Hráč Šlezinger Jaroslav

Šlezinger Jaroslav

User Pic
Jméno: Šlezinger Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1579
Elo mezinárodní: 1563
ID: 16029
FIDE ID: 396060
Rok narození: 1952
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Slovan Jirkov "A" 1576 1590 Kopřiva Richard ŠK Louny "B" 1639 1568 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Slovan Jirkov "A" 1576 1590 Lapčík Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1578 1654 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Slovan Jirkov "A" 1584 1617 Heřt Karel ŠK Louny "B" 1350 1350 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Slovan Jirkov "A" 1584 1617 Řezáč Josef TJ Klášterec n. O. "B" 1514 1520 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slovan Jirkov "A" 1584 1617 Říha Zdeněk ŠK DDM Postoloprty "A" 1654 1742 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slovan Jirkov "A" 1620 1617 Ellmrich Gerhard TJ Sokol Údlice "C" 1257 1377 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Slovan Jirkov B 1576 1590 Ulrych Radek ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1759 1756 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slovan Jirkov B 1564 1590 Protiva Miloslav ŠK Louny D 1648 1675 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Slovan Jirkov B 1584 1617 Berka Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom B 1541 1508 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slovan Jirkov B 1584 1617 Mikoláš Petr TJ Klášterec n/O C 1438 1433 ½ soutěž
2018/2019 10 Slovan Jirkov "A" 1570 1619 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1649 1667 1 soutěž
2018/2019 8 Slovan Jirkov "A" 1587 1619 Jirásko Miroslav CHESS Most "C" 1558 1520 0 soutěž
2018/2019 7 Slovan Jirkov "A" 1607 1619 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1641 1656 0 soutěž
2018/2019 6 Slovan Jirkov "A" 1607 1619 Kostrhun Ludvík TJ Sokol Údlice "C" 1272 1293 ½ soutěž
2018/2019 4 Slovan Jirkov "A" 1616 1619 Begy Jan ŠK Magic Žatec "A" 1828 1716 0 soutěž
2018/2019 1 Slovan Jirkov "A" 1604 1619 Šnábl Šimon TJ Sokol Údlice "C" 0 1280 1 soutěž
2018/2019 9 Slovan Jirkov "B" 1570 1619 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1665 1631 1 soutěž
2018/2019 7 Slovan Jirkov "B" 1587 1619 Kalynčuková Kateřina TJ Klášterec n/O "D" 1242 1234 1 soutěž
2018/2019 5 Slovan Jirkov "B" 1607 1619 Srp Josef TJ Sokol Údlice "D" 1484 1531 1 soutěž
2018/2019 2 Slovan Jirkov "B" 1604 1619 Černý Jan ŠK Union Louny "D" 1452 1451 1 soutěž
2017/2018 9 Slovan Jirkov "B" 1592 1615 Kohut Vasil DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1449 1472 1 soutěž
2017/2018 2 Slovan Jirkov "B" 1604 1615 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice "B" 1728 1736 0 soutěž
2016/2017 9 Slovan Jirkov "B" 1646 1625 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1769 1788 0 soutěž
2016/2017 8 Slovan Jirkov "B" 1646 1625 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty "B" 1088 1 soutěž
2016/2017 3 Slovan Jirkov "B" 1646 1625 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1808 1833 ½ soutěž
2016/2017 1 Slovan Jirkov "B" 1646 1625 Malý Jiří CHESS MOST "C" 1663 1645 0 soutěž
2015/2016 11 Slovan Jirkov "B" 1646 1625 Jarina Ladislav SK UNION Louny "B" 1737 1733 0 soutěž
2015/2016 8 Slovan Jirkov "B" 1646 1625 Ježil Pavel Sokol Udlice "C" 1736 ½ soutěž
2015/2016 7 Slovan Jirkov "B" 1646 1625 Kastl Daniel CHESS Most "D" 1818 1844 1 soutěž
2015/2016 2 Slovan Jirkov "B" 1646 1625 Němec Václav SK Magic Zatec "A" 1455 1458 1 soutěž
2015/2016 9 Slovan Jirkov C 1646 1625 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň 1802 1777 0 soutěž
2015/2016 8 Slovan Jirkov C 1646 1625 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 ½ soutěž
2015/2016 5 Slovan Jirkov C 1646 1625 Douša Michal ŠK UNION Louny C 1449 1580 1 soutěž
2015/2016 4 Slovan Jirkov C 1646 1625 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov- Lom C 1589 1640 1 soutěž
2006/2007 5 Slovan Jirkov B 1598 Kovář Jan Sokol Údlice B 1600 ½ soutěž
2006/2007 4 Slovan Jirkov B 1598 Kirsch Petr ŠK Most C 1 soutěž
2005/2006 3 Slovan Jirkov 1600 Vlček Josef Bonex TepliceB"" 1933 0 soutěž
2004/2005 10 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 Veselý Jiří ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1663 ½ soutěž
2004/2005 8 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 Sova Ondřej ŠK MAGIC ŽATECD" 1 soutěž
2004/2005 7 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 Marhan Jan TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1620 1 soutěž
2004/2005 6 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 Pozdníček Richard TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1501 0 soutěž
2004/2005 5 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 Hladík Vladimír TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1661 0 soutěž
2004/2005 2 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 Dolanský Vladimír TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1806 0 soutěž
2004/2005 1 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 Kovář Jan TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1495 1 soutěž
2004/2005 9 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Srkal Miroslav TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1690 0 soutěž
2004/2005 8 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Hořan Tomáš TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1761 0 soutěž
2004/2005 7 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Kindl Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1429 1 soutěž
2004/2005 6 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Korecký František ŠK MERKUR KADAŇ "A" 0 soutěž
2004/2005 5 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Rakušan Antonín TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 0 soutěž
2004/2005 4 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Louka František ŠK UNION LOUNYB" 1807 1 soutěž
2004/2005 3 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Kalužný Jiří TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1645 1 soutěž
2004/2005 2 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Oswald Richard TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1658 0 soutěž
2004/2005 1 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1595 Dostál Petr ŠK MAGIC ŽATECA" 1626 0 soutěž
2003/2004 9 SK TOK. CHOMUT.B" Oswald Richard TJ KLÁŠ. N./OB" 1695 0 soutěž
2003/2004 7 SK TOK. CHOMUT.B" Gruss Petr TJ KLÁŠ. N./OC" 1628 ½ soutěž
2003/2004 6 SK TOK. CHOMUT.B" Kalužný Michal TJ SOKOL ÚDLICED" 1381 0 soutěž
2003/2004 4 SK TOK. CHOMUT.B" Broukal Jan TJ SOKOL ÚDLICEC" 1511 0 soutěž
2003/2004 3 SK TOK. CHOMUT.B" Špírek Josef ŠK MAGIC ŽATECC" 1377 1 soutěž
2003/2004 2 SK TOK. CHOMUT.B" Fedor František ŠK UNION LOUNYC" 1685 0 soutěž
2003/2004 1 SK TOK. CHOMUT.B" Ulrych Radek ŠK DDM POST.A" 1528 1 soutěž
2003/2004 9 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" Solnař Josef TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1 soutěž
2003/2004 6 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" Fedor František ŠK UNION LOUNY B 1685 ½ soutěž
2003/2004 2 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" Zmeškal Stanislav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1650 0 soutěž
2003/2004 1 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" Slavík Ladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1475 1 soutěž