Hráč Vojta Jaroslav

Vojta Jaroslav

User Pic
Jméno: Vojta Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1715
Elo mezinárodní: 1721
ID: 16028
FIDE ID: 353299
Rok narození: 1953
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠK Slovan Jirkov "A" 1715 1704 Horák Petr ŠK Magic Žatec "B" 1807 1810 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Slovan Jirkov "A" 1710 1704 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1595 1607 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Slovan Jirkov "A" 1697 1704 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1869 1870 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slovan Jirkov "A" 1697 1704 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1701 1692 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Slovan Jirkov "A" 1716 1714 Bejček Pavel ŠK Magic Žatec "B" 1255 1424 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Slovan Jirkov "A" 1723 1714 Pecina Svatopluk ŠK Louny "B" 1488 1509 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slovan Jirkov "A" 1711 1714 Arias Rosario Esteban TJ Sokol Údlice "C" 0 0 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Slovan Jirkov B 1715 1704 Srp Josef TJ Sokol Údlice E 1546 1533 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Slovan Jirkov B 1710 1704 Bidovský Petr ŠK Louny F - Postoloprty DDM 1630 1612 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Slovan Jirkov B 1697 1714 Douša Václav ŠK Louny C 1636 1663 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Slovan Jirkov B 1716 1714 Dubinčák Jaroslav Krásnodvorská Myslivna 1535 1571 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Slovan Jirkov B 1723 1714 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom B 1556 1587 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slovan Jirkov B 1723 1714 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n/O C 1623 1624 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slovan Jirkov B 1711 1714 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany B 1801 1798 1 soutěž
2018/2019 9 Slovan Jirkov "A" 1713 1722 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1782 1781 ½ soutěž
2018/2019 8 Slovan Jirkov "A" 1713 1722 Hořan Tomáš CHESS Most "C" 1844 1843 0 soutěž
2018/2019 7 Slovan Jirkov "A" 1723 1722 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1771 1792 0 soutěž
2018/2019 6 Slovan Jirkov "A" 1723 1722 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1647 1638 ½ soutěž
2018/2019 5 Slovan Jirkov "A" 1743 1725 Mayer Daniel TJ Klášterec n. O. "B" 1695 1686 0 soutěž
2018/2019 4 Slovan Jirkov "A" 1743 1725 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1805 1798 0 soutěž
2018/2019 3 Slovan Jirkov "A" 1730 1725 Hořan Tomáš CHESS Most "C" 1851 1857 1 soutěž
2018/2019 1 Slovan Jirkov "A" 1730 1725 Ellmrich Gerhard TJ Sokol Údlice "C" 0 0 1 soutěž
2018/2019 9 Slovan Jirkov "B" 1707 1722 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "B" 1843 1816 ½ soutěž
2018/2019 8 Slovan Jirkov "B" 1713 1722 Pokrupa Marek Krásnodvorská Myslivna 2174 2178 0 soutěž
2018/2019 6 Slovan Jirkov "B" 1723 1722 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "B" 1746 1738 ½ soutěž
2017/2018 10 Slovan Jirkov"A" 1735 1724 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky"A" 1762 1780 ½ soutěž
2017/2018 9 Slovan Jirkov"A" 1735 1724 Skiba Michal ŠK Šachy Chlumec"A" 1880 1873 0 soutěž
2017/2018 7 Slovan Jirkov"A" 1719 1724 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1579 1605 1 soutěž
2017/2018 5 Slovan Jirkov"A" 1729 1724 Bürgermeister Michal Šachy Povrly 1856 1870 0 soutěž
2017/2018 3 Slovan Jirkov"A" 1735 1724 Mayer Daniel ŠO TJ Klášterec n.O 1714 1690 ½ soutěž
2017/2018 2 Slovan Jirkov"A" 1735 1724 Lácha Jan ŠK Sj.Litoměřice"B" 1780 1782 ½ soutěž
2017/2018 1 Slovan Jirkov"A" 1735 1728 Sláma Lukáš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1841 1848 0 soutěž
2017/2018 8 Slovan Jirkov "B" 1719 1724 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1714 1747 1 soutěž
2017/2018 6 Slovan Jirkov "B" 1729 1724 Žikavský Rudolf TJ Klášterec n. O. "B" 1586 1599 ½ soutěž
2017/2018 5 Slovan Jirkov "B" 1735 1724 Horák Petr ŠK Magic Žatec "B" 1770 1779 0 soutěž
2017/2018 1 Slovan Jirkov "B" 1735 1728 Kubík Miroslav CHESS Most "C" 1693 1682 1 soutěž
2016/2017 9 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1757 1761 ½ soutěž
2016/2017 8 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 1 soutěž
2016/2017 6 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice "B" 1864 1859 1 soutěž
2016/2017 5 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1683 1705 ½ soutěž
2016/2017 4 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Jílek Jaromír ŠK UNION Louny "B" 1836 1839 ½ soutěž
2016/2017 2 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Srp Josef TJ Sokol Údlice "C" 1 soutěž
2015/2016 11 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Novák Petr SK UNION Louny "B" 1754 1723 0 soutěž
2015/2016 10 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Vašíček Milan Bystransti jezdci "A" 1622 1636 1 soutěž
2015/2016 9 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Kohut Vasil SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 ½ soutěž
2015/2016 8 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Salaba Václav Sokol Udlice "C" 1896 1916 0 soutěž
2015/2016 7 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Polanský Adam Luboš CHESS Most "D" 1693 1687 1 soutěž
2015/2016 6 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1584 1569 1 soutěž
2015/2016 5 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 0 soutěž
2015/2016 4 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Vokřál Petr Sokol Udlice "D" 1747 1713 ½ soutěž
2015/2016 3 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Císař Jiří SO TJ Klasterec n. O. "A" 1781 1774 0 soutěž
2015/2016 2 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Rath Vladimír SK Magic Zatec "A" 1468 1581 1 soutěž
2015/2016 1 Slovan Jirkov "B" 1687 1699 Smarkoň Antonín SK DDM Postoloprty 1867 1785 0 soutěž
2015/2016 6 Slovan Jirkov C 1687 1699 Wirkner František TJ Klášterec n/O. B 1809 1817 0 soutěž
2015/2016 10 Slovan Jirkov 1687 1699 Šebesta Jan SK Děčín"B" 1865 1878 ½ soutěž
2015/2016 9 Slovan Jirkov 1687 1699 Šváb Jan Chess Most"C" 1967 2000 1 soutěž
2015/2016 8 Slovan Jirkov 1687 1699 Šala Dalibor Chess Most"B" 1815 1913 0 soutěž
2015/2016 4 Slovan Jirkov 1687 1699 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1903 1907 0 soutěž
2015/2016 2 Slovan Jirkov 1687 1699 Berežný Jan ŠK Teplice"B" 1837 1821 1 soutěž
2014/2015 11 Slovan Jirkov "B" 1620 Novák Petr ŠK Union Louny "B" 1698 1698 0 soutěž
2014/2015 10 Slovan Jirkov "B" 1620 Kohut Vasil ŠK Stropnik Osek "A" 1545 1547 1 soutěž
2014/2015 8 Slovan Jirkov "B" 1620 Tvrdík Šimon CHESS Most "D" 1203 1 soutěž
2014/2015 7 Slovan Jirkov "B" 1620 Libosvár Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1520 1520 1 soutěž
2014/2015 6 Slovan Jirkov "B" 1620 Boledovič Ján Sokol Údlice "C" 1681 1706 1 soutěž
2014/2015 5 Slovan Jirkov "B" 1620 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1578 1561 1 soutěž
2014/2015 4 Slovan Jirkov "B" 1620 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty 1643 1615 0 soutěž
2014/2015 3 Slovan Jirkov "B" 1620 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 0 soutěž
2014/2015 2 Slovan Jirkov "B" 1620 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "A" 1835 1807 1 soutěž
2014/2015 1 Slovan Jirkov "B" 1620 Kalužný Michal Sokol Údlice "B" 1775 1791 ½ soutěž
2014/2015 1 Slovan Jirkov 1620 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1872 1877 0 soutěž
2013/2014 11 Slovan Jirkov "B" 1612 Šebl Jan CHESS Most "D" 1728 1750 0 soutěž
2013/2014 10 Slovan Jirkov "B" 1612 Fryček David CHESS Most "E" 1570 0 soutěž
2013/2014 8 Slovan Jirkov "B" 1612 Orsák Karel ŠK Stropnik Osek "A" 1714 1738 ½ soutěž
2013/2014 7 Slovan Jirkov "B" 1612 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "A" 1308 1 soutěž
2013/2014 6 Slovan Jirkov "B" 1612 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1697 1705 1 soutěž
2013/2014 5 Slovan Jirkov "B" 1612 Novák Petr ŠK Union Louny "B" 1590 ½ soutěž
2013/2014 4 Slovan Jirkov "B" 1612 Šmída Ondřej ŠO Tatran Podbořany "B" 1250 1 soutěž
2013/2014 3 Slovan Jirkov "B" 1612 Rýgl David TJ Sokol Údlice "B" 1401 1 soutěž
2013/2014 2 Slovan Jirkov "B" 1612 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 0 soutěž
2013/2014 1 Slovan Jirkov "B" 1612 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1624 1595 1 soutěž
2012/2013 11 Slovan Jirkov "B" 1632 Janoušek Petr ŠK Teplice "C" 1688 ½ soutěž
2012/2013 10 Slovan Jirkov "B" 1632 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1321 1 soutěž
2012/2013 9 Slovan Jirkov "B" 1632 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1731 1 soutěž
2012/2013 8 Slovan Jirkov "B" 1632 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty 1642 0 soutěž
2012/2013 6 Slovan Jirkov "B" 1632 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1605 0 soutěž
2012/2013 4 Slovan Jirkov "B" 1632 Fryček David CHESS MOST "E" 1561 1 soutěž
2012/2013 3 Slovan Jirkov "B" 1632 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1512 ½ soutěž
2012/2013 2 Slovan Jirkov "B" 1632 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1660 1 soutěž
2012/2013 11 Slovan Jirkov C 1632 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 0 soutěž
2012/2013 10 Slovan Jirkov C 1632 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří B 1680 0 soutěž
2012/2013 9 Slovan Jirkov C 1632 Hess Alexander ŠK UNION Louny C-Opočno 1422 1 soutěž
2012/2013 8 Slovan Jirkov C 1632 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice C 1554 0 soutěž
2012/2013 7 Slovan Jirkov C 1632 Dostál Petr ŠK Magic Žatec B 1658 1693 0 soutěž
2012/2013 5 Slovan Jirkov C 1632 Hakl Dominik ŠK Střelnice Kadaň B 1000 0 soutěž
2012/2013 4 Slovan Jirkov C 1632 Sivák Rostislav CHESS Most G 1418 1 soutěž
2012/2013 3 Slovan Jirkov C 1632 Pham Roman CHESS Most K 1323 0 soutěž
2012/2013 2 Slovan Jirkov C 1632 Polanský Adam Luboš CHESS Most H 1475 ½ soutěž
2012/2013 1 Slovan Jirkov C 1632 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom C 1579 1556 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Slovan Jirkov "B" 1672 Protiva Miloslav ŠK Union Louny "B" 1503 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Slovan Jirkov "B" 1672 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1549 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Slovan Jirkov "B" 1672 Kozák Karel TJ Klášterec nad Ohří "A" 1902 1895 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Slovan Jirkov "B" 1672 Hanzlík David CHESS MOST "D" 1741 1747 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Slovan Jirkov "B" 1672 Kubík Miroslav CHESS MOST "C" 1730 1730 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Slovan Jirkov "B" 1672 Korecký František ŠK Střelnice Kadaň "A" 1729 ½ soutěž
2011/2012 11 Slovan Jirkov "C" 1672 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1250 ½ soutěž
2011/2012 10 Slovan Jirkov "C" 1672 Wirkner František TJ Klášterec n/Ohří "B" 1718 1 soutěž
2011/2012 8 Slovan Jirkov "C" 1672 Krpec Jaroslav ŠK DDM Postoloprty "B" 1514 0 soutěž
2011/2012 7 Slovan Jirkov "C" 1672 Veselý Jiří ŠK Střelnice Kadaň "B" 1530 1 soutěž
2011/2012 6 Slovan Jirkov "C" 1672 Tímr Jan Magic Žatec "B" 1381 0 soutěž
2011/2012 5 Slovan Jirkov "C" 1672 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "C" 1503 0 soutěž
2011/2012 4 Slovan Jirkov "C" 1672 Benešová Martina Chess Most "G" 1399 1391 1 soutěž
2011/2012 3 Slovan Jirkov "C" 1672 Fryček David Chess Most "F" 1555 ½ soutěž
2011/2012 2 Slovan Jirkov "C" 1672 Hora Tomáš Chess Most "E" 1557 1 soutěž
2011/2012 1 Slovan Jirkov "C" 1672 Chocholouš Jaroslav ŠK Union Louny "C" Opočno 1594 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Slavík Ladislav TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1456 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Budil Zdeněk DDM Most "C" 1971 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1000 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Kadlec Daniel DDM Most "D" 1253 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Bakajsa Luboš TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1000 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Sivák Rostislav DDM Most "E" 1250 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1850 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Slovan Jirkov "B" 1712 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice "A" 1881 0 soutěž
2010/2011 7 Slovan Jirkov C 1712 Krpec Jaroslav ŠK MDDM Postoloprty 1498 1 soutěž
2010/2011 5 Slovan Jirkov C 1712 Chocholouš Jaroslav ŠK Union Louny D-Opočno 1599 1 soutěž
2010/2011 4 Slovan Jirkov C 1712 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří B 1627 0 soutěž
2010/2011 3 Slovan Jirkov C 1712 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice C 1436 0 soutěž
2010/2011 1 Slovan Jirkov C 1712 Douša Václav ŠK Union Louny C 1000 1 soutěž
2010/2011 2 Slovan Jirkov C 1712 Krpec Jaroslav ŠK MDDM Postoloprty 1498 0 soutěž
2010/2011 1 Slovan Jirkov C 1712 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří B 1627 ½ soutěž
2009/2010 9 Slovan Jirkov "B" 1692 Fryček David ŠK Most "B" 1450 1 soutěž
2009/2010 5 Slovan Jirkov "B" 1692 Končel Karel DDM Most "A" 1802 1 soutěž
2009/2010 4 Slovan Jirkov "B" 1692 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1875 1 soutěž
2009/2010 3 Slovan Jirkov "B" 1692 Lapčík Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "B" 1470 1 soutěž
2009/2010 2 Slovan Jirkov "B" 1692 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice "C" 1745 0 soutěž
2008/2009 9 Slovan Jirkov "C" 1689 Mrázek Miroslav ŠK Střelnice Kadaň "B" 1597 1 soutěž
2008/2009 8 Slovan Jirkov "C" 1689 Štich Jan DDM Most "A" 1250 1 soutěž
2008/2009 7 Slovan Jirkov "C" 1689 Sivák Rostislav DDM Most "B" 1 soutěž
2008/2009 5 Slovan Jirkov "C" 1689 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1545 ½ soutěž
2008/2009 2 Slovan Jirkov "C" 1689 Louda Oldřich TJ Klášterec nad Ohří "B" 1769 1 soutěž
2008/2009 1 Slovan Jirkov "C" 1689 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "D" 1652 ½ soutěž
2008/2009 9 Slovan Jirkov"B" 1689 Gruss Petr TK Klášterec n.O."A" 1597 1 soutěž
2008/2009 7 Slovan Jirkov"B" 1689 Libosvár Jan Tatran Podbořany"B" 1368 1 soutěž
2008/2009 6 Slovan Jirkov"B" 1689 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice"A" 1883 0 soutěž
2008/2009 5 Slovan Jirkov"B" 1689 Urban Miroslav Magic Žatec"A" 1763 ½ soutěž
2008/2009 3 Slovan Jirkov"B" 1689 Urban Miroslav ŠK Union Louny"B" 1792 0 soutěž
2008/2009 2 Slovan Jirkov"B" 1689 Valtl Jiří TJ Sokol Údlice"C" 1409 1 soutěž
2008/2009 1 Slovan Jirkov"B" 1689 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice"B" 1630 0 soutěž
2007/2008 8 Slovan Jirkov C 1704 Zmeškal Stanislav TJ Sokol Údlice C 1646 0 soutěž
2007/2008 7 Slovan Jirkov C 1704 Salaba Václav TJ Sokol Údlice D 1744 ½ soutěž
2007/2008 6 Slovan Jirkov C 1704 Kolman Milan Magik Žatec C 1479 1 soutěž
2007/2008 5 Slovan Jirkov C 1704 Zuska Pavel Magik Žatec B 1 soutěž
2007/2008 4 Slovan Jirkov C 1704 Zrzavý Václav ŠK Union Louny D 1851 0 soutěž
2007/2008 3 Slovan Jirkov C 1704 Lausmann Kurt ŠK Merkur Kadaň B 1794 0 soutěž
2007/2008 1 Slovan Jirkov C 1704 Bidovský Petr ŠK MDDM Postoloprty 1637 0 soutěž
2007/2008 9 Slovan Jirkov B 1704 Hanzlík David ŠK Most C 1412 1 soutěž
2007/2008 7 Slovan Jirkov B 1704 Krásný Drahomír TJ Klášterec n.O. A 1371 1 soutěž
2007/2008 3 Slovan Jirkov B 1704 Matoušek Josef Magik Žatec A 1555 1 soutěž
2007/2008 1 Slovan Jirkov B 1704 Lausmann Kurt ŠK Merkur Kadaň A 1794 ½ soutěž
2006/2007 9 Slovan Jirkov B 1716 Kolman Vladimír Magic Žatec B 1 soutěž
2006/2007 7 Slovan Jirkov B 1716 Grussová Helena Klášterec n.O. A 1668 1 soutěž
2006/2007 4 Slovan Jirkov B 1716 Skála Kamil ŠK Most C 1658 0 soutěž
2006/2007 3 Slovan Jirkov B 1716 Rozšafný Václav ŠK Most B 1514 ½ soutěž
2006/2007 1 Slovan Jirkov B 1716 Kučera Petr Merkur Kadaň A 1804 0 soutěž
2005/2006 1 Slovan Jirkov 1697 Kníže Václav Sp.Ústí n.LC"" 1778 0 soutěž
2005/2006 9 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1697 Žikavský Rudolf TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1671 1 soutěž
2005/2006 5 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1697 Zmeškal Stanislav TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1599 1 soutěž
2005/2006 2 TJ SLOV. JIRKOVB"" 1697 Dostál Petr ŠK MAGIC ŽATECB"" 1666 1 soutěž
2004/2005 10 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 Kučera Petr ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1698 0 soutěž
2004/2005 9 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 Pallag Demeter ŠK MAGIC ŽATECC" 1506 0 soutěž
2004/2005 8 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 Sýs Vojtěch ŠK MAGIC ŽATECD" 1 soutěž
2004/2005 7 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 Louda Oldřich TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1773 0 soutěž
2004/2005 6 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 Gruss Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1667 ½ soutěž
2004/2005 4 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 Kovář Jiří ŠK MAGIC ŽATECB" 1781 1 soutěž
2004/2005 3 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 Tichý Lukáš TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1736 0 soutěž
2004/2005 1 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 Kalužný Jiří TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1645 1 soutěž
2004/2005 8 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1732 Končel Karel TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1714 ½ soutěž
2004/2005 6 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1732 Kučera Petr ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1698 0 soutěž
2004/2005 5 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1732 Schwarzbek Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1672 1 soutěž
2004/2005 4 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1732 Volek Radomír ŠK UNION LOUNYB" 1962 0 soutěž
2004/2005 3 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1732 Hladík Vladimír TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1661 0 soutěž
2003/2004 6 SK TOK. CHOMUT.B" 1713 Kalužný Jiří TJ SOKOL ÚDLICED" 1613 1 soutěž
2003/2004 3 SK TOK. CHOMUT.B" 1713 Zámečník Ondřej ŠK MAGIC ŽATECC" 1 soutěž
2003/2004 1 SK TOK. CHOMUT.B" 1713 Bidovský Petr ŠK DDM POST.A" 1687 1 soutěž
2003/2004 9 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1713 Hanyáš Václav TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 0 soutěž
2003/2004 8 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1713 Malý Jiří TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1537 ½ soutěž
2003/2004 7 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1713 Bejček Petr ŠK MAGIC ŽATEC B 1 soutěž
2003/2004 5 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1713 Končel Karel TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1491 1 soutěž
2003/2004 4 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1713 Mitošinka Boris ŠK MAGIC ŽATEC A 1312 1 soutěž
2003/2004 3 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1713 Marhan Jan TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1665 1 soutěž