Hráč Prášek Ladislav

Prášek Ladislav

User Pic
Jméno: Prášek Ladislav
Oddíl: TJ Slovan Ivančice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1444
Elo mezinárodní: 0
ID: 3867
FIDE ID: 0
Rok narození: 1935
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 TJ Slovan Ivančice 0 1444 Sojka Oldřich ŠK Střelice 1415 1461 0 soutěž
2021/2022 1 TJ Slovan Ivančice "B" 0 1444 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 0 1714 1 soutěž
2020/2021 1 TJ Slovan Ivančice "B" 0 1434 Hronek Ondřej ŠK Kuřim "E" 1370 1577 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Slovan Ivančice 0 1460 Dufek Martin VSK Universita Brno B 1809 1728 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Slovan Ivančice 0 1460 Král Zdeněk ŠK GPOA Znojmo 0 1543 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Slovan Ivančice 0 1460 Brož Jan ŠK Duras BVK C 1372 1544 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Slovan Ivančice 0 1460 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1710 1651 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Slovan Ivančice B 0 1460 Strnad Vladimír ŠK Lokomotiva Brno E 1356 1406 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Slovan Ivančice B 0 1460 Porč Pavel ŠK Střelice B 1652 1601 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Slovan Ivančice B 0 1460 Prokop Martin ŠK Kuřim D 1551 1589 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Slovan Ivančice B 0 1460 Laštovička František ŠK Kuřim K 1831 1654 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Slovan Ivančice B 0 1460 Hronek Ondřej ŠK Kuřim E 1253 1437 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Slovan Ivančice B 0 1460 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov B 0 1533 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Slovan Ivančice B 0 1460 Karber Jan Šachy Zastávka 0 1561 0 soutěž
2018/2019 11 Slovan Ivančice B 0 1503 Plašil Lubomír ŠK Tišnov A 1876 1792 ½ soutěž
2018/2019 10 Slovan Ivančice B 0 1503 Adler Lubomír ŠK Kuřim K 0 1362 0 soutěž
2018/2019 9 Slovan Ivančice B 0 1503 Hronek Ondřej ŠK Kuřim F 1253 1414 0 soutěž
2018/2019 8 Slovan Ivančice B 0 1503 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno F 1602 1553 0 soutěž
2018/2019 7 Slovan Ivančice B 0 1503 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno E 1208 1352 1 soutěž
2018/2019 6 Slovan Ivančice B 0 1503 Matějů Roman ŠK Kuřim E 1251 1270 1 soutěž
2018/2019 5 Slovan Ivančice B 0 1503 Žaža David Šachy Zastávka B 1148 1135 1 soutěž
2018/2019 4 Slovan Ivančice B 0 1503 Šudák Vít ŠK Tišnov B 0 1445 ½ soutěž
2018/2019 2 Slovan Ivančice B 0 1503 Hotař Petr ŠK Střelice B 1583 1591 0 soutěž
2018/2019 1 Slovan Ivančice B 0 1503 Klapal Rudolf Šachy Zastávka A 0 1594 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Slovan Ivančice 0 1503 Turza Pavel Moravská Slavia Brno C 1775 1775 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Slovan Ivančice 0 1503 Ševčík Pavel ŠK Kuřim D 1004 1124 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Slovan Ivančice 0 1503 Peška Jan ŠK Střelice 0 1639 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Slovan Ivančice 0 1503 Kureš Miroslav ŠK Lokomotiva Brno C 1568 1596 0 soutěž
2017/2018 9 Šachy Zastávka "B" 0 1466 Pospíšil Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1250 ½ soutěž
2017/2018 8 Šachy Zastávka "B" 0 1466 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1511 1495 ½ soutěž
2017/2018 7 Šachy Zastávka "B" 0 1466 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1354 1 soutěž
2017/2018 5 Šachy Zastávka "B" 0 1466 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "K" 0 1335 1 soutěž
2017/2018 4 Šachy Zastávka "B" 0 1466 Ševčík Pavel ŠK Kuřim "E 0 1136 1 soutěž
2017/2018 3 Šachy Zastávka "B" 0 1466 Boček Adam ŠK Kuřim "D" 1267 1265 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Slovan Ivančice 0 1466 Dolejš Radek ŠK Břežany 0 1486 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Slovan Ivančice 0 1466 Snášel Michal ŠK Kuřim "B" 1676 1699 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Střelice B 1571 Blata František Jezdci Jundrov C 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 Wehrenberg Petr Šachy Zastávka "A" 1573 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 Kureš Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "J" 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 Matula Jakub ŠK Kuřim "E" 1030 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 Motl Václav Šachy Zastávka "B" 1100 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 Polák Zdeněk ŠK Sokol Tišnov "B" 1501 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 Němec Jakub ŠK Kuřim "D" 1568 1596 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 Slezák Jan ŠK Kuřim "C" 1693 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Slovan Ivančice "B" 1571 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Slovan Ivančice "B" 1571 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 1302 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Slovan Ivančice "B" 1571 Žaža David Šachy Zastávka "B" 1000 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Slovan Ivančice "B" 1571 Majer Jiří ŠK Kuřim "F" 2192 2166 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Slovan Ivančice "B" 1571 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1792 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Slovan Ivančice "B" 1571 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 2051 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Slovan Ivančice "B" 1571 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1542 1565 0 soutěž
2014/2015 7 Lokomotiva J 1612 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1888 0 soutěž
2014/2015 6 Lokomotiva J 1612 Baťa Jiří Lokomotiva H 1589 1628 0 soutěž
2014/2015 4 Lokomotiva J 1612 Petlan Michael DM Klášterského B 1728 ½ soutěž
2014/2015 3 Lokomotiva J 1612 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1506 1721 0 soutěž
2014/2015 2 Lokomotiva J 1612 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1695 1691 0 soutěž
2014/2015 1 Lokomotiva J 1612 Šloufová Kateřina Jezdci Jundrov C 1688 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Tetčice B 1612 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno B 1695 1691 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Tetčice B 1612 Mizera Petr ŠK Lokomotiva Brno E 1274 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Tetčice B 1612 Havel Vojtěch TJ Znojmo A 1945 1918 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Tetčice B 1612 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1752 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Tetčice B 1612 Karber Jan Šachy Zastávka 1617 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Tetčice B 1612 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno G 1671 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Tetčice B 1612 Schneider Michal TJ Znojmo B 1819 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Tetčice B 1612 Horák Karel ŠK Střelice A 1675 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Tetčice B 1612 Otruba Martin ŠK Sebranci RH 1609 0 soutěž
2014/2015 7 Lokomotiva J 1612 Coufal Karel DM Klášterského A 1401 1 soutěž
2014/2015 6 Lokomotiva J 1612 Šloufová Kateřina Jezdci Jundrov C 1688 0 soutěž
2014/2015 5 Lokomotiva J 1612 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1695 1691 0 soutěž
2014/2015 4 Lokomotiva J 1612 Burýšek Petr ŠK 64 B 1781 0 soutěž
2014/2015 3 Lokomotiva J 1612 Šťastná Vladimíra Vinohrady B 1285 0 soutěž
2014/2015 2 Lokomotiva J 1612 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1506 1721 0 soutěž
2013/2014 13 Lokomotiva J 1612 Martirosyan Ara ŠK Duras BVK E 1627 1618 ½ soutěž
2013/2014 12 Lokomotiva J 1612 Krystl Jaromír ŠK Vinohrady B 1818 0 soutěž
2013/2014 11 Lokomotiva J 1612 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1807 0 soutěž
2013/2014 10 Lokomotiva J 1612 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1705 ½ soutěž
2013/2014 8 Lokomotiva J 1612 Brauner Radek Vojenská akademie 1781 1 soutěž
2013/2014 7 Lokomotiva J 1612 Bravenec Karel DM Klášterského 1000 1 soutěž
2013/2014 5 Lokomotiva J 1612 Krajíček Filip Lokomotiva I 1615 0 soutěž
2013/2014 4 Lokomotiva J 1612 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1781 0 soutěž
2013/2014 3 Lokomotiva J 1612 Kašpárek Ondřej Lokomotiva G 1841 0 soutěž
2013/2014 1 Lokomotiva J 1612 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1937 1822 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Tetčice "B" 1612 Maršálek Bohumil Moravská Slavia Brno "B" 1727 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Tetčice "B" 1612 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "D" 1542 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Tetčice "B" 1612 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov 1958 1946 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Tetčice "B" 1612 Adler Lubomír ŠK Kuřim "C" 1435 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Tetčice "B" 1612 Štencel Václav ŠK Lokomotiva Brno "E" 1869 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Tetčice "B" 1612 Pokorný Radovan ŠK Střelice "A" 1766 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Tetčice "B" 1612 Zuziak Petr ŠK Duras Královo Pole "D" 1726 1851 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva K 1609 Hlavinka Zdeněk ŠK Vinohrady B 1951 1867 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva K 1609 Smutný Vladimír DM Klášterského 1617 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva K 1609 Stanka Miroslav ŠK Duras BVK E 1883 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva K 1609 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva H 1798 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva K 1609 Koukolík Antonín ŠK Lokomotiva J 1778 1761 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva K 1609 Kepák Libor Moravská Slávia C 1831 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva K 1609 Slámečka Karel ŠK Lokomotiva I 1882 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Tetčice B 1609 Mazanec Karel Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Tetčice B 1609 Peška Jan Sokol Střelice A 1706 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Tetčice B 1609 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim C 1399 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Tetčice B 1609 Hloušek Milan Šachový klub Lokomotiva Brno E 1537 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Tetčice B 1609 Klapal Rudolf TJ Čechie Zastávka 1669 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Tetčice B 1609 TJ Slovan Ivančice 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Tetčice "B" 1618 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Tetčice "B" 1618 Hrdlička Vladan Sokol Střelice "C" 1000 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Tetčice "B" 1618 Svoboda Filip ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1293 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Tetčice "B" 1618 Dumek Aleš TJ Sokol Zastávka 1100 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Tetčice "B" 1618 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1629 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Tetčice "B" 1618 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1333 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Tetčice "B" 1618 Mrkos Jaroslav ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1400 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Tetčice "B" 1618 Továrek Antonín TJ Sokol Vranovice 1769 0 soutěž
2011/2012 11 Lokomotiva Brno K 1618 Havlík Jiří Duras BVK Brno E 1818 0 soutěž
2011/2012 10 Lokomotiva Brno K 1618 Šebek Jan Univerzita Brno 1815 0 soutěž
2011/2012 9 Lokomotiva Brno K 1618 Žitný Petr Vojenská akademie 1949 ½ soutěž
2011/2012 8 Lokomotiva Brno K 1618 Zamazal Milan SK 64 Brno C 1867 0 soutěž
2011/2012 7 Lokomotiva Brno K 1618 Kepák Libor Moravská Slávia C 1833 ½ soutěž
2011/2012 6 Lokomotiva Brno K 1618 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1829 0 soutěž
2011/2012 5 Lokomotiva Brno K 1618 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1982 1991 ½ soutěž
2011/2012 4 Lokomotiva Brno K 1618 Coufal Karel DM Kláterského 1390 1 soutěž
2011/2012 3 Lokomotiva Brno K 1618 Vitula Jan Lokomotiva Brno J 1941 0 soutěž
2011/2012 2 Lokomotiva Brno K 1618 Řehák Lukáš Lokomotiva Brno I 1932 1934 0 soutěž
2011/2012 1 Lokomotiva Brno K 1618 Vachek Jiří Lokomotiva Brno H 1896 1852 0 soutěž
2010/2011 3 Lokomotiva Brno J 1580 Vokřínek Petr Lokomotiva Brno I 1779 1 soutěž
2010/2011 1 Lokomotiva Brno J 1580 Sapák Radoslav ŠK Bystrc Oilers B 1667 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Tetčice "B" 1580 Baxa David Sokol Tišnov "B" 1100 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Tetčice "B" 1580 Ptáček Patrik Sokol Střelice "C" 1000 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Tetčice "B" 1580 Sýkorová Soňa Sokol Zastávka 1000 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Tetčice "B" 1580 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Tetčice "B" 1580 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice B 1100 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Tetčice "B" 1580 Smíšek Radovan ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1450 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Tetčice "B" 1580 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1406 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Tetčice "B" 1580 Zich Jan Sokol Vranovice 1268 1 soutěž
2009/2010 11 Lokomotiva J 1608 Fabík Jan Sebastin Vinohrady B 1365 1 soutěž
2009/2010 10 Lokomotiva J 1608 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1746 0 soutěž
2009/2010 9 Lokomotiva J 1608 Štolba Josef ŠK 64 C 1672 ½ soutěž
2009/2010 7 Lokomotiva J 1608 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1780 0 soutěž
2009/2010 6 Lokomotiva J 1608 Zuziak Petr Duras BVK F 1250 0 soutěž
2009/2010 5 Lokomotiva J 1608 Beer František Vojenská akademie 1823 0 soutěž
2009/2010 4 Lokomotiva J 1608 Effenberger Adam Lokomotiva I 1596 1 soutěž
2009/2010 2 Lokomotiva J 1608 Polák Zdeněk Lokomotiva K 1591 0 soutěž
2009/2010 1 Lokomotiva J 1608 Pelikán Karel Duras BVK E 1766 ½ soutěž
2009/2010 5 SK Tetcice B 1608 Šudák Vít SK Sokol Tisnov B 1000 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Tetcice B 1608 Tancerová Marie Sokol Vranovice 1282 1 soutěž
2009/2010 3 SK Tetcice B 1608 Urbanec Vladimír Sokol Strelice B 1550 1 soutěž
2009/2010 2 SK Tetcice B 1608 Šulc Michal TJ Slovan Ivancice B 1425 0 soutěž
2009/2010 1 SK Tetcice B 1608 Novotný Dalibor SK KME-DDM Kurim D 1389 1 soutěž
2008/2009 3 Bydo Zakřany B 1604 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1 soutěž
2008/2009 10 Lokomotiva J 1604 Rumian Karel Moravská Slávia D 1697 ½ soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva J 1604 Beer František Vojenská akademie 1857 0 soutěž
2008/2009 8 Lokomotiva J 1604 Řezník Miloslav Vinohrady B 1666 ½ soutěž
2008/2009 4 Lokomotiva J 1604 Hladký Milan Lokomotiva I 1636 0 soutěž
2008/2009 3 Lokomotiva J 1604 Mazanec Karel Lokomotiva H 1751 0 soutěž
2008/2009 2 Lokomotiva J 1604 Strnad Radek Duras BVK E 1645 0 soutěž
2008/2009 1 Lokomotiva J 1604 Smolka Bohumír Lokomotiva K 1532 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 Bednařík Radomír ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 1831 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 Otruba Martin ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1642 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 Petlák Josef SPgŠ+G ZNOJMO B 1620 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 Mucha Jiří TJ HODONICE A 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 Kostrhoun Petr TJ ZNOJMO B 1551 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 Varga Marian VINOHRADY BRNO A 1664 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 ŠK 64 BRNO B 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1623 Fojt Leoš ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1785 1 soutěž
2007/2008 11 Lokomotiva Brno J 1623 Kacálek Tomáš Petria-Průkopník B 1677 0 soutěž
2007/2008 10 Lokomotiva Brno J 1623 Prokeš Karel Vojenská akademie 1748 0 soutěž
2007/2008 9 Lokomotiva Brno J 1623 Řezník Miloslav Vinohrady Brno B 1702 1 soutěž
2007/2008 8 Lokomotiva Brno J 1623 Havlík Jiří Duras BVK Brno E 1819 ½ soutěž
2007/2008 7 Lokomotiva Brno J 1623 Strnad Ondřej Duras BVK Brno F 1571 0 soutěž
2007/2008 6 Lokomotiva Brno J 1623 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1724 0 soutěž
2007/2008 5 Lokomotiva Brno J 1623 Holemář Kamil Moravská Slávia C 1802 0 soutěž
2007/2008 4 Lokomotiva Brno J 1623 Kleiber Karel Univerzita Brno 1495 1 soutěž
2007/2008 3 Lokomotiva Brno J 1623 Češek Liboslav Lokomotiva Brno H 1924 ½ soutěž
2007/2008 2 Lokomotiva Brno J 1623 Platovský Jiří ŠK 64 Brno C 1804 0 soutěž
2007/2008 1 Lokomotiva Brno J 1623 Prokop Petr Lokomotiva Brno I 1599 1 soutěž
2006/2007 11 Lokomotiva J 1595 Tůma Ludvík Moravská Slávia D 1689 1 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva J 1595 Hradil Josef Moravská Slávia C 1605 ½ soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva J 1595 Duras E 1 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva J 1595 Černohlávek Jaroslav ŠK 64 C 1615 ½ soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva J 1595 Průkopník B 1 soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva J 1595 Trnka Pavel Lokomotiva I 1649 1 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva J 1595 Vorel David Lokomotiva K 1324 1 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva J 1595 Strnad Jiří Lokomotiva H 1680 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Bydo Zakřany "B" 1595 Waischorn Aleš ŠK Sokol Tišnov "B" 1100 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Bydo Zakřany "B" 1595 Horák Pavel Sokol Střelice "B" 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Bydo Zakřany "B" 1595 Snasel Michal ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Bydo Zakřany "B" 1595 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Bydo Zakřany "B" 1595 Šon Jakub ŠK Tetčice "B" 1100 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK 64 D 1593 Kleiber Karel Duras BVK G 1513 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK 64 D 1593 Vojenská akademie 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK 64 D 1593 Mazanec Jan Lokomotiva H 1627 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK 64 D 1593 Petlan Michael Lokomotiva I 1458 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK 64 D 1593 Polák Zdeněk Lokomotiva J 1100 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK 64 D 1593 Vorel David Lokomotiva K 1000 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK 64 D 1593 Schindler Edmund Průkopník B 1535 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK 64 D 1593 Dittrich Jiří Moravská Slávia C 1740 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK 64 D 1593 Lakota Ivo ŠK 64 C 1545 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Bydo Zakřany "B" 1593 Horák Miloš Sokol Střelice "B" 1643 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Bydo Zakřany "B" 1593 Vaculka Lubomír Sokol Vranovice "B" 1643 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Bydo Zakřany "B" 1593 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1655 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Bydo Zakřany "B" 1593 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1395 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Bydo Zakřany "B" 1593 Lapuníková Markéta ŠK Lokomotiva Brno "L" 1369 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Bydo Zakřany "B" 1593 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Bydo Zakřany "B" 1593 Novotný Jakub ŠK Tetčice "B" 1100 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1608 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1639 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1608 Peška Jan Sokol Střelice B"" 1652 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1608 Heger Miroslav ŠK Tetčice B"" 1715 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1608 Sadílek Petr ŠKKME-DDM KuřimC"" 1376 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1608 Skála Miroslav Orel Ořechov B"" 1568 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1608 Kahoun Oldřich ŠK Židlochovice 1664 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1608 Lapúník Pavel Lokomotiva BrnoG"" 1658 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK Bydo Zakřany B 1620 Göndör Tomáš ŠK Sokol Tišnov B 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Bydo Zakřany B 1620 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1633 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Bydo Zakřany B 1620 Kacálek Tomáš Orel Ořechov B 1730 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Bydo Zakřany B 1620 Novotný Dalibor ŠK KME DDM Kuřim C 1300 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Bydo Zakřany B 1620 Pospíchal Tomáš Lokomotiva Brno G 1826 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Bydo Zakřany B 1620 Kahoun Oldřich ŠK Židlochovice 1636 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Bydo Zakřany B 1620 Slezák Jan ŠK KME DDM Kuřim B 1723 1 soutěž