Hráč Ulrych Radek

Ulrych Radek

User Pic
Jméno: Ulrych Radek
Oddíl: ŠK DDM Postoloprty
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1757
Elo mezinárodní: 1769
ID: 7038
FIDE ID: 353248
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1757 1738 Malý Jiří CHESS Most "C" 1573 1608 1
2018/2019 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1757 1738 Ellmrich Gerhard TJ Sokol Údlice "C" 1424 1434 1
2018/2019 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1746 1738 Kubík Emil Slovan Jirkov "A" 1619 1593 1
2018/2019 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1746 1738 Řezáč Josef TJ Klášterec n. O. "B" 1575 1513 1
2018/2019 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1727 1720 Begy Jan ŠK Magic Žatec "A" 1828 1716 1
2018/2019 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1727 1720 Malý Jiří CHESS Most "C" 1600 1616 1
2018/2019 3 ŠK DDM Postoloprty "A" 1709 1720 Nepraš Miloslav TJ Sokol Údlice "C" 1634 1637 1
2018/2019 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1709 1720 Tain Ladislav Slovan Jirkov "A" 0 1518 0
2018/2019 7 ŠK DDM Postoloprty "B" 1757 1738 Rýgl David TJ Sokol Údlice "D" 1535 1583 1
2018/2019 6 ŠK DDM Postoloprty "B" 1746 1738 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1723 1722 ½
2018/2019 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1709 1720 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany "B" 1720 1715 1
2018/2019 1 ŠK DDM Postoloprty "B" 1704 1720 Filek Eduard Krásnodvorská Myslivna 1502 1514 1
2017/2018 9 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1704 1747 Vokřál Petr TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1718 1718 ½
2017/2018 7 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1714 1747 Protiva Miloslav ŠK UNION LOUNY "D" 1692 1700 ½
2017/2018 6 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1737 1747 Srkal Miroslav ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1773 1774 0
2017/2018 4 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1704 1747 Douša Václav ŠK UNION LOUNY "C" 1642 1662 0
2017/2018 2 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1704 1747 Matoušek Josef KRÁSNODVORSKÁ MYSLIVNA 1657 1622 1
2017/2018 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1714 1747 Červinka Jan ŠK Magic Žatec "B" 1738 1748 ½
2017/2018 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1714 1747 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1719 1724 0
2017/2018 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1737 1747 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "B" 1601 1614 0
2017/2018 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1704 1747 Lieber Lukáš CHESS Most "C" 1470 1458 1
2017/2018 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1704 1747 Doležal Jiří DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1678 1665 ½
2017/2018 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1704 1747 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci 1509 1544 1
2017/2018 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1746 1758 Šťastný Jakub TJ Klášterec n. O. "B" 1702 1725 0
2016/2017 8 ŠK DDM Postoloprty "B" 1719 1730 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1868 1874 1
2016/2017 7 ŠK DDM Postoloprty "B" 1719 1730 Cako Laszlo TJ Sokol Údlice "B" 2122 0
2016/2017 6 ŠK DDM Postoloprty "B" 1719 1730 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1809 1817 ½
2016/2017 4 ŠK DDM Postoloprty "B" 1719 1730 Hanzlík David TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1756 1760 0
2016/2017 1 ŠK DDM Postoloprty "B" 1719 1730 Volf Michal ŠK Magic Žatec "A" 1707 1651 0
2015/2016 11 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Froněk Vítězslav SK Stropnik Osek "A" 2047 2043 0
2015/2016 10 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Salaba Václav Sokol Udlice "C" 1896 1916 1
2015/2016 7 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1900 1961 ½
2015/2016 6 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Šimáček Miroslav Sokol Udlice "D" 1498 1508 1
2015/2016 5 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Hutař Josef SO TJ Klasterec n. O. "A" 1727 1724 ½
2015/2016 4 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Horák Petr SK Magic Zatec "A" 1769 1788 1
2015/2016 3 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Köchert Bedřich Bystransti jezdci "A" 1575 1468 1
2015/2016 2 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Reitinger Jan SK UNION Louny "B" 1839 1845 0
2015/2016 1 SK DDM Postoloprty 1719 1730 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1791 1747 0
2014/2015 11 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Nudčenko Karel Sokol Údlice "B" 2042 2037 0
2014/2015 10 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Hons Tomáš ŠK Union Louny "B" 1652 1709 ½
2014/2015 9 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Mirakjan Mikajel ŠK Stropnik Osek "A" 1745 1727 0
2014/2015 8 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Volák Jan CHESS Most "E" 1847 1838 0
2014/2015 6 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1736 1766 0
2014/2015 5 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Sekerka Luděk Sokol Údlice "C" 1662 ½
2014/2015 4 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1882 1871 0
2014/2015 3 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1891 1877 0
2014/2015 2 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Kozák Karel ŠK Střelnice Kadaň "A" 1913 1885 0
2014/2015 1 ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1685 1685 0
2014/2015 11 ŠK Zlonice A 1775 1794 Smolík Aleš ŠK Kralupy C 1459 1613 1
2014/2015 10 ŠK Zlonice A 1775 1794 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1626 1628 0
2014/2015 9 ŠK Zlonice A 1775 1794 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1811 1786 ½
2014/2015 8 ŠK Zlonice A 1775 1794 Aron Oto Caissa Úholičky C 1773 1786 0
2014/2015 5 ŠK Zlonice A 1775 1794 Hůrka Jiří ŠK Merkur Kladno B 1777 ½
2014/2015 4 ŠK Zlonice A 1775 1794 Pokorná Jana ŠK Rakovník C 1397 1490 1
2014/2015 1 ŠK Zlonice A 1775 1794 Linhart Stanislav ŠK Velvary A 1722 1
2013/2014 11 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1828 1
2013/2014 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 ½
2013/2014 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 1
2013/2014 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Hamala Miroslav CHESS Most "D" 1978 1981 0
2013/2014 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Kastl Daniel CHESS Most "E" 1764 1759 1
2013/2014 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Richter Pavel Slovan Jirkov "B" 1752 1759 0
2013/2014 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1841 1850 ½
2013/2014 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1557 1607 ½
2013/2014 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1866 1845 ½
2013/2014 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 Červinka Jan ŠO Tatran Podbořany "B" 1746 1778 ½
2013/2014 8 ŠK DDM Postoloprty "B" 1788 1812 Douša Václav ŠK UNION Louny "C" 1454 ½
2013/2014 7 ŠK DDM Postoloprty "B" 1788 1812 Zbíral Jan ŠK UNION Louny-Opočno 1000 0
2013/2014 5 ŠK DDM Postoloprty "B" 1788 1812 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1559 1599 ½
2013/2014 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1788 1812 Kočí Vít CHESS Most "F" 1460 1
2013/2014 2 ŠK DDM Postoloprty "B" 1788 1812 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1800 1757 0
2013/2014 10 ŠK Union Louny "A" 1788 1812 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "A" 1811 1803 0
2012/2013 11 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Král David ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 0
2012/2013 10 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Kučera Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1972 1928 0
2012/2013 9 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Boháč Vlastimil CHESS MOST "F" 1762 1784 1
2012/2013 8 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "B" 1721 0
2012/2013 7 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1821 ½
2012/2013 6 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1788 1851 1
2012/2013 5 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Kuchař Tomáš CHESS MOST "E" 1711 1702 ½
2012/2013 4 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1873 1
2012/2013 3 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Rath Vladimír ŠK Magic Žatec "A" 1590 0
2012/2013 2 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany "B" 1771 1771 ½
2012/2013 1 ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1754 1764 ½
2012/2013 11 ŠK Union Louny"A" 1875 1875 Líbal František SK Děčín"B" 1949 1980 0
2012/2013 10 ŠK Union Louny"A" 1875 1875 Horák Aleš Slovan Jirkov"A" 1708 1873 1
2012/2013 8 ŠK Union Louny"A" 1875 1875 Chaloupka Vladimír Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 0
2012/2013 5 ŠK Union Louny"A" 1875 1875 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 ½
2012/2013 4 ŠK Union Louny"A" 1875 1875 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1904 1892 0
2012/2013 1 ŠK Union Louny"A" 1875 1875 Salaba Václav TJ Sokol Údlice"A" 1821 0
2011/2012 11 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1885 0
2011/2012 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1823 1830 ½
2011/2012 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Škuthan Jiří CHESS MOST "D" 1725 1769 0
2011/2012 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Boháč Vlastimil CHESS MOST "C" 1767 1822 1
2011/2012 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Blažek Jaroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 ½
2011/2012 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 0
2011/2012 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1965 1936 1
2011/2012 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1704 0
2011/2012 3 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1698 ½
2011/2012 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1731 1748 1
2011/2012 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 Stuchlý Jaroslav TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 0
2011/2012 10 ŠK Union Louny A 1707 Seliger Bedřich ŠK Teplice B 1818 1807 1
2011/2012 7 ŠK Union Louny A 1707 Machálek Bedřich Průmstav Svádov-Olšinky A 1964 1877 ½
2011/2012 4 ŠK Union Louny A 1707 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov A 1970 0
2011/2012 3 ŠK Union Louny A 1707 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 1
2010/2011 3 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří B 1795 1
2010/2011 2 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov C 1737 1
2010/2011 1 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec B 1565 0
2010/2011 9 ŠK Union Louny "B" 1668 Kastl Daniel DDM Most "D" 1487 1
2010/2011 3 ŠK Union Louny "B" 1668 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice "A" 2004 0
2010/2011 2 ŠK Union Louny "B" 1668 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1693 0
2010/2011 7 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov C 1737 ½
2010/2011 6 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Vostřel Martin ŠK Union Louny C 1686 ½
2010/2011 5 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Zuska Pavel ŠK Magic Žatec B 1748 1
2010/2011 4 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Fyman Václav ŠK Union Louny D-Opočno 1000 1
2010/2011 3 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Froněk Vladimír TJ Klášterec nad Ohří B 1529 1
2010/2011 2 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice C 1563 1
2010/2011 1 ŠK MDDM Postoloprty 1668 Valeš Jan ŠK Střelnice Kadaň B 1779 1
2009/2010 7 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Hamala Miroslav DDM Most "B" 1971 0
2009/2010 6 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Kubík Miroslav DDM Most "C" 1548 1
2009/2010 5 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Zuska Pavel ŠK Magic Žatec "B" 1736 ½
2009/2010 4 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "D" ½
2009/2010 3 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Kolman Milan ŠK Magic Žatec "C" 1468 1
2009/2010 2 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "B" 1875 1
2009/2010 1 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Drobný Zbyněk ŠK Union Louny "D" - Opočno 1881 1
2009/2010 9 ŠK Union Louny "B" 1635 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 1845 0
2009/2010 8 ŠK Union Louny "B" 1635 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1671 1
2009/2010 7 ŠK Union Louny "B" 1635 Mrázek Miroslav ŠK Střelnice Kadaň "B" 1574 0
2009/2010 6 ŠK Union Louny "B" 1635 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1701 0
2009/2010 4 ŠK Union Louny "B" 1635 Kučera Milan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1556 1
2009/2010 3 ŠK Union Louny "B" 1635 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "A" 1
2009/2010 2 ŠK Union Louny "B" 1635 Boháč Vlastimil DDM Most "A" 1748 ½
2009/2010 1 ŠK Union Louny "B" 1635 Škuthan Jiří ŠK Most "B" 1510 1
2009/2010 3 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "D" ½
2009/2010 2 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Mrnka Jan DDM Most "B" 2101 ½
2009/2010 1 ŠK MDDM Postoloprty 1635 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "B" 1875 0
2008/2009 9 ŠK Union Louny "C" 1597 Soukal Vladimír TJ Chlumec "A" 2013 0
2008/2009 7 ŠK Union Louny "C" 1597 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina "A" 1751 1
2008/2009 6 ŠK Union Louny "C" 1597 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 0
2008/2009 5 ŠK Union Louny "C" 1597 Beránek Josef Lovochemie Lovosice 1790 ½
2008/2009 4 ŠK Union Louny "C" 1597 Jeřábek Jan Bystřanští Jezdci "A" 1855 1
2008/2009 3 ŠK Union Louny "C" 1597 Pastva Zdeněk ŠK Teplice "E" 1855 1
2008/2009 2 ŠK Union Louny "C" 1597 Köchert Bedřich ŠK Teplice "D" 1759 1
2008/2009 1 ŠK Union Louny "C" 1597 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek "A" 1602 1
2008/2009 8 ŠK MDDM Postoloprty 1597 Kubík Miroslav DDM Most "B" 1
2008/2009 7 ŠK MDDM Postoloprty 1597 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1545 1
2008/2009 6 ŠK MDDM Postoloprty 1597 Frnka Daniel Slovan Jirkov "C" ½
2008/2009 5 ŠK MDDM Postoloprty 1597 Hanzlík Daniel ŠK Most "D" 1353 1
2008/2009 4 ŠK MDDM Postoloprty 1597 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "C" 1313 ½
2008/2009 3 ŠK MDDM Postoloprty 1597 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří "B" 1669 ½
2008/2009 2 ŠK MDDM Postoloprty 1597 Richter Pavel TJ Sokol Údlice "D" 1664 0
2008/2009 1 ŠK MDDM Postoloprty 1597 Juhász Josef 5.VT ŠK Střelnice Kadaň "B" 1369 ½
2007/2008 9 ŠK MDDM Postoloprty 1575 Valtl Jiří TJ Sokol Údlice C 1475 1
2007/2008 8 ŠK MDDM Postoloprty 1575 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice D 1692 0
2007/2008 6 ŠK MDDM Postoloprty 1575 Zuska Pavel Magik Žatec B ½
2007/2008 5 ŠK MDDM Postoloprty 1575 Brázda Antonín ŠK Union Louny D 1802 ½
2007/2008 4 ŠK MDDM Postoloprty 1575 Veselý Jiří ŠK Merkur Kadaň B 1588 1
2007/2008 3 ŠK MDDM Postoloprty 1575 Wirkner František TJ Klášterec n.O. B 1718 1
2007/2008 1 ŠK MDDM Postoloprty 1575 Schlosser Stanislav Slovan Jirkov C 1564 ½
2007/2008 9 ŠK Union Louny B 1575 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice B 1644 ½
2007/2008 5 ŠK Union Louny B 1575 Slavík Ladislav ŠO TJ Tatran Podbořany B 1457 ½
2007/2008 3 ŠK Union Louny B 1575 Korecký František ŠK Merkur Kadaň A 1744 ½
2007/2008 2 ŠK Union Louny B 1575 Richter Pavel TJ Sokol Údlice A 1792 0
2007/2008 1 ŠK Union Louny B 1575 Lozinčák Tomáš ŠK Most C 1250 1
2006/2007 3 ŠK Union Louny C 1554 Kadlec Daniel Šachový klub Most G 1100 1
2006/2007 2 ŠK Union Louny C 1554 Godla Milan ŠK Merkur Kadaň B 1611 1
2006/2007 8 Union Louny B 1554 Froněk Vladimír Klášterec n.O. A 1606 1
2006/2007 7 Union Louny B 1554 Pichert Miroslav Tatran Podbořany 1761 0
2006/2007 5 Union Louny B 1554 Valeš Jan Merkur Kadaň A 1782 ½
2006/2007 4 Union Louny B 1554 Richter Pavel Sokol Údlice B 1664 ½
2006/2007 2 Union Louny B 1554 Kirsch Petr ŠK Most C 1
2005/2006 4 ŠK UNION LOUNYC"" 1583 Liška Jiří Ing. ŠK MERKUR KADAŇA"" 1914 0
2005/2006 3 ŠK UNION LOUNYC"" 1583 Kučera Milan TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 0
2005/2006 2 ŠK UNION LOUNYC"" 1583 Lasík Petr KC KAS. BÍLINAA"" 1500 ½
2005/2006 1 ŠK UNION LOUNYC"" 1583 Smarkoň Antonín ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 0
2004/2005 9 DDM Postoloprty 1554 Jarina Ladislav Union Louny D" 1703 1
2004/2005 8 DDM Postoloprty 1554 Obršál Josef Glavbel TepliceB" 1348 1
2004/2005 7 DDM Postoloprty 1554 Puchoň Jan Bystřan.jezdci C" 1
2004/2005 6 DDM Postoloprty 1554 Rozšafný Václav Loko Most H" 0
2004/2005 5 DDM Postoloprty 1554 Puc Jiří Loko Most G" 1384 1
2004/2005 4 DDM Postoloprty 1554 Brázda Antonín Union Louny C" 1731 ½
2004/2005 3 DDM Postoloprty 1554 Krupka Martin Bonex Teplice D" 1513 1
2004/2005 2 DDM Postoloprty 1554 Rynda Vlastimil Sj Litoměřice C" 1611 ½
2003/2004 9 ŠK DDM POST.A" 1528 Jirušek Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇA" 1832 0
2003/2004 8 ŠK DDM POST.A" 1528 Bojtár Martin TJ SOKOL ÚDLICEC" 1554 1
2003/2004 7 ŠK DDM POST.A" 1528 Špírek Josef ŠK MAGIC ŽATECC" 1377 1
2003/2004 6 ŠK DDM POST.A" 1528 Zrzavý Václav ŠK UNION LOUNYC" 1866 ½
2003/2004 5 ŠK DDM POST.A" 1528 Kalužný Michal TJ SOKOL ÚDLICED" 1381 1
2003/2004 4 ŠK DDM POST.A" 1528 Oswald Richard TJ KLÁŠ. N./OB" 1695 ½
2003/2004 1 ŠK DDM POST.A" 1528 Šlezinger Jaroslav SK TOK. CHOMUT.B" 0