Hráč Spáčil Stanislav

Spáčil Stanislav

User Pic
Jméno: Spáčil Stanislav
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1746
Elo mezinárodní: 0
ID: 20189
FIDE ID: 0
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 11 Lokomotiva I 1735 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1875 0
2013/2014 9 Lokomotiva I 1735 Onuca Petr Vojenská akademie 1905 0
2013/2014 8 Lokomotiva I 1735 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1450 1
2013/2014 6 Lokomotiva I 1735 Turza Pavel Moravská Slávia C 1790 1790 1
2013/2014 5 Lokomotiva I 1735 Štencel Václav Lokomotiva J 1869 ½
2013/2014 3 Lokomotiva I 1735 Mazanec Jan Lokomotiva H 1830 ½
2013/2014 1 Lokomotiva I 1735 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK E 1920 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva J 1738 Hruška Vladimír ŠK Bystrc Oilers B 1950 1932 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva J 1738 Burýšek Petr ŠK 64 C 1789 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva J 1738 Němeček Miloš DM Klášterského 1000 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva J 1738 Putna Vladimír ŠK Duras BVK E 1716 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva J 1738 Vachek Jiří ŠK Lokomotiva H 1896 1803 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva J 1738 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1855 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva J 1738 Čejka Jan ŠK Lokomotiva K 1663 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva J 1738 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady B 1604 ½
2011/2012 11 Lokomotiva Brno J 1732 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1841 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno J 1732 Bezdíček Miloš SK 64 Brno C 1741 ½
2011/2012 9 Lokomotiva Brno J 1732 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1805 ½
2011/2012 8 Lokomotiva Brno J 1732 Rumian Karel Moravská Slávia D 1678 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno J 1732 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1790 0
2011/2012 6 Lokomotiva Brno J 1732 Němeček Miloš DM Kláterského 1000 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno J 1732 Mazanec Karel Lokomotiva Brno H 1751 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno J 1732 Murinová Júlia Lokomotiva Brno I 1876 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno J 1732 Hloušek Milan Lokomotiva Brno K 1507 ½
2011/2012 2 Lokomotiva Brno J 1732 Fojt Leoš Duras BVK Brno E 1790 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno J 1732 Tvrdý Radovan Univerzita Brno 1863 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno J 1714 Roštinský Miroslav ŠK 64 Brno C 1804 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno J 1714 Brauner Radek Vojenská akademie 1783 0
2010/2011 9 Lokomotiva Brno J 1714 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia Brno C 1779 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno J 1714 Dittrich Jiří Moravská Slávia Brno D 1742 ½
2010/2011 7 Lokomotiva Brno J 1714 Vaculíková Renáta Univerzita Brno 1869 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Brno J 1714 Fojt Leoš ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1794 0
2010/2011 4 Lokomotiva Brno J 1714 Češek Liboslav Lokomotiva Brno H 1779 1
2010/2011 3 Lokomotiva Brno J 1714 Dvouletý Tomáš Lokomotiva Brno I 1852 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno J 1714 Jelínek Jakub ŠK Vinohrady Brno B 1000 1
2010/2011 1 Lokomotiva Brno J 1714 Janda Luboš ŠK Bystrc Oilers B 1892 ½
2009/2010 11 Lokomotiva K 1701 Havlík Jiří Duras BVK E 1801 0
2009/2010 10 Lokomotiva K 1701 Svíženský Luboš Vinohrady B 1950 0
2009/2010 9 Lokomotiva K 1701 Bednařík Radomír Bystrc Oilers B 1821 ½
2009/2010 7 Lokomotiva K 1701 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1909 ½
2009/2010 6 Lokomotiva K 1701 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1820 1
2009/2010 5 Lokomotiva K 1701 Jeřábek Oldřich Duras BVK F 1462 1
2009/2010 2 Lokomotiva K 1701 Mazanec Jan Lokomotiva J 1769 ½
2008/2009 11 Lokomotiva J 1716 Rybníček Otto ŠK 64 C 1802 0
2008/2009 10 Lokomotiva J 1716 Šrámek Josef Moravská Slávia D 1968 ½
2008/2009 9 Lokomotiva J 1716 Onuca Petr Vojenská akademie 1856 0
2008/2009 7 Lokomotiva J 1716 Kacálek Tomáš Průkopník-Petria B 1756 0
2008/2009 6 Lokomotiva J 1716 Brychta Jan Univerzita 1624 1
2008/2009 5 Lokomotiva J 1716 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1706 0
2008/2009 4 Lokomotiva J 1716 Dvouletý Tomáš Lokomotiva I 1825 0
2008/2009 2 Lokomotiva J 1716 Havlík Jiří Duras BVK E 1824 ½
2008/2009 1 Lokomotiva J 1716 Šípek Oldřich Lokomotiva K 1811 ½
2007/2008 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1000 Diviš Libor ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 1876 ½
2007/2008 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1000 Dajč Ján ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1627 1
2007/2008 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1000 SPgŠ+G ZNOJMO B 1
2007/2008 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1000 Hrabec Karel TJ HODONICE A 1588 1
2007/2008 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1000 Přibyl Radek ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1558 0
2007/2008 5 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1000 Mouryc Tomáš VINOHRADY BRNO A 2068 0
2007/2008 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1000 Všetečka Milan ŠK 64 BRNO B 1746 0
2007/2008 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1000 Šic Miloš ŠK BYDO ZAKŘANY B 1578 1
2007/2008 11 Lokomotiva Brno J 1000 Bednařík Radomír Petria-Průkopník B 1831 ½
2007/2008 10 Lokomotiva Brno J 1000 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1823 0
2007/2008 9 Lokomotiva Brno J 1000 Páral Adam Vinohrady Brno B 1918 1
2007/2008 8 Lokomotiva Brno J 1000 Stanka Miroslav Duras BVK Brno E 1872 0
2007/2008 7 Lokomotiva Brno J 1000 Ševčíková Marie Duras BVK Brno F 1605 ½
2007/2008 6 Lokomotiva Brno J 1000 Dočekal Tomáš Moravská Slávia D 1730 ½
2007/2008 5 Lokomotiva Brno J 1000 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1782 ½
2007/2008 4 Lokomotiva Brno J 1000 Šebek Jan Univerzita Brno 1827 0
2007/2008 2 Lokomotiva Brno J 1000 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno C 1000 0
2007/2008 1 Lokomotiva Brno J 1000 Petlan Ivan Lokomotiva Brno I 1997 0
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1857 0
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Odrazil Luděk MKS Vyškov A 1710 0
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 ŠK TJ Komořany 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1666 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Goroš Miroslav Sokol Rudice C 1350 ½
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1768 1
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov A 1862 1
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Ševčík Leoš TJ Sloup 1820 0
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov A 1874 0
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1698 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1950 1
2006/2007 11 Lokomotiva J 1698 Zůbek Stanislav Moravská Slávia D 1856 ½
2006/2007 10 Lokomotiva J 1698 Žitný Petr Vojenská akademie 1863 0
2006/2007 9 Lokomotiva J 1698 Janků Luboslav Moravská Slávia C 1867 0
2006/2007 8 Lokomotiva J 1698 Havlík Jiří Duras E 1834 ½
2006/2007 7 Lokomotiva J 1698 Roštinský Miroslav ŠK 64 C 1796 0
2006/2007 6 Lokomotiva J 1698 Svíženský Luboš Vinohrady B 1636 0
2006/2007 5 Lokomotiva J 1698 Fabián Jindřich Průkopník B 1728 ½
2006/2007 4 Lokomotiva J 1698 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1892 ½
2006/2007 3 Lokomotiva J 1698 Cicálek Stanislav Lokomotiva K 1774 1
2006/2007 1 Lokomotiva J 1698 Lička Vlastimil Lokomotiva H 2007 1
2005/2006 11 Lokomotiva J 1689 Janda Luboš Průkopník B 1699 1
2005/2006 10 Lokomotiva J 1689 Šrámek Josef Moravská Slávia C 1990 0
2005/2006 9 Lokomotiva J 1689 Páral Stanislav TJ Vinohrady B 2064 ½
2005/2006 8 Lokomotiva J 1689 Blažek Pavel ŠK 64 C 1876 0
2005/2006 6 Lokomotiva J 1689 Bezdíček Miloš ŠK 64 D 1771 ½
2005/2006 5 Lokomotiva J 1689 Žitný Petr Vojenská akademie 1807 0
2005/2006 4 Lokomotiva J 1689 Hanák Emil Lokomotiva H 2039 ½
2005/2006 3 Lokomotiva J 1689 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1862 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany B Braun Tomáš Desko Liberec B" 1421 0
2003/2004 10 Biomedica Říčany B Braun Marek Desko Liberec A" 1437 0
2003/2004 9 Biomedica Říčany B Naidr Jakub Bonex Teplice 1
2003/2004 8 Biomedica Říčany B Brabec Jan Biomedica Říčany A ½
2003/2004 7 Biomedica Říčany B Varga Jiří Sokol Údlice 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany B Rút Vojtěch Sokol Vyšehrad B" 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany B Nejedlý Jiří Easy Engl.Kralupy 1346 0
2003/2004 4 Biomedica Říčany B Bdžoch Vojtěch ŠK Kladno 1571 0
2003/2004 3 Biomedica Říčany B Melzer Pavel Spartak Ústí n.L. 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany B Vozáková Lucie SK OAZA Praha B" ½
2003/2004 9 Biomedica Říčany D Sedláček Karel Biomedica Říčany E 1