Hráč Nedelčev Radim

Nedelčev Radim

User Pic
Jméno: Nedelčev Radim
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1556
Elo mezinárodní: 1544
ID: 12718
FIDE ID: 355364
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Spartak Chocen 1544 1556 Urválek Michal Jiskra Hermanuv Mestec 1460 1436 ½
2018/2019 11 Sachovy klub Chocen 1535 1569 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1765 1743 0
2018/2019 10 Sachovy klub Chocen 1535 1569 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici C 1950 1947 0
2018/2019 9 Sachovy klub Chocen 1543 1569 Velešík Marian SK Svitavy 1601 1661 0
2018/2019 7 Sachovy klub Chocen 1557 1569 Sysr Pavel Sokol Mistrovice 1537 1545 0
2018/2019 6 Sachovy klub Chocen 1557 1569 Pelcl Karel Proplast Ceska Trebova 1804 1802 0
2018/2019 5 Sachovy klub Chocen 1544 1572 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravska Trebova 1585 1596 ½
2018/2019 4 Sachovy klub Chocen 1544 1572 Boháč Luboš TJ Lanskroun B 1594 1635 1
2018/2019 3 Sachovy klub Chocen 1558 1572 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1641 1664 0
2018/2019 2 Sachovy klub Chocen 1558 1572 Marek Michal SK Dolni Cermna 1700 1710 0
2017/2018 8 SK Chocen 1563 1580 Kašpar Jiří TJ Stefanydes Policka D 1622 1684 0
2017/2018 5 SK Chocen 1567 1580 Křivohlávek Josef TJ Lanskroun C 1434 1407 ½
2017/2018 3 SK Chocen 1555 1580 Myška František TJ Sokol Nemcice 1632 1623 0
2015/2016 11 TJ Spartak Choceň 1597 1623 Štěpán Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1621 1626 1
2015/2016 9 TJ Spartak Choceň 1597 1623 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1687 1709 0
2015/2016 6 TJ Spartak Choceň 1597 1623 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná 1632 1645 0
2015/2016 5 TJ Spartak Choceň 1597 1623 Kašpar Jiří TJ Štefanydes Polička C 1726 1798 ½
2015/2016 4 TJ Spartak Choceň 1597 1623 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1733 1755 0
2015/2016 3 TJ Spartak Choceň 1597 1623 Mastný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 0
2015/2016 2 TJ Spartak Choceň 1597 1623 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1834 0
2014/2015 11 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Havel František ŠK Svitavy 1811 1837 ½
2014/2015 9 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1635 1601 1
2014/2015 8 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Glöckner Jaromír TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1865 0
2014/2015 7 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1767 1738 ½
2014/2015 6 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Betlach Jan TJ Sokol Horní Čermná 1523 0
2014/2015 5 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Nikolinko Tomáš Proplast Česká Třebová B 1023 1
2014/2015 4 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Štěpán Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1631 1651 0
2014/2015 3 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Pražák Jaroslav TJ Jiskra Litomyšl B 1
2014/2015 2 TJ Spartak Choceň 1623 1597 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 ½
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto B 1623 1597 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 ½
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto B 1623 1597 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř A 1880 1924 0
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1637 1
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1915 1886 0
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny E 1449 1473 1
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim C 1726 1726 ½
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1677 1684 1
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice D 1635 1780 1
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Šindelář Petr Jiskra Heřmanův Městec 1829 1834 ½
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1625 1591 ½
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto C 1640 1575 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1696 1707 0
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1738 1788 0
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim C 1653 0
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Čáp Květoslav Rapid Pardubice E 1355 0
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1636 1620 ½
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Londin Milan ŠO Hlinsko 1797 1848 0
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Štěpán Josef Rapid Pardubice D 1551 1
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1747 0
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1990 1993 0
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto C 1609 Gregor Jiří ŠK Rapid Teenagers 1496 1486 ½
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto B 1609 TJ Jiskra Litomyšl 1
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto B 1609 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1686 0
2011/2012 11 TJ Spartak Choceň 1572 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1677 ½
2011/2012 10 TJ Spartak Choceň 1572 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1871 ½
2011/2012 9 TJ Spartak Choceň 1572 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim C 1648 1
2011/2012 8 TJ Spartak Choceň 1572 Koutný Ludvík Rapid Pardubice E 1578 ½
2011/2012 7 TJ Spartak Choceň 1572 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1554 0
2011/2012 5 TJ Spartak Choceň 1572 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1750 1735 1
2011/2012 4 TJ Spartak Choceň 1572 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1406 1
2011/2012 2 TJ Spartak Choceň 1572 Novotný Aleš Rapid Pardubice D 1755 1712 0
2011/2012 1 TJ Spartak Choceň 1572 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny D 1705 1729 1
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto C 1572 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1901 1901 0
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto C 1572 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1844 0
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto C 1572 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 0
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto C 1572 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 0
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto C 1572 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1812 1
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto C 1572 Zoubek David Rapid Pardubice C 1742 1779 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto C 1572 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1961 1987 0
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "C" 1548 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1697 0
2010/2011 11 TJ Spartak Choceň 1548 Neumann Michal ŠO DDM Hlinsko 1250 1
2010/2011 8 TJ Spartak Choceň 1548 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička "B" 1501 1
2010/2011 7 TJ Spartak Choceň 1548 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička "C" 1100 0
2010/2011 6 TJ Spartak Choceň 1548 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny "E" 1657 ½
2010/2011 5 TJ Spartak Choceň 1548 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice "B" 1715 1
2010/2011 4 TJ Spartak Choceň 1548 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Matadors 1591 1
2009/2010 10 Spartak Choceň 1526 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 0
2009/2010 7 Spartak Choceň 1526 Novotný Aleš ŠK Rapid Predators 1314 1
2009/2010 6 Spartak Choceň 1526 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1700 1
2009/2010 4 Spartak Choceň 1526 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřmanův Městec 1706 1
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1867 0
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 Slabý Miloš 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 ½
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1662 0
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová 1665 0
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1901 ½
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto C"" 1526 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1783 0
2008/2009 11 Spartak Choceň B 1553 Šenkýř Jindřich ŠO DDM Hlinsko 1626 ½
2008/2009 9 Spartak Choceň B 1553 Kalhous Miroslav AKIS Pardubice 1609 0
2008/2009 8 Spartak Choceň B 1553 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1805 0
2008/2009 7 Spartak Choceň B 1553 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny F 1257 1
2008/2009 6 Spartak Choceň B 1553 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Teenagers 1460 0
2008/2009 5 Spartak Choceň B 1553 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice B 1734 0
2008/2009 4 Spartak Choceň B 1553 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1629 0
2008/2009 3 Spartak Choceň B 1553 Schaffer David TJ Štefanydes Polička B 1418 0
2008/2009 2 Spartak Choceň B 1553 Skokan Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1965 0
2008/2009 1 Spartak Choceň B 1553 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1511 1
2007/2008 11 Spartak Choceň B 1587 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1516 0
2007/2008 10 Spartak Choceň B 1587 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1673 0
2007/2008 9 Spartak Choceň B 1587 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1617 0
2007/2008 8 Spartak Choceň B 1587 Kajínek Karel TJ CHS Chotěboř 1788 0
2007/2008 7 Spartak Choceň B 1587 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1382 ½
2007/2008 6 Spartak Choceň B 1587 Kůs Martin ŠO Chrudim C 1687 0
2007/2008 5 Spartak Choceň B 1587 Zelený František ŠO Chrudim D 1555 0
2007/2008 4 Spartak Choceň B 1587 Ondrej Tomáš Spartak Choceň A 1529 1
2007/2008 3 Spartak Choceň B 1587 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2007/2008 2 Spartak Choceň B 1587 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1613 1
2007/2008 1 Spartak Choceň B 1587 Klouček Jindřich SK Holcim Prachovice 1672 0
2006/2007 11 Spartak Choceň B 1533 Kouba Petr SK Holcim Prachovice 1801 1
2006/2007 10 Spartak Choceň B 1533 Bartoš Martin ŠO Chrudim C 1673 0
2006/2007 9 Spartak Choceň B 1533 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1755 1
2006/2007 8 Spartak Choceň B 1533 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1453 1
2006/2007 7 Spartak Choceň B 1533 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1744 0
2006/2007 6 Spartak Choceň B 1533 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto B 1715 ½
2006/2007 5 Spartak Choceň B 1533 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Pardubice G 1854 1
2006/2007 4 Spartak Choceň B 1533 Hennig Thomas Kavárna Evropa Pardubice 1992 0
2006/2007 3 Spartak Choceň B 1533 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1825 0
2006/2007 2 Spartak Choceň B 1533 Weis Ladislav Spartak Choceň A 1780 ½
2006/2007 1 Spartak Choceň B 1533 Král Miloš Dymák Heřmanův Městec 1702 1
2005/2006 11 Spartak Choceň 1528 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička B 1760 ½
2005/2006 9 Spartak Choceň B 1528 Nejedlý Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1312 0
2005/2006 8 Spartak Choceň B 1528 Pecháček Tomáš Tropic Lanškroun 1000 0
2005/2006 7 Spartak Choceň B 1528 Zeman Arnošt Štefanydes Polička C 1542 0
2005/2006 6 Spartak Choceň B 1528 Tesař Jaromír ŠK Svitavy B 1891 0
2005/2006 5 Spartak Choceň B 1528 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1472 ½
2005/2006 4 Spartak Choceň B 1528 Mazura Jaroslav ŠK Žamberk C 1579 1
2005/2006 3 Spartak Choceň B 1528 Fabian Karel TJ Lanškroun B 1612 ½
2005/2006 2 Spartak Choceň B 1528 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1645 1
2005/2006 1 Spartak Choceň B 1528 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B 1529 ½
2004/2005 11 Spartak Choceň B 1511 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1670 ½
2004/2005 10 Spartak Choceň B 1511 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1623 0
2004/2005 9 Spartak Choceň B 1511 Hatala Ondřej Štefanydes Polička C 1250 1
2004/2005 8 Spartak Choceň B 1511 Hurdes Emil SK Žamberk C 1557 1
2004/2005 7 Spartak Choceň B 1511 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B 1489 0
2004/2005 6 Spartak Choceň B 1511 Krummer Jan Spartak OEZ Letohrad B 1758 0
2004/2005 5 Spartak Choceň B 1511 Víglaský Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí D 1278 0
2004/2005 4 Spartak Choceň B 1511 Cacek Tomáš TJ Lanškroun B 1100 1
2004/2005 3 Spartak Choceň B 1511 Marek Michal TJ Lanškroun FYGR 1811 0
2004/2005 2 Spartak Choceň B 1511 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1595 1
2004/2005 1 Spartak Choceň B 1511 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová C 1000 ½
2004/2005 10 Spartak Choceň 1511 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1560 0
2004/2005 2 Spartak Choceň 1511 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1804 1
2003/2004 11 Spartak Choceň B 1509 Mačka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1422 1
2003/2004 10 Spartak Choceň B 1509 Cedzo Štěpán Slovan Moravská Třebová 1789 ½
2003/2004 9 Spartak Choceň B 1509 Šlégr Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1458 ½
2003/2004 8 Spartak Choceň B 1509 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1586 1
2003/2004 7 Spartak Choceň B 1509 Marek Josef TJ Lanškroun B 1633 0
2003/2004 6 Spartak Choceň B 1509 Veselý Ondřej ŠK Svitavy B 1250 0
2003/2004 5 Spartak Choceň B 1509 Krummer Jan Spartak OEZ Letohrad B 1744 0
2003/2004 4 Spartak Choceň B 1509 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1581 0
2003/2004 2 Spartak Choceň B 1509 Stúj Michal ZD Kunvald B 1488 0
2003/2004 1 Spartak Choceň B 1509 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1729 ½
2003/2004 11 Spartak Choceň 1509 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad 1591 0
2003/2004 10 Spartak Choceň 1509 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1750 ½