Hráč Hlávka Miroslav

Hlávka Miroslav

User Pic
Jméno: Hlávka Miroslav
Oddíl: ŠK Slavoj Velké Pavlovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1709
Elo mezinárodní: 0
ID: 15757
FIDE ID: 0
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Velké Pavlovice 'A' 0 1708 Hicl Martin Velké Pavlovice 'B' 0 1463 ½
2018/2019 5 Velké Pavlovice 'A' 0 1708 Hálka Pavel Brumovice 0 1466 1
2018/2019 4 Velké Pavlovice 'A' 0 1708 Závodný Eduard Mikulov 'B' 0 1434 1
2018/2019 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1708 Svoboda Marek Velké Bílovice 0 0 1
2017/2018 11 Velké Pavlovice 'A' 0 1711 Švásta Jaroslav Pavlov 0 1613 ½
2017/2018 10 Velké Pavlovice 'A' 0 1711 Miklas František Brumovice 0 1337 ½
2017/2018 9 Velké Pavlovice 'A' 0 1711 Rožnovják Vojtěch Poštorná 'B' 0 1100 1
2017/2018 8 Velké Pavlovice 'A' 0 1711 Trpišovský Roman Mikulov 'B' 0 0 1
2017/2018 4 Velké Pavlovice 'A' 0 1711 Pardík Zdeněk Lanžhot 0 1395 1
2017/2018 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1711 Veselý Jan Velké Bílovice 0 1343 1
2017/2018 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1711 Šebesta Šimon Hustopeče 'C' 0 1069 1
2017/2018 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1711 Fichtl Ondřej Mikulov 'C' 0 0 1
2015/2016 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1717 Komosný Josef Šach Pavlov 1462 1
2015/2016 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1717 Trpišovský Roman Galerie Závodný Mikulov 1000 1
2015/2016 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1717 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1480 1
2015/2016 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1717 Damborský Milan Penzion Mlýn Velké Bílovice 1431 1
2015/2016 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1717 Hicl Martin ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1477 1
2015/2016 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1717 Šach Pavlov 1
2015/2016 2 Ĺ K Slavoj VelkĂ© Pavlovice 'A' 1717 Pardík Zdeněk Sokol LanĹľhot 1000 0
2015/2016 1 Ĺ K Slavoj VelkĂ© Pavlovice 'A' 1717 Ivičič Pavel Galerie ZávodnĂ˝ Mikulov 1000 1
2014/2015 3 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1697 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1756 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1697 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1899 1862 1
2013/2014 3 ŠK Velké Pavlovice "B" 1698 Kočí Karel ŠK Hustopeče "B" 1731 0
2013/2014 1 ŠK Velké Pavlovice "B" 1698 Damborský Milan PM Velké Bílovice 1000 ½
2013/2014 7 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1698 Hanák Jiří Sokol Brumovice 1383 1
2013/2014 6 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1698 Skoupil Ondřej PM Velké Bílovice 1362 1
2013/2014 5 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1698 Slavík Miroslav Tatran Poštorná 'B' 1466 1
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1698 Komosný Josef Šach Pavlov 1473 1
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1698 Kuřil Rudolf TJ Tatran Poštorná "C" 1495 1510 ½
2011/2012 1 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1705 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1732 0
2010/2011 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Bartoš Petr KŠ TJ Bučovice 1496 1
2010/2011 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Nývlt Zdeněk Vinohrady Brno A 1810 0
2010/2011 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Vítek Milan TJ ŠK Veselí na Moravou B 1766 0
2010/2011 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Halámka Radek ŠK Lokomotiva Brno G 1755 1
2010/2011 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Strmiska Pavel Š.K.1923 Sokol Kyjov 1778 1
2010/2011 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1742 ½
2010/2011 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Petráňová Teresa ŠK 64 Brno B 1749 ½
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Kepák Libor BK Moravská Slavia Brno B 1833 0
2010/2011 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1698 Schöndorf Josef SK Horáček Sudoměřice A 1707 ½
2009/2010 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1860 ½
2009/2010 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno A 1911 ½
2009/2010 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 Pavka Antonín TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1768 ½
2009/2010 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2013 ½
2009/2010 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 Orálek Radek KŠ TJ Bučovice A 1777 0
2009/2010 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 Mayer Josef ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2097 ½
2009/2010 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1688 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno F 1706 0
2008/2009 7 Slavoj Velké Pavlovice B 1683 Vítek František Metallan Dobré Pole 1599 1
2008/2009 6 Slavoj Velké Pavlovice B 1683 Bálka Ludvík Tatran Poštorná C 1759 0
2008/2009 2 Slavoj Velké Pavlovice B 1683 Osička Jaroslav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1359 1
2008/2009 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1683 Komosný Josef Šach Pavlov 1533 1
2008/2009 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1683 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí n./M B 1792 ½
2008/2009 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1683 Růžička Richard TJ Tatran Poštorná B 1697 ½
2008/2009 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1683 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1760 ½
2008/2009 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1683 Sedlář Vít KŠ TJ Bučovice 1466 ½
2007/2008 7 Sokol Šakvice 1657 Hicl Martin Tatran Poštorná E 1488 1
2007/2008 6 Sokol Šakvice 1657 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1710 0
2007/2008 5 Sokol Šakvice 1657 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 0
2007/2008 4 Sokol Šakvice 1657 Trnka Tomáš Prostor Břeclav 1834 1
2007/2008 1 Sokol Šakvice 1657 Jedlička Petr Velké Bílovice 1450 1
2007/2008 9 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1657 Šefčík Marek SK Horáček Sudoměřice 1955 ½
2007/2008 8 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1657 Slavík Miroslav TJ Tatran Poštorná C 1396 1
2007/2008 7 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1657 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 1
2007/2008 3 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1657 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1834 ½
2007/2008 2 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1657 Šimek Radek TJ Podlužan Prušánky 1727 ½
2006/2007 9 Slavoj Velké Pavlovice 1647 Skoupil Ondřej Penzion Mlýn Velké Bílovice 1
2006/2007 8 Slavoj Velké Pavlovice 1647 Slavík Miroslav Tatran Poštorná E 1402 ½
2006/2007 7 Slavoj Velké Pavlovice 1647 Otáhal Josef Tatran Poštorná D 1415 1
2006/2007 6 Slavoj Velké Pavlovice 1647 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 1352 1
2006/2007 5 Slavoj Velké Pavlovice 1647 Pláteník Tomáš Prostor Břeclav 1752 ½
2006/2007 3 Slavoj Velké Pavlovice 1647 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1502 1
2006/2007 2 Slavoj Velké Pavlovice 1647 Straka Pavel Sokol Šakvice 1835 ½
2006/2007 1 Slavoj Velké Pavlovice 1647 Nechvátal Otakar ŠK Hustopeče B 1
2005/2006 11 DDM Vel. Pavlovice 1642 Schottl František Podlužan Prušánky 1638 1
2005/2006 10 DDM Vel. Pavlovice 1642 Strmiska Pavel Baník Šardice 1702 0
2005/2006 9 DDM Vel. Pavlovice 1642 Hůlka Jiří MKS Vyškov B 1440 0
2005/2006 8 DDM Vel. Pavlovice 1642 Hlaváč Dalibor STAK Domanín 1612 ½
2005/2006 7 DDM Vel. Pavlovice 1642 Sedlář Vlastimil TJ Bučovice B 1525 1
2005/2006 5 DDM Vel. Pavlovice 1642 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1745 ½
2005/2006 4 DDM Vel. Pavlovice 1642 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná C 1591 0
2005/2006 3 DDM Vel. Pavlovice 1642 Řičica Lubomír Veselí n.M. B 1678 1
2005/2006 2 DDM Vel. Pavlovice 1642 Drgáč Lubor ŠK Dubňany 1708 0
2005/2006 1 DDM Vel. Pavlovice 1642 Němeček Jaroslav Prostor Břeclav 1
2005/2006 10 ŠK Hustopeče B 1642 Petráňová Teresa Šach Pavlov 1739 ½
2005/2006 9 ŠK Hustopeče B 1642 Ciprys Jiří Sokol Lanžhot 1521 1
2005/2006 8 ŠK Hustopeče B 1642 Pospíšil Antonín Tatran Poštorná D 1518 1
2005/2006 7 ŠK Hustopeče B 1642 Kostrhoun Petr Sokol Šakvice 1457 1
2005/2006 6 ŠK Hustopeče B 1642 Osička Jaroslav Velké Bílovice 1372 1
2005/2006 4 ŠK Hustopeče B 1642 Mydlo Slavomír Sokol Brumovice 1447 1
2005/2006 2 ŠK Hustopeče B 1642 Ciprys Jiří Sokol Lanžhot 1375 0
2005/2006 1 ŠK Hustopeče B 1642 Strouhal Jan Šach Pavlov 1608 1
2004/2005 11 ŠK Hustopeče B 1636 Vrzal Martin Tatran Poštorná C 1361 0
2004/2005 10 ŠK Hustopeče B 1636 Poláček Arnošt SK STAK Domanín 1603 ½
2004/2005 7 ŠK Hustopeče B 1636 Bartoš Petr TJ Bučovice B 1456 ½
2004/2005 5 ŠK Hustopeče B 1636 Galuška Petr ŠK Dubňany 1630 ½
2004/2005 3 ŠK Hustopeče B 1636 Odrazil Luděk ŠK ZŠ Brankovice 1689 1
2004/2005 9 ŠK Hustopeče C 1636 Michna Jan DDM Vel. Pavlovice 1786 1
2004/2005 8 ŠK Hustopeče C 1636 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1792 ½
2004/2005 7 ŠK Hustopeče C 1636 Berberakis Apostolis Tatran Poštorná D 1626 ½
2004/2005 6 ŠK Hustopeče C 1636 Šťastný Pavel Sokol Šakvice 1722 1
2004/2005 5 ŠK Hustopeče C 1636 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče C 1636 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 1543 1
2004/2005 3 ŠK Hustopeče C 1636 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1678 ½
2004/2005 2 ŠK Hustopeče C 1636 Michna Jan DDM Vel. Pavlovice 1786 ½
2004/2005 1 ŠK Hustopeče C 1636 Rumian Karel Šach Pavlov 1661 0
2003/2004 9 ŠK Hustopeče C 1567 Bálka Ludvík Tatran Poštorná C 1631 1
2003/2004 8 ŠK Hustopeče C 1567 Šlosar Jan Šach Pavlov 1487 1
2003/2004 7 ŠK Hustopeče C 1567 Macinka Václav Velké Bílovice 1670 ½
2003/2004 6 ŠK Hustopeče C 1567 Grábl Petr Sokol Vranovice 1899 1
2003/2004 5 ŠK Hustopeče C 1567 Švestka Jiří MF Energy Mikulov 1634 ½
2003/2004 4 ŠK Hustopeče C 1567 Malá Anna Tatran Poštorná D 1848 1
2003/2004 2 ŠK Hustopeče C 1567 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1705 ½
2003/2004 1 ŠK Hustopeče C 1567 Rujzl Bohumil Sokol Šakvice 1937 ½