Hráč Valenta Petr

Valenta Petr

User Pic
Jméno: Valenta Petr
Oddíl: TJ Svádov-Olšinky
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1879
Elo mezinárodní: 1854
ID: 16112
FIDE ID: 326674
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1843 1883 Kindl František TJ Sokol Údlice"B" 1840 1818 ½
2018/2019 10 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1850 1883 Černý Jakub SK Děčín"B" 1953 1975 0
2018/2019 8 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1853 1883 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1851 1847 1
2018/2019 7 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1853 1883 Hung Do ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1755 1764 0
2018/2019 6 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1842 1883 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"B" 1868 1864 1
2018/2019 4 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1845 1859 Godla Milan TJ Klášterec n.O"A" 1747 1703 ½
2018/2019 3 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1821 1859 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1791 1803 1
2018/2019 2 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1821 1859 Klátil Karel Šachy Povrly 2000 1974 1
2018/2019 1 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1806 1859 Polanský Adam Luboš ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1992 2011 1
2017/2018 4 Sportis Svádov-Olšinky"A" 1806 1859 Soukup Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1697 1690 ½
2017/2018 2 Sportis Svádov-Olšinky"A" 1806 1859 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2034 2005 0
2017/2018 1 Sportis Svádov-Olšinky"A" 1818 1871 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2044 2055 0
2016/2017 9 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 Slavík Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1654 1693 ½
2016/2017 8 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1768 1803 ½
2016/2017 7 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 Nedoma Petr ASK Lovosice "A" 1682 1725 1
2016/2017 5 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 Matoušek Aleš SK ŠACHY Chlumec "B" 1829 1887 ½
2016/2017 4 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 Lasík Petr ŠK Stropnik Osek "A" 1685 1639 1
2016/2017 3 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 Hloušek Zdeněk ŠK Slavie Děčín 1761 1809 ½
2016/2017 2 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1736 1693 1
2016/2017 1 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1900 1898 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1820 1904 ½
2015/2016 11 Chess Most"B" 1900 1898 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2167 2164 0
2015/2016 10 Chess Most"B" 1900 1898 Kufel Pavol ŠK Teplice"C" 1412 1
2015/2016 9 Chess Most"B" 1900 1898 Hladík Vladimír Sokol Údlice"B" 1741 1758 0
2015/2016 8 Chess Most"B" 1900 1898 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1709 1767 1
2015/2016 7 Chess Most"B" 1900 1898 Jílek Jaromír ŠK Union Louny"A" 1836 1839 1
2015/2016 6 Chess Most"B" 1900 1898 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"A" 1848 1850 ½
2015/2016 5 Chess Most"B" 1900 1898 Krutský Martin ŠK Teplice"B" 2044 2022 0
2015/2016 4 Chess Most"B" 1900 1898 Zítek Miroslav Sokol Údlice"A" 1947 1930 ½
2015/2016 3 Chess Most"B" 1900 1898 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1856 1858 ½
2015/2016 2 Chess Most"B" 1900 1898 Šebesta Jan SK Děčín"B" 1865 1878 ½
2015/2016 1 Chess Most"B" 1900 1898 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1901 1896 ½
2014/2015 11 CHESS MOST "B" 1900 1894 Vanka Miloslav NERATOVICE 2164 2156 0
2014/2015 10 CHESS MOST "B" 1900 1894 Boreš Roman SK Děčín 2093 2093 ½
2014/2015 8 CHESS MOST "B" 1900 1894 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2088 2090 ½
2014/2015 7 CHESS MOST "B" 1900 1894 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2230 2225 ½
2014/2015 6 CHESS MOST "B" 1900 1894 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 0
2014/2015 5 CHESS MOST "B" 1900 1894 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2043 2046 ½
2014/2015 2 CHESS MOST "B" 1900 1894 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 0
2014/2015 1 CHESS MOST "B" 1900 1894 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2066 2074 0
2014/2015 11 Chess Most "C" 1900 1894 Hozda David SK Šachy Chlumec "A" 1954 1960 0
2014/2015 9 Chess Most "C" 1900 1894 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1957 1974 ½
2014/2015 8 Chess Most "C" 1900 1894 Pecka František Slovan Jirkov 2051 2053 0
2014/2015 7 Chess Most "C" 1900 1894 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany "A" 2228 2224 0
2014/2015 6 Chess Most "C" 1900 1894 Reitingerová Iveta Union Louny "A" 1998 2004 0
2014/2015 4 Chess Most "C" 1900 1894 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2092 2066 1
2014/2015 3 Chess Most "C" 1900 1894 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1934 1980 0
2014/2015 2 Chess Most "C" 1900 1894 Hrabal Ivan ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 1
2013/2014 11 CHESS Most "D" 1923 1926 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1725 1733 1
2013/2014 9 CHESS Most "D" 1923 1926 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1809 1802 1
2013/2014 8 CHESS Most "D" 1923 1926 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1774 ½
2013/2014 7 CHESS Most "D" 1923 1926 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1932 1929 1
2013/2014 6 CHESS Most "D" 1923 1926 Srkal Miroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1826 1801 ½
2013/2014 5 CHESS Most "D" 1923 1926 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1828 0
2013/2014 4 CHESS Most "D" 1923 1926 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2064 2055 0
2013/2014 3 CHESS Most "D" 1923 1926 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 1
2013/2014 1 CHESS Most "D" 1923 1926 Kuchař Tomáš CHESS Most "E" 1802 1791 0
2013/2014 11 Chess Most "B" 1923 1926 Berežný Jan ŠK Teplice "B" 1867 1840 1
2013/2014 9 Chess Most "B" 1923 1926 Novák František ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1970 1962 0
2013/2014 6 Chess Most "B" 1923 1926 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1737 1719 1
2013/2014 4 Chess Most "B" 1923 1926 Lausmann Kurt ŠO TJ Klášterec n.O. 1808 1841 1
2013/2014 2 Chess Most "B" 1923 1926 Šulc František ŠK Sj.Litoměřice "B" 1760 1783 ½
2013/2014 1 Chess Most "B" 1923 1926 Štich Jan Chess Most "C" 1654 1726 0
2012/2013 10 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1968 1977 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty 1642 1
2012/2013 8 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1968 1977 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1815 1799 1
2012/2013 2 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1968 1977 Novosad Pavel ŠK Teplice "C" 1796 1749 ½
2012/2013 11 Chess Most"D" 1968 1977 Mazánek Kamil TJ Sokol Údlice"A" 2119 2118 0
2012/2013 10 Chess Most"D" 1968 1977 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2019 2015 ½
2012/2013 9 Chess Most"D" 1968 1977 Novotný Tomáš SK Děčín"B" 1887 1880 ½
2012/2013 8 Chess Most"D" 1968 1977 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 ½
2012/2013 7 Chess Most"D" 1968 1977 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2052 2075 1
2012/2013 6 Chess Most"D" 1968 1977 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1904 1892 ½
2012/2013 5 Chess Most"D" 1968 1977 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2017 2028 1
2012/2013 4 Chess Most"D" 1968 1977 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1883 1913 1
2012/2013 3 Chess Most"D" 1968 1977 Chaloupka František Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 ½
2012/2013 2 Chess Most"D" 1968 1977 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1890 1951 ½
2012/2013 1 Chess Most"D" 1968 1977 Krajíc Karel Chess Most"C" 2057 2048 ½
2011/2012 11 CHESS MOST "C" 1946 1962 Grussová Helena TJ Klášterec nad Ohří "A" 1986 1938 0
2011/2012 10 CHESS MOST "C" 1946 1962 Blažek Jaroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 ½
2011/2012 9 CHESS MOST "C" 1946 1962 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 0
2011/2012 8 CHESS MOST "C" 1946 1962 Šišák Richard ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 0
2011/2012 7 CHESS MOST "C" 1946 1962 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1959 1952 ½
2011/2012 6 CHESS MOST "C" 1946 1962 Mitošinka Boris ŠK Magic Žatec "A" 1555 1
2011/2012 5 CHESS MOST "C" 1946 1962 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1928 ½
2011/2012 2 CHESS MOST "C" 1946 1962 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1782 1856 ½
2011/2012 1 CHESS MOST "C" 1946 1962 Vykouk Jan CHESS MOST "D" 1838 1873 ½
2011/2012 11 Chess Most B 1946 1962 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 ½
2011/2012 10 Chess Most B 1946 1962 Matějka Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2128 2110 1
2011/2012 9 Chess Most B 1946 1962 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L B 2094 2077 ½
2011/2012 8 Chess Most B 1946 1962 Reitinger Petr Sj.Litoměřice A 2093 2097 0
2011/2012 7 Chess Most B 1946 1962 Laban Vladimír TJ Chlumec A 1836 1
2011/2012 6 Chess Most B 1946 1962 Berežný Jan ŠK Teplice B 1867 1841 1
2011/2012 5 Chess Most B 1946 1962 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1833 1833 ½
2011/2012 4 Chess Most B 1946 1962 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov A 1927 1870 0
2011/2012 3 Chess Most B 1946 1962 Tureček Václav Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 0
2011/2012 2 Chess Most B 1946 1962 Košťál Jindřich ŠK Union Louny A 1923 1925 1
2011/2012 1 Chess Most B 1946 1962 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice 1787 1850 1
2010/2011 11 DDM Most "C" 1915 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1926 1
2010/2011 10 DDM Most "C" 1915 Rudolf Petr TJ Slovan Jirkov "B" 1911 ½
2010/2011 9 DDM Most "C" 1915 Krásný Drahomír TJ Klášterec n/O "A" 1833 1
2010/2011 7 DDM Most "C" 1915 Čajka Antonín DDM Most "E" 1610 1
2010/2011 6 DDM Most "C" 1915 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1944 0
2010/2011 5 DDM Most "C" 1915 Horák Jiří TJ Sokol Údlice "A" 2251 0
2010/2011 3 DDM Most "C" 1915 Srkal Miroslav TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1691 1
2010/2011 2 DDM Most "C" 1915 Hanzlík David DDM Most "D" 1547 1
2010/2011 1 DDM Most "C" 1915 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1895 ½
2010/2011 11 DDM Most"B" 1915 Körschner Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 1
2010/2011 10 DDM Most"B" 1915 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 0
2010/2011 9 DDM Most"B" 1915 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1958 0
2010/2011 8 DDM Most"B" 1915 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2257 1
2010/2011 7 DDM Most"B" 1915 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1933 ½
2010/2011 5 DDM Most"B" 1915 Reitinger Petr TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 ½
2010/2011 4 DDM Most"B" 1915 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1892 1
2010/2011 3 DDM Most"B" 1915 Kurka František ŠK Viamont Teplice"B" 2069 1
2010/2011 2 DDM Most"B" 1915 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2089 ½
2010/2011 1 DDM Most"B" 1915 Hrbolka Ladislav DDM Most"A" 2198 0
2009/2010 9 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov "B" 1925 0
2009/2010 8 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 ½
2009/2010 7 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Berežný Jan ŠK Teplice "D" 1848 1
2009/2010 6 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1765 ½
2009/2010 5 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Malý Jiří ŠK Teplice "E" 1812 1
2009/2010 4 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1948 ½
2009/2010 3 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 1
2009/2010 2 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1827 ½
2009/2010 1 KC Kaskáda Bílina "A" 1938 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1834 0
2009/2010 10 ŠK Most"A" 1938 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 ½
2009/2010 9 ŠK Most"A" 1938 Hlavatý Jiří Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2056 ½
2009/2010 8 ŠK Most"A" 1938 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2081 1
2009/2010 7 ŠK Most"A" 1938 Šišák Richard ŠK Union Louny"A" 2060 ½
2009/2010 6 ŠK Most"A" 1938 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec"A" 1996 ½
2009/2010 5 ŠK Most"A" 1938 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1848 ½
2009/2010 4 ŠK Most"A" 1938 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 ½
2009/2010 3 ŠK Most"A" 1938 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1812 ½
2009/2010 2 ŠK Most"A" 1938 Reitinger Petr TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 ½
2009/2010 1 ŠK Most"A" 1938 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2149 0
2008/2009 11 ŠK Most"A" 1905 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí"B" 1897 1
2008/2009 10 ŠK Most"A" 1905 Pospíšil Petr Sj.Litoměřice"B" 1643 1
2008/2009 9 ŠK Most"A" 1905 Šišák Richard ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 0
2008/2009 8 ŠK Most"A" 1905 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1825 ½
2008/2009 7 ŠK Most"A" 1905 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2013 0
2008/2009 6 ŠK Most"A" 1905 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1977 1
2008/2009 5 ŠK Most"A" 1905 Chaloupka Martin Sj.Litoměřice"A" 1849 ½
2008/2009 4 ŠK Most"A" 1905 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí"C" 1708 1
2008/2009 3 ŠK Most"A" 1905 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1942 ½
2008/2009 2 ŠK Most"A" 1905 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 1
2008/2009 1 ŠK Most"A" 1905 Papay Jindřich SK Děčín"A" 2047 ½
2008/2009 9 KC Kaskáda Bílina "A" 1905 Pošva Jaroslav Lovochemie Lovosice 1843 1
2008/2009 8 KC Kaskáda Bílina "A" 1905 Bauer Pavel Bystřanští Jezdci "A" 1705 ½
2008/2009 4 KC Kaskáda Bílina "A" 1905 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "A" 1994 0
2008/2009 3 KC Kaskáda Bílina "A" 1905 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 1971 1
2008/2009 2 KC Kaskáda Bílina "A" 1905 Pastva Zdeněk ŠK Teplice "E" 1855 0
2008/2009 1 KC Kaskáda Bílina "A" 1905 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice "C" 1849 0
2007/2008 9 KC Kaskáda Bílina 1907 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1851 1
2007/2008 8 KC Kaskáda Bílina 1907 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 0
2007/2008 7 KC Kaskáda Bílina 1907 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1537 1
2007/2008 6 KC Kaskáda Bílina 1907 Wirth Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1757 1
2007/2008 5 KC Kaskáda Bílina 1907 Ladra Antonín TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1793 1
2007/2008 4 KC Kaskáda Bílina 1907 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 0
2007/2008 3 KC Kaskáda Bílina 1907 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice "C" 1742 ½
2007/2008 2 KC Kaskáda Bílina 1907 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1932 ½
2007/2008 1 KC Kaskáda Bílina 1907 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1844 1
2006/2007 9 KC Kaskáda Bílina 1842 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1818 1
2006/2007 7 KC Kaskáda Bílina 1842 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 1
2006/2007 6 KC Kaskáda Bílina 1842 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "C" 1761 1
2006/2007 5 KC Kaskáda Bílina 1842 Jeřábek Jan ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1835 ½
2006/2007 4 KC Kaskáda Bílina 1842 Procházka Václav ŠK Most "D" 1859 0
2006/2007 3 KC Kaskáda Bílina 1842 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 ½
2006/2007 2 KC Kaskáda Bílina 1842 Bayer Radek TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 0
2006/2007 1 KC Kaskáda Bílina 1842 Semerdžiev Stefan ŠK Štětí "A" 1955 ½
2005/2006 9 KC KAS. BÍLINAA"" 1950 Pešek Radomír TJ LOKO MOSTC"" 1928 0
2005/2006 7 KC KAS. BÍLINAA"" 1950 Švarc Roman ŠK MERKUR KADAŇA"" 2145 0
2005/2006 6 KC KAS. BÍLINAA"" 1950 Tichý Lukáš TJ T. PODBOŘANYA"" 1786 1
2005/2006 5 KC KAS. BÍLINAA"" 1950 Císař Jiří TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1887 0
2005/2006 4 KC KAS. BÍLINAA"" 1950 Bejček Pavel ŠK MAGIC ŽATECA"" 1466 1
2005/2006 3 KC KAS. BÍLINAA"" 1950 Kindl František TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1981 1
2005/2006 2 KC KAS. BÍLINAA"" 1950 Drobný Zbyněk ŠK UNION LOUNYC"" 1935 1
2005/2006 1 KC KAS. BÍLINAA"" 1950 Richter Miroslav ŠK STROP. OSEKA"" 1808 0
2004/2005 9 Kaskáda Bílina A" 1651 Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1742 ½
2004/2005 8 Kaskáda Bílina A" 1651 Šimovič Ludvík Bonex Teplice C" 1756 0
2004/2005 7 Kaskáda Bílina A" 1651 Pavlíček Petr Stropník Osek A" 1745 1
2004/2005 6 Kaskáda Bílina A" 1651 Chutný Vladimír Stropník Osek B" 1589 1
2004/2005 5 Kaskáda Bílina A" 1651 Lácha Jan Sl Litoměřice B" 1998 0
2004/2005 4 Kaskáda Bílina A" 1651 Horecký Karel Trend Roudnice 1918 1
2004/2005 3 Kaskáda Bílina A" 1651 Urbanský Jaroslav Bystř. jezdci B" 1633 1
2004/2005 2 Kaskáda Bílina A" 1651 Marsa Jan Lokomot. Most F" 2024 1
2004/2005 1 Kaskáda Bílina A" 1651 Brožek Vratislav Litoměřické dámy 1721 1
2004/2005 8 Kaskáda Bílina B" 1651 Strohmeier Zbyšek Bonex Teplice D" 1418 1
2004/2005 7 Kaskáda Bílina B" 1651 Jarina Ladislav Union Louny D" 1703 1
2004/2005 5 Kaskáda Bílina B" 1651 Chovanec Aleš Bystřan.jezdci C" 1460 1
2004/2005 3 Kaskáda Bílina B" 1651 Franta Stanislav Loko Most G" 1552 1
2004/2005 2 Kaskáda Bílina B" 1651 Zrzavý Václav Union Louny C" 1841 ½
2004/2005 1 Kaskáda Bílina B" 1651 Bidovský Petr DDM Postoloprty 1687 ½
2003/2004 7 Kaskáda Bílina B" 1586 Kochánek Antonín Sl. Litoměřice C" 1737 1
2003/2004 6 Kaskáda Bílina B" 1586 Svoboda Jan Loko Most F" 1772 0
2003/2004 5 Kaskáda Bílina B" 1586 Paukert Jan Loko Most E" 1
2003/2004 7 Kaskáda Bílina A Němeček Jan Stropník Osek B 1
2003/2004 6 Kaskáda Bílina A Hašlar Svatopluk Lovochem Lovosice 1
2003/2004 5 Kaskáda Bílina A Venzara Petr Trend Roudnice 1
2003/2004 4 Kaskáda Bílina A 1586 Čížek Martin Sl. Litoměřice B 1948 ½
2003/2004 3 Kaskáda Bílina A 1586 Richter Miroslav Stropník Osek A 1803 1
2003/2004 2 Kaskáda Bílina A 1586 Janoušek Petr Bonex Teplice C 1738 1
2003/2004 1 Kaskáda Bílina A 1586 Tachovský Pavel Bystř. jezdci A 1806 0