Hráč Betlach Jan

Betlach Jan

User Pic
Jméno: Betlach Jan
Oddíl: Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1618
Elo mezinárodní: 1637
ID: 14149
FIDE ID: 388084
Rok narození: 1976
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ŠO Horní Čermná 1633 1614 Hanák Vladimír Sokol Mistrovice 1583 1558 1 soutěž
2019/2020 6 ŠO Horní Čermná 1633 1614 Kapoun Vít ŠK Řetůvka 1835 1830 0 soutěž
2019/2020 5 ŠO Horní Čermná 1621 1608 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1786 1821 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO Horní Čermná 1621 1608 Charvát Jiří ŠK Svitavy 1921 1937 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO Horní Čermná 1626 1608 Pěkník Milan Proplast Česká Třebová 1798 1822 0 soutěž
2018/2019 11 SO Horni Cermna 1643 1640 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1638 1676 0 soutěž
2018/2019 10 SO Horni Cermna 1643 1640 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1765 1743 0 soutěž
2018/2019 9 SO Horni Cermna 1655 1640 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1919 1926 0 soutěž
2018/2019 8 SO Horni Cermna 1655 1640 Janeček František Sachovy klub Chocen 1697 1683 0 soutěž
2018/2019 7 SO Horni Cermna 1673 1640 Křeček Jiří SK Svitavy 1675 1653 0 soutěž
2018/2019 6 SO Horni Cermna 1673 1640 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1764 1751 0 soutěž
2018/2019 5 SO Horni Cermna 1665 1629 Kovář Václav Proplast Ceska Trebova 1607 1632 1 soutěž
2018/2019 2 SO Horni Cermna 1662 1629 Švanda Radek TJ Stefanydes Policka B 1767 1739 ½ soutěž
2018/2019 1 SO Horni Cermna 1661 1629 Marek Michal SK Dolni Cermna 1702 1710 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Sokol Horni Cermna 1672 1610 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1641 1672 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Sokol Horni Cermna 1662 1610 Židek Pavel SK Dolni Cermna 1656 1671 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Sokol Horni Cermna 1616 1610 Kovář Václav Proplast Ceska Trebova 1626 1650 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Sokol Horni Cermna 1616 1610 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1726 1729 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Horni Cermna 1672 1610 Palla Stanislav TJ Lanskroun B 1716 1731 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Horni Cermna 1672 1610 Simon Michal TJ Stefanydes Policka B 1575 1565 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Sokol Horni Cermna 1672 1610 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1430 1428 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Sokol Horni Cermna 1642 1619 Maděra Stanislav SK Svitavy 1679 1697 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Vodička Martin ŠK Svitavy C 1536 1606 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1686 1689 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1731 1748 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí D 1838 1784 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1811 1855 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E 1659 1647 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1671 1643 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 Krčmář Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1570 1624 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Sokol Horní Čermná 1523 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička C 1580 1554 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Sokol Horní Čermná 1523 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1877 1883 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Sokol Horní Čermná 1523 Vaníček Jan ŠO K a. s. Kunvald 1698 1683 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Horní Čermná 1523 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Horní Čermná 1523 Nedelčev Radim TJ Spartak Choceň 1623 1597 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Horní Čermná 1523 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy 1725 1733 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Horní Čermná 1523 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1493 1515 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Sokol Horní Čermná A 1522 Hejl Petr TJ Spartak Letohrad B 1532 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Sokol Horní Čermná A 1522 Bém Tomáš ŠO K a. s. Kunvald B 1304 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1522 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí E 1332 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1522 Bednarz Roman SPV Červená Voda 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Horní Čermná A 1522 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1587 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Horní Čermná A 1522 Málek Ondřej TJ Sokol Horní Čermná B 1000 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Sokol Horní Čermná 1529 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1560 0 soutěž
2005/2006 12 Sokol Horní Čermná B 1516 Haupt Petr ŠK Linhartice 1512 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Horní Čermná B 1516 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald C 1486 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Horní Čermná B 1516 Horák Libor Jiskra Litomyšl B 1592 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Horní Čermná B 1516 Felcman Tomáš ŠK Žamberk E 1391 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Horní Čermná B 1512 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1488 ½ soutěž
2004/2005 10 Sokol Horní Čermná B 1512 Pěkník Milan Sokol Němčice 1887 ½ soutěž
2004/2005 8 Sokol Horní Čermná B 1512 Heger Miroslav TROPIC Lanškroun B 1698 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Horní Čermná B 1512 Kopal Vladimír SK Žamberk D 1000 1 soutěž
2004/2005 5 Sokol Horní Čermná B 1512 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald C 1453 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Horní Čermná B 1512 Boháč Luboš TROPIC Lanškroun A 1628 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Horní Čermná B 1512 Haupt Petr ŠK Linhartice 1496 0 soutěž
2004/2005 1 Sokol Horní Čermná B 1512 Dostál Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí E 1000 0 soutěž
2004/2005 7 Sokol Horní Čermná 1512 Horák Libor Jiskra Litomyšl 1250 1 soutěž
2003/2004 8 Sokol Horní Čermná 1465 Pantůček Bohumil Spartak Choceň B 1000 0 soutěž
2003/2004 5 Sokol Horní Čermná 1465 Endl Vlastimil Slovan Moravská Třebová 2022 0 soutěž
2003/2004 2 Sokol Horní Čermná 1465 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1635 1 soutěž
2003/2004 9 Sokol Horní Čermná B 1465 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1499 1 soutěž
2003/2004 8 Sokol Horní Čermná B 1465 Cedzo Štěpán ŠK Linhartice 1789 1 soutěž
2003/2004 6 Sokol Horní Čermná B 1465 Tomek Tomáš Loko Česká Třebová C 1545 1 soutěž
2003/2004 5 Sokol Horní Čermná B 1465 Mlynář Miroslav ZD Kunvald C 1444 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol Horní Čermná B 1465 Racek Josef Sokol Němčice 1561 ½ soutěž