Hráč Blahák Jan

Blahák Jan

User Pic
Jméno: Blahák Jan
Oddíl: ŠK Střelice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1714
Elo mezinárodní: 0
ID: 31078
FIDE ID: 0
Rok narození: 1960
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Střelice 0 1733 Bauer Miroslav ŠK Kuřim C 1715 1724 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Střelice 0 1733 Kočí Jiří TJ Slovan Ivančice 0 1569 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Střelice 0 1733 Endl Ladislav TJ Znojmo B 0 1679 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Střelice B 0 1733 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice B 1772 1726 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Střelice B 0 1733 Matula Pavel ŠK Kuřim D 1716 1607 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Střelice B 0 1733 Smíšek Radovan ŠK Kuřim E 0 1530 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Střelice B 0 1733 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno F 0 1752 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Střelice B 0 1733 Hudec Ondřej Šachy Zastávka A 1914 1869 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Střelice B 0 1733 Gubáš Jan ŠK Tišnov A 2071 1992 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Střelice B 0 1733 Motl Václav Šachy Zastávka B 0 1086 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Střelice B 0 1733 Štěpánek Petr ŠK Tišnov B 0 1572 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Střelice B 0 1733 Patočka Roman Slovan Ivančice B 0 1602 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Střelice 0 1733 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 0 1675 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Střelice "B" 0 1722 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "G" 1632 1652 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Střelice "B" 0 1722 Dumek Aleš Šachy Zastávka "B" 1312 1333 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Střelice "B" 0 1722 Laštovička František ŠK Kuřim "K" 1853 1696 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Střelice "B" 0 1722 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "D" 1550 1597 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Střelice "B" 0 1722 Štěpánek Petr ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1575 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Střelice "B" 0 1722 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 0 1626 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Střelice "B" 0 1722 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Střelice B 1705 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov C 1935 1935 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Střelice B 1705 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno E 1726 1753 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Střelice B 1705 Brychta Jan VSK Univerzita Brno B 1627 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Střelice B 1705 Fencl Václav ŠK Duras BVK D 1693 1997 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Střelice B 1705 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1890 1924 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Střelice B 1705 Hruška Vladimír ŠK Střelice A 1935 1905 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Střelice A 1705 Patočka Roman TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1670 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Střelice "B" 1705 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Střelice "B" 1705 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1709 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Střelice "B" 1705 Habinová Alice ŠK Kuřim "F" 1180 1229 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Střelice "B" 1705 Prokop Martin ŠK Kuřim "G" 1100 1435 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Střelice "B" 1705 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 1716 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Střelice "B" 1705 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1890 1924 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Střelice "B" 1705 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Střelice "B" 1700 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 1731 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Střelice "B" 1700 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1677 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Střelice "B" 1700 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Střelice "B" 1700 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Střelice "B" 1700 Karber Jan Šachy Zastávka "B" 1617 1 soutěž
2013/2014 12 ŠK Střelice "B" 1734 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1780 1817 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Střelice "B" 1734 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1763 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Střelice "B" 1734 Klapal Rudolf Šachy Zastávka 1653 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Střelice "B" 1734 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Střelice "B" 1734 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1683 1689 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Střelice "B" 1734 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1780 1817 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Střelice "B" 1734 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Střelice "B" 1734 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov 1638 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Střelice "B" 1734 Klapal Rudolf Šachy Zastávka 1653 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Střelice "A" 1734 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov 1973 1951 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Střelice "A" 1734 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Střelice "A" 1734 Halbrštat Petr TJ Znojmo "B" 1514 1516 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Střelice "A" 1734 Gabrhel Zbyněk ŠK Sebranci RH 1482 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Střelice "A" 1734 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "D" 1642 1624 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Střelice "A" 1734 Zuziak Petr ŠK Duras Královo Pole "D" 1726 1851 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Střelice "A" 1734 Kepák Libor Moravská Slavia Brno "B" 1768 1 soutěž
2012/2013 11 Sokol Střelice A 1729 Zikan Karel Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 ½ soutěž
2012/2013 10 Sokol Střelice A 1729 Šic Miloš TJ Čechie Zastávka 1615 1 soutěž
2012/2013 9 Sokol Střelice A 1729 Porč Pavel TJ Slovan Ivančice 1792 1746 ½ soutěž
2012/2013 6 Sokol Střelice A 1729 Továrek Antonín Šachový klub Lokomotiva Brno F 1734 ½ soutěž
2012/2013 5 Sokol Střelice A 1729 Kočí Jiří ŠK Tetčice B 1702 ½ soutěž
2012/2013 4 Sokol Střelice A 1729 Konvičková Dana TJ Znojmo B 1826 1 soutěž
2012/2013 3 Sokol Střelice A 1729 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole D 1802 1859 0 soutěž
2012/2013 1 Sokol Střelice A 1729 Smíšek Radovan ŠK Kuřim C 1445 ½ soutěž
2011/2012 4 Sokol Střelice B 1725 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1807 1 soutěž
2011/2012 3 Sokol Střelice B 1725 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1928 ½ soutěž
2011/2012 2 Sokol Střelice B 1725 Hurta Miroslav Lokomotiva Brno F 1796 1835 0 soutěž
2011/2012 1 Sokol Střelice B 1725 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1970 1886 0 soutěž
2010/2011 11 Sokol Strelice B 1698 Ondračka Václav Lokomotiva Brno F 1772 ½ soutěž
2010/2011 10 Sokol Strelice B 1698 Kadeřábek Pavel TJ CECHIE Zastavka 1740 1 soutěž
2010/2011 9 Sokol Strelice B 1698 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1857 0 soutěž
2010/2011 8 Sokol Strelice B 1698 Boček Tadeáš SK KME-DDM Kurim C 1792 0 soutěž
2010/2011 7 Sokol Strelice B 1698 Janota Jiří BK Moravska Slavia Brno 1961 0 soutěž
2010/2011 5 Sokol Strelice B 1698 Něnička Jakub TJ Slovan Ivancice 1551 1 soutěž
2010/2011 4 Sokol Strelice B 1698 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1965 1 soutěž
2010/2011 3 Sokol Strelice B 1698 Kopkan Pavel SK Tetcice 1925 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Strelice B 1698 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1861 1 soutěž
2010/2011 1 Sokol Strelice B 1698 Hruška Vladimír Sokol Strelice A 1926 ½ soutěž
2009/2010 1 Sokol Strelice B 1703 Peka Bedřich Sokol Vranovice 1625 ½ soutěž
2009/2010 11 SOKOL STRELICE 1703 Koblížek Antonín SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1999 ½ soutěž
2009/2010 10 SOKOL STRELICE 1703 Prokop Jiří BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1737 ½ soutěž
2009/2010 8 SOKOL STRELICE 1703 Řehůřek Jiří BYSTRC OILERS 1743 1 soutěž
2009/2010 1 SOKOL STRELICE 1703 Burša Petr TJ HODONICE 1433 1 soutěž
2008/2009 11 Sokol Střelice A 1729 Petlák Josef TJ Znojmo B 1621 0 soutěž
2008/2009 9 Sokol Střelice A 1729 Tesař Antonín Sokol Štítary A 1 soutěž
2008/2009 8 Sokol Střelice A 1729 Nekvapil Zdeněk BK Moravská Slavia Brno B 1737 0 soutěž
2008/2009 6 Sokol Střelice A 1729 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice A 1468 1 soutěž
2008/2009 9 Sokol Strelice "B" 1729 Krupica Aleš SK Kurim KME-DDM "D" 1451 ½ soutěž
2008/2009 6 Sokol Strelice "B" 1729 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno "L" 1655 0 soutěž
2008/2009 4 Sokol Strelice "B" 1729 Hlavsa Vladimír SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1688 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Strelice "B" 1729 Patočka Roman TJ Slovan Ivancice "B" 1468 ½ soutěž
2008/2009 2 Sokol Strelice "B" 1729 Froněk Drahomír COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1368 1 soutěž
2007/2008 11 Sokol Střelice 1713 TJ Tatran Poštorná C 1 soutěž
2007/2008 10 Sokol Střelice 1713 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 2044 0 soutěž
2007/2008 7 Sokol Střelice 1713 Bělík Evžen ŠK Dubňany 1794 1 soutěž
2007/2008 6 Sokol Střelice 1713 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1821 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Strelice B 1713 Pešl Jan SK Kurim KME-DDM C 1661 ½ soutěž
2007/2008 6 Sokol Strelice B 1713 Továrek Antonín Sokol Vranovice 1737 1 soutěž
2007/2008 5 Sokol Strelice B 1713 Šilha Josef SK Sokol Tisnov B 1641 1 soutěž
2007/2008 4 Sokol Strelice B 1713 Kábela Milan TJ Slovan Ivancice 1785 0 soutěž
2007/2008 3 Sokol Strelice B 1713 Wehrenberg Petr SK Tetcice B 1603 1 soutěž
2007/2008 2 Sokol Strelice B 1713 Kolařík Jan SK Kurim KME-DDM D 1732 ½ soutěž
2007/2008 1 Sokol Strelice B 1713 Hurta Miroslav SK Lokomotiva Brno K 1876 0 soutěž
2006/2007 7 Sokol Střelice "B" 1755 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1534 1 soutěž
2006/2007 6 Sokol Střelice "B" 1755 Slavík Vladimír ŠK Bydo Zakřany "B" 1775 0 soutěž
2006/2007 5 Sokol Střelice "B" 1755 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "L" 1687 0 soutěž
2006/2007 4 Sokol Střelice "B" 1755 Sedláček Zdeněk ŠK Tetčice "B" 1554 0 soutěž
2006/2007 3 Sokol Střelice "B" 1755 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 1688 0 soutěž
2006/2007 1 Sokol Střelice "B" 1755 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1706 ½ soutěž