Hráč Rolinková Lucie

Rolinková Lucie

User Pic
Jméno: Rolinková Lucie
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1478
Elo mezinárodní: 1706
ID: 41189
FIDE ID: 384585
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího:
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sachova akademie VSTE B 1706 1478 Flajšman Pavel SK Dvorec 1920 1849 0
2018/2019 10 Sachova akademie VSTE B 1706 1478 Vyšinský Otakar SK Revnice 0 1249 1
2018/2019 9 Sachova akademie VSTE B 1706 1478 Polák Michal SK Petrin Plzen 1832 1824 0
2018/2019 8 Sachova akademie VSTE B 1706 1478 Šeterle Matěj SK 64 Plzen 1697 1674 1
2018/2019 7 Sachova akademie VSTE B 1483 1478 Strnad Michael Klub sachistu Ricany B 1544 1698 1
2018/2019 6 Sachova akademie VSTE B 1483 1478 Mačok Martin Klub sachistu Ricany C 1550 1607 ½
2018/2019 5 Sachova akademie VSTE B 1489 1624 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1382 1338 0
2018/2019 4 Sachova akademie VSTE B 1489 1624 Štěpán Vojtěch TJ JAWA Brodce 1660 1590 0
2018/2019 3 Sachova akademie VSTE B 1618 1624 Asatryan Manvel Sachova akademie VSTE A 1677 1646 ½
2018/2019 2 Sachova akademie VSTE B 1618 1624 Měřínský Václav SACHklub Tabor 1686 1681 ½
2018/2019 1 Sachova akademie VSTE B 1618 1624 Placer Sebastian QCC Ceske Budejovice 1998 1954 0
2018/2019 10 VŠTE České Budějovice A 1639 1478 Šimeček Alexej DDM Písek B 1939 1946 1
2018/2019 8 VŠTE České Budějovice A 1559 1478 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 1923 1932 ½
2018/2019 7 VŠTE České Budějovice A 1559 1478 Bartoš Alois Sokol Tábor B 1971 1944 ½
2018/2019 6 VŠTE České Budějovice A 1483 1478 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice A 1854 1810 ½
2018/2019 4 VŠTE České Budějovice A 1489 1624 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1883 1858 ½
2018/2019 3 VŠTE České Budějovice A 1615 1624 Záluský Matěj ŠACHklub NN Písek B 1526 1517 0
2018/2019 1 VŠTE České Budějovice A 1618 1624 Žáček Jiří ČZ Strakonice B 1719 1750 ½
2018/2019 6 ŠA VŠTE České Budějovice C 1639 1478 Marek Jan ŠK Týn nad Vltavou 1773 1804 1
2018/2019 5 ŠA VŠTE České Budějovice C 1559 1478 Sýkora Ladislav TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1794 1791 ½
2018/2019 4 ŠA VŠTE České Budějovice C 1559 1478 Lenc Bohumil Spartak Soběslav A 1927 1918 1
2018/2019 3 ŠA VŠTE České Budějovice C 1559 1478 Papáček Štěpán VSK Slávia JU České Budějovice 2257 2231 0
2018/2019 1 ŠA VŠTE České Budějovice C 1483 1478 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 1581 1587 ½
2018/2019 7 ŠA VŠTE České Budějovice C 1483 1478 Vykoukal František Spartak Kaplice 1889 1878 1
2018/2019 6 ŠA VŠTE České Budějovice C 1483 1478 Papáček Štěpán VSK Slávia JU České Budějovice 2255 2231 0
2018/2019 5 ŠA VŠTE České Budějovice C 1489 1624 Nagy Ladislav QCC České Budějovice C 1905 2031 0
2018/2019 4 ŠA VŠTE České Budějovice C 1489 1624 Korostenski František SK Royal CB 2071 2054 ½
2018/2019 2 ŠA VŠTE České Budějovice C 1615 1624 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 1590 1591 ½
2018/2019 1 ŠA VŠTE České Budějovice C 1618 1624 Lener Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec B 1766 1802 0
2017/2018 3 ŠA VŠTE České Budějovice 1488 1518 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1345 1405 0
2017/2018 2 ŠA VŠTE České Budějovice 1444 1518 Hlavina Matouš ŠK Karlovy Vary 1820 1685 0
2017/2018 1 ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 Novotná Tereza Klub Šachistů Říčany 1925 1726 1764 0
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice B 1530 1518 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1790 1849 ½
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice B 1444 1518 Dundálek Jozef SK Sezimovo Ústí 1617 1607 ½
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice B 1416 1518 Podlešák Pavel Spartak Soběslav 1703 1562 ½
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice B 1416 1518 Žilavá Anežka Šachklub Tábor 1321 1352 1
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice B 1488 1518 Komenda Václav Spartak Kaplice 0 1362 1
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice B 1488 1518 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1630 1632 ½
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice B 1488 1518 Blatský Libor ČZ Strakonice C 1927 1960 0
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice B 1488 1518 Kotál Vít ČZ Strakonice D 1446 1392 0
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice B 1488 1518 Komenda Václav Spartak Kaplice 0 1362 1
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice B 1444 1518 Blatský Libor ČZ Strakonice C 1930 1960 0
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice B 1444 1518 Jiřík Radovan Royal České Budějovice 1571 1524 ½
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice B 1444 1518 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1636 1632 ½
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice B 1444 1518 Šťastný Petr VŠTE České Budějovice C 1462 1486 1
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice B 1515 1748 Kolář Ladislav DDM Písek 0 1448 1
2017/2018 8 VŠTE České Budějovice F 1444 1518 Olšan Pavel Spartak Kaplice B 0 1619 ½
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice F 1416 1518 Vaniš Josef Slávia České Budějovice 1972 1972 0
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice F 1488 1518 Šauer Pavel Royal České Budějovice B 1931 1885 1
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice F 1444 1518 Lefler Václav Spartak Kaplice C 1660 1702 0
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice F 1444 1518 Pražák Daniel VŠTE České Budějovice E 1308 1404 1
2017/2018 7 ŠA VŠTE České Budějovice 1488 1518 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1345 1405 0
2017/2018 6 ŠA VŠTE České Budějovice 1488 1518 Finěk Václav Desko Liberec 1517 1556 0
2017/2018 5 ŠA VŠTE České Budějovice 1444 1518 Novotná Tereza Klub Šachistů Říčany 1925 1734 1770 0
2017/2018 4 ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1700 1745 0
2017/2018 3 ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 Hlavina Matouš ŠK Karlovy Vary 1780 1819 0
2017/2018 2 ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1638 1651 0
2017/2018 1 ŠA VŠTE České Budějovice 1515 1748 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 1950 1979 0
2017/2018 11 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1530 1518 Otruba Marek Klub sachistu Ricany 1925 1972 1951 0
2017/2018 7 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1488 1518 Flek Vladislav TJ Pankrac B 1932 1937 0
2017/2018 4 Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1444 1518 Mazánek David Eurovia Praha 1902 1897 0
2016/2017 5 ŠA VŠTE Č. Budějovice 1162 1307 Frčka Bohumír Spartak Kaplice 1677 1580 0
2016/2017 4 ŠA VŠTE Č. Budějovice 1162 1307 Hajtingr Oldřich Šachklub Písek B 1591 0
2016/2017 1 ŠA VŠTE Č. Budějovice 1162 1307 Hnilo Petr ČZ Strakonice C 1000 0
2016/2017 9 Hraničář Horní Stropnice B 1162 1307 Vaniš Josef Slávia České Budějovice 2027 2027 0
2016/2017 8 Hraničář Horní Stropnice B 1162 1307 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice B 1525 1
2016/2017 7 Hraničář Horní Stropnice B 1162 1307 Liška František Traxler Veselí n.Lužn. B 1373 1
2016/2017 6 Hraničář Horní Stropnice B 1162 1307 Hejda Ondřej ŠA VŠTE Č. Budějovice B 1
2016/2017 5 Hraničář Horní Stropnice B 1162 1307 Pávek Jan Hraničář Horní Stropnice C 1100 1
2016/2017 4 Hraničář Horní Stropnice B 1162 1307 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 1556 1
2016/2017 3 Hraničář Horní Stropnice B 1162 1307 Laštovička Radek Spartak Kaplice C 1000 1
2016/2017 2 Hraničář Horní Stropnice B 1162 1307 Slabý Martin Spartak Soběslav B 1000 1
2016/2017 7 ŠA VŠTE Č. Budějovice 1162 1307 Petkov Andon Spartak Soběslav 1818 1780 0
2016/2017 6 ŠA VŠTE Č. Budějovice 1162 1307 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 ½
2015/2016 8 Hraničář H. Stropnice C 1162 1307 Asatryan Manvel QCC Č.Budějovice E 1396 0
2015/2016 6 Hraničář H. Stropnice C 1162 1307 Kapoun Karel Spartak Počátky 1589 1
2015/2016 5 Hraničář H. Stropnice C 1162 1307 Olšan Pavel Spartak Kaplice B 1619 0
2015/2016 3 Hraničář H. Stropnice C 1162 1307 Nováková Blanka QCC Č.Budějovice D 1731 0
2015/2016 2 Hraničář H. Stropnice C 1162 1307 Nestával Prokop Traxler Veselí n.Lužn. B 1238 1
2015/2016 1 Hraničář H. Stropnice C 1162 1307 Rolinek Dominik Hraničář H. Stropnice B 1651 1703 0
2015/2016 11 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Havelka František ŠK Řevnice 1371 1423 1
2015/2016 10 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Lukeš Martin SK OAZA Praha B 1402 1411 1
2015/2016 9 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Strnadová Monika KŠ Říčany 1925 B 1083 1
2015/2016 8 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Mačok Martin KŠ Říčany 1925 C 1232 1
2015/2016 7 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Škaryd Tomáš Jiskra Humpolec 1112 1094 1
2015/2016 6 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Kokrda Stanislav ŠK Světlá nad Sázavou 1440 1568 1
2015/2016 5 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Kořenová Magdaléna Bohemians Praha A 1400 1404 0
2015/2016 4 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Slavíček Šimon Bohemians Praha B 1235 1
2015/2016 3 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Smetana Lukáš TJ Spartak Vlašim B 1198 1
2015/2016 2 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Švanda Petr Šachklub Tábor A 1331 1355 0
2015/2016 1 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Růžičková Aneta Šachklub Tábor B 1256 1256 1
2015/2016 7 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Kaňka Matěj QCC Č.Budějovice B 1638 1652 0
2015/2016 2 Hraničář Horní Stropnice 1162 1307 Šťastný Vratislav ŠSRH Bechyně 1941 1890 0
2014/2015 5 Hraničář Horní Stropnice 1254 Liška František Traxler Veselí n.Lužn. 1332 0
2014/2015 4 Hraničář Horní Stropnice 1254 Lenger Adam Spartak Sezimovo Ústí 1406 1
2014/2015 2 Hraničář Horní Stropnice 1254 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1000 0
2014/2015 2 Hraničář Horní Stropnice 1254 Kaňka Matěj QCC České Budějovice D 1566 1546 0
2014/2015 11 Hraničář H. Stropnice B 1254 Dušek Vladimír VSK Slávia PF JU Č. Budějovice 1260 1
2014/2015 10 Hraničář H. Stropnice B 1254 Němec Ludvík QCC ČB F 1462 0
2014/2015 9 Hraničář H. Stropnice B 1254 Motejzík Jaroslav QCC ČB E 1559 1548 0
2014/2015 8 Hraničář H. Stropnice B 1254 Malík Karel Sokol Čkyně 1630 1
2014/2015 7 Hraničář H. Stropnice B 1254 Šťastná Martina QCC ČB I 1244 0
2014/2015 6 Hraničář H. Stropnice B 1254 Pavlíček Adam QCC ČB H 1443 0
2014/2015 5 Hraničář H. Stropnice B 1254 Hubený Jan Vltavín Besednice 1523 1
2014/2015 3 Hraničář H. Stropnice B 1254 Erban Jiří Tatran Prachatice B 1709 0
2014/2015 2 Hraničář H. Stropnice B 1254 Kypta Ladislav Spartak Kaplice B 1491 1
2014/2015 1 Hraničář H. Stropnice B 1254 Tomek Miloslav Sokol Ledenice 1000 0
2014/2015 11 Hraničář Horní Stropnice 1254 Havelka František ŠK Řevnice 1427 1504 0
2014/2015 9 Hraničář Horní Stropnice 1254 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha B 1305 0
2014/2015 8 Hraničář Horní Stropnice 1254 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim B 1500 0
2014/2015 7 Hraničář Horní Stropnice 1254 Klubal Jiří Jiskra Humpolec 1504 1524 ½
2014/2015 6 Hraničář Horní Stropnice 1254 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1311 1
2014/2015 5 Hraničář Horní Stropnice 1254 Vilímová Julie KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 0
2014/2015 4 Hraničář Horní Stropnice 1254 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 B 1304 0
2014/2015 3 Hraničář Horní Stropnice 1254 Kučera David Gambit Jihlava 1000 1
2014/2015 2 Hraničář Horní Stropnice 1254 Vlach Daniel Šachklub Tábor A 1515 1523 0
2014/2015 1 Hraničář Horní Stropnice 1254 Fuciman Ondřej Šachklub Tábor B 1248 ½
2013/2014 9 Hraničář Horní Stropnice 1100 Lomský Radek Royal B 1784 1769 0
2013/2014 8 Hraničář Horní Stropnice 1100 Jesenič Martin QCC České Budějovice E 1100 1
2013/2014 7 Hraničář Horní Stropnice 1100 Plza Ladislav Vltavín Besednice 1327 ½
2013/2014 6 Hraničář Horní Stropnice 1100 Komenda Václav Spartak Kaplice B 1395 0
2013/2014 4 Hraničář Horní Stropnice 1100 Šťastný Zdeněk QCC České Budějovice D 1100 1
2013/2014 3 Hraničář Horní Stropnice 1100 Kolář Jan Šachklub České Budějovice 1250 1
2013/2014 2 Hraničář Horní Stropnice 1100 Puffer Jan QCC České Budějovice F 1509 0
2013/2014 1 Hraničář Horní Stropnice 1100 Míka Kryštof Sokol Ledenice 1250 1