Hráč Bauer Miroslav

Bauer Miroslav

User Pic
Jméno: Bauer Miroslav
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1706
Elo mezinárodní: 1715
ID: 37504
FIDE ID: 377716
Rok narození: 2001
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Kuřim C 1715 1724 Blahák Jan ŠK Střelice 0 1733 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim C 1715 1724 Fojt Leoš ŠK Duras BVK C 0 1776 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim C 1715 1724 Kružíková Eliška Optika Medek TJ Hodonice 0 1076 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim C 1715 1724 Gottwald Lubomír TJ Znojmo B 0 0 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim D 1715 1724 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno F 1984 1975 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim D 1715 1724 Lukáš František ŠK Lokomotiva Brno E 1852 1845 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Kuřim D 1715 1724 Kočí Jiří TJ Slovan Ivančice B 0 1569 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim D 1715 1724 Boček Tadeáš ŠK Kuřim K 1792 1867 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim D 1715 1724 Smíšek Radovan ŠK Kuřim E 0 1530 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Toulec Richard Sokol Rudice 0 1649 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1721 1683 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Špičák Petr TJ Sloup 0 1839 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1672 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 0 1765 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec "B" 1867 1923 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Havel Jan Slavia Boskovice "B" 1700 1675 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim "C" 1611 1636 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 0 1730 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Kuřim E 1611 1636 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1919 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim E 1611 1636 Motl Václav Šachy Zastávka B 0 1086 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim E 1611 1636 Štěpánek Petr ŠK Tišnov B 0 1572 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim E 1611 1636 Doležal Petr Slovan Ivančice B 0 1675 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim E 1611 1636 Peška Jan ŠK Střelice B 0 1639 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim E 1611 1636 Kubíček Jiří Šachy Zastávka A 1880 1787 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim E 1611 1636 Boček Tadeáš ŠK Kuřim K 1791 1873 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim E 1611 1636 Keprt Tomáš ŠK Kuřim F 1452 1610 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1512 1597 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1477 1532 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1512 1597 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1369 1405 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1512 1597 Novotná Tereza Klub Šachistů Říčany 1925 1890 1770 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1512 1597 Šťastná Martina ŠA VŠTE České Budějovice 1577 1549 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1550 1597 Rýdl Jan ŠK AD Jičín 1468 1523 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1512 1597 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová 1030 1228 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kuřim "C" 1512 1597 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 0 1697 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "C" 1512 1597 Masáková Petra Spartak Adamov "B" 1552 1537 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "C" 1550 1597 Dufek Petr ASK Blansko 0 1563 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim "C" 1512 1597 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 0 1646 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim "C" 1512 1597 Tomek Milan MKS Vyškov "B" 1722 1710 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "C" 1512 1597 Holík Petr ŠK Lipůvka 0 1123 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim "C" 1512 1597 Mikulášek Petr TJ Sloup 0 1645 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "C" 1564 1614 Richterová Julie ŠK Lokomotiva Brno "C" 1736 1732 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim B 1512 1597 Dejmal Ondřej Šachový klub Světlá nad Sázavou 1570 1640 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim B 1512 1597 Vokoun Tomáš Jiskra Humpolec 1535 1520 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim B 1564 1614 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1751 1795 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim B 1564 1614 Bouchal Lukáš ŠKM TJ Lanškroun 1688 1712 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "D" 1512 1597 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1551 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "D" 1512 1597 Karber Jan Šachy Zastávka "A" 0 1581 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "D" 1550 1597 Bělohlávek Jiří ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1778 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim "D" 1550 1597 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 0 1722 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim "D" 1512 1597 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "G" 1469 1601 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "D" 1512 1597 Moos Lukáš Šachy Zastávka "B" 0 1036 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "D" 1564 1614 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "E 1684 1727 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1550 1597 Rýdl Jan ŠK AD Jičín 1468 1523 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1550 1597 Rosenbaumová Lea 2222 ŠK Polabiny 1666 1678 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1564 1614 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek 1828 1871 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1564 1614 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová 1072 1250 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "K" 1383 1352 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Buček Miloslav ŠK Kuřim "C" 1494 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 2051 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Hladký Jiří ŠK Lokomotiva Brno "J" 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Šetina Václav ŠK Kuřim "E" 1000 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Kupka Ondřej Šachy Zastávka "B" 1000 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Abraham Matěj TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1000 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 1460 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice 1464 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "D" 1269 1324 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1617 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Kuřim "B" 1269 1324 Hartingerová Martina Sokol Hošťálková 1694 1679 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Kuřim "B" 1269 1324 Dvořák Martin TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "B" 1269 1324 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "B" 1269 1324 Szotkowski David Interchess FM 1670 1470 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "B" 1269 1324 Richterová Julie ŠK Kuřim "A" 1616 1552 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "B" 1269 1324 Židek Daniel Beskydská šachová škola FM C 1554 1627 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "B" 1269 1324 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola FM B 1738 1836 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim C 1269 1324 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim C 1269 1324 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1862 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim C 1269 1324 Gabrhel Zbyněk ŠK Sebranci RH 1564 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim C 1269 1324 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1689 1835 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "G" 1269 1324 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1632 1663 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "G" 1269 1324 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1792 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "G" 1269 1324 Karber Jan Šachy Zastávka "A" 1571 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "G" 1269 1324 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "G" 1269 1324 Kočí Jiří TJ Slovan Ivančice "B" 1647 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "G" 1269 1324 Slezák Jan ŠK Kuřim "E" 1693 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "G" 1269 1324 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "F" 1569 1569 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Londin Lukáš Vojtěch Kvasaco Vacenovice 1060 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Zemánková Gabriela ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1261 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "D" 1253 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "F" 1100 1156 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Dumek David Šachy Zastávka 1452 1452 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Bačík Michal ŠK Veselí nad Moravou 1307 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Brož Jan ŠK Duras BVK "C" 1000 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Prokop Martin ŠK Kuřim "C" 1100 1292 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim "B" 1328 1488 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "D" 1100 1254 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Kuřim 1328 1488 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Kuřim 1328 1488 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1477 1484 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim 1328 1488 Židek Daniel Beskydská šachová škola FM B 1479 1597 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim 1328 1488 Šruc Tadeáš Sokol Postoupky 1213 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim 1328 1488 Eliáš Matěj Slavia Kroměříž 1153 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Kuřim "E" 1328 1488 Rašovský Vlastimil ŠK Sokol Tišnov "B" 1657 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim "E" 1328 1488 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim "E" 1328 1488 Dumek Aleš Šachy Zastávka "B" 1339 1322 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim "E" 1328 1488 Ryska David TJ Slovan Ivančice 1326 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim "E" 1328 1488 Brejcha Lubomír ŠK Sokol Tišnov "B" 1289 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim "E" 1328 1488 Novotný Dalibor ŠK Kuřim "D" 1377 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 Skalková Daniela ŠK Veselí nad Moravou 1250 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov A 1388 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 Toman Jakub Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1100 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 Kůr Vojtěch Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 Strnad Jakub Šachy Zastávka 1000 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 Strnad Jakub Šachy Zastávka 1000 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 Rejzek Leoš SPgŠ+G Znojmo 1000 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim B 1328 1328 Vašek Gabriel ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK KME-DDM Kuřim 1328 1328 Miklosz Michael OŠŠ TJ Ostrava 1000 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK KME-DDM Kuřim 1328 1328 Cimburek Jan SK Řetězárna Česká Ves 1100 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Kuřim "D" 1328 1328 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Kuřim "G" 1328 1328 Sedláček David ŠK Lokomotiva Brno "M" 1000 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Kuřim "G" 1328 1328 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 Toman Tibor ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1100 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1250 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1437 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 Toman David ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1250 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1364 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou 1538 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 Marko Daniel SK Vyškov 1250 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 Dumek David Sokol Zastávka "B" 1250 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1250 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 Slepov Kyryl VSK Universita Brno "B" 1544 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 Dumek David Sokol Zastávka "B" 1250 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1256 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1320 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 1 soutěž
2012/2013 3 KME-DDM Kuřim 1320 Motal Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 1 soutěž
2012/2013 2 KME-DDM Kuřim 1320 Krmíček Antonín ŠO Kunovice 1250 1 soutěž
2012/2013 1 KME-DDM Kuřim 1320 Němec Pavel ŠK Staré Město 1686 1586 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Štefanová Bernadeta Šachový klub Hodonín 1000 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Jelínek Vít ŠK Lokomotiv Brno E 1000 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Glozar Tomáš ŠK DURAS BVK C 1100 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1250 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Šperková Kristýna Sportovní klub Vyškov 1447 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Ochotný Václav TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1250 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Musil Radek TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1274 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kurim B 1100 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kurim A 1293 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1100 Zajíc Jiří TJ Sokol Vranovice 1696 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Dumková Daniela Sokol Zastávka 1453 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Matoulek Petr ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Dumek Aleš Sokol Zastávka 1100 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno D 1100 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 Odehnal Ondřej Sokol Zastávka 1000 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 Dědák Jan DDM Vyškov B 1000 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Blatný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Nawrath Kryštof ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Obdržálek Daniel ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1 soutěž