Hráč Slezák Jan

Slezák Jan

User Pic
Jméno: Slezák Jan
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1641
Elo mezinárodní: 0
ID: 3835
FIDE ID: 0
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 ŠK Kuřim "K" 0 1647 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 0 2020 0
2017/2018 5 ŠK Kuřim "K" 0 1647 Žaža David Šachy Zastávka "B" 0 1100 1
2017/2018 3 ŠK Kuřim "K" 0 1647 Sasková Renata ŠK Kuřim "E 1307 1296 1
2017/2018 2 ŠK Kuřim "K" 0 1647 Prokop Martin ŠK Kuřim "D" 1437 1376 ½
2016/2017 9 ŠK Kuřim "C" 1693 Polák Zdeněk ŠK Sokol Tišnov "B" 1501 1
2016/2017 8 ŠK Kuřim "C" 1693 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 ½
2016/2017 7 ŠK Kuřim "C" 1693 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1579 1605 0
2016/2017 4 ŠK Kuřim "C" 1693 Hladký Jiří ŠK Lokomotiva Brno "J" 1
2016/2017 3 ŠK Kuřim "C" 1693 Hronek Ondřej ŠK Kuřim "E" 1100 1
2016/2017 2 ŠK Kuřim "C" 1693 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 1153 ½
2016/2017 1 ŠK Kuřim "C" 1693 Prášek Ladislav TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 0
2015/2016 8 ŠK Kuřim C 1693 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 0
2015/2016 7 ŠK Kuřim C 1693 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1660 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim C 1693 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 ½
2015/2016 4 ŠK Kuřim C 1693 Pokorný Radovan ŠK Střelice A 1714 ½
2015/2016 2 ŠK Kuřim C 1693 Strnad Radek Duras Brno D 1715 1716 0
2015/2016 9 ŠK Kuřim "E" 1693 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka "A" 1592 ½
2015/2016 8 ŠK Kuřim "E" 1693 Hotař Petr ŠK Střelice "B" 1574 ½
2015/2016 7 ŠK Kuřim "E" 1693 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 0
2015/2016 6 ŠK Kuřim "E" 1693 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice "B" 1686 ½
2015/2016 5 ŠK Kuřim "E" 1693 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 1
2015/2016 4 ŠK Kuřim "E" 1693 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno "L" 1726 1753 ½
2015/2016 3 ŠK Kuřim "E" 1693 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "F" 1323 1
2015/2016 2 ŠK Kuřim "E" 1693 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "G" 1269 1324 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim "E" 1693 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1792 0
2015/2016 3 ŠK Kuřim "B" 1693 Šíbl Jan ŠK GARDE Lipovec "C" 1523 1
2015/2016 1 ŠK Kuřim "B" 1693 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "D" 1422 1520 ½
2014/2015 8 ŠK Kuřim C 1702 Vitula Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1904 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim C 1702 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1609 1445 ½
2014/2015 2 ŠK Kuřim C 1702 Fojtách Ivan TJ Znojmo A 1952 1943 0
2014/2015 12 ŠK Kuřim "D" 1702 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 0
2014/2015 10 ŠK Kuřim "D" 1702 Prokeš Karel Šachy Zastávka "B" 1674 ½
2014/2015 7 ŠK Kuřim "D" 1702 Horák Karel ŠK Střelice "B" 1675 1
2014/2015 6 ŠK Kuřim "D" 1702 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1683 ½
2014/2015 5 ŠK Kuřim "D" 1702 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 ½
2014/2015 4 ŠK Kuřim "D" 1702 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim "D" 1702 Prokeš Karel Šachy Zastávka "B" 1674 0
2014/2015 2 ŠK Kuřim "D" 1702 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1635 1
2014/2015 1 ŠK Kuřim "D" 1702 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1817 1841 ½
2013/2014 9 ŠK Kuřim "C" 1698 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "E" 1250 ½
2013/2014 8 ŠK Kuřim "C" 1698 Skřenek Jiří TJ Znojmo "B" 2082 2087 ½
2013/2014 6 ŠK Kuřim "C" 1698 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno "D" 1777 1789 0
2013/2014 5 ŠK Kuřim "C" 1698 Přibyl René ŠK Tetčice "B" 2006 2023 ½
2013/2014 4 ŠK Kuřim "C" 1698 Pokorný Radovan ŠK Střelice "A" 1766 ½
2013/2014 3 ŠK Kuřim "C" 1698 Daněk Daniel ŠK Duras Královo Pole "D" 1827 1903 0
2013/2014 1 ŠK Kuřim "C" 1698 Růžička Martin Jezdci Jundrov 1856 1864 0
2013/2014 12 ŠK Kuřim "D" 1698 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1706 ½
2013/2014 9 ŠK Kuřim "D" 1698 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 ½
2013/2014 8 ŠK Kuřim "D" 1698 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1836 1835 0
2013/2014 7 ŠK Kuřim "D" 1698 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1757 0
2013/2014 6 ŠK Kuřim "D" 1698 Prokeš Karel Šachy Zastávka 1712 ½
2013/2014 5 ŠK Kuřim "D" 1698 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 1
2013/2014 4 ŠK Kuřim "D" 1698 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1805 1805 1
2013/2014 3 ŠK Kuřim "D" 1698 Majer Jiří ŠK Kuřim "E" 2066 2085 ½
2013/2014 2 ŠK Kuřim "D" 1698 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 0
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Sojka Oldřich Sokol Střelice "B" 1614 1640 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Karber Jan Sokol Zastávka 1656 0
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Peška Jan Sokol Střelice "B" 1706 1
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 ŠK Lokomotiva Brno "L" ½
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 ½
2012/2013 10 ŠK Kuřim C 1686 Juriga Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 ½
2012/2013 9 ŠK Kuřim C 1686 Horáček Petr TJ Čechie Zastávka 1663 ½
2012/2013 6 ŠK Kuřim C 1686 Caha Martin SPgŠ + G Znojmo A 1567 1595 1
2012/2013 5 ŠK Kuřim C 1686 Točev Dosi Šachový klub Lokomotiva Brno F 1774 1774 0
2012/2013 3 ŠK Kuřim C 1686 Schneider Michal TJ Znojmo B 1827 0
2012/2013 2 ŠK Kuřim C 1686 Fuchs Stanislav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1974 1817 ½
2011/2012 9 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 Peška Jan Sokol Střelice "C" 1683 ½
2011/2012 8 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 Laštovička František ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 1
2011/2012 7 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 Karber Jan TJ Sokol Zastávka 1688 ½
2011/2012 6 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1000 1
2011/2012 5 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice "B" 1664 ½
2011/2012 3 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 Šaršon Ondřej TJ Sokol Vranovice 1797 1776 ½
2011/2012 2 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 Prokeš Karel ŠK Tetčice "B" 1728 ½
2011/2012 1 ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 Čejka Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1638 ½
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1685 Keprt Jaroslav ŠK Garde Lipovec "C" 1455 ½
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1685 Palaš Milan ASK Blansko 1774 0
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1822 ½
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Kolačný Josef Sokol Tišnov "B" 1000 0
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Pokorný Radovan Sokol Střelice "C" 1683 ½
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Lacko Dušan Sokol Zastávka 1440 1
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Eichler Břetislav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1648 ½
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Šulc Michal TJ Slovan Ivančice B 1441 ½
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Šic Miloš ŠK Tetčice "B" 1628 1
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 0
2010/2011 11 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1686 Moc Martin ASK Blansko 1440 ½
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1686 Longhin Oto ŠK Garde Lipovec "C" 1000 ½
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1686 Šarhan Petr MKS Vyškov "B" 1853 ½
2009/2010 6 SK KME-DDM Kurim D 1694 Továrek Antonín Sokol Vranovice 1743 0
2009/2010 5 SK KME-DDM Kurim D 1694 Farář Václav Sokol Strelice B 1773 ½
2009/2010 4 SK KME-DDM Kurim D 1694 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice B 1642 ½
2009/2010 2 SK KME-DDM Kurim D 1694 Hurta Miroslav SK Lokomotiva Brno L 1855 0
2008/2009 8 SK Kurim KME-DDM "D" 1685 Šťastný Pavel Sokol COS Vranovice "A" 1816 ½
2008/2009 7 SK Kurim KME-DDM "D" 1685 Hurta Miroslav SK Lokomotiva Brno "L" 1876 ½
2008/2009 6 SK Kurim KME-DDM "D" 1685 Šic Miloš SK Tetcice "B" 1577 ½
2008/2009 5 SK Kurim KME-DDM "D" 1685 Hamřík Miroslav SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1705 ½
2008/2009 4 SK Kurim KME-DDM "D" 1685 Dvořák Martin TJ Slovan Ivancice "B" 1668 1
2008/2009 3 SK Kurim KME-DDM "D" 1685 Továrek Antonín COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1737 0
2008/2009 2 SK Kurim KME-DDM "D" 1685 Hlavinka Zdeněk SK Kurim KME-DDM "C" 1892 ½
2007/2008 7 SK Kurim KME-DDM D 1704 Točev Dosi SK Lokomotiva Brno K 1785 ½
2007/2008 5 SK Kurim KME-DDM D 1704 Veselý Bohumil Sokol Vranovice 1927 ½
2007/2008 4 SK Kurim KME-DDM D 1704 Šilha Josef SK Sokol Tisnov B 1641 0
2007/2008 3 SK Kurim KME-DDM D 1704 Kábela Milan TJ Slovan Ivancice 1785 0
2007/2008 1 SK Kurim KME-DDM D 1704 Kočí Jiří SK Tetcice B 1687 1
2006/2007 6 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1706 Beranec Martin TJ Slovan Ivančice 1100 ½
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1706 Kočí Jiří ŠK Tetčice "B" 1687 1
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1706 Číhal Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 1691 0
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1706 Blahák Jan Sokol Střelice "B" 1755 ½
2005/2006 11 KME-DDM KUŘIM B 1715 Moc Martin ČKD BLANSKO ½
2005/2006 10 KME-DDM KUŘIM B 1715 Krejčí Petr GARDE LIPOVEC B 1627 ½
2005/2006 4 KME-DDM KUŘIM B 1715 Walletzký Radomír MAKKABI BOSKOVICE 1574 0
2005/2006 3 KME-DDM KUŘIM B 1715 Hrbata Jaroslav ŠK JEVÍČKO 1578 1
2005/2006 8 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1715 Hampel David ŠK Tetčice "B" 1817 0
2005/2006 7 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1715 Kučera Vladislav Sokol Střelice "B" 1977 0
2005/2006 4 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1715 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1859 ½
2005/2006 2 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1715 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1888 ½
2004/2005 8 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1722 Wehrenberg Petr ŠK Bydo ZakřanyB"" 1592 0
2004/2005 6 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1722 Urbanec Vladimír Sokol Střelice B"" 1614 1
2004/2005 5 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1722 Menšík František ŠK Sokol TišnovB"" 1
2004/2005 4 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1722 Nykodým Jiří ŠK Tetčice B"" 1
2004/2005 3 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1722 Krupica Aleš ŠKKME-DDM KuřimC"" 1361 1
2004/2005 2 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1722 Smejkal Ivo Orel Ořechov B"" 1533 ½
2003/2004 9 ŠK KME DDM Kuřim B 1723 Kubíček Pavel Orel Ořechov B 1852 1
2003/2004 8 ŠK KME DDM Kuřim B 1723 Buček Miloslav ŠK KME DDM Kuřim C 1549 1
2003/2004 6 ŠK KME DDM Kuřim B 1723 Vaculka Lubomír ŠK Židlochovice 1657 1
2003/2004 4 ŠK KME DDM Kuřim B 1723 Skoumal Bohumil Sokol Střelice 1867 0
2003/2004 3 ŠK KME DDM Kuřim B 1723 Veselý Pavel TJ Slovan Ivančice 1690 0
2003/2004 2 ŠK KME DDM Kuřim B 1723 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov B 1760 ½
2003/2004 1 ŠK KME DDM Kuřim B 1723 Prášek Ladislav ŠK Bydo Zakřany B 1620 0