Hráč Němec Jakub

Němec Jakub

User Pic
Jméno: Němec Jakub
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1165
Elo mezinárodní: 1194
ID: 9276
FIDE ID: 337641
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1194 1167 Košut Josef TJ Bojkovice B 0 1546 0
2018/2019 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1194 1167 Zetík Václav Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 0 1
2018/2019 9 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1194 1167 Bistrý Jaromír Valašské Klobouky A 0 1620 0
2018/2019 8 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1194 1167 Burša Michal Valašské Klobouky B 0 0 1
2018/2019 5 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1194 1167 Kroupa David SK Brumov-Bylnice B 0 1135 ½
2018/2019 3 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1194 1162 Procházková Lenka ŠK DDM Slavičín C 0 0 1
2018/2019 2 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1194 1162 Flekač Vojtěch TJ Fatra – Slavia Napajedla C 0 0 1
2018/2019 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1194 1167 Rada Zdeněk Slavia Kroměříž D 0 1904 0
2018/2019 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1194 1167 Mojžíšek Jiří ŠO TJ Zborovice A 0 1560 ½
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1211 1240 Sokol Postoupky B 1
2017/2018 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1211 1240 Mamica Petr ŠK Zlín-Malenovice A 0 1267 0
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1211 1240 Štos Radek ŠK Dolní Němčí A 0 1456 0
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1211 1240 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1721 1750 ½
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1317 1312 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 1700 0
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla B 1317 1312 Javor Jan TJ Vlčnov A 1824 1638 ½
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla B 1317 1312 Vlk Jiří Spartak Uherský Brod 1420 0
2015/2016 9 Napajedla C 1317 1312 Brzobohatý Petr Valašské Klobouky A 1857 0
2015/2016 8 Napajedla C 1317 1312 Procházka Miroslav Horní Lhota 1000 ½
2015/2016 7 Napajedla C 1317 1312 Hronek Štěpán Zlín D 1398 1401 ½
2015/2016 4 Napajedla C 1317 1312 Ondruška Martin Valašské Klobouky B 1000 1
2015/2016 3 Napajedla C 1317 1312 Černý Michal Zlín-Malenovice B 1320 1329 0
2015/2016 2 Napajedla C 1317 1312 Holba Josef Brumov-Bylnice B 1000 0
2014/2015 7 Napajedla C 1410 1401 Janáč Jakub Brumov-Bylnice B 1238 ½
2014/2015 1 Napajedla C 1410 1401 Suchánek Hanuš Zlín D 1300 1
2014/2015 10 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1410 1401 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1595 ½
2014/2015 11 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1410 1401 ŠK Staré Město C 1
2013/2014 3 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1319 Húsek Martin ŠK Staré Město E 1670 1699 0
2013/2014 9 Napajedla C 1319 Rulík František Zlín E 1000 0
2013/2014 8 Napajedla C 1319 Richvalský Patrik Zlínterm B 1271 0
2013/2014 6 Napajedla C 1319 Peléšek Zdeněk Slavičín A 1644 0
2013/2014 5 Napajedla C 1319 Lysáková Aneta Valašské Klobouky B 1000 1
2013/2014 4 Napajedla C 1319 Roubalík Jaromír Pozlovice 1301 ½
2012/2013 9 Napajedla C 1320 Suchánek Hanuš Zlín E 1250 0
2012/2013 8 Napajedla C 1320 Benc Jiří Lukov 1000 ½
2012/2013 7 Napajedla C 1320 Tomaščín Petr Pozlovice 1365 0
2012/2013 5 Napajedla C 1320 Kunc Ondřej Slavičín B 1100 0
2012/2013 3 Napajedla C 1320 Kolomazník Ladislav Napajedla B 1760 ½
2012/2013 1 Napajedla C 1320 Schwab Zdeněk Zlínterm B 1630 0
2011/2012 9 Napajedla C 1333 Hronek Štěpán Zlín F 1000 0
2011/2012 2 Napajedla C 1333 Goša Jiří Horní Lhota 1359 0