Hráč Hrůza Martin

Hrůza Martin

User Pic
Jméno: Hrůza Martin
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1381
Elo mezinárodní: 0
ID: 34646
FIDE ID: 0
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1381 ŠK Tišnov B 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno F 0 1381 Šetina Václav ŠK Kuřim F 1309 1366 ½
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1378 Prokop Tomáš Šachy Zastávka "B" 0 0 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1378 Laštovička František ŠK Kuřim "K" 1853 1696 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1378 Matula Jakub ŠK Kuřim "E 1087 1211 1
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1356 Svoboda Filip ŠK Kuřim "D" 1429 1537 ½
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1356 Adler Lubomír ŠK Kuřim "C" 1359 0
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1356 Karber Jan Šachy Zastávka "A" 1571 0
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1356 Boháč Šimon ŠK Kuřim "E" 1064 1
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1356 Kupka Ondřej Šachy Zastávka "B" 1000 1
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1356 Koblížek Milan TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 Liška Martin ŠK Kuřim "G" 1297 1336 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice "B" 1686 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 Buček Miloslav ŠK Kuřim "E" 1494 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 1705 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 Majer Jiří ŠK Kuřim "F" 2096 2031 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 Richterová Julie Šachy Zastávka "B" 1561 1564 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1609 1604 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1531 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "K" 1250 1128 1
2013/2014 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1673 0
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 Buček Miloslav ŠK Kuřim "D" 1490 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 0
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1549 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1481 1547 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov 1638 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 Karber Jan Šachy Zastávka 1630 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 1
2012/2013 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1250 1
2012/2013 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 Dumek Aleš Sokol Zastávka 1250 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1634 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 Richterová Julie Sokol Zastávka 1403 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 Zavřel Petr ŠK Sokol Tišnov "B" 1605 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 Chudík Roman Sokol Střelice "B" 1000 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 Liška Martin ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1323 0
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Špičák Petr ŠK Tetčice "B" 1794 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Dumek David TJ Sokol Zastávka 1100 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1629 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice "B" 1287 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Adler Lubomír ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1467 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Šindelář Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 Čech Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Dumek Aleš Sokol Zastávka 1100 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1580 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Novotný Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1374 ½
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Baxa David Sokol Tišnov "B" 1100 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Hotař Petr Sokol Střelice "C" 1000 0
2009/2010 10 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Kalabis Lukáš SK KME-DDM Kurim E 1000 1
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Raštica Pavel SOVA Kocianka 1414 ½
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Sindelar Tomas SK KME-DDM Kurim F 1000 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Rerych Jiří SK Lokomotiva Brno P 1000 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Liška Martin SK KME-DDM Kurim E 1100 ½
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Raštica Pavel SOVA Kocianka 1414 ½
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Sindelar Tomas SK KME-DDM Kurim F 1000 1
2009/2010 1 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Elsner Tomáš SK Lokomotiva Brno P 1000 0
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno L 1100 SK Sokol Tisnov B 1
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno L 1100 Horák Pavel Sokol Strelice B 1000 0
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno L 1100 Hrdina Jiří SK KME-DDM Kurim D 1000 0
2008/2009 7 Lokomotiva Brno E 1000 Jelínek Jakub Vinohrady Brno 1100 0
2008/2009 6 Lokomotiva Brno E 1000 Čermák Jan Vyškov 1384 0
2008/2009 5 Lokomotiva Brno E 1000 Musil Jan Vranovice B 1100 1
2008/2009 4 Lokomotiva Brno E 1000 Straka Vojtěch Vranovice A 1100 0
2008/2009 3 Lokomotiva Brno E 1000 Šaršon Ondřej Lokomotiva Brno D 1450 0
2008/2009 2 Lokomotiva Brno E 1000 Richterová Nataša Duras BVK Brno C 1250 0
2008/2009 1 Lokomotiva Brno E 1000 Lapúník Michal Moravská Slávia 1629 0