Hráč Doležalová Lada

Doležalová Lada

User Pic
Jméno: Doležalová Lada
Oddíl: ŠACHklub Tábor z.s.
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1747
Elo mezinárodní: 1728
ID: 29561
FIDE ID: 350001
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Šachklub Tábor 1719 1733 Beníšek František SK Royal CB 1700 1715 1
2018/2019 7 ŠACHklub Tábor 1717 1733 Marek Jan ŠK Týn nad Vltavou 1793 1804 ½
2018/2019 3 ŠACHklub Tábor 1717 1740 Šedivý Karel Spartak Soběslav A 1755 1746 0
2018/2019 1 ŠACHklub Tábor 1722 1740 Fuciman Ondřej TRAXLER Veselí nad Lužnicí 1517 1601 ½
2017/2018 6 Šachklub Tábor 1729 1735 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1834 1817 0
2017/2018 3 Šachklub Tábor 1715 1735 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1734 1778 0
2017/2018 1 Šachklub Tábor 1715 1735 Petr Josef SK Sezimovo Ústí 1617 1643 ½
2017/2018 7 ŠACHklub Tábor 1715 1735 Simon Jan ŠK Týn nad Vltavou 1711 1716 1
2017/2018 6 ŠACHklub Tábor 1715 1735 Malý Jan Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1487 1553 1
2017/2018 5 ŠACHklub Tábor 1729 1735 Novák Lukáš Sokol Tábor C 1740 1778 0
2017/2018 4 ŠACHklub Tábor 1729 1735 Petr Josef SK Sezimovo Ústí 1603 1643 ½
2016/2017 7 Šachklub Sokol Klatovy 1878 1876 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 ½
2016/2017 6 Šachklub Sokol Klatovy 1878 1876 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 ½
2016/2017 7 Šachklub Sokol Klatovy 1878 1876 Dolejš Jakub Sokol Praha-Kobylisy 1074 1
2016/2017 6 Šachklub Sokol Klatovy 1878 1876 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad 1380 1380 0
2016/2017 5 Šachklub Sokol Klatovy 1878 1876 Špachta Vítek TJ Bohemians Praha 1223 1
2015/2016 7 ŠACHklub Tábor 1878 1876 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 1
2015/2016 6 ŠACHklub Tábor 1878 1876 Kabelka Jaromír Slovan Jindř. Hradec B 1652 ½
2015/2016 5 ŠACHklub Tábor 1878 1876 Král Ladislav ŠK Týn n. Vlt. 1640 1595 0
2015/2016 4 ŠACHklub Tábor 1878 1876 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1869 1884 0
2015/2016 2 ŠACHklub Tábor 1878 1876 Alexa Jaroslav Reality Horňák Bechyně B 1759 1811 0
2015/2016 6 Šachklub Tábor 1878 1876 Friedl Václav DDM Písek 1643 0
2015/2016 5 Šachklub Tábor 1878 1876 Šimeček Josef Šachklub Písek C 1930 1936 ½
2015/2016 3 Šachklub Tábor 1878 1876 Válek Tomáš Sokol Tábor C 1869 1884 1
2015/2016 2 Šachklub Tábor 1878 1876 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec B 1652 ½
2015/2016 11 Šachklub Tábor A 1878 1876 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 B 1549 1638 ½
2015/2016 10 Šachklub Tábor A 1878 1876 Bohuněk Jan KŠ Říčany 1925 C 1161 1369 1
2015/2016 9 Šachklub Tábor A 1878 1876 Petr Jakub Bohemians Praha A 1898 1811 0
2015/2016 8 Šachklub Tábor A 1878 1876 Špachta Max Bohemians Praha B 1403 1373 ½
2015/2016 5 Šachklub Tábor A 1878 1876 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1745 1782 1
2015/2016 4 Šachklub Tábor A 1878 1876 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 ½
2014/2015 10 ŠACHklub Tábor Lady 1601 1640 Bauer Vojtěch QCC Č.Budějovice G 1266 1
2014/2015 6 ŠACHklub Tábor Lady 1601 1640 Chmelík Benedikt Šachklub Písek D 1233 1
2014/2015 5 ŠACHklub Tábor Lady 1601 1640 Korbel Michal ŠK Týn n.Vlt. B 1112 0
2014/2015 2 ŠACHklub Tábor Lady 1601 1640 Outrata Hynek Slovan Jindř. Hradec C 1626 1626 ½
2014/2015 1 ŠACHklub Tábor Lady 1601 1640 Tichý Tomáš Traxler Veselí n.Lužn. B 1573 1
2014/2015 11 Šachklub Tábor A 1601 1640 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha B 1305 0
2014/2015 10 Šachklub Tábor A 1601 1640 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim B 1500 1
2014/2015 9 Šachklub Tábor A 1601 1640 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 1
2014/2015 8 Šachklub Tábor A 1601 1640 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 ½
2014/2015 7 Šachklub Tábor A 1601 1640 Hanzlík Adam ŠK Řevnice 1458 1
2014/2015 6 Šachklub Tábor A 1601 1640 Starikova Vassilina ŠK Praha-Smíchov 1224 1
2014/2015 4 Šachklub Tábor A 1601 1640 Kokrda Stanislav ŠK Světlá nad Sázavou 1335 1
2014/2015 2 Šachklub Tábor A 1601 1640 Janeček Tadeáš Hraničář Horní Stropnice 1159 1
2014/2015 1 Šachklub Tábor A 1601 1640 Michálková Viktorie Nela Gambit Jihlava 1000 1
2013/2014 8 ŠACHklub SIMOPT Tábor Lady 1610 1441 Hejl Vojtěch ŠK Veselí nad Lužnicí C 1548 1
2013/2014 5 ŠACHklub SIMOPT Tábor Lady 1610 1441 Šourek Vladimír Spartak Soběslav B 1745 1689 ½
2013/2014 3 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1610 1441 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1841 0
2013/2014 2 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1610 1441 Viták Jiří Desko Liberec 1579 1640 0
2013/2014 11 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1544 1
2013/2014 10 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1270 ½
2013/2014 9 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 A 1568 ½
2013/2014 8 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 C 1250 1
2013/2014 7 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1455 1508 0
2013/2014 6 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1542 0
2013/2014 5 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Žák Daniel KŠ Říčany 1925 B 1306 1
2013/2014 4 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Králová Josefina ŠK Řevnice 1558 ½
2013/2014 2 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1250 0
2013/2014 1 ŠACHklub Tábor B 1610 1441 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1546 1539 1
2013/2014 4 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1610 1441 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1841 0
2013/2014 3 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1610 1441 Viták Jiří Desko Liberec 1579 1640 0
2012/2013 9 ŠACHklub Lady Tábor 1629 1494 Růžička Tomáš DDM "D" Písek 1807 1787 0
2012/2013 8 ŠACHklub Lady Tábor 1629 1494 Severin Luboš ŠACHklub Písek D 1000 1
2012/2013 7 ŠACHklub Lady Tábor 1629 1494 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí B 1359 1
2012/2013 3 ŠACHklub Lady Tábor 1629 1494 Knotek Petr ŠACHklub Tábor B 1396 1
2012/2013 2 ŠACHklub Lady Tábor 1629 1494 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor Mládí 1419 0
2012/2013 7 ŠACHklub Tábor A 1629 1494 Samec František TRAXLER Veselí n/L B 1635 0
2012/2013 5 ŠACHklub Tábor A 1629 1494 Kapoun Karel Spartak Počátky 1590 1
2012/2013 11 Šachklub Tábor A 1629 1494 Žák Daniel KŠ Říčany 1925 B 1250 1
2012/2013 10 Šachklub Tábor A 1629 1494 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 C 1100 ½
2012/2013 9 Šachklub Tábor A 1629 1494 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno B 1336 1250 1
2012/2013 7 Šachklub Tábor A 1629 1494 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1250 0
2012/2013 6 Šachklub Tábor A 1629 1494 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 1250 1
2011/2012 8 ŠACHklub Tábor "B" 1653 1349 Krch Lukáš SOKOL Tábor 1910 1926 0
2011/2012 5 ŠACHklub Tábor "B" 1653 1349 Pytlik Ladislav TJ SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1955 1923 0
2011/2012 2 ŠACHklub Tábor "B" 1653 1349 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor "A" 2100 2051 0
2011/2012 11 Šachklub Tábor A 1653 1349 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1279 ½
2011/2012 10 Šachklub Tábor A 1653 1349 Poppr Marián SK OAZA Praha 1626 0
2011/2012 9 Šachklub Tábor A 1653 1349 Balek Filip SK Pyrit Příbram 1250 0
2011/2012 8 Šachklub Tábor A 1653 1349 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 B 1537 0
2011/2012 7 Šachklub Tábor A 1653 1349 Havelka Jonáš QCC České Budějovice A 1328 1
2011/2012 6 Šachklub Tábor A 1653 1349 Nagy Ladislav QCC České Budějovice B 1100 1
2011/2012 5 Šachklub Tábor A 1653 1349 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha A 1594 ½
2011/2012 4 Šachklub Tábor A 1653 1349 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha B 1250 1
2011/2012 2 Šachklub Tábor A 1653 1349 Krč Michal SFIALA Gambit DDM Jihlava 1100 1
2011/2012 1 Šachklub Tábor A 1653 1349 Stareček Jiří Spartak Vlašim B 1250 1
2010/2011 8 Šachklub Simopt Tábor A 1666 Simon Jan ŠK Týn n. Vlt. B 1591 0
2010/2011 6 Šachklub Simopt Tábor A 1666 Severa Jiří Sokol Tábor Senioři 1594 0
2010/2011 11 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha A 1306 ½
2010/2011 10 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha B 1100 0
2010/2011 9 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Boček Lukáš Klub šachistů Říčany 1925 A 1510 0
2010/2011 8 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Pastrnek Michal Klub šachistů Říčany 1925 B 1256 0
2010/2011 5 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Schachinger Petr ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2010/2011 4 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1250 1
2010/2011 3 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Havelka Jonáš QCC České Budějovice 1293 0
2010/2011 2 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Bien Jan ŠK Řevnice 1250 1
2010/2011 1 ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1666 Halamíček David ŠK Praha - Smíchov A 1250 1
2009/2010 11 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Nguyen Thai Dai Van ŠK Smíchov - Praha A 1250 0
2009/2010 10 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1250 0
2009/2010 9 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Filip Tomáš Spartak Vlašim B 1100 1
2009/2010 8 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Biomedica Říčany B 1
2009/2010 7 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Sýkora Milan Jiskra Havlíčkův Brod 1000 0
2009/2010 6 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Zadina Vít Jiskra Humpolec 1000 1
2009/2010 5 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Müllerová Kateřina Biomedica Říčany A 1315 0
2009/2010 4 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Řeřábková Eliška Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 3 ŠACHklub SIMOPT Tábor 1583 Havelka Jonáš QCC České Budějovice 1250 1
2009/2010 8 ŠACHklub SIMOPT Tábor "A" 1583 Malířský Josef TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1467 0
2009/2010 6 ŠACHklub SIMOPT Tábor "A" 1583 Malý Jan ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 0
2009/2010 2 ŠACHklub SIMOPT Tábor "A" 1583 Žilavá Kateřina ŠACHklub SIMOPT Tábor "B" 1100 1
2008/2009 9 ŠACHklub Tábor 1250 Shejbalová Adéla Biomedica Říčany C 1250 0
2008/2009 8 ŠACHklub Tábor 1250 Kohout Petr Biomedica Říčany B 1250 1
2008/2009 5 ŠACHklub Tábor 1250 Košutová Jitka TJ Náměšťnad Oslavou 1250 ½
2008/2009 4 ŠACHklub Tábor 1250 Jelínek Lukáš TRW Autoelektronika Vlašim 1466 0
2008/2009 3 ŠACHklub Tábor 1250 Dušek Vladimír ŠO DKV České Budějovice 1100 0
2008/2009 8 ŠACHklub Tábor B 1250 Říha Jan ŠACHklub Tábor A 1508 0
2008/2009 7 ŠACHklub Tábor B 1250 Lenger Adam TJ Spartak Mas Sezimovo Ústí B 1286 0
2008/2009 3 ŠACHklub Tábor B 1250 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor C 1250 0
2008/2009 2 ŠACHklub Tábor B 1250 Majer Jiří ŠO Mikrochem Třeboň 1784 0
2007/2008 11 Šachklub Tábor 1250 Kostelecký Daniel TJ Sokol Kobylisy 1250 0
2007/2008 10 Šachklub Tábor 1250 Šebo Viktor SK OAZA Praha B 1000 ½
2007/2008 8 ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1250 Kutnar Václav SLOVAN J.Hradec "B" 1597 0
2007/2008 7 ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1250 Petráněk Marian SPARTAK Sez. Ústí "B" 1613 0
2007/2008 5 ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1250 Petr Josef SOKOL Tábor senioři 1708 ½
2007/2008 4 ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1250 Městka Ladislav SOKOL Suchdol n/Lužnicí 0
2007/2008 3 ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1250 Tregler Jaroslav BESEDA Veselí n/Luž. "C" 0
2007/2008 1 ŠACHklub Tábor "B"- žáci 1250 Matyš Ondřej ŠACHklub Tábor "A"- dorostenci 1100 0
2006/2007 9 ŠACHklub Tábor "B" Malachov Martin BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 0
2006/2007 8 ŠACHklub Tábor "B" Hloušek Karel SLOVAN Jindřichův Hradec "B" 1486 0
2006/2007 5 ŠACHklub Tábor "B" Severa Jiří SOKOL Tábor senióři 1542 0
2006/2007 4 ŠACHklub Tábor "B" Alexa Jaroslav REALITY Horňák Bechyně "B" 1675 0
2006/2007 3 ŠACHklub Tábor "B" Mikulík Eduard SOKOL Suchdol n/Lužnicí 1709 0