Hráč Foltýn Karel

Foltýn Karel

User Pic
Jméno: Foltýn Karel
Oddíl: ŠO TJ Zborovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1677
Elo mezinárodní: 0
ID: 5253
FIDE ID: 0
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 ŠO TJ Zborovice A 0 1674 Hora Miroslav ŠK RAPOS Sulimov A 0 1757 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO TJ Zborovice A 0 1674 Ševela Vladimír ŠK Holešov B 1762 1720 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠO TJ Zborovice A 0 1673 Šácha Milan ŠO Kunovice B 1681 1681 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO TJ Zborovice A 0 1673 Žáček Svatoslav ŠK Holešov B 0 1690 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Zborovice A 0 1679 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1719 1750 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Zborovice A 1672 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1668 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Zborovice A 1672 Urubčík Miroslav TJ Spartak Uherský Brod 1815 1837 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Zborovice A 1672 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1525 1 soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Zborovice A 1672 Holub Aleš Fatra-Slavia Napajedla B 1645 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Zborovice A 1672 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Zborovice A 1656 Lekeš René Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1665 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Zborovice A 1656 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1594 1 soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Zborovice A 1656 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 1714 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Zborovice A 1656 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov A 1562 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Zborovice A 1656 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1898 1916 0 soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Zborovice A 1656 Kratochvílová Magdalena Spartak Uherský Brod 1663 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Zborovice A 1656 Šťuka Josef TJ Dolní Němčí A 1711 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Zborovice A 1656 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1754 1826 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Zborovice A 1656 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1959 1752 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ ZBOROVICE B 1656 Mrhálek Ctirad SOKOL PRAVČICE 1677 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ ZBOROVICE B 1656 Hora Miroslav SOKOL KVASICE 1780 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ ZBOROVICE B 1656 Filgas Jaroslav TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1740 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1656 Krajcar Pavel SK RUSAVA 1707 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ ZBOROVICE B 1656 Opluštil David SOKOL POSTOUPKY C 1495 1624 0 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ ZBOROVICE B 1656 Pavlík František SOKOL MORKOVICE 1702 0 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ ZBOROVICE B 1657 Zajíček Radek ŠK PRUSINOVICE 1787 1828 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ ZBOROVICE B 1657 Plachý Josef SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1710 1676 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ ZBOROVICE B 1657 Kociňák Rostislav SOKOL MORKOVICE 1610 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ ZBOROVICE B 1657 Mrhálek Ctirad SOKOL PRAVČICE 1657 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ ZBOROVICE B 1657 Dvořák Eduard ŠK HOLEŠOV C 1577 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ ZBOROVICE B 1657 Myška Dušan TJ BYSTŘICE pod HOST. 1733 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Zborovice A 1657 Skalský Alexandr ŠK Staré Město F 1746 1746 0 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Zborovice A 1657 Javora Stanislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1773 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Zborovice A 1657 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž D 1736 0 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Zborovice A 1657 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí A 1597 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Zborovice A 1657 Hurdes Josef SK Boršice B 1759 1734 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Zborovice A 1657 Húsek Martin ŠK Staré Město E 1670 1699 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Zborovice A 1657 Major Robert TJ Bojkovice A 1809 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠO TJ Zborovice A 1662 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov A 1541 0 soutěž
2012/2013 8 ŠO TJ Zborovice A 1662 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1717 1761 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠO TJ Zborovice A 1662 Náplava Josef TJ Polešovice 1000 1 soutěž
2012/2013 5 ŠO TJ Zborovice A 1662 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky B 1789 1718 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠO TJ Zborovice A 1662 Stodůlka Václav SK Boršice C 1640 1 soutěž
2012/2013 3 ŠO TJ Zborovice A 1662 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž D 1759 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠO TJ Zborovice A 1662 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1527 1495 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠO TJ Zborovice A 1662 Moštěk František ŠK Staré Město F 1710 1732 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠO TJ Zborovice B 1662 Roček Vladimír TJ Bystřice pod Hostýnem B 1718 0 soutěž
2012/2013 10 ŠO TJ Zborovice B 1662 Cholasta Josef TJ Sokol Pravčice 1570 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠO TJ Zborovice B 1662 Prokopec Zdeněk ŠK RAPOS Sulimov 1619 1718 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠO TJ Zborovice B 1662 Večeřa Pavel Junior Postoupky 1458 1485 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠO TJ Zborovice B 1662 Štefek Jan Sokol Litenčice 1598 1654 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠO TJ Zborovice B 1662 Zmeškal Karel TJ Prusinovice 1604 1 soutěž
2012/2013 5 ŠO TJ Zborovice B 1662 Filgas Jaroslav TJ Lutopecny/Měrůtky 1724 0 soutěž
2012/2013 4 ŠO TJ Zborovice B 1662 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 1762 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠO TJ Zborovice B 1662 Štolfa Petr T.J. Sokol Morkovice 1653 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠO TJ Zborovice B 1662 Hromada Jiří ŠK Holešov C 1669 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠO TJ Zborovice B 1662 Hora Miroslav Sokol Kvasice 1800 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠO TJ Zborovice A 1664 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla B 1643 0 soutěž
2011/2012 9 ŠO TJ Zborovice A 1664 Bartoš Jiří TJ Dolní Němčí 1604 0 soutěž
2011/2012 8 ŠO TJ Zborovice A 1664 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1680 1 soutěž
2011/2012 7 ŠO TJ Zborovice A 1664 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1612 1 soutěž
2011/2012 6 ŠO TJ Zborovice A 1664 Štefaník Richard ŠK Staré Město F 1535 1573 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠO TJ Zborovice A 1664 Bernatík Radek TJ Polešovice 1000 1 soutěž
2011/2012 2 ŠO TJ Zborovice A 1664 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 1 soutěž
2011/2012 1 ŠO TJ Zborovice A 1664 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1786 ½ soutěž
2011/2012 11 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1664 Bednařík Vratislav TJ SOKOL KVASICE 1641 ½ soutěž
2011/2012 6 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1664 Vaňhara Antonín TJ BYSTŘICE P.H. B 1418 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠO TJ Zborovice A 1655 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město F 1611 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠO TJ Zborovice A 1655 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1833 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠO TJ Zborovice A 1655 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1684 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠO TJ Zborovice A 1655 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1746 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠO TJ Zborovice A 1655 Žák Alois Slavia Kroměříž C 1669 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠO TJ Zborovice A 1655 Volčík Stanislav SK Boršice C 1838 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠO TJ Zborovice A 1655 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1694 1 soutěž
2010/2011 11 Slavia Kroměříž D 1655 Richter Michael Junior Postoupky 1572 0 soutěž
2010/2011 9 Slavia Kroměříž D 1655 Tobolík Martin ŠK Prusinovice 1505 ½ soutěž
2010/2011 8 Slavia Kroměříž D 1655 Kejnar Jaroslav TJ Sokol Morkovice A 1483 0 soutěž
2010/2011 7 Slavia Kroměříž D 1655 Bisaha Julius TJ Lutopecny/Měrůtky 1496 1 soutěž
2010/2011 6 Slavia Kroměříž D 1655 Bednařík Vratislav TJ SOKOL Kvasice 1501 ½ soutěž
2010/2011 3 Slavia Kroměříž D 1655 Ředina Petr ŠK Rapos Sulimov 1551 1 soutěž
2010/2011 2 Slavia Kroměříž D 1655 Botek Ludvík Sokol Holešov A 1644 1 soutěž
2009/2010 11 Slavia Kromeriz C 1624 Petr Zdeněk TJ Bystrice p. Host. 1690 ½ soutěž
2009/2010 10 Slavia Kromeriz C 1624 Mojžíšek Jiří SO TJ Zborovice B 1580 0 soutěž
2009/2010 9 Slavia Kromeriz C 1624 Petřivalský Jiří MKS Holesov C 1580 1 soutěž
2009/2010 8 Slavia Kromeriz C 1624 Rozkošný Milan TJ Sokol Pravcice 1451 1 soutěž
2009/2010 6 Slavia Kromeriz C 1624 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky C 1250 1 soutěž
2009/2010 2 Slavia Kromeriz C 1624 Kejnar Jaroslav TJ Sokol Morkovice 1464 1 soutěž
2009/2010 1 Slavia Kromeriz C 1624 Nesvadba Antonín TJ Sokol Litencice 1636 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠO TJ Zborovice A 1624 Štefek Jan Dům kultury Kroměříž 1642 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠO TJ Zborovice A 1624 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1752 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠO TJ Zborovice A 1624 Grygerová Martina ŠO Kunovice A 1648 1 soutěž
2009/2010 7 ŠO TJ Zborovice A 1624 Boček Tomáš TJ Mařatice 1656 1 soutěž
2009/2010 6 ŠO TJ Zborovice A 1624 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1669 1 soutěž
2009/2010 5 ŠO TJ Zborovice A 1624 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1675 0 soutěž
2009/2010 2 ŠO TJ Zborovice A 1624 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1849 0 soutěž
2009/2010 1 ŠO TJ Zborovice A 1624 Náplava Petr SK Boršice C 1847 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠO TJ Zborovice A 1630 Pastyřík Vladimír TJ Mařatice 1704 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠO TJ Zborovice A 1630 Pfeffer Dominik TJ Polešovice 1757 0 soutěž
2008/2009 7 ŠO TJ Zborovice A 1630 Novotný Petr ŠK Staré Město F 1810 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠO TJ Zborovice A 1630 Mašek Luboš TJ Fatra Slavia Napajedla B 1621 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠO TJ Zborovice A 1630 Dičér František Spartak Uherský Brod 1612 0 soutěž
2008/2009 7 Slavia Kroměříž C 1630 Pavelka František TJ Sokol Pravčice 1350 1 soutěž
2007/2008 8 Slavia Kroměříž C 1595 Nesvadba Antonín TJ Sokol Litenčice 1646 ½ soutěž
2007/2008 7 Slavia Kroměříž C 1595 Dvořák Eduard MKS Holešov C 1577 ½ soutěž
2007/2008 3 Slavia Kroměříž C 1595 Heliš Miroslav TJ Sokol Holešov 1505 1 soutěž
2007/2008 1 Slavia Kroměříž C 1595 Gaja Jiří TJ Bystřice p/H 1598 1 soutěž
2007/2008 11 ŠO TJ Zborovice A 1595 Kucián Miloš DK Kroměříž 1706 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠO TJ Zborovice A 1595 Dubovecký Josef ŠK Zlín E 1753 1 soutěž
2007/2008 8 ŠO TJ Zborovice A 1595 Vachala Josef ŠK Rapos Sulimov 1593 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠO TJ Zborovice A 1595 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1568 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠO TJ Zborovice A 1595 Prachař Přemysl TJ Bojkovice A 1587 1 soutěž
2007/2008 4 ŠO TJ Zborovice A 1595 Javor Jan TJ Vlčnov A 1845 0 soutěž
2007/2008 3 ŠO TJ Zborovice A 1595 Náplava Jakub TJ Polešovice 1406 1 soutěž
2007/2008 2 ŠO TJ Zborovice A 1595 Blahynka Svatopluk Fatra-Slavia Napajedla B 1590 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠO TJ Zborovice A 1584 Kolomazníková Barbora ŠK SK Zlín E 1737 0 soutěž
2006/2007 7 ŠO TJ Zborovice A 1584 Volčík Stanislav SK Boršice B 1833 0 soutěž
2006/2007 6 ŠO TJ Zborovice A 1584 Sokol ORA SV Slavičín A 1 soutěž
2006/2007 5 ŠO TJ Zborovice A 1584 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 1565 1 soutěž
2006/2007 3 ŠO TJ Zborovice A 1584 Rozsypálek Milan Dům Kultury Kroměříž 1699 1 soutěž
2006/2007 2 ŠO TJ Zborovice A 1584 Škrla Zdeněk TJ Bystřice p.Hostýnem A 1414 1 soutěž
2005/2006 11 ŠO TJ Zborovice 1582 Vavřík Jiří ŠK Staré Město D 1932 0 soutěž
2005/2006 9 ŠO TJ Zborovice 1582 Javor Jan TJ Vlčnov 1740 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠO TJ Zborovice 1582 Dvořák Petr TJ Sokol Postoupky 1766 0 soutěž
2005/2006 5 ŠO TJ Zborovice 1582 Hurdes Josef TJ Polešovice 1721 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠO TJ Zborovice 1582 Bartas Pavel TJ Napajedla 1594 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠO TJ Zborovice 1582 Gabriel Adam SK Boršice B 1784 0 soutěž
2005/2006 1 ŠO TJ Zborovice 1582 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1781 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Zborovice B 1523 Procházka Vítězslav Sokol Pravčice 1621 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Zborovice B 1523 Pazdera František Spartak Hulín B 1445 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Zborovice B 1523 Vinklárek Antonín SK Rusava 1623 1 soutěž