Hráč Zmeškal Stanislav

Zmeškal Stanislav

User Pic
Jméno: Zmeškal Stanislav
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1682
Elo mezinárodní: 1678
ID: 16030
FIDE ID: 351717
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Slovan Jirkov "A" 1678 1682 Hutař Josef TJ Klášterec n. O. "B" 1663 1708 ½
2019/2020 2 ŠK Slovan Jirkov "A" 1678 1682 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1873 1877 0
2019/2020 1 ŠK Slovan Jirkov "A" 1670 1682 Kostrhun Ludvík TJ Sokol Údlice "C" 1310 1320 1
2019/2020 2 ŠK Slovan Jirkov B 1678 1682 Kalynčuková Kateřina TJ Klášterec n/O C 1149 1174 1
2019/2020 1 ŠK Slovan Jirkov B 1670 1682 Libosvár Jan TJ Tatran Podbořany B 1517 1507 1
2018/2019 9 Slovan Jirkov "A" 1647 1650 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1673 1631 1
2018/2019 8 Slovan Jirkov "A" 1647 1650 Šebl Jan CHESS Most "C" 1678 1695 1
2018/2019 7 Slovan Jirkov "A" 1630 1650 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1860 1868 ½
2018/2019 6 Slovan Jirkov "A" 1630 1650 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "C" 1668 1662 ½
2018/2019 5 Slovan Jirkov "A" 1648 1719 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1686 1650 ½
2018/2019 4 Slovan Jirkov "A" 1648 1719 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "A" 1793 1795 0
2018/2019 3 Slovan Jirkov "A" 1667 1719 Lieber Lukáš CHESS Most "C" 1596 1715 0
2018/2019 2 Slovan Jirkov "A" 1667 1719 Říha Zdeněk ŠK DDM Postoloprty "A" 1698 1757 0
2018/2019 1 Slovan Jirkov "A" 1667 1719 Kostrhun Ludvík TJ Sokol Údlice "C" 1295 1299 1
2018/2019 9 Slovan Jirkov "B" 1687 1650 Horák Petr ŠK Magic Žatec "B" 1782 1781 0
2018/2019 8 Slovan Jirkov "B" 1647 1650 Dubinčák Jaroslav Krásnodvorská Myslivna 1554 1579 1
2018/2019 7 Slovan Jirkov "B" 1647 1650 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n/O "D" 1677 1667 1
2018/2019 6 Slovan Jirkov "B" 1630 1650 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty "B" 1636 1637 1
2018/2019 4 Slovan Jirkov "B" 1648 1719 Řezáč Josef TJ Klášterec n/O "C" 1549 1358 0
2018/2019 3 Slovan Jirkov "B" 1667 1719 Malec Jiří ŠK Union Louny "C" 1293 1267 1
2018/2019 1 Slovan Jirkov "B" 1667 1719 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany "B" 2183 2187 0
2017/2018 11 Slovan Jirkov"A" 1760 1747 Černý Lumír SK Děčín"B" 1554 1689 0
2017/2018 10 Slovan Jirkov"A" 1760 1747 Král David Sportis Svádov-Olšinky"A" 2015 2006 ½
2017/2018 9 Slovan Jirkov"A" 1760 1747 Laban Vladimír ŠK Šachy Chlumec"A" 1896 1885 0
2017/2018 8 Slovan Jirkov"A" 1749 1747 Volák Jan Chess Most"B" 1902 1872 0
2017/2018 7 Slovan Jirkov"A" 1749 1747 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1769 1779 ½
2017/2018 5 Slovan Jirkov"A" 1755 1747 Černíková Alena Šachy Povrly 1939 1942 0
2017/2018 4 Slovan Jirkov"A" 1760 1747 Begy Jan ŠK Magic Žatec"A" 1788 1692 1
2017/2018 3 Slovan Jirkov"A" 1760 1747 Godla Milan ŠO TJ Klášterec n.O 1708 1693 0
2017/2018 2 Slovan Jirkov"A" 1760 1747 Kovář Ladislav ŠK Sj.Litoměřice"B" 1851 1882 ½
2017/2018 1 Slovan Jirkov"A" 1748 1737 Voslař Jan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1998 2051 0
2017/2018 9 Slovan Jirkov "B" 1749 1747 Vyhnálek Jaroslav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1429 1496 1
2017/2018 8 Slovan Jirkov "B" 1749 1747 Hrdlička Jan ŠK DDM Postoloprty "A" 1911 1892 1
2017/2018 6 Slovan Jirkov "B" 1755 1747 Mayer Daniel TJ Klášterec n. O. "B" 1717 1690 ½
2017/2018 3 Slovan Jirkov "B" 1760 1747 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1874 1829 0
2017/2018 2 Slovan Jirkov "B" 1760 1747 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1718 1718 1
2017/2018 1 Slovan Jirkov "B" 1748 1737 Šebl Jan CHESS Most "C" 1696 1711 1
2016/2017 9 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Volf Michal ŠK Magic Žatec "A" 1707 1651 0
2016/2017 8 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "B" 1642 1675 1
2016/2017 6 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1933 1924 ½
2016/2017 5 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1727 1724 1
2016/2017 4 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Majerik Vladimír ŠK UNION Louny "B" 1845 1841 ½
2016/2017 3 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1812 1792 0
2016/2017 2 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Sekerka Luděk TJ Sokol Údlice "C" 1719 1787 0
2016/2017 1 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Šebl Jan CHESS MOST "C" 1724 1773 1
2015/2016 10 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Lasík Petr Bystransti jezdci "A" 1685 1639 ½
2015/2016 9 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Vyhnálek Jaroslav SK Stropnik Osek "A" 1473 1461 1
2015/2016 8 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Kalužný Jiří Sokol Udlice "C" 1843 1868 1
2015/2016 7 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Malý Jiří CHESS Most "D" 1663 1645 0
2015/2016 6 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Slavík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1519 1486 1
2015/2016 5 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1900 1961 ½
2015/2016 4 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Boledovič Ján Sokol Udlice "D" 1655 1664 1
2015/2016 3 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Gruss Petr SO TJ Klasterec n. O. "A" 1683 1705 1
2015/2016 2 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Volf Michal SK Magic Zatec "A" 1707 1651 1
2015/2016 1 Slovan Jirkov "B" 1791 1747 Ulrych Radek SK DDM Postoloprty 1719 1730 1
2015/2016 11 Slovan Jirkov 1791 1747 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1856 1858 ½
2015/2016 10 Slovan Jirkov 1791 1747 Různa Jindřich SK Děčín"B" 1875 1879 1
2015/2016 9 Slovan Jirkov 1791 1747 Benešová Martina Chess Most"C" 1514 1560 1
2015/2016 8 Slovan Jirkov 1791 1747 Šebl Jan Chess Most"B" 1724 1773 ½
2015/2016 7 Slovan Jirkov 1791 1747 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice"C" 1852 1862 1
2015/2016 6 Slovan Jirkov 1791 1747 Vokřál Petr Sokol Údlice"B" 1747 1713 ½
2015/2016 5 Slovan Jirkov 1791 1747 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1893 1933 1
2015/2016 4 Slovan Jirkov 1791 1747 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1845 1841 0
2015/2016 3 Slovan Jirkov 1791 1747 Matoušek Aleš SK Šachy Chlumec"A" 1829 1887 ½
2015/2016 2 Slovan Jirkov 1791 1747 Bauer Pavel ŠK Teplice"B" 1831 1813 1
2015/2016 1 Slovan Jirkov 1791 1747 Boledovič Ján Sokol Údlice"A" 1655 1664 0
2014/2015 11 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Hons Tomáš ŠK Union Louny "B" 1652 1709 0
2014/2015 10 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1846 1852 ½
2014/2015 9 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Kubík Miroslav CHESS Most "E" 1705 1675 1
2014/2015 8 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Benešová Martina CHESS Most "D" 1520 1552 ½
2014/2015 7 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany "B" 1749 1761 1
2014/2015 6 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Sekerka Luděk Sokol Údlice "C" 1662 0
2014/2015 5 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1614 1
2014/2015 4 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty 1724 1710 1
2014/2015 3 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Wirkner František ŠK Střelnice Kadaň "A" 1835 1831 ½
2014/2015 2 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1906 1878 ½
2014/2015 1 Slovan Jirkov "B" 1742 1738 Kindl František Sokol Údlice "B" 1848 1844 0
2014/2015 5 ŠK Magic Žatec "B" 1742 1738 Zrzavý Václav ŠK Union Louny - Opočno 1821 1857 ½
2014/2015 4 ŠK Magic Žatec "B" 1742 1738 Boledovič Ján Sokol Údlice "D" 1681 1706 ½
2014/2015 2 ŠK Magic Žatec "B" 1742 1738 Douša Václav ŠK Union Louny "C" 1689 1689 ½
2014/2015 11 Slovan Jirkov 1742 1738 Sláma Lukáš ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1842 1842 0
2014/2015 10 Slovan Jirkov 1742 1738 Křehla Milan Teplice "B" 1783 1746 0
2014/2015 8 Slovan Jirkov 1742 1738 Šebl Jan Chess Most "C" 1713 1752 1
2014/2015 7 Slovan Jirkov 1742 1738 Lausmann Kurt ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1762 1808 1
2014/2015 6 Slovan Jirkov 1742 1738 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1807 1786 ½
2014/2015 1 Slovan Jirkov 1742 1738 Černý Jakub SK Děčín "B" 1889 1949 0
2013/2014 11 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Valenta Petr CHESS Most "D" 1923 1926 0
2013/2014 10 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Kastl Daniel CHESS Most "E" 1764 1759 0
2013/2014 8 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1841 1850 ½
2013/2014 7 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1557 1607 ½
2013/2014 6 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1774 0
2013/2014 5 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1543 1
2013/2014 4 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Kučera Milan ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 1
2013/2014 3 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1661 1661 0
2013/2014 2 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 ½
2013/2014 1 Slovan Jirkov "B" 1725 1733 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1559 1599 1
2013/2014 9 ŠK Magic Žatec "B" 1725 1733 Bublík František ŠK Teplice "C" 1776 1792 0
2013/2014 8 ŠK Magic Žatec "B" 1725 1733 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří "B" 1665 1
2013/2014 7 ŠK Magic Žatec "B" 1725 1733 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1659 1696 1
2013/2014 6 ŠK Magic Žatec "B" 1725 1733 Novák Petr ŠK UNION Louny "C" 1590 1
2013/2014 3 ŠK Magic Žatec "B" 1725 1733 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1652 ½
2013/2014 10 Slovan Jirkov 1725 1733 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O. 1859 1844 ½
2013/2014 5 Slovan Jirkov 1725 1733 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1826 1801 1
2013/2014 4 Slovan Jirkov 1725 1733 Pavelka Hubert Jan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1615 1557 0
2012/2013 11 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Bartoš Václav ŠK Teplice "C" 1689 1740 0
2012/2013 10 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek "A" 1485 1
2012/2013 9 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1774 1
2012/2013 8 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty 1697 1
2012/2013 7 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Štich Jan CHESS MOST "F" 1530 1566 0
2012/2013 4 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Hofmann Lukáš CHESS MOST "E" 1575 1
2012/2013 3 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1602 1591 1
2012/2013 2 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1658 1693 0
2012/2013 1 Slovan Jirkov "B" 1756 1718 Magnusek Zdeněk TJ Tatran Podbořany "B" 1344 1
2012/2013 11 Slovan Jirkov"A" 1756 1718 Malina Josef SKD Průmstav-stavby SO"A" 1881 1907 ½
2011/2012 11 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Kopřiva Richard ŠK Union Louny "B" 1547 1
2011/2012 10 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1684 0
2011/2012 9 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek DDM "A" 1533 ½
2011/2012 8 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1965 1936 0
2011/2012 7 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1825 1821 ½
2011/2012 6 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1555 ½
2011/2012 5 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Hanzlík Daniel CHESS MOST "D" 1690 1695 1
2011/2012 4 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Šebl Jan CHESS MOST "C" 1745 ½
2011/2012 3 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Kučera Milan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 0
2011/2012 2 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "A" 1863 1859 ½
2011/2012 1 TJ Slovan Jirkov "B" 1801 1753 Rath Vladimír ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 1
2011/2012 7 Slovan Jirkov A 1801 1753 Salaba Václav TJ Sokol Údlice 1791 ½
2011/2012 6 Slovan Jirkov A 1801 1753 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov A 1829 1763 0
2011/2012 3 Slovan Jirkov A 1801 1753 Chaloupka František Sj.Litoměřice A 2016 2050 0
2011/2012 1 Slovan Jirkov A 1801 1753 Stránský Vojtěch ŠK Teplice B 1856 1911 ½
2010/2011 11 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Libosvár Jan TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1568 1
2010/2011 10 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Tuma Josef DDM Most "C" 1789 0
2010/2011 9 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 1
2010/2011 8 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1700 1
2010/2011 7 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Hanzlík Tomáš DDM Most "D" 1463 ½
2010/2011 6 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Gruss Petr TJ Klášterec n/O "A" 1795 ½
2010/2011 5 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1553 1
2010/2011 4 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Hruška Vladislav DDM Most "E" 1537 0
2010/2011 3 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1868 0
2010/2011 2 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice "A" 2004 0
2010/2011 1 TJ Slovan Jirkov "B" 1737 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1000 ½
2010/2011 7 Slovan Jirkov C 1737 Ulrych Radek ŠK MDDM Postoloprty 1668 ½
2010/2011 6 Slovan Jirkov C 1737 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec B 1565 1
2010/2011 5 Slovan Jirkov C 1737 Fyman Václav ŠK Union Louny D-Opočno 1000 1
2010/2011 4 Slovan Jirkov C 1737 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří B 1795 1
2010/2011 3 Slovan Jirkov C 1737 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice C 1627 1
2010/2011 2 Slovan Jirkov C 1737 Lapčík Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň B 1765 ½
2010/2011 1 Slovan Jirkov C 1737 Novák Petr ŠK Union Louny C 1494 1
2010/2011 3 Slovan Jirkov C 1737 Zuska Pavel ŠK Magic Žatec B 1748 0
2010/2011 2 Slovan Jirkov C 1737 Ulrych Radek ŠK MDDM Postoloprty 1668 0
2009/2010 8 Slovan Jirkov "B" 1682 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1687 0
2009/2010 6 Slovan Jirkov "B" 1682 Melník Mikuláš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1447 ½
2009/2010 5 Slovan Jirkov "B" 1682 Šebl Jan DDM Most "A" 1757 ½
2009/2010 4 Slovan Jirkov "B" 1682 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří "A" 1540 ½
2009/2010 3 Slovan Jirkov "B" 1682 Šimána Jaroslav ŠK Střelnice Kadaň "B" 1655 ½
2009/2010 2 Slovan Jirkov "B" 1682 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "C" 1635 0
2009/2010 1 Slovan Jirkov "B" 1682 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1558 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Kovář Jan TJ Sokol Údlice"B" 1852 0
2008/2009 8 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Mitošinka Boris Magic Žatec"A" 1453 1
2008/2009 7 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Císař Jiří TK Klášterec n.O."A" 1891 0
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Ta Van Duy ŠK Most"B" 1680 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Mazur Dominik ŠK Most"C" 1586 0
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"B" 2086 0
2008/2009 3 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Srkal Miroslav Tatran Podbořany"B" 1672 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov"B" 1818 1
2008/2009 1 TJ Sokol Údlice"C" 1700 Kučera Petr TJ Sokol Údlice"A" 1946 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Údlice "D" 1700 Hanzlík David ŠK Most "D" 1451 1
2008/2009 8 TJ Sokol Údlice "D" 1700 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "C" 1354 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Údlice "D" 1700 Louda Oldřich TJ Klášterec nad Ohří "B" 1769 0
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice "D" 1700 Vychodil Radomír ŠK Magic Žatec "B" 1686 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Údlice "D" 1700 Valeš Jan ŠK Střelnice Kadaň "B" 1782 0
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice "D" 1700 Štich Jan DDM Most "A" 1250 1
2008/2009 3 TJ Sokol Údlice "D" 1700 Sivák Rostislav DDM Most "B" 1
2008/2009 2 TJ Sokol Údlice "D" 1700 Bidovský Petr ŠK MDDM Postoloprty 1615 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Údlice C 1646 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov C 1704 1
2007/2008 6 TJ Sokol Údlice C 1646 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice D 1692 1
2007/2008 4 TJ Sokol Údlice C 1646 Zuska Pavel Magik Žatec B ½
2007/2008 3 TJ Sokol Údlice C 1646 Brázda Antonín ŠK Union Louny D 1802 1
2007/2008 2 TJ Sokol Údlice C 1646 Lausmann Kurt ŠK Merkur Kadaň B 1794 1
2007/2008 1 TJ Sokol Údlice C 1646 Kozák Karel TJ Klášterec n.O. B 1922 ½
2007/2008 9 TJ Sokol Údlice B 1646 Brázda Antonín ŠK Union Louny B 1802 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Údlice B 1646 Zuska Pavel Magik Žatec A 1
2007/2008 7 TJ Sokol Údlice B 1646 Kučera Tomáš ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 0
2007/2008 6 TJ Sokol Údlice B 1646 Liška Jiří Ing. ŠK Merkur Kadaň A 1903 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Údlice B 1646 Čajka Antonín ŠK Most C 1507 1
2007/2008 4 TJ Sokol Údlice B 1646 Kubík Emil Slovan Jirkov B 1707 ½
2007/2008 3 TJ Sokol Údlice B 1646 Marhan Jan TJ Klášterec n.O. A 1608 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Údlice B 1646 Pešek Radomír ŠK Most B 2102 0
2007/2008 1 TJ Sokol Údlice B 1646 Kubát Vladimír TJ Sokol Údlice A 1856 ½
2006/2007 3 TJ Sokol Údlice C 1664 Veselý Jiří ŠK Merkur Kadaň B 1597 0
2006/2007 2 TJ Sokol Údlice C 1664 Hanzlík David Šachový klub Most G ½
2006/2007 1 TJ Sokol Údlice C 1664 Vostřel Martin ŠK Union Louny C 1662 ½
2006/2007 9 Sokol Údlice B 1664 Lausmann Kurt Merkur Kadaň A 1828 ½
2006/2007 8 Sokol Údlice B 1664 Tímr Jan Magic Žatec B 1251 1
2006/2007 7 Sokol Údlice B 1664 Pallag Demeter Magic Žatec A 1545 0
2006/2007 6 Sokol Údlice B 1664 Oswald Richard Klášterec n.O. A 1646 ½
2006/2007 5 Sokol Údlice B 1664 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov B 1730 ½
2006/2007 4 Sokol Údlice B 1664 Jarina Ladislav Union Louny B 1681 ½
2006/2007 3 Sokol Údlice B 1664 Skála Kamil ŠK Most C 1658 0
2006/2007 2 Sokol Údlice B 1664 Končel Karel ŠK Most B 1740 0
2006/2007 1 Sokol Údlice B 1664 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany 1874 0
2005/2006 9 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 Protiva Miloslav ŠK UNION LOUNYC"" ½
2005/2006 8 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 Zelenka Petr ŠK STROP. OSEKA"" ½
2005/2006 6 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 Körschner Miroslav TJ LOKO MOSTD"" 1
2005/2006 5 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 Korecký František ŠK MERKUR KADAŇA"" 1735 0
2005/2006 4 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 Kučera Milan TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 1
2005/2006 3 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 Macák Bernard KC KAS. BÍLINAA"" 1
2005/2006 2 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 Vychodil Radomír ŠK MAGIC ŽATECA"" 1642 ½
2005/2006 1 TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1599 Gruss Petr TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1616 ½
2005/2006 9 TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 Paroulek Pavel ŠK MAGIC ŽATECB"" 1649 0
2005/2006 8 TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 Jedlička Jiří ŠK UNION LOUNYD"" 1609 1
2005/2006 7 TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 Žikavský Rudolf TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1671 1
2005/2006 6 TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠT. n/O.B"" 1621 0
2005/2006 5 TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 Vojta Jaroslav TJ SLOV. JIRKOVB"" 1697 0
2005/2006 4 TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 Schlosser Miroslav ŠK MERKUR KADAŇB"" 1747 ½
2005/2006 2 TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 Barannikov Jaroslav TJ SOKOL ÚDLICED"" 1620 0
2005/2006 1 TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 Lněníček Jan TJ TAT. PODB.B"" ½
2004/2005 9 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Horák Petr ŠK MAGIC ŽATECB" 1631 0
2004/2005 8 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Srkal Miroslav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1690 ½
2004/2005 7 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Dolanský Vladimír TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1806 ½
2004/2005 6 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Kalužný Michal TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1476 1
2004/2005 5 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Folta František SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1550 0
2004/2005 4 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Jirušek Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1820 0
2004/2005 3 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Pallag Demeter ŠK MAGIC ŽATECC" 1506 1
2004/2005 2 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Špírek Josef ŠK MAGIC ŽATECD" 1356 1
2004/2005 1 TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 Oswald Richard TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1658 1
2004/2005 9 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1662 0
2004/2005 8 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Smarkoň Antonín ŠK MAGIC ŽATECA" 1607 0
2004/2005 7 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Zima Jiří TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1617 0
2004/2005 6 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Hořan Tomáš TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 0
2004/2005 5 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Rozšafný Michal TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1
2004/2005 4 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Truhlář František ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1
2004/2005 3 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Darmovzal Jan SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" ½
2004/2005 2 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Konopásek Petr ŠK UNION LOUNYB" 1767 0
2004/2005 1 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 Drábek Jiří TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1671 1
2003/2004 7 SK TOK. CHOMUT.B" 1650 Grussová Helena TJ KLÁŠ. N./OC" 1286 1
2003/2004 5 SK TOK. CHOMUT.B" 1650 Godla Milan ŠK MERKUR KADAŇA" 1689 0
2003/2004 4 SK TOK. CHOMUT.B" 1650 Werner Harry TJ SOKOL ÚDLICEC" 1597 1
2003/2004 2 SK TOK. CHOMUT.B" 1650 Zbončák Josef ŠK UNION LOUNYC" 1540 0
2003/2004 9 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Vychodil Radomír ŠK MAGIC ŽATEC A 1693 1
2003/2004 8 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Slavík Ladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1475 1
2003/2004 7 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Černý Josef TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 0
2003/2004 6 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Malý Jiří TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 0
2003/2004 5 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Bejček Petr ŠK MAGIC ŽATEC B 1
2003/2004 4 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Fedor František ŠK UNION LOUNY B 1685 1
2003/2004 3 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Kouba Stanislav TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1476 ½
2003/2004 2 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Šlezinger Jaroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1
2003/2004 1 TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 Gruss Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1628 0