Hráč Mazanec Karel

Mazanec Karel

User Pic
Jméno: Mazanec Karel
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1629
Elo mezinárodní: 1618
ID: 4000
FIDE ID: 399108
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 Lokomotiva "H" 1618 1642 Vachek Jiří Lokomotiva "G" 1785 1734 0
2018/2019 12 Lokomotiva "H" 1618 1642 Onuca Petr ŠK VA Brno 0 1813 ½
2018/2019 11 Lokomotiva "H" 1618 1642 Laš Roman ŠK DM Klášterského "B" 0 1442 0
2018/2019 10 Lokomotiva "H" 1618 1642 Řehák Lukáš DM Klášterského "A" 1919 1958 0
2018/2019 9 Lokomotiva "H" 1618 1642 Strnad Radek Duras BVK "E" 1715 1693 ½
2018/2019 8 Lokomotiva "H" 1618 1642 Koukal Ondřej Duras BVK "D" 1564 1680 ½
2018/2019 7 Lokomotiva "H" 1618 1642 Brychta Jan VSK Univerzita "C" 1460 1673 0
2018/2019 6 Lokomotiva "H" 1618 1642 Janků Luboslav Moravská Slávia "D" 0 1808 0
2018/2019 4 Lokomotiva "H" 1660 1656 Bartoněk Rostislav ŠK 64 Brno "B" 0 1849 0
2018/2019 3 Lokomotiva "H" 1660 1656 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers "B" 1640 1669 ½
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1618 1642 Havel Vojtěch ŠK GPOA Znojmo 1886 1862 ½
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1618 1642 Hyrš Martin ŠK Kuřim B 1911 1852 ½
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1618 1642 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno C 0 1808 ½
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1660 1656 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1710 1685 ½
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1660 1656 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 0 1675 ½
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Burýšek Petr ŠK 64 Brno "B" 0 1773 ½
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Rumian Karel BK Moravská Slavia Brno "D" 0 1645 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Petlan Michael ŠK DM Klášterského "A" 0 1741 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Beer František ŠK VA Brno 0 1906 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Hakl Jaroslav ŠK Vinohrady Brno 0 1474 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Blata František Jezdci Jundrov "D" 0 1768 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Spěvák Josef VSK Universita Brno "C" 0 1553 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Laš Roman ŠK DM Klášterského "B" 0 0 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1660 1688 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers "B" 1538 1728 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1611 1675 Machala Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 0 1301 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1660 1688 Borovský Adam ŠK Střelice 1964 0 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1660 1688 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno "C" 1728 1817 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1660 1688 Schneider Michal TJ Znojmo "B" 0 1805 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1660 1688 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 0 1681 0
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1611 1675 Bartl Pavel ŠK Břežany 0 1425 ½
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1719 Hotař Petr ŠK Střelice B 1574 0
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1719 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1769 ½
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1719 Krystl Jaromír TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1806 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1719 Bylok František ŠK Sebranci RH 1575 ½
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1719 Farář Václav ŠK Střelice A 1770 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1719 Růžička Martin Jezdci Jundrov C 1869 1851 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1719 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1885 1847 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1719 Fuchs Petr VSK Univerzita Brno B 1864 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Ivanov Mikhail Duras Brno D 1291 1148 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Heger Miroslav TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1520 1698 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Říčka Petr TJ Znojmo B 1267 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Gabrhel Zbyněk ŠK Sebranci RH 1564 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Rokos Jiří Univerzita Brno B 1831 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1657 1604 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Juránek Petr Moravská Slavia Brno B 1846 ½
2015/2016 7 Lokomotiva H 1719 Kopkan Pavel Bystrc Oilers B 1885 1847 0
2015/2016 6 Lokomotiva H 1719 Khadash Kamil Lokomotiva J 1000 ½
2015/2016 5 Lokomotiva H 1719 DM Klášterského A 1
2015/2016 4 Lokomotiva H 1719 Doškař Miloslav Lokomotiva I 1680 1674 ½
2015/2016 3 Lokomotiva H 1719 Hobza Kristián Moravská Slávia E 1589 1
2015/2016 1 Lokomotiva H 1719 Řezník Miloslav Vinohrady B 1601 1
2015/2016 7 Lokomotiva H 1719 Strnad Radek Duras BVK E 1715 1716 ½
2015/2016 6 Lokomotiva H 1719 Hobza Kristián Moravská Slávia E 1589 1
2015/2016 4 Lokomotiva H 1719 Kašpárek Ondřej DM Klášterského B 1922 1950 ½
2015/2016 3 Lokomotiva H 1719 Beer František Vojenská akademie 1898 0
2015/2016 2 Lokomotiva H 1719 Řezník Miloslav Vinohrady B 1601 1
2015/2016 1 Lokomotiva H 1719 Přibyl Radek Jezdci Jundrov D 1923 1911 0
2014/2015 7 Lokomotiva H 1719 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1695 1691 ½
2014/2015 6 Lokomotiva H 1719 Kandalec Štefan Lokomotiva J 1722 1678 1
2014/2015 5 Lokomotiva H 1719 Slezák Jiří Jezdci Jundrov C 1732 0
2014/2015 4 Lokomotiva H 1719 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1506 1721 1
2014/2015 3 Lokomotiva H 1719 Murinova Julia DM Klášterského B 1826 1826 ½
2014/2015 2 Lokomotiva H 1719 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1855 0
2014/2015 1 Lokomotiva H 1719 Alexandr Petr Duras BVK E 1662 1732 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Petlák Josef TJ Znojmo A 1974 1930 0
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Sádlík Pavel ŠK Kuřim C 1573 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Jahn Karel Šachy Zastávka 2066 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Pokorný Radovan ŠK Střelice A 1753 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Schneider Michal TJ Znojmo B 1819 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Heger Miroslav ŠK Tetčice B 1730 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Otruba Martin ŠK Sebranci RH 1609 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno B 1850 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1719 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1841 ½
2014/2015 7 Lokomotiva H 1719 Murinova Julia DM Klášterského B 1826 1826 ½
2014/2015 6 Lokomotiva H 1719 Sedlák Slavomír Vinohrady C 1617 ½
2014/2015 5 Lokomotiva H 1719 Alexandr Petr Duras BVK E 1662 1732 0
2014/2015 4 Lokomotiva H 1719 Brauner Radek Vojenská akademie 1756 ½
2014/2015 3 Lokomotiva H 1719 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1855 0
2014/2015 2 Lokomotiva H 1719 Rumian Karel Moravská Slávia D 1661 ½
2014/2015 1 Lokomotiva H 1719 Pospíšil Patrik Lokomotiva I 1671 1
2013/2014 13 Lokomotiva H 1713 Tůma Ludvík Moravská Slávia C 1618 0
2013/2014 12 Lokomotiva H 1713 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1844 ½
2013/2014 11 Lokomotiva H 1713 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK E 1816 1795 ½
2013/2014 10 Lokomotiva H 1713 Hloušek Milan ŠK Vinohrady B 1537 1537 1
2013/2014 9 Lokomotiva H 1713 Sobotka Václav Univerzita Brno B 1000 1
2013/2014 8 Lokomotiva H 1713 Dvořák Ottokar Moravská Slávia D 1537 1
2013/2014 7 Lokomotiva H 1713 Rybníček Otto ŠK 64 Brno B 1756 ½
2013/2014 6 Lokomotiva H 1713 Vrátníček Přemysl Vojenská akademie 1650 1
2013/2014 5 Lokomotiva H 1713 Bravenec Karel DM Klášterského 1000 ½
2013/2014 4 Lokomotiva H 1713 Slezák Jiří Jezdci Jundrov B 1750 ½
2013/2014 3 Lokomotiva H 1713 Starý Vladimír Lokomotiva I 1794 1836 0
2013/2014 2 Lokomotiva H 1713 Zamarská Dagmar Lokomotiva J 1592 1592 ½
2013/2014 1 Lokomotiva H 1713 Pospíšil Patrik Lokomotiva G 1499 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Molík Zdeněk TJ Znojmo "B" 1715 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Dajč Ján ŠK Sebranci RH 1597 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Prokeš Karel ŠK Tetčice "B" 1712 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Režný František ŠK Kuřim "C" 1623 1529 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Horák Karel ŠK Střelice "A" 1724 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Koblížek Antonín ŠK Duras Královo Pole "D" 1999 1940 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Kuchařík Jan Moravská Slavia Brno "B" 1843 1819 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov 1973 1951 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva H 1723 ŠK Bystrc Oilers B 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva H 1723 Procházka Peter ŠK 64 C 1639 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva H 1723 Kejduš Radomír Moravská Slávia D 1590 1557 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva H 1723 Gilg Jindřich DM Klášterského 1000 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva H 1723 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK E 1495 1490 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva H 1723 Tůma Ludvík Moravská Slávia C 1598 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva H 1723 Polák Zdeněk ŠK Lokomotiva J 1518 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva H 1723 Zamarská Dagmar ŠK Lokomotiva K 1523 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva H 1723 Petlan Michael ŠK Lokomotiva I 1644 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva H 1723 Janků Michal ŠK Vinohrady B 1405 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva H 1723 Trnka Vladimír Vojenská akademie 1634 0
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Michalčák Lubomír SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 0
2012/2013 9 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Prášek Ladislav ŠK Tetčice B 1609 ½
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1483 1483 ½
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole D 1653 1679 ½
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Peška Jan Sokol Střelice A 1706 ½
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim C 1399 1
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Zikan Karel Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 1
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Wehrenberg Petr TJ Čechie Zastávka 1580 1
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 Brychta Jan VSK Univerzita Brno 1620 0
2011/2012 11 Lokomotiva Brno H 1751 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1731 ½
2011/2012 10 Lokomotiva Brno H 1751 Pelikán Karel Duras BVK Brno E 1777 1
2011/2012 9 Lokomotiva Brno H 1751 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1872 ½
2011/2012 8 Lokomotiva Brno H 1751 Absolín Ladislav Univerzita Brno 1678 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno H 1751 Bílek Jiří DM Kláterského 1000 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno H 1751 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1841 ½
2011/2012 5 Lokomotiva Brno H 1751 Spáčil Stanislav Lokomotiva Brno J 1732 0
2011/2012 4 Lokomotiva Brno H 1751 Bezdíček Miloš SK 64 Brno C 1741 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno H 1751 Dvouletý Tomáš Lokomotiva Brno I 1806 1867 1
2011/2012 2 Lokomotiva Brno H 1751 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1822 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno H 1751 Hloušek Milan Lokomotiva Brno K 1507 1
2011/2012 11 Lokomotiva Brno F 1751 Kacálek Tomáš Sokol Střelice A 1790 0
2011/2012 9 Lokomotiva Brno F 1751 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1761 ½
2011/2012 7 Lokomotiva Brno F 1751 Hrdina Jiří SK KME-DDM Kuřim C 1693 ½
2011/2012 6 Lokomotiva Brno F 1751 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1718 0
2011/2012 5 Lokomotiva Brno F 1751 Fouček Šimon SPgŠ+G Znojmo 1509 1541 0
2011/2012 4 Lokomotiva Brno F 1751 Daněk Daniel SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1783 1100 0
2011/2012 2 Lokomotiva Brno F 1751 Peška Jan Sokol Střelice B 1683 ½
2011/2012 1 Lokomotiva Brno F 1751 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno E 1757 1745 ½
2010/2011 11 Lokomotiva Brno H 1735 Sapák Radoslav ŠK Bystrc Oilers B 1667 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno H 1735 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno C 1744 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Brno H 1735 Brauner Radek Vojenská akademie 1783 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno H 1735 Dvořák Ottokar Moravská Slávia Brno C 1546 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno H 1735 Dittrich Jiří Moravská Slávia Brno D 1742 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Brno H 1735 Brychta Jan Univerzita Brno 1639 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno H 1735 Benák Jaroslav ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1833 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno H 1735 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno J 1807 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Brno H 1735 Slámečka Karel Lokomotiva Brno I 1844 0
2010/2011 1 Lokomotiva Brno H 1735 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady Brno B 1625 1
2010/2011 10 Lokomotiva Brno F 1735 Svestkova Lucie Sokol Strelice A 1000 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno F 1735 Novák Jaromír Lokomotiva Brno E 1821 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno F 1735 Klapal Rudolf TJ CECHIE Zastavka 1654 ½
2010/2011 7 Lokomotiva Brno F 1735 Podsklan Štěpán TJ Znojmo B 1502 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Brno F 1735 Mrkos Jaroslav SK KME-DDM Kurim C 1406 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno F 1735 Tůma Miroslav BK Moravska Slavia Brno 1904 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno F 1735 Svoboda Antonín SPgS Znojmo B 1920 1
2010/2011 3 Lokomotiva Brno F 1735 Zezulák Michal TJ Slovan Ivancice 1391 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno F 1735 Zeman Radek SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1704 0
2009/2010 11 Lokomotiva J 1696 Šťastná Vladimíra Vinohrady B 1293 1
2009/2010 10 Lokomotiva J 1696 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1842 ½
2009/2010 9 Lokomotiva J 1696 Zamazal Milan ŠK 64 C 1846 ½
2009/2010 8 Lokomotiva J 1696 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia D 1660 1
2009/2010 7 Lokomotiva J 1696 Tůma Ludvík Moravská Slávia C 1657 1
2009/2010 6 Lokomotiva J 1696 Daněk Daniel Duras BVK F 1100 1
2009/2010 5 Lokomotiva J 1696 Wolf Hynek Vojenská akademie 1684 1
2009/2010 4 Lokomotiva J 1696 Lokomotiva I 1
2009/2010 2 Lokomotiva J 1696 Kandalec Štefan Lokomotiva K 1509 1
2009/2010 1 Lokomotiva J 1696 Mikulík Vít Duras BVK E 1642 1
2009/2010 10 Lokomotiva M 1696 Vaculíková Renáta Univerzita 1863 0
2009/2010 9 Lokomotiva M 1696 Petlan Ivan Lokomotiva 0 2022 0
2009/2010 7 Lokomotiva M 1696 Hloušek Milan Lokomotiva N 1511 0
2009/2010 6 Lokomotiva M 1696 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1380 1
2009/2010 5 Lokomotiva M 1696 Brychta Jan Univerzita 1627 1
2009/2010 4 Lokomotiva M 1696 Hála Pavel Lokomotiva 0 1585 1
2009/2010 2 Lokomotiva M 1696 Hloušek Milan Lokomotiva N 1511 1
2009/2010 1 Lokomotiva M 1696 Olehlová Jana DM Klášterského 1100 1
2008/2009 10 Lokomotiva M 1751 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1000 1
2008/2009 9 Lokomotiva M 1751 Skula Jindřich Duras BVK G 1552 ½
2008/2009 8 Lokomotiva M 1751 Koukolík Antonín Lokomotiva N 1575 ½
2008/2009 7 Lokomotiva M 1751 Stanka Miroslav Duras BVK F 1873 0
2008/2009 6 Lokomotiva M 1751 Petlan Ivan Lokomotiva O 2019 ½
2008/2009 5 Lokomotiva M 1751 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1000 ½
2008/2009 4 Lokomotiva M 1751 Skula Jindřich Duras BVK G 1552 0
2008/2009 3 Lokomotiva M 1751 Koukolík Antonín Lokomotiva N 1575 1
2008/2009 2 Lokomotiva M 1751 Nezval Ivan Duras BVK F 1764 0
2008/2009 1 Lokomotiva M 1751 Petlan Ivan Lokomotiva O 2019 0
2008/2009 11 Lokomotiva H 1751 Kejduš Radomír Moravská Slávia D 1000 1
2008/2009 10 Lokomotiva H 1751 Beer František Vojenská akademie 1857 ½
2008/2009 9 Lokomotiva H 1751 Skála Přemysl Vinohrady B 1709 ½
2008/2009 8 Lokomotiva H 1751 Janda Luboš Průkopník-Petria B 1765 0
2008/2009 6 Lokomotiva H 1751 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1720 0
2008/2009 5 Lokomotiva H 1751 Kašpárek Ondřej Lokomotiva I 1754 ½
2008/2009 4 Lokomotiva H 1751 Fojt Leoš Duras BVK E 1793 0
2008/2009 3 Lokomotiva H 1751 Prášek Ladislav Lokomotiva J 1604 1
2008/2009 2 Lokomotiva H 1751 Strnad Jiří Lokomotiva K 1695 0
2008/2009 1 Lokomotiva H 1751 Platovský Jiří ŠK 64 C 1801 0
2007/2008 11 Lokomotiva Brno H 1770 Jeřábek Oldřich Duras BVK Brno E 1513 ½
2007/2008 10 Lokomotiva Brno H 1770 Hobza Kristián Moravská Slávia D 1675 1
2007/2008 9 Lokomotiva Brno H 1770 Brychta Jan Univerzita Brno 1648 1
2007/2008 8 Lokomotiva Brno H 1770 Burýšek Petr ŠK 64 Brno C 1797 ½
2007/2008 7 Lokomotiva Brno H 1770 Vališ Miloslav Petria-Průkopník B 1682 0
2007/2008 6 Lokomotiva Brno H 1770 Fabík Jan Sebastin Vinohrady Brno B 1250 ½
2007/2008 5 Lokomotiva Brno H 1770 Zeman Marek Duras BVK Brno F 1250 1
2007/2008 4 Lokomotiva Brno H 1770 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1771 1
2007/2008 2 Lokomotiva Brno H 1770 Effenberger Adam Lokomotiva Brno I 0
2007/2008 1 Lokomotiva Brno H 1770 Mayer Stanislav Vojenská akademie 1650 ½
2007/2008 9 Lokomotiva Brno M 1770 Lapúník Pavel Moravská Slávia E 1716 ½
2007/2008 8 Lokomotiva Brno M 1770 Stanka Miroslav Duras BVK Brno G 1872 0
2007/2008 7 Lokomotiva Brno M 1770 Petlan Ivan Lokomotiva Brno N 1997 0
2007/2008 6 Lokomotiva Brno M 1770 Kandalec Štefan Lokomotiva Brno L 1538 1
2007/2008 4 Lokomotiva Brno M 1770 Lapúník Pavel Moravská Slávia E 1716 ½
2007/2008 3 Lokomotiva Brno M 1770 Stanka Miroslav Duras BVK Brno G 1872 0
2007/2008 2 Lokomotiva Brno M 1770 Petlan Ivan Lokomotiva Brno N 1997 ½
2007/2008 1 Lokomotiva Brno M 1770 Veverka Radoslav Lokomotiva Brno L 1560 0
2006/2007 10 Lokomotiva M 1765 Stanka Miroslav Duras G 1914 0
2006/2007 9 Lokomotiva M 1765 Zerdaloglu Vasilis Univerzita B 1882 ½
2006/2007 7 Lokomotiva M 1765 Kňazský Jan Duras F 1629 ½
2006/2007 6 Lokomotiva M 1765 Petlan Ivan Lokomotiva N 2007 0
2006/2007 5 Lokomotiva M 1765 Strnad Radek Duras G 1250 1
2006/2007 4 Lokomotiva M 1765 Zerdaloglu Vasilis Univerzita B 1882 1
2006/2007 2 Lokomotiva M 1765 Nezval Ivan Duras F 1732 0
2006/2007 1 Lokomotiva M 1765 Petlan Ivan Lokomotiva N 2007 0
2006/2007 10 Lokomotiva H 1765 Prokop Jiří Moravská Slávia D 1689 ½
2006/2007 9 Lokomotiva H 1765 Prokeš Karel Vojenská akademie 1738 ½
2006/2007 7 Lokomotiva H 1765 Fojt Leoš Duras E 1789 ½
2006/2007 6 Lokomotiva H 1765 Tioka Zdeněk ŠK 64 C 1769 ½
2006/2007 5 Lokomotiva H 1765 Řezník Miloslav Vinohrady B 1721 1
2006/2007 4 Lokomotiva H 1765 Sapák Radoslav Průkopník B 1685 1
2006/2007 3 Lokomotiva H 1765 Prokop Petr Lokomotiva I 1607 ½
2006/2007 2 Lokomotiva H 1765 Hloušek Milan Lokomotiva K 1502 1
2006/2007 1 Lokomotiva H 1765 Kosour Karel Lokomotiva J 1524 1
2005/2006 11 Lokomotiva H 1724 Řezník Miloslav TJ Vinohrady B 1713 ½
2005/2006 9 Lokomotiva H 1724 Pelikán Karel Duras BVK G 1724 1
2005/2006 8 Lokomotiva H 1724 Ševčík Alois ŠK 64 D 1655 1
2005/2006 7 Lokomotiva H 1724 Prokeš Karel Vojenská akademie 1767 1
2005/2006 4 Lokomotiva H 1724 Polák Zdeněk Lokomotiva J 1100 1
2005/2006 3 Lokomotiva H 1724 Langr Jiří Lokomotiva K 1000 1
2005/2006 9 Lokomotiva M 1724 Búřilová Petra Vinohrady C 1521 1
2005/2006 8 Lokomotiva M 1724 Univerzita B 1
2005/2006 7 Lokomotiva M 1724 Herberová Helena Duras BVK Brno H 1994 ½
2005/2006 6 Lokomotiva M 1724 Maršálek Bohumil Moravská Slávia D 1717 ½
2005/2006 5 Lokomotiva M 1724 Stanka Miroslav Duras BVK Brno I 1950 ½
2005/2006 4 Lokomotiva M 1724 Hloušek Milan Lokomotiva P 1250 1
2005/2006 3 Lokomotiva M 1724 Svoboda Karel Lokomotiva N 1675 1
2005/2006 1 Lokomotiva M 1724 Hladký Milan Lokomotiva O 1694 ½
2003/2004 3 Lokomotiva Brno B 1737 Pokorný Tomáš TJ Bučovice B 1423 1
2003/2004 2 Lokomotiva Brno B 1737 Ševčík David Garde Lipovec B 1584 ½
2003/2004 1 Lokomotiva Brno B 1737 Nekuda Jaroslav ŠK Tetčice 1449 1