Hráč Carlsson Pontus

Carlsson Pontus

User Pic
Jméno: Carlsson Pontus
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2473
ID: 41957
FIDE ID: 1705814
Rok narození: 1956
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 5 ŠK Dopravní podnik Praha 2468 0 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2460 0 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Dopravní podnik Praha 2442 0 Kraus Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2467 2462 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Dopravní podnik Praha 2442 0 Shevchenko Kirill GASCO Pardubice 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Dopravní podnik Praha 2442 0 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2423 2406 1 soutěž
2018/2019 11 SK Dopravni podnik Praha 2442 0 Bednář Marcel SK Mesta Lysa nad Labem 2230 2266 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Dopravni podnik Praha 2442 0 Štoček Jiří TJ Sakal Kozolupy 2588 2578 0 soutěž
2018/2019 7 SK Dopravni podnik Praha 2442 0 Rašík Vítězslav TJ Neratovice 2456 2457 0 soutěž
2018/2019 6 SK Dopravni podnik Praha 2442 0 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov B 2454 2439 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Dopravni podnik Praha 2443 0 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2390 2370 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Dopravni podnik Praha 2450 0 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2423 2417 0 soutěž
2017/2018 7 SK Dopravni podnik Praha 2450 0 Priehoda Vítězslav SK JOLY Lysa nad Labem C 2350 2349 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Dopravni podnik Praha 2450 0 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2451 2443 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Dopravni podnik Praha 2450 0 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2424 2411 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Dopravni podnik Praha 2443 0 Bernášek Jan Bartos Unichess 2480 2463 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Dopravni podnik Praha 2428 Votava Jan 2222 SK Polabiny B 2512 2519 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha 2443 0 Palek Miroslav Sokol Domažlice 2151 0 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha 2450 0 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2362 2344 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha 2450 0 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2452 2428 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha 2443 0 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2172 2177 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha 2443 0 Čáp Adam ŠK Kladno 2227 2201 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha 2443 0 Constantinou Peter TJ Praha - Pankrác B 2268 0 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Karásek Lukáš ŠK Světlá nad Sázavou 2201 2196 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2123 2118 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 2313 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice 2268 2260 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Borkovec Milan Sokol Tábor 2226 2199 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Constantinou Peter TJ Pankrác B 2288 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2193 2182 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 1 soutěž
2013/2014 10 AD Mahrla 2499 Oral Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2528 2530 0 soutěž
2013/2014 9 AD Mahrla 2499 Neuman Petr ŠK AD Jičín 2497 2496 ½ soutěž
2013/2014 8 AD Mahrla 2499 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2358 2395 1 soutěž
2013/2014 7 AD Mahrla 2499 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2534 2527 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2499 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2716 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2499 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2545 2578 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2499 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2641 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2499 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2499 Miton Kamil Labortech Ostrava 2597 2616 ½ soutěž