Hráč Bezwald Petr

Bezwald Petr

User Pic
Jméno: Bezwald Petr
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1678
Elo mezinárodní: 0
ID: 7393
FIDE ID: 0
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Šachový klub Příbram Baník B 0 1678 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy 1613 1613 1
2018/2019 5 Šachový klub Příbram Baník B 0 1678 Mlýnek Michal JAWA Brodce B 0 0 1
2018/2019 4 Šachový klub Příbram Baník B 0 1678 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1565 1
2018/2019 7 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 Skřivan Maxim Český lev Kolešovice D 0 0 1
2018/2019 6 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 Vošický David TJ Jince 0 1022 1
2018/2019 5 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 Dřevo Jakub Šachový klub Příbram - Baník D 0 1122 1
2018/2019 4 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 Košnar Karel ŠK Rakovník B 0 1552 1
2018/2019 3 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 0 1704 1
2018/2019 2 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1504 1522 1
2018/2019 1 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1678 Skřepský Jiří ŠK při MěÚ Hostomice 0 0 1
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1944 0
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 G 2020 2027 0
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany B 1802 1800 0
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Saxl Jiří Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 ½
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Vilímová Julie KŠ Stříbrná Skalice A 1767 1708 ½
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1764 1722 1
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Dudek Vojtěch JAWA Brodce B 1880 1842 0
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Sládek Oldřich Sokol Neveklov 1999 1966 1
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 Evan Jan TJ Sokol Struhařov A 2042 2003 0
2015/2016 9 ŠK Příbram-Baník C 1617 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice A 1698 1701 0
2015/2016 8 ŠK Příbram-Baník C 1617 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1752 1
2015/2016 7 ŠK Příbram-Baník C 1617 Staněk Karel ŠK KDJS Sedlčany B 1651 ½
2015/2016 6 ŠK Příbram-Baník C 1617 Dučák Ján ŠK Kovohutě Příbram 1000 0
2015/2016 5 ŠK Příbram-Baník C 1617 Lísková Tereza TJ Jince C 1048 1
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník C 1617 Rosenbaumová Lea ŠK Zdice B 1351 1345 1
2015/2016 1 ŠK Příbram-Baník C 1617 Beneš Jaroslav ŠK Příbram-Baník D 1000 1
2015/2016 7 ŠK Příbram - Baník B 1617 ŠK Jince A 1
2015/2016 6 ŠK Příbram - Baník B 1617 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1615 1
2015/2016 5 ŠK Příbram - Baník B 1617 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 E 1693 1621 ½
2015/2016 4 ŠK Příbram - Baník B 1617 Vašák Martin JAWA Brodce B 1648 1
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1617 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice 1650 1650 1
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1617 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1422 ½
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1617 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1722 1
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1617 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 0
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1617 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 E 1509 1600 1
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1617 Dudek Vojtěch JAWA Brodce B 1475 1444 0
2014/2015 9 ŠK Příbram - Baník B 1652 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice B 1792 1709 0
2014/2015 7 ŠK Příbram - Baník B 1652 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1617 ½
2014/2015 6 ŠK Příbram - Baník B 1652 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1720 ½
2014/2015 4 ŠK Příbram - Baník B 1652 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1549 1
2014/2015 2 ŠK Příbram - Baník B 1652 Placheta Rostislav ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 0
2014/2015 1 ŠK Příbram - Baník B 1652 Šilhánek Martin TJ Jince B 1353 0
2014/2015 11 ŠK Příbram Baník A 1652 Rybáček Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1522 ½
2014/2015 10 ŠK Příbram Baník A 1652 Keřlík Jan TJ Sokol Hostivice B 1000 1
2014/2015 9 ŠK Příbram Baník A 1652 Zeisek Václav TJ Jince A 1572 ½
2014/2015 8 ŠK Příbram Baník A 1652 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1350 0
2014/2015 6 ŠK Příbram Baník A 1652 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1546 ½
2014/2015 5 ŠK Příbram Baník A 1652 Vašák Martin JAWA Brodce B 1630 1
2014/2015 2 ŠK Příbram Baník A 1652 Vaňková Veronika ŠK Rakovník B 1312 1590 ½
2013/2014 10 ŠK Příbram Baník A 1653 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1499 1569 0
2013/2014 9 ŠK Příbram Baník A 1653 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1557 1617 ½
2013/2014 7 ŠK Příbram Baník A 1653 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1804 ½
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník A 1653 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1495 1508 ½
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník A 1653 Kadlec Zdeněk ŠK Zlonice A 1530 1
2013/2014 1 ŠK Příbram Baník A 1653 Mareš Jiří ŠK Zdice B 1842 0
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník B 1653 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice 1698 1717 ½
2013/2014 7 ŠK Příbram Baník B 1653 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram B 1904 1904 0
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník B 1653 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1696 1
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník B 1653 Zadina Tomáš TJ Jince B 1644 ½
2012/2013 7 ŠK Příbram - Baník B 1607 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram B 1719 0
2012/2013 6 ŠK Příbram - Baník B 1607 Kroča Karel TJ Jince C 1100 1
2012/2013 5 ŠK Příbram - Baník B 1607 Slavík Antonín TJ Jince B 1344 1
2012/2013 4 ŠK Příbram - Baník B 1607 Babouček Vavřinec SK Zdice B 1501 1
2012/2013 3 ŠK Příbram - Baník B 1607 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1809 1
2012/2013 2 ŠK Příbram - Baník B 1607 Placheta Rostislav MěÚ Hostomice 1809 ½
2012/2013 1 ŠK Příbram - Baník B 1607 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1565 1
2012/2013 11 ŠK Příbram Baník A 1607 Brzobohatý Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1000 1
2012/2013 10 ŠK Příbram Baník A 1607 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1663 ½
2012/2013 9 ŠK Příbram Baník A 1607 Beneš Miroslav ŠK Rakovník B 1735 1
2012/2013 6 ŠK Příbram Baník A 1607 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1592 ½
2012/2013 5 ŠK Příbram Baník A 1607 Maršálek Miroslav TJ Jince A 1551 1
2012/2013 4 ŠK Příbram Baník A 1607 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1793 ½
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1607 Mach Jan ŠK Medvědi Zvole A 1000 ½
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník B 1556 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1569 ½
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník B 1556 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1725 1
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník B 1556 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1634 1
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník B 1556 Zadina Jiří TJ Jince A 1576 0
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník B 1556 Peklo Jan TJ Sokol Hostivice B 1637 1
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník B 1556 Valter Karel SK Pyrit Příbram C 1571 1
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník B 1556 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 0
2011/2012 2 ŠK Příbram - Baník B 1556 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1590 0
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník B 1556 Hrkal Jakub TJ Jince B 1250 1
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník "A" 1556 Křížek Jaroslav ŠK Kladno "C" 1659 0
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník "A" 1556 Pospíšil Petr ŠOTP NOVA Kladno "A" 1734 1
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník "A" 1556 Budík Kryštof Sokol Buštěhrad "B" 1100 1
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník "A" 1556 Kubovic Jan ŠK Merkur Kladno "A" 1343 1
2003/2004 4 ALVA Příbram D 1556 Hršel Václav Řevnice A 0