Hráč Kratochvílová Magdalena

Kratochvílová Magdalena

User Pic
Jméno: Kratochvílová Magdalena
Oddíl: TJ Orel Nivnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1664
Elo mezinárodní: 1580
ID: 4089
FIDE ID: 390526
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Kuřim E 1580 1664 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno E 1488 1517 1
2018/2019 10 TJ Bojkovice A 1580 1664 Štos Radek ŠK Dolní Němčí A 0 1476 ½
2018/2019 8 TJ Bojkovice A 1580 1664 Sokol Postoupky B 1
2018/2019 3 TJ Bojkovice A 0 1664 Růčka Pavel ŠO Kunovice B 1733 1639 ½
2018/2019 2 TJ Bojkovice A 0 1664 Štefek Jan SK EMKaD Holešov A 1598 1664 0
2018/2019 1 TJ Bojkovice A 0 1664 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 0 1726 1
2018/2019 8 TJ Orel Nivnice A 1580 1664 Náplava Michal TJ Polešovice 0 1772 ½
2018/2019 5 TJ Orel Nivnice A 0 1664 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany 0 1443 0
2018/2019 2 TJ Orel Nivnice A 0 1664 Vávra Jan ŠK Staré Město F 1466 1512 0
2017/2018 9 TJ Orel Nivnice A 0 1664 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany 0 1434 ½
2017/2018 3 TJ Orel Nivnice A 0 1664 Ludvíček Josef SK Boršice C 1741 1746 ½
2017/2018 2 TJ Orel Nivnice A 0 1664 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1820 1748 ½
2017/2018 7 TJ Bojkovice 0 1664 Volčík Stanislav SK Boršice B 1764 1739 0
2016/2017 11 TJ Spartak Uherský Brod 1671 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1675 1720 0
2016/2017 10 TJ Spartak Uherský Brod 1671 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 ½
2016/2017 9 TJ Spartak Uherský Brod 1671 Krátký Ctibor TJ Bojkovice 1585 1
2016/2017 8 TJ Spartak Uherský Brod 1671 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1836 1861 ½
2016/2017 6 TJ Spartak Uherský Brod 1671 Plachý Josef Slavia Kroměříž D 1667 1625 ½
2016/2017 5 TJ Spartak Uherský Brod 1671 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1572 0
2016/2017 3 TJ Spartak Uherský Brod 1671 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B 0
2016/2017 2 TJ Spartak Uherský Brod 1671 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 ½
2015/2016 9 TJ Dolní Němčí B 1671 Zálešák Milan KK-ŠK Osvětimany A 1655 ½
2015/2016 2 TJ Dolní Němčí B 1671 Pavlas Miroslav ŠK Ostrožská Nová Ves 1656 0
2015/2016 10 Spartak Uherský Brod 1671 Náplava Petr SK Boršice B 1868 1843 ½
2015/2016 9 Spartak Uherský Brod 1671 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1658 ½
2015/2016 8 Spartak Uherský Brod 1671 Gottwald Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1487 1
2015/2016 6 Spartak Uherský Brod 1671 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice 1837 1645 0
2015/2016 2 Spartak Uherský Brod 1671 Tomaštík Jan Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1851 ½
2014/2015 7 TJ Vlčnov C 1663 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město H 1393 1393 1
2014/2015 5 TJ Vlčnov C 1663 Pavlica Tomáš Sokol Velehrad 1518 ½
2014/2015 3 TJ Vlčnov C 1663 Tománek Pavel SK Boršice C 1626 1673 0
2014/2015 11 Spartak Uherský Brod 1663 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice A 1837 1668 ½
2014/2015 10 Spartak Uherský Brod 1663 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1692 ½
2014/2015 8 Spartak Uherský Brod 1663 Kunc Miroslav SK EMKaD Holešov A 1587 1586 ½
2014/2015 6 Spartak Uherský Brod 1663 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2076 2080 ½
2014/2015 5 Spartak Uherský Brod 1663 Ševela Vladimír ŠK Holešov A 1789 1741 ½
2014/2015 4 Spartak Uherský Brod 1663 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1656 ½
2014/2015 3 Spartak Uherský Brod 1663 Šebela Ladislav SK Boršice B 1822 1853 ½
2014/2015 2 Spartak Uherský Brod 1663 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1816 ½
2013/2014 11 Spartak Uherský Brod 1674 Sedláček Roman TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 ½
2013/2014 9 Spartak Uherský Brod 1674 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1
2013/2014 8 Spartak Uherský Brod 1674 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1657 0
2013/2014 7 Spartak Uherský Brod 1674 Volčík Stanislav SK Boršice B 1779 1796 ½
2013/2014 4 Spartak Uherský Brod 1674 Gajdůšek Zdeněk ŠK Zlín D 1655 1
2013/2014 3 Spartak Uherský Brod 1674 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1959 1771 ½
2013/2014 2 Spartak Uherský Brod 1674 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1613 1
2013/2014 1 Spartak Uherský Brod 1674 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1649 ½
2013/2014 5 TJ Vlčnov C 1674 Mrva Štěpán ŠK-KK Osvětimany 1398 0
2013/2014 4 TJ Vlčnov C 1674 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1707 1
2013/2014 1 TJ Vlčnov C 1674 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1503 1614 0
2012/2013 8 TJ Vlčnov B 1680 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1484 ½
2012/2013 6 TJ Vlčnov B 1680 Luňák Květoslav SK Boršice D 1377 ½
2012/2013 4 TJ Vlčnov B 1680 Bílek Jaromír ŠO Kunovice 1470 1
2012/2013 3 TJ Vlčnov B 1680 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1612 1
2012/2013 1 TJ Vlčnov B 1680 Žižka Miroslav TJ Vlčnov C 1342 1
2012/2013 10 Spartak Uherský Brod 1680 ŠO TJ Zborovice A 1
2012/2013 7 Spartak Uherský Brod 1680 Moštěk František ŠK Staré Město F 1710 1732 ½
2012/2013 6 Spartak Uherský Brod 1680 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany 1377 1
2012/2013 5 Spartak Uherský Brod 1680 Stodůlka Miroslav SK Boršice C 1611 ½
2012/2013 2 Spartak Uherský Brod 1680 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice A 1837 1660 0
2012/2013 1 Spartak Uherský Brod 1680 Náplava Josef TJ Polešovice 1000 1
2011/2012 10 TJ Vlčnov C 1681 Růsek Jaroslav Spartak Hluk 1498 1
2011/2012 9 TJ Vlčnov C 1681 Hráček Jiří ŠO Kunovice 1446 1
2011/2012 5 TJ Vlčnov C 1681 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 1521 ½
2011/2012 3 TJ Vlčnov C 1681 Pavlas Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2011/2012 2 TJ Vlčnov C 1681 Tomášů Robin SK Boršice D 1727 1658 ½
2011/2012 11 TJ Dolní Němčí 1681 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1849 1759 ½
2011/2012 9 TJ Dolní Němčí 1681 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1767 ½
2011/2012 6 TJ Dolní Němčí 1681 Chabiča Pavel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 0
2011/2012 3 TJ Dolní Němčí 1681 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1781 1819 0
2011/2012 1 TJ Dolní Němčí 1681 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1906 1838 ½