Hráč Zamarská Dagmar

Zamarská Dagmar

User Pic
Jméno: Zamarská Dagmar
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1481
Elo mezinárodní: 1524
ID: 37187
FIDE ID: 377384
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 Lokomotiva "H" 1524 1481 Bezdíček Miloš ŠK 64 "B" 1677 1658 0
2019/2020 5 Lokomotiva "H" 1524 1481 Sepši Jakub Jezdci Jundrov "D" 0 1258 0
2019/2020 3 Lokomotiva "H" 1524 1481 Pospíšil Tomáš Lokomotiva "G" 0 1413 ½
2018/2019 13 Lokomotiva "H" 1524 1509 Pospíšil Tomáš Lokomotiva "G" 0 1324 0
2018/2019 10 Lokomotiva "H" 1524 1509 Mareš Petr DM Klášterského "A" 1704 1721 ½
2018/2019 9 Lokomotiva "H" 1524 1509 Šmídek Prokop Duras BVK "E" 0 1031 1
2018/2019 7 Lokomotiva "H" 1524 1509 Babák Pavel VSK Univerzita "C" 0 1467 0
2018/2019 6 Lokomotiva "H" 1524 1509 Turza Pavel Moravská Slávia "D" 1775 1775 0
2018/2019 5 Lokomotiva "H" 1524 1509 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady 1521 1566 0
2018/2019 4 Lokomotiva "H" 1524 1509 Burýšek Petr ŠK 64 Brno "B" 0 1762 0
2018/2019 3 Lokomotiva "H" 1524 1509 Kubíček Jiří Bystrc Oilers "B" 1880 1787 0
2018/2019 2 Lokomotiva "H" 1524 1509 Mojžíš Prokop Jezdci Jundrov "D" 0 0 1
2015/2016 7 Lokomotiva J 1524 1542 Blažek Pavel ŠK 64 B 1771 1738 0
2015/2016 5 Lokomotiva J 1524 1542 Spěvák Josef Univerzita C 1531 ½
2015/2016 4 Lokomotiva J 1524 1542 Coufal Karel DM Klášterského A 1401 0
2015/2016 3 Lokomotiva J 1524 1542 Slezák Jiří Jezdci Jundrov C 1753 0
2015/2016 2 Lokomotiva J 1524 1542 Kepák Libor Moravská Slávia D 1722 1
2015/2016 1 Lokomotiva J 1524 1542 Rous Antonín Lokomotiva I 1000 0
2015/2016 4 Lokomotiva J 1524 1542 Šantora Ladislav Vinohrady B 1858 1804 0
2015/2016 2 Lokomotiva J 1524 1542 Coufal Karel DM Klášterského A 1401 0
2015/2016 1 Lokomotiva J 1524 1542 Rous Antonín Lokomotiva I 1000 0
2014/2015 2 Lokomotiva J 1554 1556 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1807 0
2014/2015 1 Lokomotiva J 1554 1556 Nentvichová Blanka Jezdci Jundrov C 1000 ½
2014/2015 7 Lokomotiva J 1554 1556 Čuříková Sára DM Klášterského A 1000 1
2014/2015 6 Lokomotiva J 1554 1556 Nentvichová Blanka Jezdci Jundrov C 1000 ½
2014/2015 5 Lokomotiva J 1554 1556 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1807 0
2014/2015 4 Lokomotiva J 1554 1556 Blažek Pavel ŠK 64 B 1770 1763 0
2014/2015 3 Lokomotiva J 1554 1556 Vinohrady B 1
2013/2014 13 Lokomotiva J 1592 1592 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK E 1462 1546 0
2013/2014 12 Lokomotiva J 1592 1592 Buchta Miroslav ŠK Vinohrady B 1000 ½
2013/2014 11 Lokomotiva J 1592 1592 Vaculíková Renáta Univerzita Brno B 1833 0
2013/2014 10 Lokomotiva J 1592 1592 Rumian Karel Moravská Slávia D 1676 0
2013/2014 9 Lokomotiva J 1592 1592 Rybníček Otto ŠK 64 Brno B 1756 ½
2013/2014 8 Lokomotiva J 1592 1592 Beer František Vojenská akademie 1889 0
2013/2014 7 Lokomotiva J 1592 1592 Coufal Karel DM Klášterského 1375 ½
2013/2014 6 Lokomotiva J 1592 1592 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov B 1958 1946 0
2013/2014 5 Lokomotiva J 1592 1592 Starý Vladimír Lokomotiva I 1794 1836 1
2013/2014 4 Lokomotiva J 1592 1592 Tůma Ludvík Moravská Slávia C 1618 1
2013/2014 3 Lokomotiva J 1592 1592 Dvouletý Tomáš Lokomotiva G 1806 1845 0
2013/2014 2 Lokomotiva J 1592 1592 Mazanec Karel Lokomotiva H 1713 ½
2013/2014 1 Lokomotiva J 1592 1592 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers B 1772 1717 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva K 1523 Janků Michal ŠK Vinohrady B 1405 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva K 1523 Beer František Vojenská akademie 1868 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva K 1523 Kacálek Tomáš ŠK Bystrc Oilers B 1788 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva K 1523 Štolba Josef ŠK 64 C 1691 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva K 1523 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia D 1660 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva K 1523 Gilg Jindřich DM Klášterského 1000 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva K 1523 Putna Vladimír ŠK Duras BVK E 1716 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva K 1523 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva H 1723 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva K 1523 ŠK Lokomotiva J 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva K 1523 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1772 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva K 1523 ŠK Lokomotiva I 1
2011/2012 11 Lokomotiva Brno K 1547 Pelikán Karel Duras BVK Brno E 1777 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno K 1547 Absolín Ladislav Univerzita Brno 1678 0
2011/2012 9 Lokomotiva Brno K 1547 Onuca Petr Vojenská akademie 1877 0
2011/2012 8 Lokomotiva Brno K 1547 Bezdíček Miloš SK 64 Brno C 1741 0
2011/2012 7 Lokomotiva Brno K 1547 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1822 0
2011/2012 6 Lokomotiva Brno K 1547 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1680 ½
2011/2012 5 Lokomotiva Brno K 1547 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1953 0
2011/2012 4 Lokomotiva Brno K 1547 Němeček Miloš DM Kláterského 1000 1
2011/2012 3 Lokomotiva Brno K 1547 Pelikán Jaromír Lokomotiva Brno J 1838 ½
2011/2012 2 Lokomotiva Brno K 1547 Murinová Júlia Lokomotiva Brno I 1876 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno K 1547 Škaroupka Petr Lokomotiva Brno H 1797 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno M 1579 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Kr. Pole F 1474 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Brno M 1579 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1404 0
2010/2011 5 Lokomotiva Brno M 1579 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Kr. Pole F 1370 0
2010/2011 4 Lokomotiva Brno M 1579 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1404 0
2010/2011 2 Lokomotiva Brno M 1579 Štula David Lokomotiva Brno K 1100 1
2010/2011 1 Lokomotiva Brno M 1579 Lukáč Jakub SOVA Kociánka 1000 1
2009/2010 9 Lokomotiva N 1000 Univerzita 1
2009/2010 7 Lokomotiva N 1000 Smolka Bohumír Lokomotiva M 1512 ½