Hráč Prokop Martin

Prokop Martin

User Pic
Jméno: Prokop Martin
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1589
Elo mezinárodní: 1551
ID: 39040
FIDE ID: 392812
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Kuřim D 1551 1589 Hronek Ondřej ŠK Kuřim E 1253 1437 ½
2019/2020 1 ŠK Kuřim D 1551 1589 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov B 0 1587 1
2018/2019 7 ŠK Kuřim "C" 1551 1698 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1228 1374 ½
2018/2019 5 ŠK Kuřim "C" 1551 1698 ASK Blansko 1
2018/2019 1 ŠK Kuřim "C" 1551 1698 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 0 1607 ½
2018/2019 10 ŠK Kuřim E 1551 1698 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 0
2018/2019 8 ŠK Kuřim E 1551 1698 Žaža David Šachy Zastávka B 1148 1135 1
2018/2019 7 ŠK Kuřim E 1551 1698 Kolačný Josef ŠK Tišnov B 0 1585 ½
2018/2019 6 ŠK Kuřim E 1551 1698 Patočka Roman Slovan Ivančice B 0 1602 ½
2018/2019 4 ŠK Kuřim E 1551 1698 Klapal Rudolf Šachy Zastávka A 0 1594 1
2018/2019 3 ŠK Kuřim E 1551 1698 Pučálka Vojtěch ŠK Tišnov A 1919 1900 0
2018/2019 2 ŠK Kuřim E 1551 1698 Pešl Jan ŠK Kuřim K 1745 1784 0
2018/2019 1 ŠK Kuřim E 1551 1698 Snášel Michal ŠK Kuřim F 1680 1692 ½
2017/2018 1 ŠK Kuřim "C" 1382 1371 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1645 ½
2017/2018 7 ŠK Kuřim B 1400 1376 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1814 1809 1
2017/2018 6 ŠK Kuřim B 1437 1376 Čížek Jan Šachový klub Světlá nad Sázavou 1428 1445 1
2017/2018 5 ŠK Kuřim B 1437 1376 Škaryd Tomáš Jiskra Humpolec 1236 1271 ½
2017/2018 8 ŠK Kuřim "D" 1437 1376 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1440 ½
2017/2018 6 ŠK Kuřim "D" 1400 1376 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 ½
2017/2018 5 ŠK Kuřim "D" 1400 1376 Peška Jan ŠK Střelice "B" 0 1667 ½
2017/2018 4 ŠK Kuřim "D" 1437 1376 Kureš Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "G" 1597 1569 0
2017/2018 2 ŠK Kuřim "D" 1437 1376 Slezák Jan ŠK Kuřim "K" 0 1647 ½
2017/2018 1 ŠK Kuřim "D" 1382 1371 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E 1585 1701 1
2016/2017 7 ŠK Kuřim "D" 1100 1435 Adler Lubomír ŠK Kuřim "C" 1359 1
2016/2017 5 ŠK Kuřim "D" 1100 1435 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "J" 1221 1315 ½
2016/2017 3 ŠK Kuřim "D" 1100 1435 Kupka Jan Šachy Zastávka "B" 1000 1
2015/2016 9 ŠK Kuřim "G" 1100 1435 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 ½
2015/2016 8 ŠK Kuřim "G" 1100 1435 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1628 0
2015/2016 7 ŠK Kuřim "G" 1100 1435 Wehrenberg Petr Šachy Zastávka "A" 1573 ½
2015/2016 6 ŠK Kuřim "G" 1100 1435 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 1705 0
2015/2016 4 ŠK Kuřim "G" 1100 1435 Sedlář Ivo TJ Slovan Ivančice "B" 1346 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim "G" 1100 1435 Lacko Dušan Šachy Zastávka "B" 1583 1549 1
2015/2016 1 ŠK Kuřim "G" 1100 1435 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "F" 1323 0
2014/2015 9 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "H" 1717 1728 0
2014/2015 8 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov 1428 ½
2014/2015 7 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Ochotný Václav ŠK Veselí nad Moravou 1250 ½
2014/2015 6 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Strnad Jakub Šachy Zastávka 1279 0
2014/2015 5 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 1
2014/2015 4 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Šišma Marek ŠK Lokomotiva Brno "F" 1059 1
2014/2015 3 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "D" 1100 1254 1
2014/2015 2 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "B" 1328 1488 1
2014/2015 1 ŠK Kuřim "C" 1100 1292 Brož Jan ŠK Duras BVK "C" 1000 ½
2014/2015 7 ŠK Kuřim "E" 1100 1292 Rous Antonín ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 1
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Tomšicová Emílie ŠK Veselí nad Moravou 1100 1
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Vémola Šimon Sportovní klub Vyškov A 1250 ½
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Kotásek Pavel Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1000 1
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Zemánek Dominik Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Zemánek Lukáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1100 ½
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Dvořáček Jan Matyáš Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 ½
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Lúč Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 1
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Zemánek Lukáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1100 ½
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Dvořáček Jan Matyáš Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 ½
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim B 1100 1100 Hajn Patrik Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 1
2013/2014 6 ŠK Kuřim "G" 1100 1100 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1250 1
2013/2014 4 ŠK Kuřim "G" 1100 1100 Košuličová Anna ŠK Kuřim "F" 1100 1100 ½
2013/2014 3 ŠK Kuřim "G" 1100 1100 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1
2013/2014 1 ŠK Kuřim "G" 1100 1100 Matějů Roman ŠK Kuřim "F" 1000 ½
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1100 Klíma Martin ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1000 1
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1100 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno E 1100 1
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1100 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1000 1
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1100 Slatinský Ondřej ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1100 Šindelka Jan TJ Sokol Zastávka 1000 1
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1100 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1100 Vašek Gabriel ŠK KME-DDM Kuřim C 1000 1
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Hanyš Robert VSK Universita Brno "B" 1000 0
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Pechan Zdeněk VSK Universita Brno "B" 1906 0
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 0
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Trunkát Jiří Sokol Zastávka "B" 1100 0
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Lepka Dominik ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0