Hráč Nekarda Jan

Nekarda Jan

User Pic
Jméno: Nekarda Jan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1746
Elo mezinárodní: 1714
ID: 34539
FIDE ID: 350540
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č ŠK Staré Město E 1714 1746 Ludvíček Josef SK Boršice B 1747 1788 0
2018/2019 1 B ŠK Staré Město E 1714 1746 Zemčík Jan ŠO Kunovice B 0 1615 0
2017/2018 3 B ŠK Staré Město 1628 1647 Pilch David SK Slavia Orlová 1694 1671 0
2017/2018 2 B ŠK Staré Město 1632 1647 Kocí Tereza ŠK AD Jičín 1595 1659 1
2017/2018 1 B ŠK Staré Město 1642 1659 Richterová Julie ŠK Kuřim 1736 1732 0
2017/2018 11 B ŠK Staré Město E 1632 1647 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1812 1856 ½
2017/2018 10 Č ŠK Staré Město E 1632 1647 Křížek František SK Boršice B 1943 1945 0
2017/2018 9 B ŠK Staré Město E 1638 1647 Vymětal Milan ŠO TJ Zborovice A 1830 1851 ½
2017/2018 7 B ŠK Staré Město E 1628 1647 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1750 1748 1
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město E 1628 1647 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 0 1655 ½
2017/2018 5 B ŠK Staré Město E 1632 1647 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 0 1750 1
2017/2018 4 Č ŠK Staré Město E 1632 1647 Bártek Jan Sokol Postoupky B 0 1846 0
2017/2018 3 Č ŠK Staré Město E 1632 1647 Malůš Petr ŠO Kunovice B 0 1773 0
2017/2018 2 B ŠK Staré Město E 1632 1647 Polášek Libor TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1519 1607 1
2017/2018 1 Č ŠK Staré Město E 1642 1659 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 0 1850 1
2017/2018 11 B ŠK Staré Město D 1632 1647 Dvořák Petr Sokol Postoupky A 1787 1763 ½
2017/2018 8 B ŠK Staré Město D 1638 1647 Šácha Milan ŠO Kunovice A 0 1729 0
2017/2018 7 Č ŠK Staré Město D 1638 1647 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1926 1940 0
2017/2018 5 Č ŠK Staré Město D 1628 1647 Šaňák František SK Boršice A 1843 1808 1
2017/2018 7 Č ŠK Staré Město 1628 1647 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek 1975 1944 0
2017/2018 6 B ŠK Staré Město 1628 1647 Pilch David SK Slavia Orlová 1694 1671 0
2017/2018 5 B ŠK Staré Město 1632 1647 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1853 1817 0
2017/2018 4 B ŠK Staré Město 1642 1659 Kocí Tereza ŠK AD Jičín 1663 1707 1
2017/2018 3 Č ŠK Staré Město 1642 1659 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 0
2017/2018 2 B ŠK Staré Město 1642 1659 Richterová Julie ŠK Kuřim 1736 1732 0
2017/2018 1 Č ŠK Staré Město 1642 1659 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1934 1865 0
2016/2017 11 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 1
2016/2017 10 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1732 1717 0
2016/2017 9 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Chlebek Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1729 1773 ½
2016/2017 7 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 0
2016/2017 6 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Barák David ŠK Duras BVK Brno 1658 1595 ½
2016/2017 5 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 0
2016/2017 4 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1958 1848 0
2016/2017 3 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Piskovský Tomáš SK Prostějov 1677 1677 ½
2016/2017 2 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1672 1681 ½
2016/2017 1 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Jiříček Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín 1807 1836 0
2016/2017 8 B ŠK Staré Město F 1589 1627 Holík Miroslav TJ Mařatice 1717 ½
2016/2017 3 B ŠK Staré Město F 1589 1627 Babula Vlastimil ŠK Staré Město G 1249 1318 1
2016/2017 11 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Jestříbek Martin TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1519 ½
2016/2017 7 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1875 1920 0
2016/2017 6 Č ŠK Staré Město E 1589 1627 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1811 0
2016/2017 5 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1762 ½
2016/2017 4 Č ŠK Staré Město E 1589 1627 Večeřa Pavel Sokol Postoupky B 1464 1470 1
2016/2017 3 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Ludvíček Josef SK Boršice B 1913 1903 1
2016/2017 2 Č ŠK Staré Město E 1589 1627 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1785 0
2016/2017 1 Č ŠK Staré Město E 1589 1627 TJ Spartak Uherský Brod 1
2016/2017 11 Č ŠK Staré Město C 1589 1627 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1823 1885 1
2016/2017 9 B ŠK Staré Město C 1589 1627 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1986 1983 0
2016/2017 6 Č ŠK Staré Město C 1589 1627 Martinka Jakub ŠK Zlín B 1000 0
2016/2017 5 B ŠK Staré Město C 1589 1627 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1668 1
2016/2017 4 Č ŠK Staré Město C 1589 1627 Štefaník Petr ŠK Staré Město D 1623 1654 ½
2016/2017 2 Č ŠK Staré Město C 1589 1627 Vilém Rostislav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1634 1715 ½
2016/2017 5 B ŠK Staré Město 1589 1627 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 0
2016/2017 4 Č ŠK Staré Město 1589 1627 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 0
2015/2016 11 Č ŠK Staré Město C 1589 1627 Klíma Vladimír CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1716 1870 0
2015/2016 10 B ŠK Staré Město C 1589 1627 Skalka Josef SK Boršice A 1786 1777 0
2015/2016 9 B ŠK Staré Město C 1589 1627 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1957 1865 1
2015/2016 7 B ŠK Staré Město C 1589 1627 Filák Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1825 1839 0
2015/2016 6 Č ŠK Staré Město C 1589 1627 Dubovecký Josef ŠK Zlín B 1658 1728 ½
2015/2016 4 Č ŠK Staré Město C 1589 1627 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1828 1787 ½
2015/2016 1 B ŠK Staré Město C 1589 1627 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1847 1838 ½
2015/2016 10 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 ½
2015/2016 9 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Blahynka Svatopluk Fatra-Slavia Napajedla B 1653 ½
2015/2016 8 Č ŠK Staré Město E 1589 1627 Lekeš René Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1652 1
2015/2016 7 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Šťuka Josef TJ Dolní Němčí A 1751 0
2015/2016 6 Č ŠK Staré Město E 1589 1627 Polišenský Jan Slavia Kroměříž D 1555 1601 0
2015/2016 5 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Skalka Josef SK Boršice B 1786 1777 0
2015/2016 4 Č ŠK Staré Město E 1589 1627 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město F 1299 1391 1
2015/2016 3 B ŠK Staré Město E 1589 1627 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1781 ½
2015/2016 2 Č ŠK Staré Město E 1589 1627 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1572 ½
2015/2016 11 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Odstrčil Lukáš Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 1
2015/2016 10 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Vantuch Lucian Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 0
2015/2016 9 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Nehyba Martin Sokol Hošťálková 1805 1861 0
2015/2016 8 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Jiříček Jakub TJ Zbrojovka Vsetín 1807 1836 0
2015/2016 7 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "A" 1579 1605 1
2015/2016 6 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "B" 1569 1569 ½
2015/2016 3 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Hrabal Matěj A64 Grygov 1507 1603 0
2015/2016 2 Č ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 1
2015/2016 1 B ŠK Staré Město "B" 1589 1627 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 1
2015/2016 8 Č ŠK Staré Město G 1589 1627 Dornica Miroslav Sokol Velehrad 1363 1
2015/2016 3 B ŠK Staré Město G 1589 1627 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1942 2015 ½
2015/2016 2 Č ŠK Staré Město G 1589 1627 Zálešák Milan KK-ŠK Osvětimany A 1655 1
2014/2015 10 Č ŠK Staré Město H 1604 1617 Smištík Ondřej ŠK Ostrožská Nová Ves A 1024 1
2014/2015 9 Č ŠK Staré Město H 1604 1617 Javor Jan TJ Vlčnov B 1824 1688 ½
2014/2015 7 Č ŠK Staré Město H 1604 1617 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1541 1
2014/2015 6 B ŠK Staré Město H 1604 1617 Stodůlka Miroslav SK Boršice C 1624 1
2014/2015 5 Č ŠK Staré Město H 1604 1617 Náplava Michal TJ Polešovice 1736 0
2014/2015 4 B ŠK Staré Město H 1604 1617 Pikner Jindřich ŠK Staré Město G 1559 1454 1
2014/2015 3 Č ŠK Staré Město H 1604 1617 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1687 0
2014/2015 2 B ŠK Staré Město H 1604 1617 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice B 1837 1668 ½
2014/2015 1 Č ŠK Staré Město H 1604 1617 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1609 1681 1
2014/2015 11 Č ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Navrátilová Lenka Slavia Kroměříž 1510 1416 ½
2014/2015 10 B ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Pecháček Tomáš Sokol Postoupky 1303 1438 1
2014/2015 9 Č ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Fialka Adam OŠŠ TJ Ostrava 1551 1586 0
2014/2015 8 B ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 1656 1734 0
2014/2015 7 B ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Očko Dominik Interchess FM 1519 1561 1
2014/2015 6 Č ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1516 1492 0
2014/2015 5 Č ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Svoboda Filip ŠK Kuřim 1431 1518 1
2014/2015 4 B ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Barák David ŠK Duras BVK Brno "B" 1527 1600 ½
2014/2015 3 B ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1631 1843 ½
2014/2015 2 B ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1609 1445 1
2014/2015 1 Č ŠK Staré Město "B" 1604 1617 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1545 1532 1
2014/2015 11 B ŠK Staré Město F 1604 1617 Bartoš Jiří TJ Dolní Němčí A 1603 0
2014/2015 10 Č ŠK Staré Město F 1604 1617 Volčík Stanislav SK Boršice B 1779 1778 1
2014/2015 8 B ŠK Staré Město F 1604 1617 Dostálek Kamil Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1000 1
2014/2015 7 Č ŠK Staré Město F 1604 1617 Gottwald Pavel TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1449 1
2014/2015 6 B ŠK Staré Město F 1604 1617 Kubla Roman SK EMKaD Holešov A 1544 0
2014/2015 4 B ŠK Staré Město F 1604 1617 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 1771 ½
2014/2015 11 Č ŠK Staré Město C 1604 1617 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 ½
2014/2015 8 Č ŠK Staré Město C 1604 1617 Opluštil David Sokol Postoupky B 1495 1624 ½
2013/2014 11 Č ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov 1215 1215 1
2013/2014 10 B ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 0
2013/2014 9 Č ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Pecháček Tomáš TJ Sokol Postoupky 1323 1
2013/2014 8 B ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Skula Milan Agentura 64 Grygov 1572 0
2013/2014 7 Č ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1472 1495 0
2013/2014 6 B ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Gálík Jakub TJ Sokol Hošťálková 1545 1562 1
2013/2014 5 B ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Jedlička Pavel SK Řetězárna Česká Ves 1000 1
2013/2014 4 Č ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1517 1517 ½
2013/2014 3 Č ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Štefaník Richard ŠK Staré Město "A" 1625 1721 0
2013/2014 1 Č ŠK Staré Město "B" 1485 1582 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim 1439 1
2013/2014 11 B ŠK Staré Město G 1485 1582 Košut Josef TJ Bojkovice B 1566 ½
2013/2014 10 Č ŠK Staré Město G 1485 1582 Světinský Ladislav TJ Dolní Němčí B 1000 ½
2013/2014 9 Č ŠK Staré Město G 1485 1582 Kadlčík Petr TJ Vlčnov C 1000 1
2013/2014 8 B ŠK Staré Město G 1485 1582 Pavlas Miroslav ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2013/2014 7 Č ŠK Staré Město G 1485 1582 Skupina Josef SK Boršice C 1480 ½
2013/2014 6 B ŠK Staré Město G 1485 1582 Ondrůšek Radek ŠK-KK Osvětimany 1289 1
2013/2014 5 Č ŠK Staré Město G 1485 1582 Pavelka Zdeněk Sokol Velehrad 1000 ½
2013/2014 4 B ŠK Staré Město G 1485 1582 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1491 ½
2013/2014 3 Č ŠK Staré Město G 1485 1582 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1623 ½
2013/2014 2 B ŠK Staré Město G 1485 1582 Hráček Jiří ŠO Kunovice A 1454 1
2013/2014 8 B ŠK Staré Město F 1485 1582 Plachý Josef Slavia Kroměříž D 1710 1676 1
2013/2014 4 B ŠK Staré Město F 1485 1582 Němec Pavel ŠK Staré Město E 1681 1576 1
2013/2014 3 Č ŠK Staré Město F 1485 1582 Javor Jan TJ Vlčnov A 1824 1704 1
2012/2013 11 B ŠK Staré Město H 1448 1479 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice B 1837 1660 0
2012/2013 9 Č ŠK Staré Město H 1448 1479 Růsek Jaroslav TJ Vlčnov C 1515 0
2012/2013 8 B ŠK Staré Město H 1448 1479 Pavlica Tomáš Velehrad 1548 ½
2012/2013 7 Č ŠK Staré Město H 1448 1479 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1900 0
2012/2013 6 B ŠK Staré Město H 1448 1479 Botek Jan ŠK Ost.Nová Ves 1590 0
2012/2013 5 Č ŠK Staré Město H 1448 1479 Zifčák Josef TJ Mařatice 1499 1
2012/2013 4 B ŠK Staré Město H 1448 1479 Jungman Petr ŠK Staré Město G 1668 0
2012/2013 2 B ŠK Staré Město H 1448 1479 Javor Jan TJ Vlčnov B 1824 1739 1
2012/2013 2 Č ŠK Staré Město F 1448 1479 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky B 1602 1757 0
2012/2013 11 Č ŠK Staré Město 1448 1479 Fridrišek Tomáš Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1273 1
2012/2013 10 B ŠK Staré Město 1448 1479 Kubošová Hana SK Slavie Orlová "B" 1480 1546 ½
2012/2013 9 Č ŠK Staré Město 1448 1479 Vraj Karel TJ Sokol Hošťálková 1403 0
2012/2013 8 B ŠK Staré Město 1448 1479 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1372 1
2012/2013 7 B ŠK Staré Město 1448 1479 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky 1598 1598 0
2012/2013 6 Č ŠK Staré Město 1448 1479 Michalík Filip TŽ Třinec 1000 1
2012/2013 5 B ŠK Staré Město 1448 1479 Vysloužil Lukáš Rošáda Prostějov 1000 1
2012/2013 4 Č ŠK Staré Město 1448 1479 Charvot David Agentura 64 Grygov 1342 ½
2012/2013 3 Č ŠK Staré Město 1448 1479 Fridrich Tomáš ŠO Kunovice 1250 1
2012/2013 2 Č ŠK Staré Město 1448 1479 Motal Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 0
2012/2013 1 B ŠK Staré Město 1448 1479 Křivánek Jakub KME-DDM Kuřim 1250 ½
2011/2012 11 Č ŠK Staré Město B 1471 1471 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1100 0
2011/2012 10 B ŠK Staré Město B 1471 1471 Kopcová Ludmila TŽ Třinec 1307 1
2011/2012 9 B ŠK Staré Město B 1471 1471 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1250 ½
2011/2012 8 Č ŠK Staré Město B 1471 1471 ŠK Lokomotiva Brno C 1
2011/2012 7 Č ŠK Staré Město B 1471 1471 Dopita Štěpán Duras BVK Brno B 1449 0
2011/2012 6 B ŠK Staré Město B 1471 1471 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky 1374 ½
2011/2012 5 Č ŠK Staré Město B 1471 1471 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1100 1
2011/2012 4 B ŠK Staré Město B 1471 1471 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1377 0
2011/2012 3 B ŠK Staré Město B 1471 1471 Nováková Anna SK Boršice B 1100 1
2011/2012 2 B ŠK Staré Město B 1471 1471 Fialka Adam SK Slavia Orlová A 1330 1
2011/2012 1 Č ŠK Staré Město B 1471 1471 Drastichová Anežka SK Slavia Orlová B 1250 1
2011/2012 11 B ŠK Staré Město H 1471 1471 Fridrich Tomáš ŠO Kunovice 1250 1
2011/2012 10 Č ŠK Staré Město H 1471 1471 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1492 ½
2011/2012 9 B ŠK Staré Město H 1471 1471 Košut Josef TJ Bojkovice B 1544 0
2011/2012 7 Č ŠK Staré Město H 1471 1471 Křen Antonín Sokol Velehrad 1436 1
2011/2012 6 B ŠK Staré Město H 1471 1471 Kadlčík Petr TJ Vlčnov C 1000 ½
2011/2012 5 Č ŠK Staré Město H 1471 1471 Dobřecký Antonín ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2011/2012 4 B ŠK Staré Město H 1471 1471 Luňák Květoslav SK Boršice D 1400 1
2011/2012 2 B ŠK Staré Město H 1471 1471 Kolačný David ŠK Staré Město G 1461 1
2010/2011 7 B ŠK Staré Město C 1305 Vilém Rostislav Zbrojovka Vsetín 1472 0
2010/2011 6 Č ŠK Staré Město C 1305 Hronek Martin ŠK Zlín 1000 1
2010/2011 5 B ŠK Staré Město C 1305 Plachtovič Vojtěch Sokol Ústí 1000 1
2010/2011 4 Č ŠK Staré Město C 1305 Úradník Michael TJ ŠO Zborovice 1000 1
2010/2011 3 B ŠK Staré Město C 1305 Březina Adam Sokol Hošťálková B 1100 ½
2010/2011 2 Č ŠK Staré Město C 1305 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1250 0
2010/2011 1 B ŠK Staré Město C 1305 Svozil David KK-ŠK Osvětimany 1000 1
2010/2011 9 Č ŠK Staré Město H 1305 Slabá Lenka SK Boršice D 1362 ½
2010/2011 8 B ŠK Staré Město H 1305 Navrátil Libor TJ Bojkovice B 1356 0
2010/2011 5 B ŠK Staré Město H 1305 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany 1402 0
2010/2011 3 B ŠK Staré Město H 1305 Kolačný David ŠK Staré Město G 1250 0
2010/2011 2 Č ŠK Staré Město H 1305 Mašíček Michal ŠO Kunovice B 1250 0
2010/2011 1 B ŠK Staré Město H 1305 Kegler Rudolf Sokol Velehrad 1461 0
2010/2011 6 B ŠK Staré Město I 1305 Tichopádek Miroslav Spartak Hluk B 1000 1
2010/2011 5 Č ŠK Staré Město I 1305 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1000 1
2010/2011 4 B ŠK Staré Město I 1305 Smištík Ondřej ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 0
2010/2011 3 Č ŠK Staré Město I 1305 Tichopádek Miroslav Spartak Hluk B 1000 ½
2010/2011 2 B ŠK Staré Město I 1305 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1000 1
2010/2011 1 Č ŠK Staré Město I 1305 Botek Stanislav ŠK Ostrožská Nová Ves 1514 1
2009/2010 3 B Staré Město I 1100 Jiříkovský Michal Hluk C 1
2009/2010 1 Č Staré Město I 1100 Potrusil Zdeněk Ostrožská Nová Ves 0
2009/2010 9 Č ŠK Staré Město C 1100 Kuciánová Martina TJ Zborovice 1250 1
2009/2010 8 B ŠK Staré Město C 1100 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1100 0
2009/2010 7 Č ŠK Staré Město C 1100 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1
2009/2010 6 B ŠK Staré Město C 1100 Pešl Adam TJ Vlčnov 1100 0
2009/2010 5 B ŠK Staré Město C 1100 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1000 0
2009/2010 4 Č ŠK Staré Město C 1100 Náplavová Erika ŠK-KK Osvětimany 1100 0
2009/2010 3 B ŠK Staré Město C 1100 Strouhal David ŠK Zlín B 1000 1
2009/2010 2 Č ŠK Staré Město C 1100 Výchopeň Michal Sokol Ústí ½
2009/2010 1 B ŠK Staré Město C 1100 Vybíral Petr ŠK Staré Město D 1380 0
2009/2010 7 Č Staré Město I 1100 Štefaník Petr Hluk B 1454 0
2009/2010 4 Č Staré Město I 1100 Kremr Antonín Hluk C 1323 0
2009/2010 3 B Staré Město I 1100 Peška Martin Osvětimany B 1311 0
2009/2010 2 Č Staré Město I 1100 Bartošík Petr Staré Město H 1448 0
2009/2010 1 B Staré Město I 1100 Botek Jan Ostrožská Nová Ves 1606 0
2008/2009 2 B Staré Město I 1000 Otruba Zdeněk Boršice E 1000 1
2008/2009 5 B Staré Město I 1000 Johanides Vasil Vlčnov C 0
2008/2009 3 Č Staré Město I 1000 Mlčák Jaroslav Osvětimany B 0
2008/2009 2 B Staré Město I 1000 Kopecký Marek Boršice E 1000 1
2008/2009 1 Č Staré Město I 1000 Horehleď Adam Staré Město J 1000 1
2008/2009 9 B ŠK Staré Město C 1000 Bařina Marek TJ Vlčnov 1000 1
2008/2009 8 Č ŠK Staré Město C 1000 ŠK Zlín C 1
2008/2009 7 B ŠK Staré Město C 1000 TJ ŠO Zborovice 1
2008/2009 6 Č ŠK Staré Město C 1000 Gottwaldová Julie KK-ŠK Osvětimany 1100 0
2008/2009 5 B ŠK Staré Město C 1000 Slavětínský Jan Sokol Hoštálková 1000 1
2008/2009 4 Č ŠK Staré Město C 1000 ŠK Zlín B 1