Hráč Gazda Pavel

Gazda Pavel

User Pic
Jméno: Gazda Pavel
Oddíl: ŠO U Lípy Malé Hoštice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1788
Elo mezinárodní: 1837
ID: 33345
FIDE ID: 385298
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Orel Opava B 1815 1775 Zeman Pavel TJ Lokomotiva Krnov 1567 1690 1
2018/2019 10 ŠK Orel Opava B 1815 1775 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1716 1698 1
2018/2019 7 ŠK Orel Opava B 1807 1775 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1811 1799 ½
2018/2019 6 ŠK Orel Opava B 1807 1775 Slaměník Jan ŠO Jiskra Rýmařov 1953 1957 ½
2018/2019 4 ŠK Orel Opava B 1807 1788 Vojvodík Robert ŠK Orel Opava A 1815 1825 ½
2018/2019 3 ŠK Orel Opava B 1791 1788 Byma Pavel TJ Velká Polom 0 1580 0
2018/2019 2 ŠK Orel Opava B 1791 1788 Petřik Alfred SK Kravaře 1709 1713 1
2018/2019 1 ŠK Orel Opava B 1811 1788 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1807 1830 0
2017/2018 11 ŠK Orel Opava B 1790 1798 Štencel Václav TJ Velká Polom 1809 1815 1
2017/2018 6 ŠK Orel Opava B 1792 1798 Bartoš Michal ŠK TJ Dolní Benešov C 1763 1803 ½
2017/2018 3 ŠK Orel Opava B 1790 1798 Slaměník Jan SK Jiskra Rýmařov 1951 1960 ½
2017/2018 2 ŠK Orel Opava B 1790 1798 Caletková Michaela Slezan Opava C 1730 1769 ½
2017/2018 1 ŠK Orel Opava B 1797 1800 Gazda Petr TJ Ludgeřovice 1970 1961 0
2017/2018 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1790 1798 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1756 1781 ½
2017/2018 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1790 1798 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1597 0
2017/2018 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1792 1798 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 0 1756 1
2017/2018 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1790 1798 Premus Jan SK Kravaře "B" 1654 1679 0
2017/2018 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1790 1798 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov "A" 1773 1768 0
2017/2018 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1790 1798 Kučeja Pavel TJ Sokol Kobeřice 1701 1735 1
2016/2017 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Kotula Josef ŠK Píšť 1641 1
2016/2017 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "B" 1812 1813 ½
2016/2017 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Vojvodík Robert Orel Opava "C" 1000 0
2016/2017 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1977 1979 ½
2016/2017 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 ½
2016/2017 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 0
2016/2017 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov 1774 1854 1
2016/2017 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1706 1675 ½
2016/2017 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1871 1873 ½
2015/2016 11 ŠK Orel Opava B 1802 Šima František TJ Fulnek 1686 1677 1
2015/2016 9 ŠK Orel Opava B 1802 Peťovský Ľudovít SK Kravaře 1790 1
2015/2016 8 ŠK Orel Opava B 1802 Varga Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1501 1
2015/2016 5 ŠK Orel Opava B 1802 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1855 1844 ½
2015/2016 4 ŠK Orel Opava B 1802 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1367 1642 1
2015/2016 3 ŠK Orel Opava B 1802 Boček Dalibor ŠK Bruntál 1795 1823 ½
2015/2016 2 ŠK Orel Opava B 1802 Štencel Václav Sokol Háj ve Slezsku 1800 1800 1
2015/2016 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "A" 1727 1
2015/2016 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Hromada Jan Slezan Opava "C" 2030 0
2015/2016 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Pardy Jiří ŠK Orel Opava "C" 1720 1740 ½
2015/2016 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1783 1839 1
2015/2016 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Drastík Jakub TJ Sokol Kobeřice 1542 ½
2015/2016 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1700 ½
2015/2016 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1586 1
2015/2016 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1706 1675 1
2015/2016 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Pavera Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1643 ½
2015/2016 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1802 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1778 1738 ½
2015/2016 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1802 Meisel Karel GOBE Píšť 1713 1
2014/2015 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1741 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1000 1
2014/2015 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1741 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1549 1
2014/2015 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1741 Peřina Stanislav SK Kravaře "C" 1636 1
2014/2015 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1741 Duda Ondřej ŠK 1935 Bolatice 1684 1714 1
2014/2015 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1741 Gemsová Tereza ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1424 1424 1
2014/2015 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1741 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1748 1825 0
2014/2015 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1741 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2048 2076 ½
2014/2015 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Müller Leo Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1887 1838 0
2014/2015 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1594 1
2014/2015 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1747 ½
2014/2015 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1823 0
2014/2015 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1693 ½
2014/2015 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "C" 1671 1766 0
2014/2015 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1706 ½
2014/2015 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1942 1922 ½
2014/2015 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Ličková Renáta TJ Velká Polom "A" 1821 1
2014/2015 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1658 1
2014/2015 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1741 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť 1667 1632 1
2013/2014 8 ŠK Orel Opava "B" 1670 Janeček Miroslav Slezan Opava "C" 1388 1
2013/2014 7 ŠK Orel Opava "B" 1670 Kubelová Soňa TJ Lokomotiva Krnov 1711 1697 1
2013/2014 6 ŠK Orel Opava "B" 1670 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1740 ½
2013/2014 4 ŠK Orel Opava "B" 1670 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1725 0
2013/2014 2 ŠK Orel Opava "B" 1670 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1811 ½
2013/2014 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1670 Slaný Josef ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1694 1
2013/2014 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1670 Rak Jiří Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1461 ½
2013/2014 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1670 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1762 ½
2013/2014 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Vavřínková Eliška ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 1
2013/2014 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1590 1
2013/2014 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1547 1
2013/2014 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1609 1
2013/2014 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 1563 1
2013/2014 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Pavera Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1641 1
2013/2014 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1515 1
2013/2014 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť "A" 1670 1636 1
2013/2014 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1719 1
2013/2014 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 Kundrát Jiří TJ Vítkov 1640 1
2012/2013 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Bunczek Helmut TJ Ludgeřovice 1669 ½
2012/2013 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Pavlík Karel Slezan Opava "C" 1739 ½
2012/2013 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Kundrát Jiří TJ Vítkov 1657 1
2012/2013 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť "A" 1000 ½
2012/2013 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 ½
2012/2013 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Jureček Daniel Orel Opava "C" 1748 1
2012/2013 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1495 1766 1
2012/2013 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1658 ½
2012/2013 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1740 1
2012/2013 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Nehudek Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1000 0
2012/2013 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 Holeček Radim TJ Velká Polom 1701 1
2011/2012 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1602 0
2011/2012 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1593 ½
2011/2012 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 0
2011/2012 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1801 0
2011/2012 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1665 ½
2011/2012 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1611 ½
2011/2012 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 ½
2011/2012 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 Moravec Jindřich ŠK "U Freda" Darkovičky 1624 1
2010/2011 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1584 1
2010/2011 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1426 0
2010/2011 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně "A" 1821 0
2010/2011 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 0
2010/2011 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Holeček Radim TJ Velká Polom 1684 ½
2010/2011 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Dubinský Ladislav Orel Opava "B" 1639 1
2010/2011 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1656 1
2010/2011 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Smolka Pavel ŠK "U Freda" Darkovičky 1563 ½
2010/2011 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Wippler Milan ŠK Gobe Píšť 1611 1
2010/2011 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1731 0
2010/2011 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 Bunczek Helmut TJ Ludgeřovice 1660 ½
2010/2011 9 TJ SK Kravaře 1633 Homola Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1536 ½
2010/2011 4 TJ SK Kravaře 1633 Zlámal František TJ Město Albrechtice 1787 0
2009/2010 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 ½
2009/2010 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Holeček Radim TJ Velká Polom 1686 ½
2009/2010 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně 1704 0
2009/2010 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice "A" 1505 0
2009/2010 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Nevřela Bernard Sokol Štěpánkovice 1535 1
2009/2010 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Gurecký Jan Slezan Opava "D" 0
2009/2010 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1592 1
2009/2010 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava "B" 1728 1
2009/2010 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1735 0
2009/2010 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1688 0
2008/2009 11 ŠK West Opava "B" Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1583 0
2008/2009 9 ŠO U Lípy Malé Hoštice Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice 1477 1
2008/2009 8 ŠO U Lípy Malé Hoštice Bunczek Helmut TJ Ludgeřovice 1650 0
2008/2009 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice Premus Jan TJ SK Kravaře B 1
2008/2009 5 ŠO U Lípy Malé Hoštice Pekáč Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov F 1
2008/2009 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice Duda Vojtěch TJ Slezan Opava E ½
2008/2009 3 ŠO U Lípy Malé Hoštice Velart Vladimír TJ Slezan Opava D 0
2008/2009 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice Velikán Jan ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1
2008/2009 1 ŠO U Lípy Malé Hoštice Šíma Daniel TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1295 1
2007/2008 9 ŠK West 1999 Opava "A" Hrabal Roman TJ Slavoj Bruntál "B" 1727 1
2007/2008 5 ŠK West 1999 Opava "A" Volčík Milan ŠK TP Hrabyně 1676 ½
2007/2008 3 ŠK West 1999 Opava "A" Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1691 0
2007/2008 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice Krella Martin TJ SK Kravaře "B" 0
2007/2008 6 ŠO U Lípy Malé Hoštice Štefek Ludvík TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1561 ½
2007/2008 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice Baše Rudolf TJ Ludgeřovice 1683 1
2007/2008 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice Švarc Jiří ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1771 0
2007/2008 1 ŠO U Lípy Malé Hoštice Vavroš Jan Slezan Opava "E" 1