Hráč Černíček Matyáš

Černíček Matyáš

User Pic
Jméno: Černíček Matyáš
Oddíl: Šachový klub Louny z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1595
Elo mezinárodní: 1582
ID: 38628
FIDE ID: 371050
Rok narození: 2002
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2020/2021 1 ŠK Louny "E"- Postoloprty 1582 1595 Čelko Milan Slovan Jirkov "B" 1512 1560 1
2019/2020 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1573 1610 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice "C" 1923 1894 0
2019/2020 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1573 1610 Majerik Vladimír ŠK Louny "B" 1816 1825 0
2019/2020 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1607 1610 Pecka František ŠK Slovan Jirkov "A" 1983 1981 0
2019/2020 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1607 1610 Volf Michal ŠK Magic Žatec "B" 1930 1953 0
2019/2020 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 1593 Šťastný Jakub TJ Klášterec n. O. "B" 1896 1809 0
2019/2020 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1600 1593 Richter Pavel TJ Sokol Údlice "C" 1742 1743 1
2019/2020 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1600 1593 Chmelík Jiří ŠK Slovan Jirkov "A" 1964 1972 ½
2019/2020 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1585 1593 Volf Michal ŠK Magic Žatec "B" 1960 1979 0
2019/2020 11 ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1561 1610 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n/O C 1574 1607 1
2019/2020 6 ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1607 1610 Srp Josef TJ Sokol Údlice E 1509 1533 ½
2019/2020 5 ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1607 1593 Bidovský Petr ŠK Louny F - Postoloprty DDM 1612 1622 0
2019/2020 4 ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1604 1593 Protiva Miloslav ŠK Louny D 1639 1679 0
2019/2020 2 ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1600 1593 Kučera Petr Krásnodvorská Myslivna 1922 1905 0
2019/2020 1 ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1585 1593 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom B 1565 1587 1
2019/2020 3 ŠK Louny"A" 1600 1593 Kovář Ladislav ŠK Sj.Litoměřice"B" 1889 1895 0
2018/2019 11 ŠK DDM Postoloprty 1564 1555 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1822 1719 ½
2018/2019 10 ŠK DDM Postoloprty 1564 1555 Balín Daniel ŠK Spartak Ústí n.L. 1871 1826 0
2018/2019 9 ŠK DDM Postoloprty 1564 1555 Fotr Michal Desko Liberec B 1408 1361 0
2018/2019 8 ŠK DDM Postoloprty 1561 1555 Koubová Anna Marie Siesta Solution Unichess 2021 2014 0
2018/2019 7 ŠK DDM Postoloprty 1561 1555 Lhotský František Sokol Buštěhrad 1929 1943 0
2018/2019 6 ŠK DDM Postoloprty 1590 1609 Kačírek Jakub ŠK Spartak Chodov 1401 1574 0
2018/2019 5 ŠK DDM Postoloprty 1590 1609 Očenášek Jan Karlovarský šachklub Tietz 1388 1421 1
2018/2019 4 ŠK DDM Postoloprty 1674 1609 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary 1773 1824 0
2018/2019 3 ŠK DDM Postoloprty 1674 1609 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec 1507 1639 1
2018/2019 2 ŠK DDM Postoloprty 1674 1609 Pravda Kryštof ŠK Slavoj Litoměřice 1656 1604 0
2018/2019 1 ŠK DDM Postoloprty 1674 1609 Dolenský Filip ŠK Libštát 1611 1664 ½
2018/2019 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1579 1555 Volf Michal ŠK Magic Žatec "A" 1976 2011 0
2018/2019 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1570 1555 Volák Jan CHESS Most "C" 1910 1911 0
2018/2019 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1570 1555 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice "C" 1901 1896 0
2018/2019 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1561 1555 Pecka František Slovan Jirkov "A" 1974 1980 0
2018/2019 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1561 1555 Císař Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1871 1856 0
2018/2019 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1590 1609 Volf Michal ŠK Magic Žatec "A" 1975 2004 0
2018/2019 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1590 1609 Volák Jan CHESS Most "C" 1909 1894 0
2018/2019 3 ŠK DDM Postoloprty "A" 1644 1609 Kindl František TJ Sokol Údlice "C" 1855 1855 1
2018/2019 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1674 1609 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1728 1703 0
2018/2019 9 ŠK DDM Postoloprty "B" 1579 1555 Wirkner František TJ Klášterec n/O "D" 1732 1758 0
2018/2019 8 ŠK DDM Postoloprty "B" 1570 1555 Šťastný Jiří TJ Klášterec n/O "C" 1462 1481 1
2018/2019 7 ŠK DDM Postoloprty "B" 1570 1555 Havliš Dominik TJ Sokol Údlice "D" 1658 1655 ½
2018/2019 5 ŠK DDM Postoloprty "B" 1561 1555 Douša Václav ŠK Union Louny "C" 1655 1680 1
2018/2019 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1644 1609 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1782 1783 0
2018/2019 2 ŠK DDM Postoloprty "B" 1644 1609 Begy Jan ŠK Magic Žatec "B" 1790 1716 0
2018/2019 1 ŠK DDM Postoloprty "B" 1674 1609 Dubinčák Jaroslav Krásnodvorská Myslivna 1582 1580 1
2017/2018 9 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1604 1482 Šimáček Miroslav TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1513 1501 1
2017/2018 8 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1562 1482 Peroutka Šimon TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1647 1523 ½
2017/2018 7 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1562 1482 Černý Jan ŠK UNION LOUNY "D" 1431 1458 ½
2017/2018 6 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1518 1482 Pichert Miroslav ŠO TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1802 1805 1
2017/2018 5 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1518 1482 Kufel Pavol ŠK TEPLICE "C" 1785 1745 0
2017/2018 4 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1604 1482 Kopřiva Richard ŠK UNION LOUNY "C" 1539 1560 0
2017/2018 3 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1604 1482 Hrubý Václav DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1683 1704 1
2017/2018 2 ŠK DDM POSTOLOPRTY "B" 1604 1482 Hermann Miroslav KRÁSNODVORSKÁ MYSLIVNA 1548 1585 1
2017/2018 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1562 1482 Němec Václav ŠK Magic Žatec "B" 1571 1521 1
2017/2018 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1562 1482 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1625 1585 1
2017/2018 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1518 1482 Černý Jan ŠK Union Louny "B" 1465 1458 1
2017/2018 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 1482 Matušík Milan CHESS Most "C" 0 0 1
2017/2018 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 1482 Vyhnálek Jaroslav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1424 1496 1
2017/2018 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 1482 Vašíček Milan Bystřanští jezdci 1630 1634 0
2017/2018 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1492 1463 Krásný Drahomír TJ Klášterec n. O. "B" 1299 1355 1
2016/2017 8 ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1687 1699 0
2016/2017 7 ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1896 1916 1
2016/2017 6 ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1727 1724 ½
2016/2017 5 ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 Jarina Ladislav ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 0
2016/2017 4 ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1768 1790 ½
2016/2017 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 Srp Josef TJ Sokol Údlice "C" ½
2016/2017 2 ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 Kastl Daniel CHESS MOST "C" 1818 1844 0
2016/2017 1 ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 Urban Miroslav ŠK Magic Žatec "A" 1777 0
2015/2016 9 ŠK UNION Louny C 1456 1553 Hess Alexander ŠK UNION Louny-Opočno 1392 ½
2015/2016 7 ŠK UNION Louny C 1456 1553 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany B 1721 1693 0
2015/2016 6 ŠK UNION Louny C 1456 1553 Weber David TJ Sokol Údlice E 1537 1461 0
2015/2016 5 ŠK UNION Louny C 1456 1553 Kubík Emil Slovan Jirkov C 1529 1560 1
2015/2016 3 ŠK UNION Louny C 1456 1553 Soukup Miroslav TJ Sokol Litvínov- Lom C 1614 1646 0
2015/2016 1 ŠK UNION Louny C 1456 1553 Volf Michal ŠK Magic Žatec B 1707 1651 1
2015/2016 11 SK DDM Postoloprty 1456 1553 Hrubý Václav SK Stropnik Osek "A" 1674 1708 1
2015/2016 9 SK DDM Postoloprty 1456 1553 Šebl Jan CHESS Most "D" 1724 1773 0
2015/2016 8 SK DDM Postoloprty 1456 1553 Novotný Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1286 1360 1
2015/2016 7 SK DDM Postoloprty 1456 1553 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 1
2015/2016 4 SK DDM Postoloprty 1456 1553 Volf Michal SK Magic Zatec "A" 1707 1651 0
2015/2016 3 SK DDM Postoloprty 1456 1553 Svatoň Pavel Bystransti jezdci "A" 1423 1491 1
2015/2016 2 SK DDM Postoloprty 1456 1553 Jarina Ladislav SK UNION Louny "B" 1737 1733 0
2015/2016 1 SK DDM Postoloprty 1456 1553 Čelko Milan Slovan Jirkov "B" 1452 1
2015/2016 11 Union Louny 1456 1553 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 0
2015/2016 10 Union Louny 1456 1553 Mykiska Mojmír Sokol Buštěhrad B 1438 1441 0
2015/2016 9 Union Louny 1456 1553 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1856 1807 0
2015/2016 8 Union Louny 1456 1553 Simet Martin ŠK 64 Plzeň 2017 1999 0
2015/2016 7 Union Louny 1456 1553 Kunc Jan ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 0
2015/2016 6 Union Louny 1456 1553 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 0
2015/2016 5 Union Louny 1456 1553 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 0
2015/2016 4 Union Louny 1456 1553 Pospíchal Michael Slavoj Litoměřice 1699 1747 0
2015/2016 3 Union Louny 1456 1553 Srba Stanislav Spartak Chodov 1636 1614 0
2015/2016 2 Union Louny 1456 1553 Bui Tien Long Sokol Domažlice 1394 1440 1
2015/2016 1 Union Louny 1456 1553 Nechutný Michal Dynamo ZČE Plzeň 1567 1616 ½
2015/2016 3 SK Union Louny B 1456 1553 Dunda Andrej KS Steti 1182 1
2015/2016 2 SK Union Louny B 1456 1553 Šťastný Jakub TJ Klasterec nad Ohri 1384 1389 1
2015/2016 1 SK Union Louny B 1456 1553 Stehlík Filip SK Spartak Usti n.L. B 1202 ½
2014/2015 11 ŠK DDM Postoloprty 1475 1289 Ježil Pavel Sokol Údlice "B" 1768 1
2014/2015 9 ŠK DDM Postoloprty 1475 1289 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1439 1452 0
2014/2015 8 ŠK DDM Postoloprty 1475 1289 Škuthan Radek CHESS Most "E" 1307 1404 ½
2014/2015 5 ŠK DDM Postoloprty 1475 1289 Šimáček Miroslav Sokol Údlice "C" 1000 0
2014/2015 3 ŠK UNION Louny 1475 1289 Hung Do ŠK Spartak Ústí B 1396 1372 0
2014/2015 2 ŠK UNION Louny 1475 1289 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice 1574 1284 0
2014/2015 1 ŠK UNION Louny 1475 1289 Podlucký Jan ŠK Teplice B 1253 1
2014/2015 10 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "B" 1419 1
2014/2015 9 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Makariusová Ivana ŠK Union Louny - Opočno 1000 1
2014/2015 8 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Havliš Dominik Sokol Údlice "D" 1602 0
2014/2015 7 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Kolman Milan ŠK Magic Žatec "B" 1420 1
2014/2015 5 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "B" 1419 1
2014/2015 4 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Mudra Josef ŠK Union Louny - Opočno 1000 1
2014/2015 3 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Kubík Emil Sokol Údlice "D" 1620 1
2014/2015 2 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1617 1615 0
2014/2015 1 ŠK Union Louny "C" 1475 1289 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1535 1511 1
2013/2014 9 ŠK UNION Louny "C" 1250 Hess Alexander ŠK UNION Louny-Opočno 1421 1
2013/2014 8 ŠK UNION Louny "C" 1250 Barukčič Jozo ŠK DDM Postoloprty "B" 1000 ½
2013/2014 7 ŠK UNION Louny "C" 1250 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1476 0
2013/2014 6 ŠK UNION Louny "C" 1250 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1557 1607 0
2013/2014 5 ŠK UNION Louny "C" 1250 Semová Lada CHESS Most "F" 1100 1
2013/2014 4 ŠK UNION Louny "C" 1250 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1714 1738 0
2013/2014 3 ŠK UNION Louny "C" 1250 Šťastný Jiří TJ Klášterec nad Ohří "B" 1000 ½
2013/2014 2 ŠK UNION Louny "C" 1250 Janoušek Lukáš TJ Sokol Údlice "C" 1100 1
2012/2013 5 ŠK DDM Postoloprty 1250 Mašek Martin ŠK Teplice B 1250 1
2012/2013 4 ŠK DDM Postoloprty 1250 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí A 1617 1549 0
2012/2013 3 ŠK DDM Postoloprty 1250 Wolf Ondřej ŠK Spartak Ústí B 1000 1
2012/2013 2 ŠK DDM Postoloprty 1250 Janoušek Lukáš TJ Sokol Údlice B 1100 0
2012/2013 1 ŠK DDM Postoloprty 1250 Potůček Martin CHESS Most D 1100 1
2012/2013 10 ŠK DDM Postoloprty 1250 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1731 0
2012/2013 9 ŠK DDM Postoloprty 1250 Polanský Adam Luboš CHESS MOST "F" 1475 0
2012/2013 11 ŠK UNION Louny C-Opočno 1250 Havliš Dominik TJ Sokol Údlice C 1000 0
2012/2013 9 ŠK UNION Louny C-Opočno 1250 Havelka Zdeněk Slovan Jirkov C 1000 1
2011/2012 5 ŠK DDM Postoloprty 1100 Halakuc Hynek SK Teplice B 1250 ½
2011/2012 4 ŠK DDM Postoloprty 1100 Jakubjanski Tomáš KŠ Štětí 1000 1
2011/2012 3 ŠK DDM Postoloprty 1100 Brejník Gustav TJ Slavoj Litoměřice 1597 0
2011/2012 2 ŠK DDM Postoloprty 1100 Šatra Šimon CHESS Most E 1250 0
2011/2012 1 ŠK DDM Postoloprty 1100 Weber David TJ Sokol Údlice B 1250 0
2011/2012 1 ŠK DDM Postoloprty "B" 1100 Hora Filip Chess Most "E" 1307 0