Hráč Skřivánek Michal

Skřivánek Michal

User Pic
Jméno: Skřivánek Michal
Oddíl: ŠK Vinary
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1459
Elo mezinárodní: 1416
ID: 38748
FIDE ID: 382485
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 Meopta Přerov Vinary 1416 1442 Čechovský Zdeněk T.J. Sokol Tovačov 0 1577 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 Mavrev David Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 0
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 Němec David ŠK Kuřim "A" 1709 1612 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 Dumek David ŠK Kuřim "B" 1414 1465 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1538 1581 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1432 1443 Sojka Oldřich ŠK Střelice A 1569 1609 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1432 1443 Patočka Roman TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1670 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1609 1445 Sobek Michal ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1684 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1609 1445 Martyniuk Vladislav Makkabi Boskovice 1000 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1609 1445 Lúč Martin ŠK Duras BVK "C" 1000 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1609 1445 Marek Jakub TJ Znojmo B 1704 1704 0
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1609 1445 Kočí Jiří ŠK Tetčice B 1656 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1609 1445 Bylok František ŠK Sebranci RH 1579 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1609 1445 Slezák Jan ŠK Kuřim C 1702 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1609 1445 Karber Jan Šachy Zastávka 1617 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1609 1445 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno G 1635 1665 0
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 0
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Demko Robert Interchess FM 1610 1665 ½
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Opluštil David Sokol Postoupky 1495 1624 0
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Navrátilová Lenka Slavia Kroměříž 1510 1416 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK Brno "B" 1299 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Tajovský Matěj ŠK Kuřim 1429 1407 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 1656 1734 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Fialka Adam OŠŠ TJ Ostrava 1551 1586 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1545 1532 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1604 1617 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1631 1843 0
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1454 0
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 Němec David ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 ½
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 Němec David ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 ½
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 Richterová Julie Šachy Zastávka 1444 1561 0
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1454 0
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 Kocí Tereza Šachový klub Lokomotiva Brno D 1439 1569 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1443 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1783 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1443 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 0
2013/2014 12 Lokomotiva J 1443 Hloušek Milan ŠK Vinohrady B 1537 1537 0
2013/2014 11 Lokomotiva J 1443 Sobocik František Univerzita Brno B 1250 0
2013/2014 4 Lokomotiva J 1443 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1727 0
2013/2014 2 Lokomotiva J 1443 Klusák Richard Lokomotiva H 1618 1
2013/2014 1 Lokomotiva J 1443 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1760 0
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1443 Hruška Vladimír ŠK Střelice "A" 1934 1884 0
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1443 Moulis Rudolf ŠK Duras Královo Pole "D" 1903 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1443 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov 1973 1951 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1443 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno "D" 1439 1569 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1443 Přichystal Šimon KŠ Říčany 1925 C 1250 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1443 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 A 1568 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1443 Homolková Ivana ŠK Světlá nad Sázavou 1394 1419 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1443 Zachová Tereza Protect.cz Humpolec 1100 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno E 1250 Toman David ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1250 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno E 1250 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1250 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1364 ½
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1250 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou 1538 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1250 Toman Tibor ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1100 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1250 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1250 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1437 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Králová Josefina ŠK Řevnice 1357 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Kovářík Vojtěch SK Pyrit Příbram 1100 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Vlach Daniel Šachklub Tábor A 1419 ½
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Berka Jiří Šachklub Tábor B 1317 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Zlámaná Anna KŠ Říčany 1925 B 1484 1484 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Řeřábková Eliška KŠ Říčany 1925 C 1250 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Bauer Vojtěch QCC České Budějovice B 1317 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1319 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno C 1250 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Brož Petr Protect.cz Humpolec 1250 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1390 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Řehoř Dominik Sokol Vranovice 1000 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Dvořák Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Richterová Julie TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Šachový klub Hodonín 1
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Fojt Ondřej ŠK DURAS BVK C 1100 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Vémola Štěpán Sportovní klub Vyškov 1100 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Lepka Dominik ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kurim A 1100 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Mizera Petr ŠK Lokomotiv Brno E 1000 0