Hráč Bebek Ivan

Bebek Ivan

User Pic
Jméno: Bebek Ivan
Oddíl: Sokol Dobrá
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1278
Elo mezinárodní: 1241
ID: 6001
FIDE ID: 357910
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Sokol Dobrá "B" 1246 1279 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1663 1654 0
2018/2019 11 TJ Sokol Dobrá "D" 1244 1279 Kotas Jan TJ Bystřice 1840 1848 0
2018/2019 10 TJ Sokol Dobrá "D" 1244 1279 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1939 1905 0
2018/2019 5 TJ Sokol Dobrá "D" 1278 1328 Jarnot Roman TŽ Třinec "C" 1632 1692 0
2018/2019 4 TJ Sokol Dobrá "D" 1286 1328 Očko Nikolas Interchess 1049 1172 ½
2018/2019 3 TJ Sokol Dobrá "D" 1286 1328 Kraus František TJ Vendryně "B" 1927 1971 0
2018/2019 1 TJ Sokol Dobrá "D" 1288 1328 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "C" 1771 1779 0
2017/2018 13 TJ Sokol Dobrá "C" 1254 1315 Schenk Tomáš TJ Sokol Metylovice 1472 1472 0
2017/2018 10 TJ Sokol Dobrá "C" 1264 1315 Szotkowski Jan TJ Bystřice 0 1649 1
2017/2018 9 TJ Sokol Dobrá "C" 1264 1315 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1674 1656 0
2017/2018 8 TJ Sokol Dobrá "C" 1264 1315 Adamec Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1491 1487 0
2017/2018 7 TJ Sokol Dobrá "C" 1266 1315 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1612 1638 0
2017/2018 5 TJ Sokol Dobrá "C" 1266 1315 Borski Denis TŽ Třinec "D" 0 0 1
2017/2018 4 TJ Sokol Dobrá "C" 1254 1315 Sikora Petr ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1415 1464 0
2017/2018 2 TJ Sokol Dobrá "C" 1254 1315 Frank Martin BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1449 1413 ½
2017/2018 1 TJ Sokol Dobrá "C" 1302 1349 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "B" 1614 1637 0
2016/2017 11 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Mavrev David BŠŠ F-M "F" 1601 1531 0
2016/2017 10 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk "B" 1624 1623 0
2016/2017 9 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1740 1717 0
2016/2017 8 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Škulcová Adéla ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1
2016/2017 7 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Sikorová Jana TŽ Třinec "D" 1104 1092 1
2016/2017 4 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1660 1810 0
2016/2017 3 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Chroboček Dušan TJ Dobratice "B" 1524 0
2016/2017 2 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Frank Adam BŠŠ F-M "E" 1581 1640 0
2016/2017 1 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1604 1596 0
2015/2016 11 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1824 2114 0
2015/2016 10 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Kawulok Aleš Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1382 1504 1
2015/2016 9 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Rucki TomᚠTJ Dobratice "B" 1840 0
2015/2016 8 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Mavrev David Beskydská šachová škola "E" 1601 1531 0
2015/2016 7 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Nytra Ondřej Beskydská šachová škola "F" 1608 1479 0
2015/2016 6 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1735 1732 0
2015/2016 5 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1860 1838 1
2015/2016 4 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk "B" 1624 1623 ½
2015/2016 3 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Soural Jiří Sokol Dobrá "B" 1639 1
2015/2016 1 Sokol Dobrá "C" 1397 1398 Spratek Vojtěch TJ VendrynÄ› "B" 1000 0
2014/2015 11 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Hrneček Jan Beskydská šachová škola "G" 1276 0
2014/2015 10 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1729 1709 0
2014/2015 9 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Sikora Petr TJ Sokol Mosty u J. "B" 1465 1
2014/2015 8 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Walica Roman TJ Vendryně 1868 1902 0
2014/2015 6 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Halamíček Radek Beskydská šachová škola "F" 1562 1655 0
2014/2015 5 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "B" 1807 0
2014/2015 4 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Kluz Michal TJ Bystřice 1706 0
2014/2015 2 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Smolík Vojtěch TJ Dobratice "B" 1000 1
2014/2015 1 Sokol Dobrá "C" 1412 1433 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1528 1571 0
2013/2014 11 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Sikora Petr ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1460 ½
2013/2014 10 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Chroboček Dušan TJ Dobratice "A" 1000 0
2013/2014 9 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Novák Bohdan Sokol Brušperk 1900 1849 0
2013/2014 8 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Poljak Michal TJ Dobratice "B" 1000 1
2013/2014 7 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Hrneček Jan BŠŠ F-M "F" 1250 ½
2013/2014 6 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Mičulka Ivo BŠŠ F-M "G" 1250 0
2013/2014 5 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Halamíček Radek BŠŠ F-M "H" 1495 1647 1
2013/2014 4 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Mucha Filip TJ Vendryně "B" 1000 ½
2013/2014 2 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Klus Samuel TŽ Třinec "D" 1100 1
2013/2014 1 Sokol Dobrá "C" 1415 1440 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1773 0
2012/2013 11 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Rucki Tomáš TJ Dobratice "B" 1000 0
2012/2013 10 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec "D" 1100 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Žižka Radim TJ Sokol Skalice 1679 1682 0
2012/2013 8 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1729 1740 1
2012/2013 7 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1587 1512 1
2012/2013 6 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Saforek Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 0
2012/2013 5 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Kluz Michal TJ Bystřice n.O. 1711 0
2012/2013 4 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Sikora Petr TJ Mosty u Jablunkova "B" 1440 0
2012/2013 3 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Lavrišin Jan Sokol Brušperk 1618 0
2012/2013 2 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1781 1756 0
2012/2013 1 TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "B" 1496 1533 0
2011/2012 10 TJ Sokol Dobrá „B“ 1401 Kantor Pavel Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1782 0
2011/2012 7 TJ Sokol Dobrá „B“ 1401 Poljak Michal TJ Dobratice „B“ 1000 1
2011/2012 3 TJ Sokol Dobrá „B“ 1401 Hrneček Jan Beskydská šachová škola „F“ 1250 0
2011/2012 2 TJ Sokol Dobrá „B“ 1401 Baláš Otakar Beskydská šachová škola „E“ 1000 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Klus Milan TJ Comfort Dobratice 1635 0
2010/2011 9 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 TJ Sokol Skalice 1
2010/2011 8 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Zápalka Zdeněk TJ Sokol Staříč 1000 1
2010/2011 6 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Szotkowski Jan SK Bystřice n. Olší 1683 0
2010/2011 5 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Poljak Michal TJ Comfort Dobratice 1000 1
2010/2011 4 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice 1713 0
2010/2011 3 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Zápalka Zdeněk TJ Sokol Staříč 1000 0
2010/2011 2 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Ševeček Milan Sokol Brušperk 1276 1
2010/2011 1 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Szotkowski Jan SK Bystřice n. Olší 1683 0
2009/2010 7 TJ Sokol Dobrá "C" 1411 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice 1711 0
2009/2010 6 TJ Sokol Dobrá "C" 1411 Ochmyt Jakub TŽ Třinec "F" 1000 1
2009/2010 5 TJ Sokol Dobrá "C" 1411 Slovák Svatopluk Sokol Brušperk 1797 0
2009/2010 4 TJ Sokol Dobrá "C" 1411 Kacíř Tomáš TJ Comfort Dobratice 1628 0
2009/2010 3 TJ Sokol Dobrá "C" 1411 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1843 0
2009/2010 2 TJ Sokol Dobrá "C" 1411 Bajtek František SK Bystřice n. O. 1708 0
2009/2010 1 TJ Sokol Dobrá "C" 1411 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1801 0
2008/2009 7 TJ Sokol Dobrá "C" 1404 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 0
2008/2009 6 TJ Sokol Dobrá "C" 1404 Pilch David TŽ Třinec "F" 1000 0
2008/2009 5 TJ Sokol Dobrá "C" 1404 Bedrunka Petr Sokol Brušperk 1691 0
2008/2009 4 TJ Sokol Dobrá "C" 1404 Kantor Pavel Mosty u Jablunkova 1744 0
2008/2009 3 TJ Sokol Dobrá "C" 1404 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice "A" 1591 0
2008/2009 2 TJ Sokol Dobrá "C" 1404 Řeha Martin TJ Comfort Dobratice 1
2008/2009 1 TJ Sokol Dobrá "C" 1404 Bajtek František SK Bystřice nad Olší 0
2008/2009 1 Sokol Dobrá B 1404 Nogová Kateřina Slavia Orlová C 1000 ½
2007/2008 11 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Pavelek Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1748 1
2007/2008 10 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Neuwirth Jakub TŽ Třinec"E" 1573 0
2007/2008 9 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Chowaniok Pavel TŽ Třinec"F" 0
2007/2008 8 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Lavrišin Jan TJ Sokol Skalice"A" 1701 0
2007/2008 6 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Volník Petr BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1678 0
2007/2008 5 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Kantor Pavel Mosty u Jablunkova 1730 0
2007/2008 3 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Šimíček Ladislav TJ Sokol Skalice"B" 1
2007/2008 2 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1658 1
2007/2008 1 TJ Sokol Dobrá"C" 1378 Konkol Radim Sokol Brušperk 1375 1