Hráč Zvoníček Václav

Zvoníček Václav

User Pic
Jméno: Zvoníček Václav
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1764
Elo mezinárodní: 1790
ID: 2016
FIDE ID: 394904
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Prostějov B 1790 1848 Effenberger Adam Meopta Přerov Vinary 1797 1794 0
2018/2019 10 SK Prostějov B 1790 1848 Adámek Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1845 1846 0
2018/2019 9 SK Prostějov B 1790 1848 Opletal Josef Sokol Citov 1787 1771 ½
2018/2019 8 SK Prostějov B 1790 1848 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice 2076 2079 0
2018/2019 7 SK Prostějov B 1807 1848 Štverák Milan T.J. Sokol Skalička B 2021 2014 0
2018/2019 6 SK Prostějov B 1807 1848 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 1980 1925 ½
2018/2019 5 SK Prostějov B 1807 1848 Oral Josef Sigmia Senior Olomouc B 1806 1745 1
2018/2019 4 SK Prostějov B 1807 1848 Zajíček Tomáš SK Prostějov C 1927 1952 0
2018/2019 3 SK Prostějov B 1807 1848 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1762 1806 1
2018/2019 2 SK Prostějov B 1807 1848 Molnár Jiří Šachový klub Olomouc B 1954 1929 1
2018/2019 1 SK Prostějov B 1807 1848 Hájek Pavel Sokol Konice 0 1885 0
2017/2018 9 SK Prostějov B 1774 1836 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc C 1826 1817 ½
2017/2018 8 SK Prostějov B 1774 1836 Potrok Roman T.J. Sokol Citov 0 1390 1
2017/2018 7 SK Prostějov B 1774 1836 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Olomouc A 1897 1882 ½
2017/2018 6 SK Prostějov B 1774 1836 Gregůrková Nikola A64 PŘF UP Olomouc 1561 1625 1
2017/2018 5 SK Prostějov B 1774 1836 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička 1898 1870 ½
2017/2018 4 SK Prostějov B 1774 1836 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1501 1502 1
2017/2018 3 SK Prostějov B 1774 1836 Goroš Vladimír T.J. Sokol Konice 0 1677 ½
2017/2018 2 SK Prostějov B 1774 1836 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1849 1900 1
2017/2018 1 SK Prostějov 1774 1834 Pospíšil Marek ŠK Šternberk 0 1490 1
2015/2016 10 SK Prostějov 1790 1876 Sedláček Oldřich ŠK GORDIC 2214 2221 0
2015/2016 7 SK Prostějov 1790 1876 Markovič Ivan ŠK Kuřim 2124 2104 0
2015/2016 6 SK Prostějov 1790 1876 Seidl Antonín Silko Gambit Jihlava 2085 2081 0
2015/2016 5 SK Prostějov 1790 1876 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1959 1981 0
2015/2016 3 SK Prostějov 1790 1876 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2095 2029 0
2015/2016 1 SK Prostějov 1790 1876 Lampíř Tomáš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 0
2015/2016 11 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1790 1876 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1848 1918 1
2015/2016 9 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1790 1876 Telařík Radek ŠK Šternberk 1849 ½
2015/2016 8 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1790 1876 Zaoral Aleš AŠK DA Olomouc B 1324 1
2015/2016 7 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1790 1876 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc A 1882 1893 0
2015/2016 6 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1790 1876 Malenovský Martin Sigmia Olomouc A 1574 1598 1
2015/2016 5 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1790 1876 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník A 1810 1765 ½
2015/2016 1 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1790 1876 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1807 1833 0
2014/2015 11 SK Junior Prostějov 1902 Hradský Aleš SK Prostějov B 1792 1868 0
2014/2015 10 SK Junior Prostějov 1902 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 ½
2014/2015 9 SK Junior Prostějov 1902 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1962 1958 ½
2014/2015 8 SK Junior Prostějov 1902 Zapletal Jiří T. J. Sokol Přemyslovice B 2018 2066 ½
2014/2015 7 SK Junior Prostějov 1902 Sýkora Jan T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 0
2014/2015 6 SK Junior Prostějov 1902 Hajnyš Antonín T. J. Sokol Konice 1861 1
2014/2015 5 SK Junior Prostějov 1902 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2091 2017 0
2014/2015 4 SK Junior Prostějov 1902 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1931 1968 ½
2014/2015 3 SK Junior Prostějov 1902 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1940 1936 ½
2014/2015 2 SK Junior Prostějov 1902 Vláčil Vladimír T. J. Sokol Tovačov 2065 2046 0
2014/2015 1 SK Junior Prostějov 1902 Novák Bořivoj T. J. Sokol Hranice 1842 1785 1
2014/2015 11 SK Prostějov 1902 Doubek Tomáš A64 PřF Olomouc 1964 1981 0
2014/2015 10 SK Prostějov 1902 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 ½
2014/2015 9 SK Prostějov 1902 Heger Miroslav Sigmia Olomouc 1730 1
2014/2015 8 SK Prostějov 1902 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2021 2097 0
2014/2015 7 SK Prostějov 1902 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1765 1772 ½
2014/2015 6 SK Prostějov 1902 Bém Josef T.J.Sokol Šumperk 1828 1878 1
2014/2015 5 SK Prostějov 1902 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1704 ½
2014/2015 4 SK Prostějov 1902 Bednář Martin Sokol Skalička 1761 1760 1
2014/2015 3 SK Prostějov 1902 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2005 1955 0
2014/2015 2 SK Prostějov 1902 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1841 1
2014/2015 1 SK Prostějov 1902 Lejsal Slavomír Velké Losiny B 1896 1
2013/2014 7 Sk Junior Prostějov A 1910 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov D 1738 1728 0
2013/2014 6 Sk Junior Prostějov A 1910 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1768 1628 1
2013/2014 5 Sk Junior Prostějov A 1910 Londin Šimon SK Prostějov E 1552 1552 1
2013/2014 4 Sk Junior Prostějov A 1910 Londin Milan SK Prostějov D 1680 1
2013/2014 3 Sk Junior Prostějov A 1910 Kubina Felix SK Prostějov C 1653 1
2013/2014 2 Sk Junior Prostějov A 1910 Prokš Oldřich Sk Junior Prostějov B 1631 1
2013/2014 1 Sk Junior Prostějov A 1910 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1770 1803 ½
2013/2014 9 SK Prostějov B 1910 Štec František SK Přerov 1967 1923 ½
2013/2014 8 SK Prostějov B 1910 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice B 1945 1914 ½
2013/2014 7 SK Prostějov B 1910 Ďatel Oldřich T.J. Sokol Tovačov 1740 0
2013/2014 6 SK Prostějov B 1910 Oral Josef ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1911 1847 1
2013/2014 5 SK Prostějov B 1910 Šeiner Jiří T.J. Sokol Hranice 1779 ½
2013/2014 4 SK Prostějov B 1910 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1804 1859 ½
2013/2014 1 SK Prostějov B 1910 Peřina Michal AŠK DA Olomouc B 1990 1995 ½
2012/2013 10 SK Junior A 1899 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 0
2012/2013 9 SK Junior A 1899 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1854 1
2012/2013 8 SK Junior A 1899 Mikulka Jan ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1865 ½
2012/2013 7 SK Junior A 1899 Matoušek Petr GARDE Calcio Olomouc B 2127 2109 0
2012/2013 6 SK Junior A 1899 Vláčil Vladimír TJ Sokol Tovačov 2040 2020 ½
2012/2013 5 SK Junior A 1899 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice B 1952 1934 1
2012/2013 3 SK Junior A 1899 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2000 ½
2012/2013 2 SK Junior A 1899 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1893 1823 1
2011/2012 8 SK Junior Prostějov A 1886 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 1
2011/2012 6 SK Junior Prostějov A 1886 Svoboda Jaromír SK ROŠÁDA Prostějov C 1000 1
2011/2012 4 SK Junior Prostějov A 1886 Strejček Stanislav Sportovní klub Prostějov C 1568 1
2011/2012 2 SK Junior Prostějov A 1886 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1819 1727 1
2011/2012 1 SK Junior Prostějov A 1886 Šálek Jakub SK Junior Prostějov B 1000 1
2010/2011 10 SK Junior Prostějov 1909 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 ½
2010/2011 9 SK Junior Prostějov 1909 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1746 ½
2010/2011 7 SK Junior Prostějov 1909 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov D 1494 ½
2010/2011 6 SK Junior Prostějov 1909 Král Vojtěch Sportovní klub Prostějov C 1842 0
2010/2011 2 SK Junior Prostějov 1909 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 1
2010/2011 1 SK Junior Prostějov 1909 Král Vojtěch Sportovní klub Prostějov C 1842 ½
2007/2008 9 ŠK Holcim Prachovice B 1912 Šťulík Jiří TJ Sokol Krouna 1785 1
2007/2008 8 ŠK Holcim Prachovice B 1912 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny G 1412 1
2007/2008 6 ŠK Holcim Prachovice B 1912 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C 1529 0
2007/2008 5 ŠK Holcim Prachovice B 1912 Zoubek David ŠK Rapid Pardubice G 1000 1
2007/2008 4 ŠK Holcim Prachovice B 1912 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice C 1706 1
2007/2008 3 ŠK Holcim Prachovice B 1912 Svoboda Jiří TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1697 1
2007/2008 2 ŠK Holcim Prachovice B 1912 Kašpar Libor Sokol Krucemburk 1504 ½
2007/2008 1 ŠK Holcim Prachovice B 1912 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice F 1613 1