Hráč Kouba Václav

Kouba Václav

User Pic
Jméno: Kouba Václav
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1810
Elo mezinárodní: 1795
ID: 18623
FIDE ID: 346233
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 DDM Třebechovice p.O. 1784 1796 Kučera Daniel Spartak Vrchlabí 1822 1832 1
2017/2018 9 DDM Třebechovice p.O. 1775 1796 Kubeček Stanislav TJ Hronov 1726 1660 1
2015/2016 11 DDM Třebechovice pod Orebem 1781 1793 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř A 1854 1832 ½
2015/2016 6 DDM Třebechovice pod Orebem 1781 1793 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem A 1789 1783 ½
2015/2016 3 DDM Třebechovice pod Orebem 1781 1793 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice A 1930 1969 ½
2015/2016 1 DDM Třebechovice pod Orebem 1781 1793 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2076 2106 0
2014/2015 11 DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 0
2014/2015 10 DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1976 1985 0
2014/2015 9 DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1850 1841 ½
2014/2015 8 DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1918 1250 ½
2014/2015 2 DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 Procházka Jan TJ Hronov 1818 ½
2014/2015 1 DDM Třebechovice p. O. 1791 1801 Kopička Karel Sněžka TJ Náchod 2092 2092 0
2013/2014 11 DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 1
2013/2014 9 DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2026 2086 0
2013/2014 8 DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 Chalupecký Vladimír ŠK Lípa B 1990 1991 ½
2013/2014 4 DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 Kubec Jiří NIKI TJ Náchod B 1705 1810 0
2013/2014 3 DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 Najman Jan ŠK Sobotka 2009, o.s. 1881 1906 0
2013/2014 2 DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2041 2059 0
2013/2014 1 DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 Vochozka Jindřich TJ Jiskra Jaroměř B 1771 1797 ½
2012/2013 11 DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1932 1911 0
2012/2013 9 DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1822 1831 0
2012/2013 8 DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1859 1831 0
2012/2013 6 DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 Najman Jan ŠK Sobotka 1908 1949 ½
2012/2013 4 DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1856 1
2012/2013 2 DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1823 1846 0
2012/2013 1 DDM Třebechovice p.O. 1828 1836 Němec Otakar ŠK Lípa B 1828 1815 ½
2012/2013 9 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1828 1836 Žižka Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 ½
2012/2013 4 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1828 1836 Vizibla Roman TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1963 0
2012/2013 1 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1828 1836 Novák Luděk ŠK LÍPA C 1961 1962 0
2011/2012 11 TŘEBECHOVICE B 1849 1853 Kožúšek Daniel KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 0
2011/2012 10 TŘEBECHOVICE B 1849 1853 Vizibla Roman SPARTAK RYCHNOV A 1950 ½
2011/2012 7 TŘEBECHOVICE B 1849 1853 Vrňata Jiří ČESKÁ SKALICE A 2094 2084 0
2011/2012 3 TŘEBECHOVICE B 1849 1853 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1955 1906 ½
2011/2012 10 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2034 2034 0
2011/2012 9 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Krejčová Kateřina TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 0
2011/2012 8 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Dzieczkaniec Piotr Slovan Broumov 1972 0
2011/2012 7 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2094 2084 1
2011/2012 6 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 ½
2011/2012 5 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 0
2011/2012 4 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Pyka Roman TJ Hronov 2117 2075 0
2011/2012 3 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1948 1955 0
2011/2012 2 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. Kněžnou B 2073 2049 0
2011/2012 1 DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 1987 2011 0
2010/2011 11 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Michel Ladislav TJ Hronov B 1908 1
2010/2011 10 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1781 0
2010/2011 9 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Kulhánek František Slovan Broumov B 1527 1
2010/2011 8 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1787 ½
2010/2011 7 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 ½
2010/2011 6 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1739 1
2010/2011 5 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1879 0
2010/2011 4 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa D 1800 ½
2010/2011 3 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1825 ½
2010/2011 2 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 ½
2010/2011 1 DDM Třebechovice p.Or. 1822 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř B 1752 1
2010/2011 11 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2079 ½
2010/2011 10 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice B 1740 ½
2010/2011 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové 1729 1
2010/2011 8 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa A 2136 ½
2010/2011 7 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod 1927 ½
2010/2011 6 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n. Labem 1919 ½
2010/2011 5 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1915 1
2010/2011 2 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1835 0
2009/2010 7 DDM Třebechovice p. O. 1834 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1976 ½
2009/2010 6 DDM Třebechovice p. O. 1834 Musil Stanislav DDM Kostelec n.O. 1727 1
2009/2010 5 DDM Třebechovice p. O. 1834 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1844 0
2009/2010 3 DDM Třebechovice p. O. 1834 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1494 1
2009/2010 1 DDM Třebechovice p. O. 1834 Horniaková Dagmar Niki TJ Náchod C 1905 1
2009/2010 7 Panda Veolia ARTCO RnK B 1834 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1902 1
2009/2010 4 Panda Veolia ARTCO RnK B 1834 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2068 0
2009/2010 1 Panda Veolia ARTCO RnK B 1834 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1856 0
2008/2009 7 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1956 0
2008/2009 6 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Vala Filip Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2057 0
2008/2009 5 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Gabriel Adam SK Boršice 2000 0
2008/2009 4 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Karlík Ondřej ŠK Zlín 1905 0
2008/2009 3 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1928 1
2008/2009 2 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 ½
2008/2009 1 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Nguyen Martin Biomedica Říčany 1858 ½
2008/2009 7 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½
2008/2009 6 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1928 1
2008/2009 5 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 0
2008/2009 4 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 0
2008/2009 3 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 ½
2008/2009 2 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Nguyen Martin Biomedica Říčany 1858 ½
2008/2009 1 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1744 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 0
2008/2009 9 DDM Třebechovice 1744 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice A 1806 0
2008/2009 4 DDM Třebechovice 1744 Benešová Karina DDM Kostelec n. Orl. A 1554 ½
2008/2009 3 DDM Třebechovice 1744 Brát Libor Sokol Červený Kostelec A 1534 1
2007/2008 11 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec "A" 1995 ½
2007/2008 10 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1650 1
2007/2008 9 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Bradáč Daniel TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1515 0
2007/2008 8 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2019 0
2007/2008 6 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec "B" 1711 1
2007/2008 5 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Gregor Jiří M-Team Jiskra Jaroměř 1250 0
2007/2008 4 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Marek Michal TJ Lanškroun 1622 1
2007/2008 3 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Růžička Filip 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 ½
2007/2008 2 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Bednář Marcel SK Žamberk 2063 0
2007/2008 1 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Sabolová Gabriela ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 0
2007/2008 11 DDM Třebechovice n. Or. A 1250 Novák Pavel TJ Hronov B 1624 1
2007/2008 8 DDM Třebechovice n. Or. A 1250 Augusta Jan Sokol Vrchoviny A 1574 0
2007/2008 7 DDM Třebechovice n. Or. A 1250 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř B 1602 1
2007/2008 6 DDM Třebechovice n. Or. A 1250 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1853 1
2006/2007 11 DDM Třebechovice Hartman Vítek Panda Rychnov B 1
2006/2007 10 DDM Třebechovice Sršeň Tomáš Panda Rychnov C 1
2006/2007 7 DDM Třebechovice Koblása Petr Panda Rychnov D 1
2006/2007 6 DDM Třebechovice Kačaras Tomáš DDM Týniště 1
2006/2007 3 DDM Třebechovice Freisleben Jakub Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 2 DDM Třebechovice Žiga Vít Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 1 DDM Třebechovice Machek Jan Lázně Bělohrad A 1