Hráč Flašar Jan

Flašar Jan

User Pic
Jméno: Flašar Jan
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1690
Elo mezinárodní: 0
ID: 25102
FIDE ID: 23711213
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1658 Kunc Jaroslav Rudice "A" 1540 ½
2016/2017 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1658 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "D" 1678 1692 1
2016/2017 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1658 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1727 1
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec "C" 1658 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1617 1
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec "C" 1658 Křivánek Jakub ŠK Kuřim "D" 1512 1487 1
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec "C" 1658 Ševčík Milan ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 1
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec C 1655 Sedlák Ivo TJ Sloup 1724 ½
2014/2015 8 ŠK Garde Lipovec C 1655 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 ½
2013/2014 5 ŠK Garde Lipovec C 1639 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1780 1817 ½
2013/2014 1 ŠK Garde Lipovec C 1639 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec B 1904 1909 1
2012/2013 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1626 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 ½
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec "C" 1626 Palaš Milan ASK Blansko 1796 1
2012/2013 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1626 Gruber Josef Spartak Adamov "B" 1448 ½
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1626 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1714 ½
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1622 Hroza Jiří ASK Blansko 1802 ½
2011/2012 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1622 Ležák Petr Spartak Adamov "B 1666 1614 1
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1622 Matuška Jan Sokol Rudice 1716 0
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1622 Habina Ladislav ŠK Garde Lipovec "C" 1562 ½
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1593 Kudlička Robert MKS Vyškov "A" 1826 ½
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1593 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1799 1
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1593 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1922 1
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec 1593 TJ Sokol Bzenec 1
2009/2010 9 ŠK Garde Lipovec D 1518 Drochytka Josef ASK Blansko B 1688 0
2009/2010 8 ŠK Garde Lipovec D 1518 Dostál Adolf Rovečné A 1411 1
2009/2010 7 ŠK Garde Lipovec D 1518 Gruber Josef TJ Spartak Adamov C 1477 1
2009/2010 6 ŠK Garde Lipovec D 1518 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec C 1923 ½
2009/2010 2 ŠK Garde Lipovec D 1518 Plch Josef Sokol Jedovnice 1850 0
2009/2010 1 ŠK Garde Lipovec D 1518 Hubený Pavel TJ Sloup B 1849 0
2009/2010 10 SK Garde Lipovec B 1518 Šutera Zdeněk Makkabi Boskovice 1600 1
2009/2010 8 SK Garde Lipovec B 1518 Zbořil Radomír MKS Vyskov B 1693 1
2009/2010 7 SK Garde Lipovec B 1518 Kejík František MKS Vyskov A 2070 0
2009/2010 5 SK Garde Lipovec B 1518 Bulička Jiří SK Jevicko 1552 1
2008/2009 7 ŠK Dubňany A 1475 Hasík Zdeněk ŠK Hodonín 1804 ½
2008/2009 6 ŠK Dubňany A 1475 Šafařík Vojtěch SK STAK Domanín 1961 0
2008/2009 4 ŠK Dubňany A 1475 Machala Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1713 0
2008/2009 3 ŠK Dubňany A 1475 Dittrich Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1750 0
2008/2009 2 ŠK Dubňany A 1475 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1735 1
2008/2009 1 ŠK Dubňany A 1475 Pavlíček Miroslav Šach Pavlov 1465 1
2007/2008 10 ŠK Dubňany 1443 Just Jiří SK Horáček Sudoměřice 1574 ½
2007/2008 9 ŠK Dubňany 1443 Bernard Miroslav TJ Tatran Poštorná B 1502 0
2007/2008 5 ŠK Dubňany 1443 Rožek Ivan ŠK Hodonín 1683 1
2007/2008 3 Dubňany C 1443 Vitoul Richard Dolní Bojanovice ½
2007/2008 2 Dubňany C 1443 Švehla Martin Prušánky C 1
2007/2008 1 Dubňany C 1443 Piťo Jiří Milotice 1596 1
2005/2006 5 Lokomotiva N 1450 Sýkora Jiří Lokomotiva P 1000 ½
2005/2006 3 Lokomotiva N 1450 Hála Pavel Lokomotiva M 1623 0
2005/2006 2 Lokomotiva N 1450 Kandalec Štefan Lokomotiva O 1250 0
2005/2006 1 Lokomotiva N 1450 Hlaváčková Jana Vinohrady C 1100 0
2004/2005 3 Brno 1462 Svojanovský Tomáš Bruntál 1441 0
2004/2005 7 Loko Brno 1462 Šmíd Jan Staré Město u U.H. 1929 ½
2004/2005 6 Loko Brno 1462 Šudoma Marek Zlín 1330 ½
2004/2005 5 Loko Brno 1462 Štukner Šimon Frýdek Místek 1701 0
2004/2005 4 Loko Brno 1462 Svojanovský Tomáš Bruntál 1441 0