Hráč Dejmal Ondřej

Dejmal Ondřej

User Pic
Jméno: Dejmal Ondřej
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1819
Elo mezinárodní: 1812
ID: 39792
FIDE ID: 384100
Rok narození: 2002
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1749 1714 Mezlík Stanislav Pivovar Dalešice 1900 1883 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1757 1763 Španěl Jan SŠK Cejle 0 0 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1757 1763 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč B 1673 1570 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1749 1763 Zedníček Filip Gambit Jihlava D 1374 1471 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1749 1714 Šilhan Josef TJ Spartak Velká Bíteš 1636 1627 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1646 1714 Dlasek Ján ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1660 0 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1646 1714 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov B 1628 1666 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1646 1714 Teplý Stanislav Gambit Jihlava C 0 1629 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1646 1714 Kříž Daniel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1558 1577 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Světlá n. S. 1680 1659 Levitner Matěj ŠK Ortex B 1395 1390 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Světlá n. S. 1680 1659 Voříšková Anna ŠK Ortex A 1617 1654 0 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Světlá n. S. 1680 1659 Moravec Jakub TJ Lanškroun 1256 1326 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Světlá n. S. 1586 1659 Zeman Lukáš TJ Spartak Vlašim B 1494 1557 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Světlá n. S. 1605 1703 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno A 1527 1776 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Světlá n. S. 1605 1703 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1218 1368 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Světlá n. S. 1635 1703 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny B 1575 1552 0 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Světlá n. S. 1635 1703 Pražák Viktor ŠK Lípa - DDM HK 1557 1562 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Světlá n. S. 1635 1703 Vestfál Jan ŠŠPM Lipky HK 1593 1690 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1557 1659 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč B 1860 1864 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1586 1659 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 1945 1917 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1557 1659 Marek Aleš Gambit Jihlava D 0 1347 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1557 1659 Bílek Miroslav Gambit Jihlava C 0 1660 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1586 1659 Kovács Ivan ŠK Caissa Třebíč C 1475 1467 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1605 1703 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1673 1664 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1605 1703 Skula Jindřich TJ Spartak Velká Bíteš 0 1700 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1605 1703 Dlasek Ján ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1660 0 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1605 1703 Pejčoch Karel SŠK Cejle 0 1765 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1635 1703 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec B 1671 1654 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1570 1640 Bauer Miroslav ŠK Kuřim B 1512 1597 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1570 1640 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1789 1809 ½ soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1670 1748 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny C 1711 1661 ½ soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1670 1748 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa - DDM HK 1555 1528 ½ soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1670 1748 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny B 1516 1441 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Světlá nad Sázavou 1670 1748 Drašnar Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1449 1639 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Provazník Ivo ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1879 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1535 1520 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Marek Aleš Gambit Jihlava D 0 1361 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Pejčoch Karel SŠK Cejle 0 1790 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Kaňka Lukáš Spartak Pelhřimov B 0 1434 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč C 1679 1588 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1670 1748 Šilhan Josef TJ Spartak Velká Bíteš 1615 1649 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Fousek Jiří Gambit Jihlava C 1722 1718 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Smejkal Jan TJ Spartak Velká Bíteš 0 1233 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Palovčík Jiří Gambit Jihlava D 0 1399 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1570 1640 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč C 1517 1585 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 Němec Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1100 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 Horák Jaroslav Gambit Jihlava E 1523 1485 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1558 1509 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč B 1683 1607 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1558 1509 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 1959 1960 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1558 1509 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1558 1509 Fousek Jiří Silko Gambit Jihlava B 1682 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Špachta Max Bohemians Praha B 1403 1373 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Petr Jakub Bohemians Praha A 1898 1811 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1441 1493 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Civín Dominik ŠK Řevnice 1778 1733 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Hlaváček Ondřej TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Kotál Václav Hraničář Horní Stropnice 1908 1887 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Šustr Martin Šachklub Tábor B 1367 1365 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Doležalová Lada Šachklub Tábor A 1878 1876 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1745 1782 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Bohuněk Jan KŠ Říčany 1925 C 1161 1369 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1558 1509 Sokolovská Jitka SŠK Cejle 1395 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Žďár nad Sázavou B 1558 1509 Pokorný Alois Silko Gambit Jihlava D 1520 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 Chvastek Tomáš Silko Gambit Jihlava C 1812 1824 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 Řezáč Rudolf TJ Žďár nad Sázavou C 1434 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 Pokorný Alois ŠK Caissa Třebíč C 1520 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 Bílek Miroslav Silko Gambit Jihlava D 1607 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 Prášil Pavel TJ Žďár nad Sázavou B 1628 1673 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 Sokolovská Jitka TJ Spartak Pelhřimov B 1395 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1481 1501 Pokorný Alois ŠK Caissa Třebíč "C" 1518 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1481 1501 Suchomel Jan ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1467 1443 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1481 1501 Ptáček Vladimír Jiskra Humpolec "B" 1173 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1481 1501 Řezáč Rudolf TJ Zďár nad Sázavou "C" 1416 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1481 1501 Svoboda Michal Silko Gambit Jihlava "D" 1499 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1481 1501 Radvanovský Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1649 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1451 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Jarý Zbyněk KŠ Říčany 1925 A 1542 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Hrbek Tomáš ŠK Praha-Smíchov 1468 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1524 1619 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Petrovič Michal Gambit Jihlava 1000 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1667 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Lorencová Michaela Šachklub Tábor B 1242 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Tůmová Anna Šachklub Tábor A 1574 1672 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1526 1464 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Šimák Roman TJ Spartak Vlašim B 1498 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 Brejcha Šimon SK OAZA Praha B 1464 1 soutěž
2013/2014 7 Chotěbořští draci 1250 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1250 0 soutěž
2013/2014 6 Chotěbořští draci 1250 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko, o.s. 1250 0 soutěž
2013/2014 5 Chotěbořští draci 1250 Spáčilová Anna TJ Sokol Mistrovice 1250 1 soutěž
2013/2014 4 Chotěbořští draci 1250 Brejša Adam ŠKM TJ Lanškroun B 1556 1 soutěž
2013/2014 3 Chotěbořští draci 1250 Nikolinko Tomáš Lokomotiva Česká Třebová 1100 1 soutěž
2013/2014 2 Chotěbořští draci 1250 Somer Jiří ŠK Svitavy 1100 1 soutěž
2013/2014 1 Chotěbořští draci 1250 Málek Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Kotsyba Olexandra ŠACHklub Tábor C 1250 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Tůmová Anna ŠACHklub Tábor B 1511 1584 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1557 1617 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Škrabánek Matěj KŠ Říčany 1925 B 1512 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 C 1250 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Zlámaná Anna KŠ Říčany 1925 A 1514 1568 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Vokurka Michal QCC České Budějovice A 1578 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Míka Jiří QCC České Budějovice B 1411 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Kříž Vojtěch Protect.cz Humpolec 1546 1452 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1542 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1250 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1455 1508 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1250 Ptáček Vladimír Jiskra Humpolec C 1100 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1250 Mach Radek Spartak Pelhřimov D 1250 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1250 Pibil Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod D 1444 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1250 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec C 1376 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1250 Kaňková Drahomíra Spartak Pelhřimov D 1000 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1250 Štůla Petr Jiskra Havlíčkův Brod D 1426 1418 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Muzikář Jan ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1100 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1314 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1314 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Pokorný Jiří SFiala Gambit Jihlava E 1457 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Tvrdý Tomáš ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1469 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1314 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec B 1387 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Kameník František SFiala Gambit Jihlava D 1748 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Radvanovský Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1644 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Váňa Lubomír Jiskra Humpolec C 1444 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Pokorný Jiří SFiala Gambit Jihlava E 1457 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 Tvrdý Tomáš ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1469 0 soutěž