014 8 Slovan Jirkov "B" 1752 1759 Král David ŠK Stropnik Osek "A" 2013 1996 ½ soutěž
2013/2014 7 Slovan Jirkov "B" 1752 1759 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1786 1757 0 soutěž
2013/2014 6 Slovan Jirkov "B" 1752 1759 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 1 soutěž
2013/2014 5 Slovan Jirkov "B" 1752 1759 Jílek Jaromír ŠK Union Louny "B" 1810 1820 ½ soutěž
2013/2014 11 Slovan Jirkov 1752 1759 Babička Michal SK Děčín "B" 1752 1829 0 soutěž
2013/2014 10 Slovan Jirkov 1752 1759 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. 1881 1858 0 soutěž
2013/2014 9 Slovan Jirkov 1752 1759 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "A" 1828 ½ soutěž
2013/2014 3 Slovan Jirkov 1752 1759 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "A" 1866 1845 ½ soutěž
2013/2014 2 Slovan Jirkov 1752 1759 Svoboda Otto Chess Most "C" 1822 ½ soutěž
2012/2013 10 Slovan Jirkov "B" 1755 Mirakjan Mikajel ŠK Stropník Osek "A" 1720 1720 0 soutěž
2012/2013 1 Slovan Jirkov "B" 1755 Libosvár Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1532 1536 1 soutěž
2012/2013 9 Slovan Jirkov C 1755 Reitinger Petr ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 0 soutěž
2012/2013 7 Slovan Jirkov C 1755 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec B 1900 1858 ½ soutěž
2012/2013 4 Slovan Jirkov C 1755 Hora Tomáš CHESS Most G 1541 1 soutěž
2012/2013 2 Slovan Jirkov C 1755 Mrišo Miloš CHESS Most H 1761 1747 1 soutěž
2012/2013 1 Slovan Jirkov C 1755 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom C 1602 1591 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Slovan Jirkov "B" 1748 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1501 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Slovan Jirkov "B" 1748 Grussová Helena TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Slovan Jirkov "B" 1748 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1803 1846 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Slovan Jirkov "B" 1748 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1629 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Slovan Jirkov "B" 1748 Vykouk Jan CHESS MOST "D" 1838 1873 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Slovan Jirkov "B" 1774 Diviš Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1522 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Slovan Jirkov "B" 1774 Brázda Antonín ŠK Union Louny "B" 1729 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Slovan Jirkov "B" 1774 Hanzlík Daniel DDM Most "D" 1584 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Slovan Jirkov "B" 1774 Hutař Josef TJ Klášterec n/O "A" 1810 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Slovan Jirkov "B" 1774 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1000 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Slovan Jirkov "B" 1774 Rath Vladimír ŠK Magic Žatec "A" 1571 0 soutěž
2009/2010 6 Slovan Jirkov "B" 1770 Švarc Ladislav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1652 1 soutěž
2009/2010 1 Slovan Jirkov "B" 1770 Vychodil Radomír ŠK Magic Žatec "A" 1705 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Údlice"C" 1786 Kozlovský Libor Magic Žatec"A" 1994 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Údlice"C" 1786 Wirkner František TK Klášterec n.O."A" 1727 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice"C" 1786 Krist Ladislav ŠK Most"B" 1564 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice "D" 1786 Jelínková Jana DDM Most "A" 1250 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Údlice "D" 1786 Kubík Miroslav DDM Most "B" ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Sokol Údlice A 1792 Richter Martin Slovan Jirkov B 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol Údlice A 1792 Krásný Drahomír TJ Klášterec n.O. A 1500 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Sokol Údlice A 1792 Mazur Dominik ŠK Most B 1570 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Údlice A 1792 Ulrych Radek ŠK Union Louny B 1575 1 soutěž
2006/2007 8 Sokol Údlice B 1790 Kolman Vladimír Magic Žatec B 0 soutěž
2006/2007 7 Sokol Údlice B 1790 Urban Miroslav Magic Žatec A 1789 0 soutěž
2006/2007 6 Sokol Údlice B 1790 Vyskočil Zdeněk Klášterec n.O. A 1713 ½ soutěž
2006/2007 4 Sokol Údlice B 1790 Urban Miroslav Union Louny B 1786 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Údlice B 1790 Řehák Jakub ŠK Most B 1861 ½ soutěž
2006/2007 1 Sokol Údlice B 1790 Ráliš Petr Tatran Podbořany 2266 0 soutěž
2005/2006 10 Sokol Údlice 1788 Chaloupka Martin Sj.LitoměřiceA"" 1733 0 soutěž
2005/2006 6 Sokol Údlice 1788 Vlček Josef Bonex TepliceB"" 1933 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Údlice 1788 Hrnčíř Petr Sp.Ústí n.LC"" 1663 ½ soutěž
2005/2006 2 Sokol Údlice 1788 Holub Josef Slávia DěčínA"" 1771 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1788 Brázda Antonín ŠK UNION LOUNYC"" 1888 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1788 Hrubý Václav ŠK STROP. OSEKA"" 1802 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1788 Šváb Jan TJ LOKO MOSTC"" 2081 0 soutěž
2005/2006 6 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1788 Rozšafný Václav TJ LOKO MOSTD"" 1495 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1788 Kubů Martin ŠK MERKUR KADAŇA"" 2025 0 soutěž
2005/2006 2 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1788 Špírek Josef ŠK MAGIC ŽATECA"" 1343 1 soutěž
2005/2006 1 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1788 Kozák Karel TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1868 1 soutěž
2004/2005 11 Sokol Údlice "A" 1777 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Údlice "A" 1777 Šišák Richard Union Louny "A" 1953 0 soutěž
2004/2005 7 Sokol Údlice "A" 1777 Hořan Tomáš Loko Most "B" 1761 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1777 Neuderth Martin TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1443 1 soutěž
2004/2005 8 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1777 Drobný Zbyněk ŠK MAGIC ŽATECA" 1923 0 soutěž
2004/2005 6 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1777 Svoboda Jaroslav TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1991 0 soutěž
2004/2005 5 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1777 Černý Josef TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1394 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1777 Lausmann Kurt ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 1 soutěž
2004/2005 3 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1777 Ernes Josef SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2001 1 soutěž
2004/2005 1 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1777 Fultner Jaromír TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1880 ½ soutěž
2003/2004 6 Sokol Údlice 1751 Polenský Vladislav SK Demas Děčín 1945 0 soutěž
2003/2004 4 Sokol Údlice 1751 Tomíšek Petr ŠK Union Louny 1844 1 soutěž
2003/2004 2 Sokol Údlice 1751 Sekanina Josef Loko Ústí n.L. 1752 1 soutěž
2003/2004 1 Sokol Údlice 1751 Strašlipka Jiří Glaverbel Teplice 1654 1 soutěž
2003/2004 9 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 Horák Petr ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 Tichý Lukáš TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1835 1 soutěž
2003/2004 7 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 Čechura Miroslav TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1558 0 soutěž
2003/2004 6 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 Budil Zdeněk TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1940 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 Matoušek Josef ŠK MAGIC ŽATEC B 1564 1 soutěž
2003/2004 4 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 Louka František ŠK UNION LOUNY B 1816 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 Ernes Josef SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2005 0 soutěž
2003/2004 1 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 Kučera Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 1 soutěž