Hráč Berežný Jan

Berežný Jan

User Pic
Jméno: Berežný Jan
Oddíl: DDM Osek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1810
Elo mezinárodní: 1817
ID: 2206
FIDE ID: 342610
Rok narození: 1964
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1817 1822 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1862 1864 0
2019/2020 10 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1817 1822 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1808 1805 0
2019/2020 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1840 1822 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice "D" 2017 2028 0
2019/2020 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1840 1822 Polák Martin SK Šachy Chlumec "C" 1483 1618 0
2019/2020 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1834 1822 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1887 1867 1
2019/2020 6 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1834 1822 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2022 2038 0
2019/2020 5 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1814 1816 Mrišo Miloš ASK Lovosice 1724 1766 1
2019/2020 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1820 1816 Volák Jan CHESS Most "B" 1916 1896 1
2019/2020 2 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1820 1816 Maščák Milan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1567 1677 ½
2019/2020 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1826 1816 Černý Jakub SK Děčín "C" 1970 1973 0
2018/2019 10 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1823 1820 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1932 1936 ½
2018/2019 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1822 1820 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1851 1873 ½
2018/2019 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1829 1820 Vrána František ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1573 1692 1
2018/2019 6 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1829 1820 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1788 1813 0
2018/2019 5 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1836 1824 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "B" 1953 1941 ½
2018/2019 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1836 1824 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1839 1858 0
2018/2019 3 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1826 1824 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1619 1633 1
2018/2019 2 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1826 1824 Wilhelm Oldřich ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1672 1680 1
2018/2019 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1836 1824 Bublík František ŠK Teplice "B" 1826 1829 0
2015/2016 11 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1890 1889 ½
2015/2016 10 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2046 2042 0
2015/2016 9 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Zítek Miroslav Sokol Údlice"A" 1947 1930 ½
2015/2016 8 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1856 1858 1
2015/2016 7 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Babička Michal SK Děčín"B" 1978 2063 0
2015/2016 6 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Kastl Daniel Chess Most"C" 1818 1844 ½
2015/2016 5 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Šala Dalibor Chess Most"B" 1815 1913 ½
2015/2016 4 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Orsák Karel ŠK Teplice"C" 1640 1673 1
2015/2016 3 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Hladík Vladimír Sokol Údlice"B" 1741 1758 ½
2015/2016 2 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov 1687 1699 0
2015/2016 1 ŠK Teplice"B" 1837 1821 Hons Tomáš ŠK Union Louny"A" 1983 1996 0
2014/2015 11 Teplice "B" 1854 1832 Hutař Josef ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1749 ½
2014/2015 10 Teplice "B" 1854 1832 Pecka František Slovan Jirkov 2051 2053 0
2014/2015 9 Teplice "B" 1854 1832 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany "A" 2032 2037 1
2014/2015 8 Teplice "B" 1854 1832 Novák Petr Union Louny "A" 1698 1698 1
2014/2015 5 Teplice "B" 1854 1832 Lešák Ondřej SK Děčín "B" 1874 1887 0
2014/2015 4 Teplice "B" 1854 1832 Voslař Jan ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1865 2028 0
2014/2015 3 Teplice "B" 1854 1832 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1828 1844 ½
2014/2015 2 Teplice "B" 1854 1832 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "A" 1818 1832 1
2014/2015 1 Teplice "B" 1854 1832 Volák Jan Chess Most "C" 1847 1838 ½
2013/2014 11 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Valenta Petr Chess Most "B" 1923 1926 0
2013/2014 10 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Rozšafný Michal Chess Most "C" 1849 1817 ½
2013/2014 9 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1893 1880 ½
2013/2014 8 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Novák František ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1970 1962 0
2013/2014 7 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "A" 1866 1845 ½
2013/2014 6 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1788 1771 1
2013/2014 4 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Lešák Ondřej SK Děčín "B" 1840 1802 0
2013/2014 3 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O. 1859 1844 ½
2013/2014 2 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "A" 1899 1910 ½
2013/2014 1 ŠK Teplice "B" 1867 1840 Lácha Jan ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 ½
2012/2013 10 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1884 1875 0
2012/2013 9 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1890 1951 ½
2012/2013 8 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Magát Josef TJ Sokol Údlice"A" 1976 1945 0
2012/2013 7 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Čermák Jan SK Děčín"B" 1806 1819 1
2012/2013 6 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Rudolf Petr Slovan Jirkov"A" 1882 1889 ½
2012/2013 5 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Černík Vladimír Chess Most"D" 1784 0
2012/2013 4 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Lácha Josef Slavoj Litoměřice"A" 2050 2054 ½
2012/2013 3 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1951 1936 1
2012/2013 2 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1784 1786 1
2012/2013 1 ŠK Teplice"B" 1861 1843 Voslař Jan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2046 0
2011/2012 11 ŠK Teplice B 1867 1841 Šebesta Jan Průmstav Svádov-Olšinky A 1876 1901 ½
2011/2012 9 ŠK Teplice B 1867 1841 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice 1787 1850 1
2011/2012 8 ŠK Teplice B 1867 1841 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 ½
2011/2012 6 ŠK Teplice B 1867 1841 Valenta Petr Chess Most B 1946 1962 0
2011/2012 5 ŠK Teplice B 1867 1841 Hula Lukáš Sj.Litoměřice A 2081 2083 ½
2011/2012 4 ŠK Teplice B 1867 1841 Laban Vladimír TJ Chlumec A 1836 ½
2011/2012 3 ŠK Teplice B 1867 1841 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L B 1844 1868 ½
2011/2012 2 ŠK Teplice B 1867 1841 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2013 1975 0
2011/2012 1 ŠK Teplice B 1867 1841 Rudolf Petr Slovan Jirkov A 1877 1895 0
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1937 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1930 ½
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "B" 1796 ½
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 ½
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 2038 ½
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Mrišo Miloš TJ Lovochemie Lovosice 1787 0
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1928 ½
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Král Karel Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1862 0
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Lasík Petr Bystřanští jezdci "A" 1686 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1743 ½
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice "C" 1842 Křehla Milan ŠK Viamont Teplice "D" 1784 ½
2009/2010 9 ŠK Teplice "D" 1848 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 ½
2009/2010 8 ŠK Teplice "D" 1848 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1827 1
2009/2010 7 ŠK Teplice "D" 1848 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1938 0
2009/2010 6 ŠK Teplice "D" 1848 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov "B" 1925 0
2009/2010 5 ŠK Teplice "D" 1848 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 ½
2009/2010 4 ŠK Teplice "D" 1848 Černý Svatopluk Bystřanští jezdci "A" 1573 ½
2009/2010 3 ŠK Teplice "D" 1848 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 1
2009/2010 2 ŠK Teplice "D" 1848 Malý Jiří ŠK Teplice "E" 1812 1
2009/2010 1 ŠK Teplice "D" 1848 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1948 1
2009/2010 11 ŠK Teplice"C" 1848 Šišák Richard ŠK Union Louny"A" 2060 0
2009/2010 10 ŠK Teplice"C" 1848 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec"A" 1996 0
2009/2010 9 ŠK Teplice"C" 1848 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2261 1
2009/2010 8 ŠK Teplice"C" 1848 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 0
2009/2010 7 ŠK Teplice"C" 1848 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2231 0
2009/2010 6 ŠK Teplice"C" 1848 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice"A" 2099 0
2009/2010 5 ŠK Teplice"C" 1848 Valenta Petr ŠK Most"A" 1938 ½
2009/2010 4 ŠK Teplice"C" 1848 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 2016 ½
2009/2010 3 ŠK Teplice"C" 1848 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 ½
2009/2010 2 ŠK Teplice"C" 1848 Machálek Bedřich Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1988 1
2009/2010 1 ŠK Teplice"C" 1848 Dusbaba Karel ŠK Teplice"B" 2012 0
2008/2009 8 ŠK Teplice "E" 1825 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek "A" 1564 ½
2008/2009 7 ŠK Teplice "E" 1825 Filip Stanislav Lovochemie Lovosice 1780 1
2008/2009 6 ŠK Teplice "E" 1825 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 1994 ½
2008/2009 4 ŠK Teplice "E" 1825 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov - Lom 1959 1
2008/2009 3 ŠK Teplice "E" 1825 Partyka Jaroslav ŠK Union Louny "C" 1450 1
2008/2009 1 ŠK Teplice "E" 1825 Kirs Pavel ŠK Teplice "D" 1806 0
2008/2009 11 ŠK Teplice"C" 1825 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1917 ½
2008/2009 10 ŠK Teplice"C" 1825 Kotrba Matěj Sj.Litoměřice"A" 1831 0
2008/2009 9 ŠK Teplice"C" 1825 Tureček Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1975 0
2008/2009 8 ŠK Teplice"C" 1825 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 ½
2008/2009 7 ŠK Teplice"C" 1825 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 1
2008/2009 6 ŠK Teplice"C" 1825 Reitingerová Iveta SK Děčín"A" 2008 0
2008/2009 5 ŠK Teplice"C" 1825 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí"B" 1792 1
2008/2009 4 ŠK Teplice"C" 1825 Cvek Jaroslav Sj.Litoměřice"B" 1818 ½
2008/2009 3 ŠK Teplice"C" 1825 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň"A" 1891 0
2008/2009 2 ŠK Teplice"C" 1825 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1989 ½
2008/2009 1 ŠK Teplice"C" 1825 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2013 0
2007/2008 11 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 ½
2007/2008 10 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Teufel Jan TJ Svádov-Olšinky A 1781 1
2007/2008 8 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Jirásek Jiří Slovan Jirkov A 1976 0
2007/2008 7 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Chaloupka Martin TJ Sj.Litoměřice A 1841 1
2007/2008 6 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1949 0
2007/2008 4 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Volek Radomír ŠK Louny A 2056 0
2007/2008 3 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Lešák Ondřej SK Děčín B 1762 1
2007/2008 2 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Richter Miroslav TJ Bonex Teplice B 1855 0
2007/2008 1 TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1770 1